PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارسی پی

finalnet
July 5th, 2016, 13:58
سلام دوستان
پیشاپیش عید سعید فطر بر همگی مبارک

من خودم از اون دسته آدم هایی هستم که مخالف اینجور پست زدن ها در انجمن هستم ولی برخلاف میلم مجبور شدم این پست رو بعد از سه روز حرف زدن با مجموعه پارسی پی منتشر کنم

برای فروش محصولاتم از درگاه بانکی پارسی پی که مربوط به شرکت هاستینگ یوگیگ هست استفاده میکنم خیر سرم اکانتم تاییده شده بود.

32280

وقتی درخواست تسویه زدم پول رو بگیرم گفتند که پول به بانک ارسال شده و باید بانک برای شما تسویه بزنه
اسکرین شات از تیکیت :

32281

بعد از یک ساعت زدن اکانت شما به دلیل فروش وی پی ان بسته شده است و دیگه تسویه نداریم!!!!!!!!!

خب تکلیف پول من چیه ؟
تیکیت زدیم که لطفا پول رو بدید تیکت رو بستن

32282
چند بار تیکیت زدیم گفت که شما تخلف کردید
چند روز بعد اومدن یه صفحه قوانین به سایت اضافه کردن که طبق این قوانین شما تخلف کردید !!!!!!!!

32283
به تاریخ پست قوانین و تیکیت کامل توجه کنید

بعد حالا اومده توی سایتش تاریخ قوانین رو اورده عقب :!!!!!!!

http://parsipay.com/news/6

کدوم قانونی به درگاه واسط اجازه میده پول رو مسدود کنه ؟

bandarit
July 5th, 2016, 14:03
سلام دوستان

من خودم از اون دسته آدم هایی هستم که مخالف اینجور پست زدن ها در انجمن هستم ولی برخلاف میلم مجبور شدم این پست رو بعد از سه روز حرف زدن با مجموعه پارسی پی منتظر کنم

برای فروش محصولاتم از درگاه بانکی پارسی پی که مربوط به شرکت هاستینگ یوگیگ هست استفاده میکنم خیر سرم اکانتم تاییده شده بود.

32280

وقتی درخواست تسویه زدم پول رو بگیرم گفتند که پول به بانک ارسال شده و باید بانک برای شما تسویه بزنه
اسکرین شات از تیکیت :

32281

بعد از یک ساعت زدن اکانت شما به دلیل فروش وی پی ان بسته شده است و دیگه تسویه نداریم!!!!!!!!!

خب تکلیف پول من چیه ؟

32282
چند روز بعد اومدن یه صفحه قوانین به سایت اضافه کردن که طبق این قوانین شما تخلف کردید !!!!!!!!

32283

سلام و درود

واقعا اینجور آدم ها بلانسب کاربران و شما و بقیه عوامل وب هاستینگ تالک حروم خور هستن با مال مردم میخوان خودشونو بالا ببرن فک کنم اسم قبلی یو پال بوده درست میگم ؟
نباید به اینجور افراد اعتماد کرد

موفق باشید

finalnet
July 5th, 2016, 14:06
سلام و درود

واقعا اینجور آدم ها بلانسب کاربران و شما و بقیه عوامل وب هاستینگ تالک حروم خور هستن با مال مردم میخوان خودشونو بالا ببرن فک کنم اسم قبلی یو پال بوده درست میگم ؟
نباید به اینجور افراد اعتماد کرد

موفق باشید

بله دامین قبلی upal.ir بود ***** شد

تغییر دامین داد به http://salam.im/

بعد اون یه درگاه جدید با اسم پارسی پی بالا آورد

aliasbahi
July 5th, 2016, 14:13
بلا نصبت حروم خور.
بنده آماری هم داشتم که همینا که ugig همون سایت هاستینگ هستند تو خدمات رسانیشون هم از سرو ته خدمات میزدن و جای اینکه به اندازه پولی که میگیرن کیفیت و خدمات داشته باشن بدتر راه ( جا خالی برای اینکه هرچی دوس دارید و میدونید هست بگید ) ...... پیش گرفتن.
امیدوارم فتا نصبت به امسال این کلاهبرداران پیگیر باشه.

finalnet
July 5th, 2016, 14:15
بلا نصبت حروم خور.
بنده آماری هم داشتم که همینا که ugig همون سایت هاستینگ هستند تو خدمات رسانیشون هم از سرو ته خدمات میزدن و جای اینکه به اندازه پولی که میگیرن کیفیت و خدمات داشته باشن بدتر راه ( جا خالی برای اینکه هرچی دوس دارید و میدونید هست بگید ) ...... پیش گرفتن.
امیدوارم فتا نصبت به امسال این کلاهبرداران پیگیر باشه.

نمیدونم میخوان با این پوالا به کجا برسند

ما هم خدایی داریم

J0k3R
July 5th, 2016, 14:24
30 هزار تومان پول منم خوردن یه آبم روش البته 30 هزار تومان پولی نی ولی این جور برخورد زشته !
بخورن ببینم میخان به کجا برسن

finalnet
July 5th, 2016, 14:31
30 هزار تومان پول منم خوردن یه آبم روش البته 30 هزار تومان پولی نی ولی این جور برخورد زشته !
بخورن ببینم میخان به کجا برسن

شما بگو هزار تومن

این پولا خوردن نداره خدایی هست خیالت راحت یه روز تاوانش رو میده

ldda company
July 5th, 2016, 14:35
این واقعا جای تاسف داره ...
درگاه های پرداخت واسط که امین اطلاعات مردم و وب مستران محسوب میشن نباید همچین رفتار های غیر حرفه ای و صخیفانه ای از خودشون نشون بدن . رفتار حرفه ای و همراه با محبت و دوستی هست که باعث میشه هم کاربران شاد باشن و هم سرویس دهنده راضی باشه ...

فقط امیدوارم این وضعیت نامناسب حل بشه و اولین لازمه این کار هم انتخاب فعالیت قانونی و درست توسط کاربران و ده برابر مهمتر از اون ، انتخاب درگاه های پرداخت مطمئن هست که هم سابقه دار هستن و حرفه ای فعالیت میکنن ...

finalnet
July 5th, 2016, 14:38
این واقعا جای تاسف داره ...
درگاه های پرداخت واسط که امین اطلاعات مردم و وب مستران محسوب میشن نباید همچین رفتار های غیر حرفه ای و صخیفانه ای از خودشون نشون بدن . رفتار حرفه ای و همراه با محبت و دوستی هست که باعث میشه هم کاربران شاد باشن و هم سرویس دهنده راضی باشه ...

فقط امیدوارم این وضعیت نامناسب حل بشه و اولین لازمه این کار هم انتخاب فعالیت قانونی و درست توسط کاربران و ده برابر مهمتر از اون ، انتخاب درگاه های پرداخت مطمئن هست که هم سابقه دار هستن و حرفه ای فعالیت میکنن ...

ما تا الان با چندین درگاه مختلف کار کردیم با درگاه فعالیت داشتم توی جاده بودم زنگ زدم پشتیبانیش گفتم دسترسی به نت ندارم مشخصات دادم خودشون برام تسویه زدن و از حساب مدیریش برام پول کارت به کارت کرده

بعد یکی هم مثل این درگاه .............

mohsen1771
July 5th, 2016, 14:47
نمیدونم دیگه چی بگم
چجوری به اینا اعتماد میکنید؟
مدیریت یو گیگ جواب بگو باش سریعا

rezaserver
July 5th, 2016, 14:48

با عرض پوزش

همان قانونی که به شما اجازه فروش ویـ پیـ انـ میدهد به آنها هم اجازه مسدود سازی میدهد.

موفق باشید

mohsen1771
July 5th, 2016, 14:51
با عرض پوزش

همان قانونی که به شما اجازه فروش ویـ پیـ انـ میدهد به آنها هم اجازه مسدود سازی میدهد.

موفق باشید
هه
فکر کنم شما هم یکی از این آدما هستی که اول درگاه ویـــــ پـــ انــــ میدن
بعد که پول جمع شد پولشو بکشی بالا

آقای صاحب درگاه اگر میخوای قوانین رعایت کنی از اول کار به طرف درگاه نده
نه اینکه در جریان کار باشی بزاری تو حسابش پول بیاد بعد پولشو بکشی بالا
این کار یه نفر زحمت میکشه نون در میاره تو پولشو میخوری

finalnet
July 5th, 2016, 14:53
نمیدونم دیگه چی بگم
چجوری به اینا اعتماد میکنید؟
مدیریت یو گیگ جواب بگو باش سریعا

این درگاه رو ما روی خیلی از سایت ها دیدم و وقتی فهمیدیم به سایتی مثلی یو گیگ مرتبط هست این باعث اعتماد شد

ldda company
July 5th, 2016, 14:54
هه

بله منم موافقم با این حرف ...
اگر کسب و کاری مغایر با قوانین درگاه پرداخت واسطه ای شناخته میشه ، از همون اول کار نباید بهش سرویس داد . نه اینکه به این دوستان درگاه بدید و بعد از مدتی حساب کاربریشون رو ضبط کنید و مبالغ موجود در حسابشون رو هم بلوکه کنید . این کار نه از نظر شرع و نه از نظر اخلاق درست و قابل قبول نیست ...

mohsen1771
July 5th, 2016, 14:55
اصلا یه چیز واضح
چرا درگاه شما وقتی ثبت میکنی
اول باید تایید یا رد بشه
بخاطر همین قوانین هست دیگه درسته؟
پس اگر شما مدیریت دگاه کوتاهی کردی در تایید یا رد کردن کاربر
پس تقصیر شماست.. و پول طرف و کامل باید پس بدی
من طرف کسی هم نیستم.. ولی واقعا این رفتارتون غیر حرفه ایه

rezaserver
July 5th, 2016, 14:59
هه

دوست عزیز و گرامی

بنده بعنوان یک کاربر سنخیتی با این درگاه ندارم

ضمن اینکه اگر فردی قصد کسب رزق و روزی حلال دارد و در جمهوری اسلامی ایران ساکن است ،

ابتدا خود فرد بلا استثنا حتما و حتما باید از قوانین حاکمه تبعیت کند و سپس انتظاراتی داشته باشد

و در آخر برای شما پیشنهاد میکنیم در گفتار و رفتار خود تجدید نظر فرمایید

پاینده باشید

mohsen1771
July 5th, 2016, 15:01
دوست عزیز و گرامی

ضمن اینکه اگر فردی قصد کسب رزق و روزی حلال دارد و در جمهوری اسلامی ایران ساکن است ،

ابتدا خود فرد بلا استثنا حتما و حتما باید از قوانین حاکمه تبعیت کند و سپس انتظاراتی داشته باشد

پاینده باشید

من دوست شما نیستم شما هم نمیشناسم
اگر شما کاری به این درگاه نداری
به پس لطف کنید نظر ندید
حرف بنده رو خوندید؟
ایشون میگه هیچ قوانینی در این مورد اول کار نبوده
ایشون بعدا قوانین اضافه کردن
دوما رد کردن یا تایید کردن درگاه برای همین موارد هست
پس فکر نکنم کوتاهی از کاربر باشه.. لطفا طرف کسی رو نگیرید با حق و خدا صحبت کن
تو هم موفق باشی

finalnet
July 5th, 2016, 15:19
بله منم موافقم با این حرف ...
اگر کسب و کاری مغایر با قوانین درگاه پرداخت واسطه ای شناخته میشه ، از همون اول کار نباید بهش سرویس داد . نه اینکه به این دوستان درگاه بدید و بعد از مدتی حساب کاربریشون رو ضبط کنید و مبالغ موجود در حسابشون رو هم بلوکه کنید . این کار نه از نظر شرع و نه از نظر اخلاق درست و قابل قبول نیست ...

بله خیلی از درگاه های فعال هستند مثل زرین پال فراگیت و .... که توی قوانین زدن که ما به سایت های فروش ف ل ت ر ش ک ن سرویس ارائه نمیدیم و اگر سایتی بره درگاه بگیره حق دارند با این سایت برخورد کنند

par30fun
July 5th, 2016, 15:20
سلام دوستان

من خودم از اون دسته آدم هایی هستم که مخالف اینجور پست زدن ها در انجمن هستم ولی برخلاف میلم مجبور شدم این پست رو بعد از سه روز حرف زدن با مجموعه پارسی پی منتشر کنم

32280

اسکرین شات از تیکیت :

32281

خب تکلیف پول من چیه ؟

32282

32283

به نظر من کاری پارسی پی کاملا درست و منطقی بوده ..
تخلف از شما بوده نه از اونا ... !!!!

توی قانون همه درگاه ها هم هست :
زرین پال :
https://www.zarinpal.com/terms.html
بند 37 : زرین‌پال اجازه دارد، کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.
---------------
درگاه بانک :
http://dargahbank.ir/terms
بند های 10 ، 11 و 12
---------------
فرا گیت :
https://faragate.com/page/terms
بند 3 : کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین فراگیت را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .
---------------
شتاب ها :
http://www.shetabha.com/news/view/41
---------------

من خودم یکی از آشناهام توی درگاه پرداخت بود ، نرم افزار ردیاب و اینا میفروخت 269 تومنش رو مسدود کرد ..
کسی که تخلف کرد نباید توقع چیزی داشته باشه !! :68:

finalnet
July 5th, 2016, 15:24
دوست عزیز و گرامی

پاینده باشید

دوست عزیز در مورد حلال بودن روزی و سایر موارد اصلا جاش اینجا نیست

ولی بنده هم مثل سایر فروشنده های موجود سال هاست که دارم کار میکنم

و نسبت به تمام قوانین هم پایبند هستم

- - - Updated - - -

به نظر من کاری پارسی پی کاملا درست و منطقی بوده ..
تخلف از شما بوده نه از اونا ... !!!!

توی قانون همه درگاه ها هم هست :
زرین پال :
https://www.zarinpal.com/terms.html
بند 37 : زرین‌پال اجازه دارد، کاربرانی که خلاف قوانین فوق را اجرا می‌کنند متوقف کرده و تصمیم‌گیری نهائی در مورد حساب و موجودی آن را به‌صراحت به کاربر متخلف اعلام نماید.
---------------
درگاه بانک :
http://dargahbank.ir/terms
بند های 10 ، 11 و 12
---------------
فرا گیت :
https://faragate.com/page/terms
بند 3 : کاربرانی که بعد از عضویت ، قوانین فراگیت را نقض نمایند ، کاربر خاطی محسوب شده و حساب کاربری آنها مسدود خواهد شد .
---------------
شتاب ها :
http://www.shetabha.com/news/view/41
---------------

من خودم یکی از آشناهام توی درگاه پرداخت بود ، نرم افزار ردیاب و اینا میفروخت 269 تومنش رو مسدود کرد ..
کسی که تخلف کرد نباید توقع چیزی داشته باشه !! :68:

دوست عزیز نمیدونم بر اساس چه منطقی دارید حق رو به درگاه بانکی میدید

ولی اگر پست رو دیده باشید اولا قوانینی وجود داشت ما هم میخوندیم و بهش عمل میکردیم

قوانین وقتی به وجود آمد که ما درخواست تسویه حساب زدیم ؟

تاریخش عوض شد وقتی فهمید حق با ماست ؟

حتی اینقدر دقت هم نداشتن در تعویض تاریخ که روز 5 تیر مدارک بنده رو تایید کردن تاریخ قوانین رو زده 8 تیر

par30fun
July 5th, 2016, 15:29
دوست عزیز در مورد حلال بودن روزی و سایر موارد اصلا جاش اینجا نیست

ولی بنده هم مثل سایر فروشنده های موجود سال هاست که دارم کار میکنم

و نسبت به تمام قوانین هم پایبند هستم

- - - Updated - - -

ولی اگر پست رو دیده باشید اولا قوانینی وجود داشت ما هم میخوندیم و بهش عمل میکردیم

فروش ف ی ل ت ر ش ک ن خلاف قوانین همه جاست ..
http://filter.internet.ir/index.html
اگر نقض قوانین نمیکردین که مسدود نمی شدین ..

finalnet
July 5th, 2016, 15:31

دوست عزیز کسب و کار بنده خلاف و پول بنده حروم

چرا روز اول حساب بنده رو تایید کردند ؟

چرا وقتی پول اومد توی حساب ایشون یهو قوانین توی سایت به وجود اومد ؟

par30fun
July 5th, 2016, 15:37

حتی اینقدر دقت هم نداشتن در تعویض تاریخ که روز 5 تیر مدارک بنده رو تایید کردن تاریخ قوانین رو زده 8 تیر

دوست عزیز ، اگر توی یه محصولی بود که به مجاز یا غیرمجازیش شک داشتن آره حق با شما بود ..
شما داری *** میفروشی .. این رو همه میدونن غیرمجازه ..
قوانین ساماندهی و همه جا میگه فروش *** غیر مجازه
شما چه توقعی از درگاه داری وقتی *** میفروشی ؟؟ اونم توی این اوضاع داغون درگاه ها که خیلی هاشون ***** شدن

- - - Updated - - -

دوست عزیز کسب و کار بنده خلاف و پول بنده حروم

چرا روز اول حساب بنده رو تایید کردند ؟

چرا وقتی پول اومد توی حساب ایشون یهو قوانین توی سایت به وجود اومد ؟

شما رسما سایت فروش وی پی ان بهش دادی و اونا تایید کردن ؟؟
یا اینکه یه سایت دیگه گذاشتی و بعد پشت اون *****شکن فروختی ؟

bandarit
July 5th, 2016, 15:38
با عرض پوزش

موفق باشید

پسر خوب شما نمیخواد قوانین رو گوشزد کنی اصلا گیرم ایشون میفروشه باید پول ایشونو بالا بکشن ؟
اگر اینجوریه شما هم نباید سرور برای وی پی ان بفروشی این هم ممنوع هست

موفق باشید

- - - Updated - - -

اصلا حرف شما صحیح

شما خودت درگاه واسط داری
بنده از شما درگاه میگیرم وی پی ان میفروشم
شما دیگ پول بنده رو بالا میکشی ؟این اسمش میشه قوانین ؟
یا حق مردمو خوردن ؟

ممنون میشم پاسخ بدی

finalnet
July 5th, 2016, 15:43
دوست عزیز ، اگر توی یه محصولی بود که به مجاز یا غیرمجازیش شک داشتن آره حق با شما بود ..
شما داری *** میفروشی .. این رو همه میدونن غیرمجازه ..
قوانین ساماندهی و همه جا میگه فروش *** غیر مجازه
شما چه توقعی از درگاه داری وقتی *** میفروشی ؟؟ اونم توی این اوضاع داغون درگاه ها که خیلی هاشون ***** شدن

- - - Updated - - -

شما رسما سایت فروش وی پی ان بهش دادی و اونا تایید کردن ؟؟
یا اینکه یه سایت دیگه گذاشتی و بعد پشت اون *****شکن فروختی ؟

دوست عزیز من سایت ***** شکن دادم و تایید شده و سایت هم الان بالاست

الان فعالیت این درگاه هم غیرقانونی هست و همه میدونن چون بیشتر درگاه ها ***** شدند

شما دارید مسئله رو پیچیده میکنید

چرا به من درگاه داده و تایید کرده وقتی تسویه زدم پول رو مسدود کرده ؟

par30fun
July 5th, 2016, 15:47
پسر خوب شما نمیخواد قوانین رو گوشزد کنی اصلا گیرم ایشون میفروشه باید پول ایشونو بالا بکشن ؟
اگر اینجوریه شما هم نباید سرور برای وی پی ان بفروشی این هم ممنوع هست

موفق باشید

- - - Updated - - -

اصلا حرف شما صحیح

شما خودت درگاه واسط داری
بنده از شما درگاه میگیرم وی پی ان میفروشم
شما دیگ پول بنده رو بالا میکشی ؟این اسمش میشه قوانین ؟
یا حق مردمو خوردن ؟

ممنون میشم پاسخ بدی

توی این اوضاع داغون درگاه های واسط که همشون ف ی ل ت ر شدن و اینایی هم که هستن شدیدا زیر ذره بینن اون موقع یکی میاد با فروش محصول غیرمجازش کل کسب و کار اون درگاه واسط رو میبره زیر ریسک ..
تازه درگاه واسطه شانس بیاره ببینه اون محصول غیر مجاز رو ، وگرنه موقعی میفهمه که سایتش ف ی ل ت ر شده ..
کسی که تخلف میکنه و اون درگاه رو میبره زیر اینجور ریسکی نباید توقع هیچی داشته باشه

بعد هم اگه پول رو پس بدن 2 تا اتفاق می افته
اول اینکه خود درگاه میشه شریک جرم .. چون همه تراکنش ها برای فروش اون محصول غیر مجاز واریز شده به حسابش شدیدا محکومه
دوم هم اینکه اون کاربری که تخلف کرده ب خودش اجازه میده یا دوباره توی همون سایت اکانت بسازه چون میدونه مسدود هم شد پولش برمیگرده ، یا توقع داره همه بعد از تخلفش پولش رو پس بدن .. پس به راحتی فعالیتش رو ادامه میده

bandarit
July 5th, 2016, 15:52
توی این اوضاع داغون درگاه های واسط که همشون ف ی ل ت ر شدن و اینایی هم که هستن شدیدا زیر ذره بینن اون موقع یکی میاد با فروش محصول غیرمجازش کل کسب و کار اون درگاه واسط رو میبره زیر ریسک ..
تازه درگاه واسطه شانس بیاره ببینه اون محصول غیر مجاز رو ، وگرنه موقعی میفهمه که سایتش ف ی ل ت ر شده ..
کسی که تخلف میکنه و اون درگاه رو میبره زیر اینجور ریسکی نباید توقع هیچی داشته باشه

اول اینکه خود درگاه میشه شریک جرم .. چون همه تراکنش ها برای فروش اون محصول غیر مجاز واریز شده به حسابش شدیدا محکومه
دوم هم اینکه اون کاربری که تخلف کرده ب خودش اجازه میده یا دوباره توی همون سایت اکانت بسازه چون میدونه مسدود هم شد پولش برمیگرده ، یا توقع داره همه بعد از تخلفش پولش رو پس بدن .. پس به راحتی فعالیتش رو ادامه میده

این کار با د ز د ی هیچ فرقی نداره اول قوانین رو رعایت نکرده خیلی دوستانه میتونست به ایشون بگه نه اینکه پول ایشونو بالا بکشه و تمام

par30fun
July 5th, 2016, 16:00
این کار با د ز د ی هیچ فرقی نداره اول قوانین رو رعایت نکرده خیلی دوستانه میتونست به ایشون بگه نه اینکه پول ایشونو بالا بکشه و تمام

گفتم دیگه .. اگه پول رو برگردونن اون دوتا مسئله بوجود میاد ..
بعد هم اکثر درگاه ها پول رو نمیذارن تو جیبشون ، چون پول به حساب اینا اومده شکایتی روش بشه باید همون پول رو برگشت بزنن

از استارتر عزیز خواهش میکنیم اگر فکر میکنند طرف حق هستند به دادسرا مراجعه کرده و شکایت کنند و همان طور که اینجا صریحتا اعلام کردند به شغل شریف فروش ابزارهای عبور از فیلرینگ اشتغال دارند در متن شکایت خود هم ذکر کنند سپس درخواست پولشون رو بکنند تا ببینیم قاضی چگونه با این موضوع برخورد خواهد کرد

ldda company
July 5th, 2016, 16:06
بعد هم اکثر درگاه ها پول رو نمیذارن تو جیبشون ، چون پول به حساب اینا اومده شکایتی روش بشه باید همون پول رو برگشت بزنن

از استارتر عزیز خواهش میکنیم اگر فکر میکنند طرف حق هستند به دادسرا مراجعه کرده و شکایت کنند و همان طور که اینجا صریحتا اعلام کردند به شغل شریف فروش ابزارهای عبور از فیلرینگ اشتغال دارند در متن شکایت خود هم ذکر کنند سپس درخواست پولشون رو بکنند تا ببینیم قاضی چگونه با این موضوع برخورد خواهد کرد

سوال مهم اینجاست که شما همش داری میزنی جاده خاکی و پاسخش رو نمیدی :
چرا همون اول کار موقع تایید مدارک ، سرویس دهنده مذکور فعالیت ایشون رو تایید کرده ؟!!!!!؟

شما اول جواب سوال بالا رو بده ...

مورد بعدی هم اینکه هنوز مسئله درگاه بانک یادم نرفته ، هر روز هم بیشتر از قبل دارم پیگیری میکنم . تا دادگاه هم میکشونم تیم صاحب امتیاز این درگاه واسطه رو . نه فقط درگاه بانک بلکه همین سرویس دهنده و هاستینگ یو گیگ رو هم از امروز پیگیر میشم . این کار با ***ی هیچ فرقی نداره و طبق قوانین رایج کشور در خصوص درگاه های بانکی و امور مالی و بانکداری اسلامی ، این موارد همگی تخلف محسوب میشن . شما هم فکر نکن که یک درصد من یادم بره موضوع درگاه بانک رو . حالا هم که یوگیگ و یوپال ، باید به سزای اعمالشون برسن ...

finalnet
July 5th, 2016, 16:09

این عاقا خودش درگاهش ***** شده و غیر مجاز دامین عوض کرده و مجددا گرفته با اسم جدید درگاه ایجاد کرده

این درگاه رو شما برو صفحه اول گوگل حداقل روی 10 مورد سایت مشاهده میکنی

و ماه وقتی دیدیم این درگاه به سایت های فروش *****شکن خدمات ارائه میده ازشون درگاه تهیه کردیم

این همه سایت شفاش سازی کردند که به سایت های شبیه سایت بنده خدمات نمیدن اتفاقی براشون افتاد ؟ کسی رفت باهاشون داعوا کرد ؟ یا کسی اومد گفت من رو خوردن ؟

در مورد پیش قاضی رفتن هم این مبلغ ارزش رفتن نداره وگرنه من رو اعدام نمیکنند چون مدارک کامل دارم اونجا و هر چند وقت یک بار با بنده تماس میگیرند و اعلام میکنند در فلان سایت از سایت شما خرید شده و این عاقا تخلف کرده مشخصاتش رو برای ما بفرست منم براشون میفرستم

par30fun
July 5th, 2016, 16:15
سوال مهم اینجاست که شما همش داری میزنی جاده خاکی و پاسخش رو نمیدی :
چرا همون اول کار موقع تایید مدارک ، سرویس دهنده مذکور فعالیت ایشون رو تایید کرده ؟!!!!!؟

شما اول جواب سوال بالا رو بده ...

مورد بعدی هم اینکه هنوز مسئله درگاه بانک یادم نرفته ، هر روز هم بیشتر از قبل دارم پیگیری میکنم . تا دادگاه هم میکشونم تیم صاحب امتیاز این درگاه واسطه رو . نه فقط درگاه بانک بلکه همین سرویس دهنده و هاستینگ یو گیگ رو هم از امروز پیگیر میشم . این کار با ***ی هیچ فرقی نداره و طبق قوانین رایج کشور در خصوص درگاه های بانکی و امور مالی و بانکداری اسلامی ، این موارد همگی تخلف محسوب میشن . شما هم فکر نکن که یک درصد من یادم بره موضوع درگاه بانک رو . حالا هم که یوگیگ و یوپال ، باید به سزای اعمالشون برسن ...

فروش فیلر شکن جرم هست و شکی توش نیست
بنده شک دارم با اینکه میدونستند فعالیت ایشون رو تایید کردند که اگر چنین باشد جای بسی تعجب هست !

من پست شما رو در مورد درگاه بانک هم خوندم .. کسی که تخلف کرده باید به سزای اعمالش برسه.
چیزی که الآن مشخصه درگاه های واسط فقط دارن سعی میکنن تخلف رو پیدا کنن ..
بعدشم کسی که تخلف کرده میاد مدعی میشه !!! جل الخالق ، دنیا وارونه شده :109:

حالا من یه پیشنهادی دارم برا شما .. شما برو از همه درگاه ها و شرکت های که دوست داری شکایت کن دلت خنک شه :d
وسط کارات از آمریکا هم شکایت کن پول ایران رو بالا کشیده

bandarit
July 5th, 2016, 16:18

حالا اومدیم و ایشون جز اون اکثر درگاها نبود اونوقت پول ایشون چی میشه؟ایشون نباید به پولش برسه ؟

- - - Updated - - -

بنده شک دارم با اینکه میدونستند فعالیت ایشون رو تایید کردند که اگر چنین باشد جای بسی تعجب هست !

من پست شما رو در مورد درگاه بانک هم خوندم .. کسی که تخلف کرده باید به سزای اعمالش برسه.

حالا من یه پیشنهادی دارم برا شما .. شما برو از همه درگاه ها و شرکت های که دوست داری شکایت کن دلت خنک شه :d

اسپم شما گزارش شد موفق باشید

finalnet
July 5th, 2016, 16:21

شما مدارک کامل و تصاویر جلوی چشمتون هست و باز اعلام میکنید شک دارم ؟

جالب اینجاست شما دارید از کسی طرفداری میکنید که در هر ثانیه یک جور برخورد کرده

چرا وقتی توی تیکیت بهشون اعلام شده تاریخ قوانین بعد از تسویه هست تاریخ رو عوض کردن ؟

ایشون مرجع قضایی هستند که حساب بنده رو مسدود کردند ؟

نمیدونم خاطره بد شما از فروشنده ای ........ شکن چیه !!!!!!!!!!!!!