PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اختصاصی!!! +آفرهای خوب!!!(نیاز فوری!)

kingserver
November 13th, 2010, 22:05
سلام به همه دوستان
یک عدد سرور میخواستم واسه سرویس ارائه هاست رایگان
میخوام مقدار فضای یک گیگابایت +پهنای باند 40گیگابایت به صورت رایگان(سی پنل لینوکس) به کاربرام ارائه بدم
موقعیت سایت و تعداد کاربران موجود بسیار عالیست و از لحاظ سرچ گوگل با عبارت هاست رایگان در صفحه اول و
در ابتدای سرچ قرار داره سایت.
سرور میخوام که اول کار 1000کاربر اکانت درست کنم و سایت هاشون رو رو سرویس سی پنل رایگان بیارم!
مطمئنن تعداد کاربران در هفته های اتی بعد از هفته اول خیلی خیلی زیاد خواهد شد!
کدوم دیتاسنتر خوبه؟آلمان؟هلند؟فرانسه؟آم ریکا؟ایران!
netdirect.de* iweb.com*singelhop.worldstream.planet.com*100tb.co m*singelhop.com*gigahosting.biz*hetzner.de
در بالا لیست از دیتا سنتر هایی که میشناسم رو اوردم!
دیتا سنتر باید سرو اختصاصی داشته باشم آپ تایم واقعی 100% باشه سرور کم نیاره سرعت اینترنت سرور بالا
باشه ترافیک ماهیانه سرور زیاد باشه تا ترافیک کم نیارم یا اگر اگر نامحدود هست واقعن نامحدود باشه !!
خوب از عزیزان میخوام که یک سرور که قیمت مناسب و کیفیت عالی هست به من معرفی کنند و تظمین بکنند!
که سرور به هیچ وجه کم نیاره! بعلاوه اگر کسانی آفرهای مخصوص و ویژه ای دارند با تضمین بیان کنند
در کل یه سرور خوب میخوام که تعداد کاربر زیاد جواب گو باشه و شخصیت سایت زیر سوال نره سایت خودم رو
گفتم.لطفن به صورت خرفه ای کمک کنید!
فعلن هزینه که من ماهیانه در توانم هست بپردازم تا 100 هزار تومان است!!! 100 هزر تومان فیکس!
اگر اسپانسری هست واسه سایتم یا شریکی ذکر کنند!

nimapendar
November 13th, 2010, 22:24
حدود 40 تومان هزینه لایسنس سی پنل برای سرور اختصاصی هست با 60 تومان هم فکر نکنم بشه سرور خوبی از دیتاسنتر هایی که گفتید خرید
من singelhop.com را تایید می کنم اما همونطور که می دونید سرور های آمریکا وارز نیست و اگه کاربران رایگانتون spam و یا فایل وارز بریزند سرور بسته میشه

---
November 13th, 2010, 22:45
حد اقل 500 تومن هزینه سرورتون میشه خواستید در خدمتم
هلند - کانادا - آلمان
اینی که میگم شما میگی 1000 یوزر تو هفته اول سرور 100 هزار تومنی اصلا جواب نمیده
-------------------
ویرایش شد

TukaNet
November 13th, 2010, 22:49
انتظاراتی که دارید با بودجه تون هماهنگی نداره

برای همچین کاری دست کم باید ماهی 250-300 هزینه سرور بدید

هزینه لایسنس و کانفیگ های نرم افزاری برای وب سرور و ... هم که جای خود دارد !

bestvps
November 13th, 2010, 23:23
ماهانه بین 600 تا یک ملیون تومان :d 100 تومن که واسه یه تعداد کمی سایت استفاده میشه نه 1000 تا !!!!!

AftabHosting
November 14th, 2010, 00:02
litespeed بگیری برای یک سرور خوب باید فقط ماهی 100 تومان پولش رو بدید . با 100 تومان سرویس مورد نظر شما فکر نکنم گیر بیاد .

vPsPersia.COM
November 14th, 2010, 01:56
به نظر شما Core I7 920 جواب گوی ایشان هست؟

Techno Pars
November 14th, 2010, 11:59
به نظر شما Core I7 920 جواب گوی ایشان هست؟

بله.درسته Xeon برای سرور هست اما خب i7 هم خیلی خوب امتحان پس داده.

sohrab.khan
November 14th, 2010, 13:03
الان تو نت کلی هاست رایگان ریخته وقتی یه ایرانی آفر رایگان میده حتی به سایتش هم ملت سر نمی زنن چون تو نت هاست رایگان مثل شکلات ریخته !