PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اينترنت نامحدود

Farid Saadat
July 6th, 2016, 11:09
با سلام و درود فراوان خدمت دوستان و همكاران عزيز و ارجمند. خواستم به اطلاع برسونم ايرانسل بسته اينترنت نامحدود ١ ساعته با هزينه ي ٩٠٠ تومان ارائه ميكنه. دوستاني كه تمايل به خريد دارن ميتونن از طريق شماره ي *5*2# ( ستاره پنج ستاره دو مربع ) اقدام به خريد كنند. البته براي من ٢٠ گيك داده كه بعيد ميدونم يك ساعته سرعتي كه ارائه ميشه (٤جي) بشه حتي ٥ گيگ تموم كرد.
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

takpar7
July 6th, 2016, 11:21
با سلام و درود فراوان خدمت دوستان و همكاران عزيز و ارجمند. خواستم به اطلاع برسونم ايرانسل بسته اينترنت نامحدود ١ ساعته با هزينه ي ٩٠٠ تومان ارائه ميكنه. دوستاني كه تمايل به خريد دارن ميتونن از طريق شماره ي *5*2# ( ستاره پنج ستاره دو مربع ) اقدام به خريد كنند. البته براي من ٢٠ گيك داده كه بعيد ميدونم يك ساعته سرعتي كه ارائه ميشه (٤جي) بشه حتي ٥ گيگ تموم كرد.
موفق باشيد

ممنون از اطلاع رسانی
4g ایرانسل پرسرعت ترین اینترنتیه که من دیدم سرعت دانلود تا 2.5 مگ بر ثانیه داشتم ازش
7-8 گیگ میشه تو یکساعت باهاش دانلود کرد

Farid Saadat
July 6th, 2016, 11:41
ممنون از اطلاع رسانی
4g ایرانسل پرسرعت ترین اینترنتیه که من دیدم سرعت دانلود تا 2.5 مگ بر ثانیه داشتم ازش
7-8 گیگ میشه تو یکساعت باهاش دانلود کرد

اره سرعت مناسب و قابل قبولي داره و واسه يك ساعت ٢٠ گيگ ميده كه براي آپديت كردن واقعا عالي هستش. ممنون از نظرتون

heatleap
July 6th, 2016, 12:16
خیلی سرویس خوبی بنظر میرسه
ممنون از اطلاع رسانی تون