PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشخصات لایسنس whmcs6.3

am8560
July 10th, 2016, 21:34
سلام
دوستان یه سوال داشتم

این افرادی که whmcs نال میکنند و ماشالا تو همه سایت ها هست چجوری مشخصات لایسنس رو به اسم سایتشون میزنند .از هر سایتی نسخه نال دانلود میکنم مشخصات لایسنس به اسم همون خورده
اگه نال شده اس پس مشخصات سایت چیه .اگه لایسنس داره پس چرا نال شده میگه .

ایا فایل خاصی ویرایش میشه که مشخصات رو تغیر میدند ؟ در این مورد راهنمایی کنید .

am8560
July 10th, 2016, 22:06
سلام
فایل whmcs نال شده فقط باید فایل /includes/classes/WHMCS/license.php اون تغییر پیدا کرده باشه.
پس شما می تونید براحتی whmcs ارجینال رو دانلود کنید و فقط این فایل رو جایگزین کنید.
فایل لایسنس مناسب ورژن 6.3 هم می تونید از این لینک http://codelink.ir/Oe/1 دانلودش کنید ;)

این فایلی که معرفی کردید کدوم ایتم هاش تغیر میکنه و چه مقادیری میگیره

iHSG
July 10th, 2016, 22:13
این فایلی که معرفی کردید کدوم ایتم هاش تغیر میکنه و چه مقادیری میگیره

والا من از بحث Null کردن سر در نمیارم این فایل هم از یکی از سایت های معتبر دانلود کردم یعنی فایل جدا که نبود نوشته بود WHMCS 6.3 Nulled اما من فقط از این فایل License.php در یه نسخه قانونی WHMCS استفاده کردم.
در اولین نگاه فقط میشه اینو فهمید که فایل اصلی License.php قانونی WHMCS به صورت رمزنگاری شده با ionCube هستش اما این فایل که نال شده رمزگشایی هم شده.
کل فایل رو چندین بار بررسی کردم هیچ اثری از کد مخرب یا شنود توش ندیدم و به نظرم مشکلی نباید توش باشه.
به هر حال خیلی ها از این فایل استفاده میکنن و اگه مشکلی بود گزارش میشد.