PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ایندکس نشدن سایت در گوگل

gunman
July 8th, 2016, 18:23
سلام
من یه سایت دارم که اطلاعات و اخبار داخل سایت از طریق جاوااسکریپت نمایش داده میشه در واقع کد جاوا اطلاعات رو از داخل دیتا بیش استخراج میکنه و در محل تعیین شده نمایش میده.
مشکل اینجاست که کد جاوا اسکریپت کلاینت ساید هست و ظاهرا برای اینکه گوگل بتونه ایندکس بکنه باید سرور ساید باشه.
دوستان کسی راهی داره تا این مشکل رو حل کرد.
ممنون

negarnovin
July 8th, 2016, 21:08
سلام لینک های مطالبی که به شما می دهد چطوری هستش با چه پسوندی یه نمونه میگید تا بتونم راهنمائیتون کنم

Alireza_H
July 9th, 2016, 00:01
سلام

این موضوع امکان پذیره. باید از #! به جای # استفاده کنی.
مقاله تو این زمینه زیاده.
برای نمونه: http://www.searchenginepeople.com/blog/anchor-links.html

یا علی

hegza
July 9th, 2016, 00:57
سلام
من یه سایت دارم که اطلاعات و اخبار داخل سایت از طریق جاوااسکریپت نمایش داده میشه در واقع کد جاوا اطلاعات رو از داخل دیتا بیش استخراج میکنه و در محل تعیین شده نمایش میده.
مشکل اینجاست که کد جاوا اسکریپت کلاینت ساید هست و ظاهرا برای اینکه گوگل بتونه ایندکس بکنه باید سرور ساید باشه.
دوستان کسی راهی داره تا این مشکل رو حل کرد.
ممنون
میتونید در هید و یا در انتهای مطلب برای روبوت گوگل لینک سرور ساید رو قرار بدین و سایت مپ هم بهش معرفی کنید.(حتی میتونید تعیین کنید فقط یوزری که یوزر اگینتش گوگل هست بتونه لینکهای سرور ساید رو ببینه)

hasanazizi
July 9th, 2016, 02:40
با سلام اگه هنوز مشکل رفع نشده در تتتلگرام در تماس باشید تا انشالا بتونیم مشکل رو رفع کنیم
تمامی مشخصات در امضا موجوده
tg = hasanazizi3882
با تشکر و احترام

gunman
July 9th, 2016, 10:16
سلام
ممنون بابت پاسخهاتون
لینک به این شکل هست ( فعلا به علت دسترسی نداشتن دوستان مطالب قابل مشاهد نیست )

http://dob.rahin.net/?g=سیاسی&id=17167&نماز عبادی سیاسی جمعه در تکیه خانه عمومی قلعه فتح الله اقامه شد

منتهی اگه به این شکل داخل صفحه قرار بدم گوگل مشکلی نداره و ایندکس میکنه - این لینک توسط کد جاوا اسکریپت و AJAX تولید میشه زمانی که شما سورس صفحه رو نگاه میکنید فقط کد جاوا میبینید نه لینک مطالب.
در واقع زمانی که صفحه برای کلاینت لود میشه لینک ها ایجاد میشه و پس از لود صفحه برای کلاینت اگه باز سورس صفحه رو نگاه کنیم فقط کد جاوا و .. میبینیم. ولی کلاینت داره کل صفحه با مظالب و تمامی لینک ها رو مشاهده میکنه بدون مشکل.

- - - Updated - - -

سلام

این موضوع امکان پذیره. باید از #! به جای # استفاده کنی.
مقاله تو این زمینه زیاده.
برای نمونه: http://www.searchenginepeople.com/blog/anchor-links.html

یا علی

ممنون دوست من
این مورد بررسی شده ولی راه حل این مشکل نیست.

- - - Updated - - -

میتونید در هید و یا در انتهای مطلب برای روبوت گوگل لینک سرور ساید رو قرار بدین و سایت مپ هم بهش معرفی کنید.(حتی میتونید تعیین کنید فقط یوزری که یوزر اگینتش گوگل هست بتونه لینکهای سرور ساید رو ببینه)

این کار پیشتر انجام شده دوست عزیز
ممنون به خاطر راهنماییتون

shahpar
July 13th, 2016, 09:17
سایت باید طوری لود شود که وقتی جاوا اسکریپ غیر فعال است مشکلی در نمایش نباشد

negarnovin
July 13th, 2016, 09:36
سلام از قسمت وب مستر تولز لینک هارو دستی ثبت کنید تو گوگل این بهترین راه می باشد
و سایت مپ بسازید و به وب مستر معرفی کنید و فایل روبوت هم ایجاد کنید.

viasky
July 13th, 2016, 12:24
Robot.txt به درستی تنظیم شده؟

Farid Saadat
July 13th, 2016, 12:55
درود. دوستان راهنمايي هاي لازمه رو كردن. به نظر بنده هم اول robot.txt رو چك كنيد و بعدش از طريق وبمستر لينك رو دستي ثبت كنين ، به اميد موفقيت.
موفق باشيد