PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات شما درباره ی این آپلودسنتر

Matplotlib
July 8th, 2016, 20:00
با سلام.

وب سایت آوای قرآن در نظر دارد با ایجاد بخش آپلودسنتر، محیطی برای کاربران خود به خصوص وبلاگ نویسان فراهم کند تا با خیال راحت به آپلود انواع مختلف فایل های خود و استفاده در وبلاگ های خود نمایند.

به همین منظور در آدرس http://up.AvayeQuran.ir اسکریپت فعلی نوشته شده و قرار گرفته است. در حال حاضر بخش آپلود مهمان فقط فعال است.(به آدرس http://up.avayequran.ir/upload.py) در واقع هدف از ایجاد این تاپیک دو موضوع است:

1- نظر خودتون رو راجع به کار با بخش آپلود مهمان بفرمایید. نقاط ضعف چی هستند تا مرتفع شوند. (چه امنیتی چه امکاناتی)

2- برای بخش ناحیه کاربری چه امکاناتی به نظر شما مطلوب است تا قرار داده شود؟

البته لازم به ذکر است فعلا کدهای سایت بهینه سازی نشدند و این کار قطعا انجام خواهد شد تا سرعت بهتری در کار با سایت تجربه شود.

با تشکر

negarnovin
July 8th, 2016, 20:50
سلام آپلود سنتر سایتهای خیلی زیادی هستند که به بازدیدکنندگان اجازه آپلود میدن
مهمترین نکته بین سایتهای آپلودسنتر نگه داشتن فایل ها هستش که بعد چند وقت از بین نره خیلی سایت ها بودن اومدن آپلود سنتر زدن و رفتن تعداد خیلی کمی کمتر از انگشتان دست هستند که فایل هارو نگه می دارن و یدفعه سایت جمع نمیشه
این آپلودسنتر شما محدودیتی بابت آپلود نوع فایل ها نیستش مثلا آهنگ ایناام میشه آپلود کرد؟
چه پسوندی رو باز کردید
نکته ای که به نظرم میرسه من دیدم کاربران میگن دنبال آپلودسنتری هستیم که اسم فایل هارو رینیم نکنه با همون اسمی که آپلود کردیم آپلود بشه و لینک بهمون بده این رو خیلیا شنیدم گفتم بهتون بگم شاید پیشنهاد خوبی باشه.

Matplotlib
July 8th, 2016, 20:58
سلام آپلود سنتر سایتهای خیلی زیادی هستند که به بازدیدکنندگان اجازه آپلود میدن
مهمترین نکته بین سایتهای آپلودسنتر نگه داشتن فایل ها هستش که بعد چند وقت از بین نره خیلی سایت ها بودن اومدن آپلود سنتر زدن و رفتن تعداد خیلی کمی کمتر از انگشتان دست هستند که فایل هارو نگه می دارن و یدفعه سایت جمع نمیشه
این آپلودسنتر شما محدودیتی بابت آپلود نوع فایل ها نیستش مثلا آهنگ ایناام میشه آپلود کرد؟
چه پسوندی رو باز کردید
نکته ای که به نظرم میرسه من دیدم کاربران میگن دنبال آپلودسنتری هستیم که اسم فایل هارو رینیم نکنه با همون اسمی که آپلود کردیم آپلود بشه و لینک بهمون بده این رو خیلیا شنیدم گفتم بهتون بگم شاید پیشنهاد خوبی باشه.

ممنون از نظرتون.
خصوصیات آپلود سنتر قسمت آپلود مهمان به شکل زیر هست:

1- مجدودیت حجم 100 مگابایت
2- آپلود تمامی پسوندها غیر از مثلا php و اینچنین پسوندهایی (هرچند به دلیل اینکه سایت با پایتون نوشته شده اصلا هندلر php نصب نیست)
3- ماندگاری نامحدود (همین الان سرور یک ساله تمدید شده و نگرانی از این بابت نیست)
4- کاربر قابلیت حذف فایل های آپلود شده ی خود را دارد.
5- لینک مستقیم برای تمامی فایل ها
6- قابلیت آپلود به صورت Drag & Drop

*فایل ها rename می شوند ولی این موضوع فقط در حالت آپلود مهمان خواهد بود نه ناحیه کاربری.

Matplotlib
July 8th, 2016, 23:23
دوستان دیگر نظری ندارند؟