PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش جلوگیری از حذف کد با جاوا اسکریپت

bloodthirstyb
July 9th, 2016, 17:39
درود
من یه قالب وردپرس دارم که برای اون کد لایسنس و فعال سازی درست کردم به صورتی که فقط کسانی که کد رو توی پنل وارد میکنند قادر به استفاده هستند.این کد به این صورت هست که توی فایل header.php قرار میگیره و اگه قالب معتبر نباشه نمیذاره قالب لود بشه.حالا من میخوام با استفاده از جاوا اسکریپت کاری کنم که اگر کسی کد های مربوط به لایسنس رو از فایل header.php برداشت قالب نمایش داده نشه ( البته میخوام کد جاوا اسکریپت توی فایل های js قالب نوشته بشه).کسی میتونه بگه چطور میشه این کار رو کرد؟.سپاس

miladtnt
July 9th, 2016, 18:49
سلام میشه.... ولی بدرد نمیخوره راحت میشه کد جاوا اسکریپت رو هم از بین برد

bloodthirstyb
July 9th, 2016, 18:53
سلام میشه.... ولی بدرد نمیخوره راحت میشه کد جاوا اسکریپت رو هم از بین برد
شما اون کد رو میتونید به من بدید؟

T.Toosi
July 9th, 2016, 19:02
سلام، بهترین کار کد کردن هست یا اینکه چندتا تابع اصلی برای اجرای قالب بنویسید و ساختمان این تابع ها را از سمت خودتون برای مشتری فراخوانی کنید، در حالات دیگر با پاک کردن چند خط، محدودیت گذاشته شده از بین خواهد رفت.

bloodthirstyb
July 9th, 2016, 19:04
سلام، بهترین کار کد کردن هست یا اینکه چندتا تابع اصلی برای اجرای قالب بنویسید و ساختمان این تابع ها را از سمت خودتون برای مشتری فراخوانی کنید، در حالات دیگر با پاک کردن چند خط، محدودیت گذاشته شده از بین خواهد رفت.
شما میتونید لطف کنید و اون کد جاوا اسکریپت رو به من بدید؟

saeed.spore
July 10th, 2016, 00:53
درود
من یه قالب وردپرس دارم که برای اون کد لایسنس و فعال سازی درست کردم به صورتی که فقط کسانی که کد رو توی پنل وارد میکنند قادر به استفاده هستند.این کد به این صورت هست که توی فایل header.php قرار میگیره و اگه قالب معتبر نباشه نمیذاره قالب لود بشه.حالا من میخوام با استفاده از جاوا اسکریپت کاری کنم که اگر کسی کد های مربوط به لایسنس رو از فایل header.php برداشت قالب نمایش داده نشه ( البته میخوام کد جاوا اسکریپت توی فایل های js قالب نوشته بشه).کسی میتونه بگه چطور میشه این کار رو کرد؟.سپاس
ای حرکت خیلی پیش پا افتادست
و باز به سادگی نال میشه از نظر من فایل index.php ار تقسیم بندی کنه و در پنل مدیریتت به چنید فایل function تبدیل کنه که در موارد لازم ازشون استفاده کنی
مثلا header
داخلش css هایی هست اونا را با base64 یا ionclube کد گذاری کن بعد در یک فایل در فولدر مدریت قالبت نگهداری کن

bloodthirstyb
July 10th, 2016, 15:56
ای حرکت خیلی پیش پا افتادست
و باز به سادگی نال میشه از نظر من فایل index.php ار تقسیم بندی کنه و در پنل مدیریتت به چنید فایل function تبدیل کنه که در موارد لازم ازشون استفاده کنی
مثلا header
داخلش css هایی هست اونا را با base64 یا ionclube کد گذاری کن بعد در یک فایل در فولدر مدریت قالبت نگهداری کن

ممنون بابت راهنمایی
شما کسی یا سایتی یا سرویسی رو مشناسید که با دریافت هزینه فایل های من رو انکد کنن؟چون خرید لایسنس این نرم افزار ها خیلی گرون هست و نیاز چندانی هم ندارم بهشون.
منتظر پاسختون هستم...سپاس