PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه درگاه پرداخت اینترنتی - پردانو

pardano
July 10th, 2016, 12:28
با سلام
در صورتی که نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی دارید، ما به شما درگاه پردانو متعلق به شرکت تجارت الکترونیک میهن ویژن را پیشنهاد میکنیم. با پردانو به راحتی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن یک درگاه پرداخت اینترنتی اخذ نموده و به وبسایت خود متصل نمایید.
جهت دسترسی به سامانه از آدرس مقابل استفاده نمایید: https://pardano.com (https://pardano.com/)

کارمزد شناور:
با کارمزد شناور شما می توانید درصدی مشخص را بین خود و مشتری تعیین کنید و کارمزد را بین خود تقسیم نمایید. به عنوان مثال 50 درصد کارمزد را شما و 50 درصد دیگر را مشتری شما پرداخت نماید یا 80 درصد را شما و 20 درصد را مشتریان شما پرداخت کنند و... لازم به ذکر است که کارمزد ها در پردانو برای درگاه های غیر مستقیم و مستقیم 0.5 و 1 درصد به ازای هر تراکنش می باشد.

افزونه پرداخت:
پردانو تاکنون افزونه های پرداخت متعددی را جهت استفاده پذیرندگان به رایگان منتشر کرده است که به مرور در سایت قرار می دهد. پردانو در تلاش است تا نیاز پذیرندگان به افزونه های پرداخت را به صورت کامل رفع کند. در همین راستا در صورتی که به افزونه خاصی نیاز داشته که در لیست افزونه های ما وجود ندارد، لطفا با بخش پشتیبانی پردانو تماس بگیرید تا در صورت امکان و پس از بررسی های تیم فنی پردانو، افزونه مورد نظر برنامه نویسی شده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار گیرد.

تسویه حساب:
تمام تلاش پردانو این است که تسویه حساب پذیرندگان در کوتاه ترین زمان ممکن و در چندین دوره روزانه انجام گیرد. در حالت عادی کلیه تسویه های شتاب و پایا بین 1 دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت از سوی پردانو ثبت و تایید میشود. قابلیت دیگر این بخش تسویه حساب اتوماتیک می باشد که پردانو به صورت سیستمی و خودکار و از سوی شما درخواست تسویه حساب صادر میکند.

خدمات پایدار:
پردانو در تلاش است تا همواره پایدارترین خدمات را با توجه به قوانین حاکم در کشور عزیزمان ایران ارائه دهد. در همین راستا ارائه هرگونه خدمات به وبسایتهای غیر مجاز انجام نشده و درگاه چنین وبسایتهایی تایید نخواهد شد. لطفا جهت مشاهده لیست مصادیق محتوای مجرمانه، به صفحه قوانین سرویس دهی پردانو مراجعه نمایید.

ابزارهای پرداخت:
با استفاده از دکمه پرداخت میتوانید وبلاگ خود را به درگاه اینترنتی متصل نمایید. با استفاده از فاکتور پرداخت میتوانید، در شبکه های اجتماعی به فروش محصولات خود بپردازید. با استفاده از سبد محصولات دانلودی میتوانید فایلهای دانلودی خود را به آسانی هرچه تمامتر به فروش رسانید.

فروشگاه ساز رایگان
پردانو سرویس های متعددی را برای شما تدارک دیده که به مرور به سامانه اضافه می شوند. از جمله این سرویس ها، ارائه اولین سرویس فروشگاه ساز مناسب پذیرندگان درگاه اینترنتی به صورت yourname.pardano.ir و بدون نیاز به داشتن وبسایت، دامنه، هاست و یا هرگونه دانش فنی می باشد. سرویس دیگر ما بخش بازاریابی و همکاری در فروش بوده که به راحتی می توانید از کاربرانی که توسط شما عضو پردانو شده اند، بهره ببرید و سرویس های دیگر که انشالله در آینده نزدیک اطلاع رسانی می گردد.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و دسترسی به سامانه از آدرس مقابل استفاده نمایید: https://pardano.com (https://pardano.com/)

این تاپیک تنها در جهت معرفی خدمات پردانو بوده و در صورتی که سوالی دارید میتوانید از طریق وبسایت پردانو اقدام نمایید.
با تشکر

ldda company
July 10th, 2016, 13:07
درود بر شما ...
ظاهرا شرکت ثبت شده هستن ( به شماره 1383 طبق ادعای شرکت صاحب امتیاز پردانو ) . 2 شماره تماس + فکس در قسمت تماس با ما درج شده که باعث افزایش اعتماد میشه . اما در هر صورت شما هم تازه کار هستید و باید برای پایداری بیشتر سیستم خودتون تلاش کنید ...

موفق و پیروز باشید ...

refigh
July 10th, 2016, 14:19
بسیار عالی
امیدوارم بتونید جای خالی جهان پی و سیبا پال را پر کنید
ارزوی موفقیت برای شما ....

iHSG
July 10th, 2016, 14:49
سلام
بله ظاهرا شرکت ثبت شده در استان گیلان هستن اما من خیلی از این ویژگی کامزد شناور خوشم آمد چون تو هیچ یک از سایر درگاه های معتبر ندیده بودم.
البته ظاهرا اول می خواستید با دامنه persianpardakht.com فعالیت کنید اما به دلایلی این دامنه pardano.com رو که پسوند net. هم ثبت کردید رو انتخاب کردید.
به هر حال براتون آرزوی موفقیت میکنم ;)

pardano
August 1st, 2016, 18:00
با سلام
4 گوشی موبایل Samsung Galaxy S7 Edge 32GB برای پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی پردانو در جشنواره آفتاب فراهم آمده است.

قرعه کشی یک گوشی سامسونگ در گروه 10 پذیرنده برتر با بیشترین تراکنش موفق
قرعه کشی یک گوشی سامسونگ در گروه 100 پذیرنده برتر با بیشترین تراکنش موفق
قرعه کشی یک گوشی سامسونگ در گروه پذیرندگان با بیشترین زیرمجموعه
قرعه کشی یک گوشی سامسونگ در گروه تمامی پذیرندگان درگاه پردانو

https://pardano.com/misc/18zy_pardano.jpg

amin karimi
August 1st, 2016, 18:21
تبریک به شما
اما چند مورد خیلی مهمه
پشتیبانی حرف اول میزنه
+ واریز هرچی زودتر بهتر (منظورم پایا نیست)
تا اون جایی علمشو دارید به مشتریا تو ست کردن درگاه کمک کنید

آرزو موفقعیت دارم براتون

آرش فخر
August 1st, 2016, 18:30
با سلام
دوستان عزیز من دارم از این درگاه استفاده تا بعد از پب لاین درگاه مناسبی پیدا نکرده بودم تا زمانی که سایت
پردانو (https://pardano.com)راه اندازی شد و در اون ثبت نام کردم
خدایی همه چیزشون عالیه
پشتیبانی فوق العاده قوی و مهمتر از همه فهیم و خوش اخلاق و خوش برخورد
تسویه حساب سریع
و مهمتر از همه پایداری بالای سایتشون نصبت به سایر سایتها هست
امتحان کنید ضرر نمیکنید

Farid Saadat
August 1st, 2016, 18:39
من هم يك سوالى داشتم ازشون ، ثبت نام كردم و پاسخ رو در كمتر از ٢ ساعت پاسخ دادن. روز بعدش هم تماس گرفتن شماره تلفن رو تاييد كردن. تحقيق هم كردم راجع بهشون. از همه نظر تاييد ميشن

dr18
August 1st, 2016, 23:20
امکانات خوبی داره .

پیشنهاد میکنم اون تایید مدارک اول رو بردارین تا کاربر بتونه امکانات رو ببینه .

برا دریافت درگاه تایید مدارک رو اجباری کنین .

DEFALT
August 1st, 2016, 23:26
درود ، از مدیریت سایت یک سوال دارم ؟

آیا این متن ها واقعی می باشد یا فقط برای تبلیغ و همینطوری زده شده است ؟

ثبت شده در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی
دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
دارای گواهینامه امنیت دیجیتال (SSL Certificate)
دارای پرونده نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

ali-rezam
August 1st, 2016, 23:35
درود ، از مدیریت سایت یک سوال دارم ؟

آیا این متن ها واقعی می باشد یا فقط برای تبلیغ و همینطوری زده شده است ؟
ثبت شده به صورت شرکتی هستند
در ساماندهی هم در وضعیت :

این دامنه در سامانه شناسایی است.

ssl هم که معلومه
فقط دو مورد نماد اعتماد و مجوز نظام صنف رایانه ای میمونه

.Secret.
August 2nd, 2016, 02:32
وقت بخیر
به تازگی با این دوستان همکاری می کنیم که تا اینجا بسیار عالی و خوب ظاهر شدن.
فقط خواهشی که از دوستان دارم این هست که:
" تاریخ و تجربه نشون داده از درگاه واسطی که خوب و سالم فعالیت می کنه و همچنین به درستی تعریف ازش میشه بسیار سریع مسدودش می کنند , از این رو اجازه بدید جهت امن نگه داشتن این درگاه واسط هیچی در موردش نگیم "
با احترام

friend_sre
August 2nd, 2016, 10:49
با سلام
دوستان عزیز من دارم از این درگاه استفاده تا بعد از پب لاین درگاه مناسبی پیدا نکرده بودم تا زمانی که سایت
پردانو (https://pardano.com)

راه اندازی شد و در اون ثبت نام کردم
خدایی همه چیزشون عالیه
پشتیبانی فوق العاده قوی و مهمتر از همه فهیم و خوش اخلاق و خوش برخورد
تسویه حساب سریع
و مهمتر از همه پایداری بالای سایتشون نصبت به سایر سایتها هست
امتحان کنید ضرر نمیکنید

متاسفانه تاریخ عضویت و تعداد پست های شما آدم رو به شک میندازه !

vahid13713
August 3rd, 2016, 21:39
فقط یه مشکلی که درگاه مستقیمتون داره اینه که نیمه مستقیمه !!! موقع رفتن به بانک سایتتونو نمایش نمیده ولی موقع برگشت نمایش میده بخاطر همین موضوع من یکی منصرف شدم...انشالله اصلاحش کنید روی بیاریم به سمتتون

تیکت زدم بهشون گفتن حل شده

.Secret.
August 4th, 2016, 01:36
فقط یه مشکلی که درگاه مستقیمتون داره اینه که نیمه مستقیمه !!! موقع رفتن به بانک سایتتونو نمایش نمیده ولی موقع برگشت نمایش میده بخاطر همین موضوع من یکی منصرف شدم...انشالله اصلاحش کنید روی بیاریم به سمتتون

تایید میشه
به نظرم این اصلا جالب نیست, امیدوارم تغییری حاصل شه تا مجدد همکاری با شما حاصل شود.
با احترام

vahid13713
August 6th, 2016, 11:07
بهشون تیکت زدم گفتن حل شده

.Secret.
August 8th, 2016, 00:36
بهشون تیکت زدم گفتن حل شده

ممنون بابت اطلاع رسانی :53:

RealHAM
August 8th, 2016, 00:51
آرزوی موفقیت برای دوستان عزیزمان داریم