PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب آموزش نمایندگی لینوکس whm

kingoftehran
November 13th, 2010, 16:05
کتاب آموزش نمایندگی لینوکس WHM به زبان فارسی برای کار با هاست لینوکس (http://www.parmishost.com/linux.htm) همکارانی که از نمایندگی هاست لینوکس استفاده می کنند.
لینک دانلود:
آموزش نمایندگی لینوکس WHM - پرتال پشتیبانی پارمیس هاست (http://support.parmishost.com/index.php?_m=downloads&_a=viewdownload&downloaditemid=12)

kingoftehran
May 24th, 2011, 01:38
سلام
خوش به حال شما که آموزش های حرفه ای می دهید دوست عزیز این کتاب مبتدی هست و در وب سایت ما تعداد زیادی فیلم آموزشی نیز هست.در ضمن whm که چیز خاصی نداره .
دوستانی که از ما تشکر کردند صاحب هاستینگ هستند و حتما مورد را مناسب دیدند که این عمل را انجام دادند.
و لطفا دیگر در پست های ما نمره ندهید چون درخواستی از شما نکردیم که نمره بدید. عشق نمره دادن دارید می تونید معلم بشید.

hannah
May 24th, 2011, 06:05
بسیار عالی بدرد کاربران تازه کار که هنوز نمیدونن از کجا لاگین کنن واسه نمایندگی خیلی هم خوب هست

کتاب اصلا جنبه آموزشی ندارد بلکه معرفی چند لینک از whm است
واسه تبلیغات که مردم نمیان کلی فقتشونو بگیرن اینجوری کتاب درست کنند

HugeServer
May 24th, 2011, 09:53
نوشتن این کتاب 5 دقیقه زمان می برد

خیلی دوست داری واقعا بگم ایراداش کجاست و چرا نمره 1 از 100 دادم ؟
اسمشو می گذاری کتاب ؟ جزوه هم نیست

ایشون زحمت کشیدند و وقت گذاشتند,
شما هم بابت این کار ایشون کاری انجام ندادید که اعتراضی داشته باشید.

موفق باشید.

pasargad
May 24th, 2011, 10:21
کتاب آموزش نمایندگی لینوکس WHM به زبان فارسی برای کار با هاست لینوکس (http://www.parmishost.com/linux.htm) همکارانی که از نمایندگی هاست لینوکس استفاده می کنند.
لینک دانلود:
آموزش نمایندگی لینوکس WHM - پرتال پشتیبانی پارمیس هاست (http://support.parmishost.com/index.php?_m=downloads&_a=viewdownload&downloaditemid=12)

با عرض سلام و درود بیکران خدمت دوست عزیزم

لینکی که گذاشتید رو باز کردم اما ....

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@support.parmishost.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مطمئنم مثل تمام اموری که شما در زمینه هاستینگ برای کاربرانتون OK میکنید مفید است.

در نهایت یک جمله میخوام بگم: وقتی یک نفر فقط مشکل داره این یعنی این یک نفر با خودش مشکل داره و همه دارند تأیید میکنند که آموزش خوبی بوده. پس انرژی خودتون رو برای جواب دادن نگیرید. این آدم پست هاش در هر جا مشخصه که شخصیتش و نگاهش به این انجمن و هدفش چیست.

موفق باشی دوست خوبم. با تشکر

kingoftehran
May 25th, 2011, 01:29
با سلام
خدمت دوست عزیز pasargad علت خطا را نمی دونم چی بوده چون log ها دان بودن سرور را گزارش نمی کنند.
از نظز شما هم ممنونم و با کللیه حرف های شما موافقم.
ازکللیه دوستانی هم که از ما تشکر کردند و بزرگواری نمودند ممنونم.

pasargad
May 25th, 2011, 11:27
با سلام
خدمت دوست عزیز pasargad علت خطا را نمی دونم چی بوده چون log ها دان بودن سرور را گزارش نمی کنند.
از نظز شما هم ممنونم و با کللیه حرف های شما موافقم.
ازکللیه دوستانی هم که از ما تشکر کردند و بزرگواری نمودند ممنونم.

با عرض سلام و درود بیکران

خواهش میکنم.
الان باز میشه و بسیار عالی است و متناسب.

موفق وموید باشید

hannah
May 25th, 2011, 12:14
می خواهید ایراد های به اصطلاح کتاب رو بگویم ؟ هرجا انتقاد شد جنبه ی انتقاد داشته باشید انتقاد ها برای بالا یردن سطح کتاب ها می باشد

کاربران مبدتی در قدم اول کتاب رو عالی می بینند با 2 روز کار با Whm متوجه می شوید که کل کتاب تجربه ی نیم ساعت کار یک فرد مبتدی با whm می باشد حال آنکه از دید من که 8 سال است با مدیریت سرور و رسلر و کار با چندین دیتاسنتر تجربه کلاس های آموزش تخصصی زبان های برنامه نویسی دارم و دوستانه میگویم کتاب مبتدیانه است اینگونه جبهه گیری می کنید ؟

عده ای جمع شده اند و ای کتاب را تحسین کرده اند. بله هدف و نیت منتشر کننده قابل تحسین است ولی اصلا کتاب کاملی نیست

جهت درک منظور بنده مثال هایی در همین جا خواهم زد

بحث ، بحث آموزشی برای افراد مبتدی هست دوست خوبمون هم زحمت کشیدن این مقاله رو آماده کردن همین کتاب هم به قول شما کار نیم ساعت تجربه هست خلاصه نیم ساعت کاربر جلو میوفته شما هم به جای تاپک های الکی که مزاحم کار بقیه توی آموزش میشه میتونید وقت بذارید تجربه 8 سالتون رو در اختیار بقیه بذارید یا هم نمیخواهید جواب الکی ندید که مزاحم بقیه بشه
موفق باشید

savalanhost
May 25th, 2011, 12:24
می خواهید ایراد های به اصطلاح کتاب رو بگویم ؟ هرجا انتقاد شد جنبه ی انتقاد داشته باشید انتقاد ها برای بالا یردن سطح کتاب ها می باشد

کاربران مبدتی در قدم اول کتاب رو عالی می بینند با 2 روز کار با Whm متوجه می شوید که کل کتاب تجربه ی نیم ساعت کار یک فرد مبتدی با whm می باشد حال آنکه از دید من که 8 سال است با مدیریت سرور و رسلر و کار با چندین دیتاسنتر تجربه کلاس های آموزش تخصصی زبان های برنامه نویسی دارم و دوستانه میگویم کتاب مبتدیانه است اینگونه جبهه گیری می کنید ؟

عده ای جمع شده اند و ای کتاب را تحسین کرده اند. بله هدف و نیت منتشر کننده قابل تحسین است ولی اصلا کتاب کاملی نیست

جهت درک منظور بنده مثال هایی در همین جا خواهم زد

دوست گرامی دنیا روز به روز در حال پیشرفت هستش
و افرادی که به غیر از خودم در اینجا فعالیت می کنند آدم های حرفه ای هستن و با پیشرفت دنیا دارن میرن جلو

حالا شما تصور کنید 80 تا یوزر تازه کار بی تجربه بیان بخوان وقت پشتیبانی رو بگیرن و همین سوالهای داخل کتاب رو بپرسن که به قول شما همش 30 دقیقه نیاز به یادگیری داره
خوب 80 تا 30 دقیقه برابر با 40 ساعت انرژی و وقت هستش در صورتی که الان سال 75 نیست که کسی ندونه سایت و اینترنت چی هستش الان هم واحد پشتیبانی انتظار داره که کاربران دیگه نیان تو سی پنل بپرسن این فابل مننجر چیه یا اینکه بندویت تموم میشه اون ارور چی هستش

پس بهتره برای 40 ساعت وقت و اعصاب یک کتاب آدم که تهش 24 ساعت وقت میگیره بزنه و بعدش کم کم گسترشش بده

تصور کن مشتری تماس گرفته که سرور ما مشکل داره دانلود بهش نمیده این خودش یه فشار روانی از یک مشکل ناشناخته برای ادمین هستش کمی تحقیق متوجه شدیم شخص از اینترنت دانلود مننجر تریال استفاده می کرده که اونم تریالش تموم شده

kingoftehran
May 25th, 2011, 16:39
با سلام
savalanhost دقیقا به نکته مهمی اشاره کردید من طی 6 سال کار در هاستینگ های مختلف و حدود 2 سال کار مجزا توسط شرکت خودم به این نتیجه رسیدم که 90 درصد سوالات مشتریان در حد مبتدی هست و کاربران حرفه ای معمولا پاسخ خود را از نت و سایت های زبان اصلی پیدا می کنند و کمتر و یا حتی در حد صفر با پشتیبانی ما تماس می گیرند.

pasargad
May 26th, 2011, 18:20
با عرض سلام و درود بیکران

مشکل اینجاست که خیلی ها دید خودشون رو نسبت به کاربر دارند. من وقتی خودم رو بلد این کار میدونم آموزش هم در همین سطح میزارم و در نتیجه سیل سوالات سرازیر میشه. وقتی مبتدیانه و کاملاً واضح باشه کمک کننده خواهد بود. به نظر من این بحث رو بیش از این کشش ندیم. target ما مشخص است که چه اشخاصی هستند باقی اش دیگه اضافاته که بشینیم وقت خودمون رو سر اینکه یک نفر دیگه نظر مخالف داره. یک نفر مهم نیست به نظر من بلکه بیش از دو یا سه نفر مهم هستند. کسانی که این آموزش رو خوندن منجمله من میگیم که عالیه و بسیار ساده پس دستتون درد نکنه.

liandata
May 26th, 2011, 18:44
با سلام
savalanhost دقیقا به نکته مهمی اشاره کردید من طی 6 سال کار در هاستینگ های مختلف و حدود 2 سال کار مجزا توسط شرکت خودم به این نتیجه رسیدم که 90 درصد سوالات مشتریان در حد مبتدی هست و کاربران حرفه ای معمولا پاسخ خود را از نت و سایت های زبان اصلی پیدا می کنند و کمتر و یا حتی در حد صفر با پشتیبانی ما تماس می گیرند.
قبول دارم
این کتاب خیلی خوب و ساده هست برای کاربران (مبتدی)

tinavps
May 26th, 2011, 20:00
آقای برادر وحید صاحب سایت با یکجانبه گرایی کامنت های بنده رو حذف کردند جهت رو کم کنی شما و وحید خان دارم یک کتاب می نویسم تا ببینی فرق کتاب با یک جزوه چی هست

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

شما هم به جای تاپک های الکی که مزاحم کار بقیه توی آموزش میشه میتونید وقت بذارید تجربه 8 سالتون رو در اختیار بقیه بذارید یا هم نمیخواهید جواب الکی ندید که مزاحم بقیه بشه
موفق باشید

مشکل ایرانی ها اینه وقتی می رن تو کتاب فروشی با دیدن اولین کتاب می خرنش نه به ناشتر نه به فهرست و نه به محتوی نگاه می کنن منظورم شامل حال همه ایرانی هاست

hannah
May 26th, 2011, 22:53
شما هم به نظر من جز به هم ریختم این انجمن کار دیگه نمیکنید
--
به جای این کارا تجربه تون رو در اختیار بقیه بذارید تا مشکلشون حل شه و یا مشکل دارید بپرسید این انجمن فقط برای این کار ها است برای تاپک دادن الکی نیست

pasargad
May 27th, 2011, 11:52
من یک پیشنهاد دارم. به جای بحث و کوبیدن هم با هم کمک کنیم که همه مان پیشرفت کنیم و فعال باشیم. چرا همدیگرو بکوبیم؟ اتحاد داشته باشیم بهتر نیست؟

om!d-D
May 27th, 2011, 17:52
:D
این حرکات رو فقط تو ایران میبینیم....
استارتر موفق باشید انشاالله
منتظر کتاب بزرگ دوست خوبمون tinavps هم هستیم.

روزتون بخیر

kingoftehran
May 27th, 2011, 18:46
با سلام
دوست عزیز شما برای رو کم کنی کسی لازم نیست کتاب بیرون بدهید بهتر است جهت ارتقا رشد علمی کللیه دوستان کتاب ارائه نمایید.

hamidusufi
August 30th, 2011, 11:22
سلام : من يك هاست ريسلر خارجي و ارزون گرفتم هي چيزي هم بلد نيسم wmcs هم نصب شده ولي بلد نيستم سرور رو تنظيم كنم يك هست منو كمك كنم يه دامين پاداش ميدم !

pishroserver
August 30th, 2011, 11:33
سلام

دوست عزیز البته جای پرسش شما در این تاپیک نبود.

whm شما نیاز به کانفیگ داره که باید توسط افراد خبره انجام بشه، یک تاپیک جدا باز و درخواست کانفیگ کنید تا دوستان براتون انجام بدن.

موفق باشید

hamidusufi
August 30th, 2011, 13:42
bashe mamnoon dooste aziz

carbon7
December 11th, 2011, 16:36
بسیار عالی بدرد کاربران تازه کار که هنوز نمیدونن از کجا لاگین کنن واسه نمایندگی خیلی هم خوب هست