PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد درگاه مستقیم بانک ملت

Spearmint
July 6th, 2016, 11:43
سلام وقتتون بخیر دوستان
اقا ما یه درگاه بانک ملت گرفتیم
بعد برای تست چند تا تراکنش زیر 1000ت انجام دادیم 24 ساعت هم گذشته ولی هنوز واریز نشده به حسابمون که ببینیم اوکی هست یا نه

معمولا چقدر طول میکشه تا واریز کنه ؟ روز های تعطیل هم واریزی دارند یا خیر

- - - Updated - - -

دوستان کسی اطلاعی نداره؟

omid1991
July 6th, 2016, 11:59
سلام وقتتون بخیر دوستان
بعد برای تست چند تا تراکنش زیر 1000ت انجام دادیم 24 ساعت هم گذشته ولی هنوز واریز نشده به حسابمون که ببینیم اوکی هست یا نه

- - - Updated - - -

دوستان کسی اطلاعی نداره؟

سلام وقت بخیر عیدتون مبارک

همگی شنبه واریز میشه
معمولا روز های تعطیل بعد از ظهر روز بعد واریز میشه ولی این سه روز تعطیلی فکر نکنم شاپرک واریزی رو انجام بده

با احترام

Spearmint
July 6th, 2016, 12:01
سلام وقت بخیر عیدتون مبارک

همگی شنبه واریز میشه
معمولا روز های تعطیل بعد از ظهر روز بعد واریز میشه ولی این سه روز تعطیلی فکر نکنم شاپرک واریزی رو انجام بده

با احترام

درود
ممنون از شما همچنین

پس یعنی امکان اینکه اشتباه واریز بشه نیست دیگه؟ چون آخه بانک سامان هم تست کردم تو پورتال سامان ثبت شده ولی واریز نشده
ایا سامان هم به همین صورت هست؟

negarnovin
July 6th, 2016, 12:18
بانک ملت معمولا بعد 24 میاد روزهای تعطیل و غیرتعطیل 24 ساعته میاد

omid1991
July 6th, 2016, 12:27
درود
ممنون از شما همچنین

پس یعنی امکان اینکه اشتباه واریز بشه نیست دیگه؟ چون آخه بانک سامان هم تست کردم تو پورتال سامان ثبت شده ولی واریز نشده
ایا سامان هم به همین صورت هست؟
متاسفانه بانک ملت این قابلیت سامان رو نداره فقط تراکنش های موفق رو بعد ارسال به شاپرک ثبت میکنه تو پرتال مشتریان

- - - Updated - - -

درمورد سوالتون که امکان اشتباه وجوه داره یا نه اگه رسید بانک داشته باشین خیر 100 درصد واریز میشه

Farid Saadat
July 6th, 2016, 12:36
سلام وقتتون بخیر دوستان

- - - Updated - - -

دوستان کسی اطلاعی نداره؟

درود. شنبه واريز ميشه. البته خيلي اوقات هم در روز هاي تعطيل بعد از ظهر ها واريز ميشه اما اگر واريز نشده تا الان شنبه صبح واريز خواهد شد.
موفق و مويد باشيد

Sent from my iphone using taptalk

Spearmint
July 6th, 2016, 12:52
ممنون از همه دوستان لطف کردید

mihanservice
July 6th, 2016, 14:46
Settle کردید تراکنش ها رو ؟ بانک ملت در مرحله بازگشت از بانک برعکس بانکهای دیگه که verify یک مرحله ای دارن ، دو مرحله داره. یکی verify و یکی settle
اگر settle نشه پول واریز نمیشه. اگر هم settle کردید فرداش واریز میشه. و اگر فرداش تعطیل باشه احتمالا اولین روز کاری.
ولی برای سامان کیش ، در صورت تعطیلی ، ساعت 3 بعد از ظهر واریز می کنه.

Spearmint
July 6th, 2016, 14:57
Settle کردید تراکنش ها رو ؟ بانک ملت در مرحله بازگشت از بانک برعکس بانکهای دیگه که verify یک مرحله ای دارن ، دو مرحله داره. یکی verify و یکی settle
اگر settle نشه پول واریز نمیشه. اگر هم settle کردید فرداش واریز میشه. و اگر فرداش تعطیل باشه احتمالا اولین روز کاری.

این مورد که فرمودید چی هست جدیدا به این صورت شده که باید settle بشه؟
یه مرحله بیشتر نیست من تست کردم که بعد از زدن دکمه تکمیل خرید تمومه شماره پیگیری و اینا میده دیگه به settle نمیره

omid1991
July 6th, 2016, 15:07

دوست عزیز اولا عیدتون مبارک
دوما خوهشا قبل از راهنمایی خودتون یه تحقیقی بکنید بد نیست
متد ستل از بانک ملت حذف شده و دیگه نیازی به ستل نداره بعد پرداخت و صدا زدن متد تایید تراکنش ، تراکنش طبق سیکل واریز شاپرک واریز میشه به حساب

این مورد که فرمودید چی هست جدیدا به این صورت شده که باید settle بشه؟
یه مرحله بیشتر نیست من تست کردم که بعد از زدن دکمه تکمیل خرید تمومه شماره پیگیری و اینا میده دیگه به settle نمیره
عزیز شما نگران نباشید اگه از پلاگین معتبر استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.

friend_sre
July 7th, 2016, 06:00
ستل دیگه خدا بیامرز شده ....
مخصوصا ستل دستی که کلا دیگه به کار نمیاد.

ملت نشون نمیده .
سامان پنل کاربریش نسبتا خوب و کامله ....