PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب یک نفر نیروی متخصص در زمینه ی هاستینگ و سرور

ALIMOLA
July 8th, 2016, 16:34
سلام .......

اوقاتتون خوش باشد (انشاالله)

بنده خلبان جنگنده رشیدی هستم که در زمینه ی برنامه نویسی php و پایتون همچنین امنیت تخصصی بحث کلاینت ها ، تخصص کافی رو دارم ......

حقیقت بنده قصد راه اندازی یک شرکت ارائه دهنده ی محصولات و خدمات زیر رو داشتم ....
1) ارائه ی خدمات میزبانی وب
2) ارائه ی خدمات سرور اختصاصی و مجازی
3) ارائه ی گواهینامه ی ssl
4) ارائه ی خدمات طراحی وب سایت
5) ارائه ی خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت
6) ارائه ی خدمات ثبت دامنه
7) ارائه ی خدمات امنیت وب سایت ( برای اولین بار در ایران به صورت تخصصی)
8) ارائه ی پنل اس ام اس
9) ارائه ی ایمیل مارکتینگ

بنده و یک نفر همکار دیگر توانایی موارد ( 4 ، 5 ، 7 ، 9 ) رو داریم ....که مربوط به بحث طراحی ، برنامه نویسی و .... هست اما در زمینه ی سرور و ارائه ی خدمات هاستینگ که موارد ( 1 ، 2 ، 3 ، 6 ، 8 ) رو شامل میشه متسفانه تخصص کافی برای ارائه ی خدمات تخصصی رو نداریم ....

به همین جهت ....

بنده تصمیم گرفتم یک نفر نیروی متخصص / فوق تخصصی در این زمینه برای همکاری با شرکت جذب کنم .....
بنده کلا دو تا شرط دارم
1) تخصص کافی برای ارائه ی بهترین خدمات ، دیباگ کردن مشکلات ، پشتیبانی و .... رو داشته باشه (برای اول کار)
2) قابل اعتماد و اطمینان باشه ....

همچنین بنده این نکته رو نیز یادآور باشم ، که من و دوست من نهایت تلاشمون رو میکنیم که در ابتدای افتتاح سایت ، مشتریانی رو داشته باشیم ... اما مهترین هدف ما که یقینا با دلسوزی گروه اولیه و تخصص خواهیم رسید در طول شش ماه ، رسیدن به صفحه اول گوگل هست ....

پس بنده این تضمین رو به همکار محترمی که قرار خواهد شد همکاری کنه بدم که ، بنده تضمین میدم در طول شش ماه مشتریانی داشته باشیم و در 6 ماه آینده جزو نتایج جستجوی گوگل در بسیاری از مواردی که در بالا عرض کردم ، باشیم .... ( انشاالله)

بنده نهایت تلاشم رو کردم که با استفاده از کلمات ، قصد و هدفی که داریم رو به عزیزان برسونم ....

همچنین به عنوان آخرین نکته عرض کنم که :
اگر مایل به همکاری با ما هستید
از طریق ارسال ایمیل به arghavan1328@gmail.com با بنده در ارتباط باشید
یا با ایدی یاهو به اسم wettornado@yahoo.com نیز میتوانید با بنده در ارتباط باشید ....

در مورد مسائل مالی و وظایف مالی هم در پیام هایی خصوصی به صورت جامع و قانون مند به طوری که حق هر کسی با عدالت داده بشه صحبت خواهیم کرد.

quest
July 8th, 2016, 16:57
خلبان جنگنده رشیدی؟؟ :39:

ALIMOLA
July 8th, 2016, 17:00
خلبان جنگنده رشیدی؟؟ :39:

بنده دوست عزیز دانشجوی خلبانی تیز پرواز ( شکاری ) از نهاجا (نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران) در خدمت شما هستم ....
اگر مورد همکاری دارید لطف کنید از طریق راه های ارتباطی بفرمایید / در غیر این صورت لطف کنید از ارسال اسپم جلوگیری کتید ....
باتشکر
خدمت گزار شما

zartosht
July 8th, 2016, 17:05
سلام .......

بنده خلبان جنگنده رشیدی هستم که در زمینه ی برنامه نویسی php و پایتون همچنین امنیت تخصصی بحث کلاینت ها ، تخصص کافی رو دارم ......

حقیقت بنده قصد راه اندازی یک شرکت ارائه دهنده ی محصولات و خدمات زیر رو داشتم ....
8) ارائه ی پنل اس ام اس

بنده و یک نفر همکار دیگر توانایی موارد ( 4 ، 5 ، 7 ، 9 ) رو داریم ....که مربوط به بحث طراحی ، برنامه نویسی و .... هست اما در زمینه ی سرور و ارائه ی خدمات هاستینگ که موارد ( 1 ، 2 ، 3 ، 6 ، 8 ) رو شامل میشه متسفانه تخصص کافی برای ارائه ی خدمات تخصصی رو نداریم ....

به همین جهت ....

بنده تصمیم گرفتم یک نفر نیروی متخصص / فوق تخصصی در این زمینه برای همکاری با شرکت جذب کنم .....
بنده کلا دو تا شرط دارم
1) تخصص کافی برای ارائه ی بهترین خدمات ، دیباگ کردن مشکلات ، پشتیبانی و .... رو داشته باشه (برای اول کار)

همچنین بنده این نکته رو نیز یادآور باشم ، که من و دوست من نهایت تلاشمون رو میکنیم که در ابتدای افتتاح سایت ، مشتریانی رو داشته باشیم ... اما مهترین هدف ما که یقینا با دلسوزی گروه اولیه و تخصص خواهیم رسید در طول شش ماه ، رسیدن به صفحه اول گوگل هست ....

پس بنده این تضمین رو به همکار محترمی که قرار خواهد شد همکاری کنه بدم که ، بنده تضمین میدم در طول شش ماه مشتریانی داشته باشیم و در 6 ماه آینده جزو نتایج جستجوی گوگل در بسیاری از مواردی که در بالا عرض کردم ، باشیم .... ( انشاالله)

بنده نهایت تلاشم رو کردم که با استفاده از کلمات ، قصد و هدفی که داریم رو به عزیزان برسونم ....

یا با ایدی یاهو به اسم wettornado@yahoo.com نیز میتوانید با بنده در ارتباط باشید ....

در مورد مسائل مالی و وظایف مالی هم در پیام هایی خصوصی به صورت جامع و قانون مند به طوری که حق هر کسی با عدالت داده بشه صحبت خواهیم کرد.

درود بر شما ،

شهر ؟

negarnovin
July 8th, 2016, 21:18
سلام لطفا شهر رو اعلام کنید
چندتا نیرو متخصص در همه زمینه هایی که فرمودید میشناسم اعلام کنم بهتون

ALIMOLA
July 9th, 2016, 02:17
بنده تبریز هستم اما اکثر موارد در تهران نیز حضور داریم ....

اما دوستان گرامی توجه کنند بنده قصد همکاری با همکاران عزیز را به صورت ریموت خواهم داشت .... اما دفتر مرکزی به اسم شرکت در تبریز خواهد بود ....

بسیار ممنون از ابراز لطف دوستان گرامی ....

خدمت گزار شما

hasanazizi
July 9th, 2016, 02:47
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب اقای رشیدی
در موارد زیر در خدمت هستم

8) ارائه ی پنل اس ام اس
10) بهینه سازی کامل
11) سئو سازی
12) پشتیبان همیشه آنلاین حتی روزای تعطیل ( روز یا شب دست شماست )
12) با هر سیستم . مدیر محتوا و .... کار کردم و تسلط کامل دارم
دارای بیش از 5 سال سابقه در تمامی موارد ذکر شده و البته بیشتر هم هست
فقط اگر به صورت ریموت خواست در خدمتم
تمامی مشخصات در امضا موجوده
TG = HASANAZIZI3882
با تشکر و احترام

peym@n
July 9th, 2016, 13:51
درود
ایمیل ارسال شد
یاحق

ALIMOLA
July 9th, 2016, 15:59
بسم الله الرحمن الرحیم ....

لازم دانستم که از عزیزانی که لطف کردند و درخواست همکاری را دادند ، تشکری را بکنم .
همچنین بنده طی بررسی هایی که کردم با توجه به اهدافی که داشتم لازم دانستم یک نفر را نیز برای همکاری احتیاج داشته باشم ....
تا با یک اعضای اصلی قوی به اهدافی که داریم برسیم ....

تا الان از حدود 15 نفر ( از اینجا و جاهای دیگر) درخواست های همکاری و ملحق شدن به تیم اصلی را داده اند ....
و حدود 5 نفر به صورت کامل بررسی شده است که متسفانه هیچ کدام جواز ملحق شدن به اعضای اصلی را نداشتند ....
اما 1 نفر به عنوان همکار / کارمند در آینده موافقت شده است ....

به علت خالی بودن دو نفر در جایگاه اعضای اصلی لازم دانستم هم به آن هایی که ایمیل دادن به اطلاعشون برسونم که 6 نفرشان در حال بررسی هست ....
و بقیه نیز به ترتیب انشاالله اگر خدا بخواهد و عمری باقی باشد ، بررسی خواهد شد ......

نتیجه ی کلی :

0 نفر از 2 نفر اصلی ...

1 نفر جهت همکاری ...

بسیار ممنون از ابراز لطف دوستان نسبت به بنده ....
خدمت گزار شما رشیدی.

ALIMOLA
July 9th, 2016, 17:11
سلام لطفا شهر رو اعلام کنید
چندتا نیرو متخصص در همه زمینه هایی که فرمودید میشناسم اعلام کنم بهتون

بسبار ممنون خواهم شد بابت اطلاع رسانی عزیزی مثل شما ....

ALIMOLA
July 9th, 2016, 17:27
سلام
من هم ایمیل فرستادم براتون لطفا چک کنید
ممنونم

کمال تشکر را دارم به خاطر زحمت ارسالی شما ...
اما باید به اطلاعتون برسونم که به تمامی ایمیل ها پاسخ داده شده است ....
لطفا شما یک بار دیگر ، پاسخ دریافتی ارسال شده از طرف من را چک کنید ...

اگر شرایط طبق گفته ی بنده نبود ... لطفا ایمیل را دوباره ارسال کنید ...

خدمت گزار شما .

rax
July 9th, 2016, 20:15
لطفا ایمیلی که ار طرف بنده فرستاده شده را نیز چک کنید .....

مرسی

DEFALT
July 9th, 2016, 20:19
بنده تبریز هستم اما اکثر موارد در تهران نیز حضور داریم ....

اما دوستان گرامی توجه کنند بنده قصد همکاری با همکاران عزیز را به صورت ریموت خواهم داشت .... اما دفتر مرکزی به اسم شرکت در تبریز خواهد بود ....

بسیار ممنون از ابراز لطف دوستان گرامی ....

خدمت گزار شما

درود ، دوست عزیز میشه بفرمایید کجای تبریز هستید ؟

ALIMOLA
July 9th, 2016, 20:34
درود ، دوست عزیز میشه بفرمایید کجای تبریز هستید ؟

خواهش میکنم ....

بیشتر باغمیشه هستیم ....

اما بنده متسفانه به علت یک موضوعی نمیتونم موقعیت اصلی خودم را بیان کنم ...

بسیار ممنونم از پیام شما بزرگوار

ALIMOLA
July 9th, 2016, 21:54
لطفا ایمیلی که ار طرف بنده فرستاده شده را نیز چک کنید .....

مرسی

هیچ ایمیلی از طرف شما با عنوان همکاری / شراکتی ارسال نشده به جز یک ایمیل حاوی متن " لطفا زود ..... "
اگر تمایل داشته باشید یک بار دیگر نیز زحمت ارسال را بکشید ...

خدمت گزار شما ...

aznadesign
July 9th, 2016, 22:12
با عرض سلام خدمت شما، تمامی موارد و مهارت های درخواستی رو دارم و تا به حال دو شرکت و برند متفاوت هاستینگ بالا آوردم، از دیتاسنتر های خارجی سرور میخرم و کلود لینوکس و کنترل پنل میارم بالا و تمامی خدمات مرتبط رو انجام میدم و خودمم برنامه نویس php html5 css3 jQuery javascript هستم و مایل به همکاری ایم. برای اطلاعات بیشتر با تلگرام aznadesign (https://telegram.me/aznadesign) در ارتباط باشین. تجربه و مهارت هایی که میخوایین دارم و به صورت شراکتی. منتظرتون هستم.

rax
July 9th, 2016, 23:55
برادر ایمیل را دوباره ارسال کردم .... همه ی شرایطی را که برای همکاری گفته اید را دارا هستم ....
لطفا هر چه سریع تر جواب و نتیجه را بگید ... مرسی

yashar88
July 10th, 2016, 01:08
سلام ...

تا آن جایی که خبر دادید انگار یک قصد راه اندازی یک شرکت بزرگ را دارید که این عالیست ....

و همچنین تا آن جایی هم که من متوجه شدم انگار باز هم درخواست کننده برای شریکی و همکاری را دارید بنابراین

بنده ماهیانه میتوانم تا سه میلیون تومن برای شرکت شما هزینه کنم ...
همچنین تسلط کاملی بر راه اندازی سرور دارم ...
نمایندگی گواهینامه ی ssl را نیز دارم ...
اگر تمایل به همکاری دارید اعلام بفرمایید

- - - Updated - - -

لطفا هر چه سریع تر نتیجه را اعلام بفرمایید

حسین تبار
July 10th, 2016, 02:35
سلام .......

8) ارائه ی پنل اس ام اس

به همین جهت ....

بنده کلا دو تا شرط دارم

رزومه ارسال شد!

ehsanyeganeh
July 10th, 2016, 12:18
ببخشید نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم
فقط یه سوال تو ذهنم ه
مگه داشتن سایت برای افراد نظامی خلاف مقرراتشون نیست!؟

بنده میتونم همبه صورت حضوری هم غیر حضوری درخدمت باشم
فقط لطفا حقوق پیشنهادی رو اعلام بفرمایید :)
باتشکر

ALIMOLA
July 12th, 2016, 23:42
ببخشید نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم
فقط یه سوال تو ذهنم ه
مگه داشتن سایت برای افراد نظامی خلاف مقرراتشون نیست!؟

بنده میتونم همبه صورت حضوری هم غیر حضوری درخدمت باشم
فقط لطفا حقوق پیشنهادی رو اعلام بفرمایید :)
باتشکر

سلام میکنم خدمت شما ..
برای بعضی از جایگاه ها ممنوع هست ..

جواب سوالتون رو هم در پست زیر خواهم گفت ..

بسیار ممنون از ابراز لطفتون

- - - Updated - - -

سلام به خدمت دوستان عزیز در این موقع ...

خدا رو شاکر هستم که واقعا از این انجمن نیرو های بسیار بسیار مفیدی جذب شدند ... با تجربه های بسیار بالا ...

اما یک درخواست و زحمت دیگری از کاربران داشتم که اگر کسی تمایل به شریکی با شرایط بسیار ویژه لطفا از طریق راه های ارتباطی یا در همین جا درخواست بدهد ....

پیشاپیش ممنون از لطف یکایک دوستان ...

شرمنده کردند ...