PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مالیات، جواز کسب، درگاه و...

سرزمین
July 5th, 2016, 14:28
سلام

در مورد گرفتن جواز کسب سؤال داشتم چقدر مالیات میگیرن؟ آیا اجبار هست؟ و اینکه اول جواز کسب رو بگیریم و بعد درخواست نماد بدیم و بعد درگاه آیا فقط مالیاتی که بابت جواز باید داده بشه رو میدیم یا نه مالیات دیگه ای هم هست؟

آیا به صورت شخصی فعالیت داشته باشیم 9 درصد ارزش افزوده میگیرن؟

Farid Saadat
July 5th, 2016, 15:43
درود. راجع به يك سوالتون فقط اطلاع دارم. واسه نماد ابتدا جواز رو بايد بگيرين و بعد اقدام كنين ( البته اگر ميخوايين با جواز نماد بگيرين. چون بدون جواز هم اينماد ميدن بهتون)
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

bandarit
July 5th, 2016, 19:30
سلام

در مورد گرفتن جواز کسب سؤال داشتم چقدر مالیات میگیرن؟ آیا اجبار هست؟ و اینکه اول جواز کسب رو بگیریم و بعد درخواست نماد بدیم و بعد درگاه آیا فقط مالیاتی که بابت جواز باید داده بشه رو میدیم یا نه مالیات دیگه ای هم هست؟

آیا به صورت شخصی فعالیت داشته باشیم 9 درصد ارزش افزوده میگیرن؟

سلام و درود

در حال حاضر نماد اعتماد رو جای جواز کسب بهتون میدن از مالیاتش خبر ندارم ولی خب مالیات هم کی داده کی گرفته

موفق باشید

arash_fa
July 5th, 2016, 19:39
سلام عرض کردم

بنده هم خودم جواز گرفتم در رسته طراحی نرم افزار های سفارشی سیستم های کامپیوتری و طراحی سایت از اتحادیه رایانه چون این کاملترین رسته ای بود که میشد ارائه داد

در بند ج مالیاتی قرار دارید و اصولا معاف از مالیات هستید و گیر زیلد نمیدند بهتون فقط اظهار نامه پر کن نهایت در آمدو بزن 3 یا 4 تومن و خلاص

برای نماد هم اگر با جواز بگیری باید بعد از تایید آدرس بری استاد رسمی و جوازتو یک کپی بگیری و برابر اصل کنی و همراه با گواهی امضا تعهدنامه بفرستی براشون که یه 50 تومن با هزینه پستش براتون در میاد

جواز هم از 1 تومن تا 1800 راه داره بسته به آشناهایی که توی اصناف داری :d