PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فارسی کامل farsi.php برای whmcs 6.3.1

negarnovin
July 5th, 2016, 00:04
سلام خدمت همه دوستان عزیز وب هاستینگ تاک چند جایی این فایل کامل فارسی شده را میفروشند که تصمیم گرفتم که فارسی را تکمیل کنم و قرار بدم کار زیاد خفنی هم نیست میدونم با تشکر از همه;;)
فایل کامل فارسی شده farsi.php ضمیمه گردید فایل را دانلود کنید و در پوشه lang جایی که whmcs خود را نصب کردید آپلود و اکسترکت کنید.
بزودی اولین قالب فارسی و اختصاصی شده whmcs ورژن 6.3.1 نیز توسط بنده به رایگان قرار داده خواهد شد با فول امکانات

تشکر فراموش نشه!

Azad Web
July 5th, 2016, 12:57
دوست غزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدید...
ولی میشه بفرمایید معنی جملاتی نظیر جمله زیر یعنی چی؟؟؟؟

"شما قادر به درخواست خروج به عنوان به زودی خواهد بود به عنوان تعادل خود را از حداقل مورد نیاز مقدار می رسد 5,000 تومان."

مگه مجبورید که بدید گوگل ترجمه کنه؟؟؟

خیلی ساده جمله بالا میتونست این باشه:
"حداقل سقف برداشت مبلغ 5,000 تومان میباشد."

روی صحبتم تنها با این دوستمون نیست با همه دوستانیه که ترجمه کردن.. مگه مجبورید عیناً کلمه به کلمه جملات انگلیسی رو ترجمه کنید؟؟ کافیه منظور جمله رو به فارسی روان بنویسید... متاسفانه تمام ترجمه ها به همین شکله...!! همه هم از دم مدعی...:d

negarnovin
July 5th, 2016, 13:49
دوست غزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدید...
ولی میشه بفرمایید معنی جملاتی نظیر جمله زیر یعنی چی؟؟؟؟

"شما قادر به درخواست خروج به عنوان به زودی خواهد بود به عنوان تعادل خود را از حداقل مورد نیاز مقدار می رسد 5,000 تومان."

مگه مجبورید که بدید گوگل ترجمه کنه؟؟؟

خیلی ساده جمله بالا میتونست این باشه:
"حداقل سقف برداشت مبلغ 5,000 تومان میباشد."

روی صحبتم تنها با این دوستمون نیست با همه دوستانیه که ترجمه کردن.. مگه مجبورید عیناً کلمه به کلمه جملات انگلیسی رو ترجمه کنید؟؟ کافیه منظور جمله رو به فارسی روان بنویسید... متاسفانه تمام ترجمه ها به همین شکله...!! همه هم از دم مدعی...:d

سلام داداش ممنون که اطلاع دادی ولی این جمله رو من اصلا ترجمه نکردم من این فایل farsi.php رو از جایی گرفتم که فارسیش ناقص بود 70 درصد شده بود و 30 درصد مونده بود که بقیش رو من ترجمه کردم این متن رو هم من ترجمه نکردم فرد قبلی ترجمه کرده ممنون که اطلاعات دادید میخواستم اینو ذکر کنم که دوستان ببینم اگه جایی درست ترجمه نشده اصلاحش کنیم این جمله هم فرد قبلی ترجمه کرده ممنون که اطلاع دادی.

amin karimi
July 5th, 2016, 13:59
با تشکر منتظر کامل شدن این فارسی ساز هستم

bandarit
July 5th, 2016, 14:00
سلام خدمت همه دوستان عزیز وب هاستینگ تاک چند جایی این فایل کامل فارسی شده را میفروشند که تصمیم گرفتم که فارسی را تکمیل کنم و قرار بدم کار زیاد خفنی هم نیست میدونم با تشکر از همه;;)
فایل کامل فارسی شده farsi.php ضمیمه گردید فایل را دانلود کنید و در پوشه lang جایی که whmcs خود را نصب کردید آپلود و اکسترکت کنید.
بزودی اولین قالب فارسی و اختصاصی شده whmcs ورژن 6.3.1 نیز توسط بنده به رایگان قرار داده خواهد شد با فول امکانات

تشکر فراموش نشه!

سلام و درود بصورت 100 درصد فارسی و کامل شده ؟

negarnovin
July 5th, 2016, 14:45
سلام و درود بصورت 100 درصد فارسی و کامل شده ؟

سلام حدود 99 درصد فارسی شده و فقط چند جمله که مشخص نیستش فارسی نشده که امشب اونارو هم انجام می دهم و یبارم باید بشینم جملات رو کامل چک کنم چون نصف ترجمش رو فرد دیگری ترجمه کرده شاید دقیق نباشه

Azad Web
July 5th, 2016, 22:26
سلام داداش ممنون که اطلاع دادی ولی این جمله رو من اصلا ترجمه نکردم من این فایل farsi.php رو از جایی گرفتم که فارسیش ناقص بود 70 درصد شده بود و 30 درصد مونده بود که بقیش رو من ترجمه کردم این متن رو هم من ترجمه نکردم فرد قبلی ترجمه کرده ممنون که اطلاعات دادید میخواستم اینو ذکر کنم که دوستان ببینم اگه جایی درست ترجمه نشده اصلاحش کنیم این جمله هم فرد قبلی ترجمه کرده ممنون که اطلاع دادی.

همین که وقت گذاشتید خودش ارزشمنده دوست عزیز.
یه وقت هم خدای نکرده ناراحت نشید از من قصد بدی نداشتم صرفا جهت راهنمایی و بهره برداری بهتر عرض کردم.
----------------

دوستان علاقمند... نظرتون چیه یه تیم ترجمه تشکیل بدیم و همگی با هم یک ترجمه عالی ازش بسازیم...؟

negarnovin
July 5th, 2016, 22:32
همین که وقت گذاشتید خودش ارزشمنده دوست عزیز.
یه وقت هم خدای نکرده ناراحت نشید از من قصد بدی نداشتم صرفا جهت راهنمایی و بهره برداری بهتر عرض کردم.
----------------

دوستان علاقمند... نظرتون چیه یه تیم ترجمه تشکیل بدیم و همگی با هم یک ترجمه عالی ازش بسازیم...؟

نه بابا اتفاقا خوشحال شدم که گفتی بازم اگه جاییش بود بگو
منم با پیشنهادت موافقم تشکیل بدیم.

vahid13713
July 20th, 2016, 13:12
تشکر بسیار فقط یه نکته اگه ممکنه فایل خود whmcs بدون مشکل رو هم بزارید...من ورژن 6.0 رو دارم از سایت اسکریپتها هم گرفتم متاسفانه بعد نصب توی لوکال ارور عدم دی=سترسی به دیتا بیس میده

OmizbanCo
July 20th, 2016, 16:09
تشکر بسیار فقط یه نکته اگه ممکنه فایل خود whmcs بدون مشکل رو هم بزارید...من ورژن 6.0 رو دارم از سایت اسکریپتها هم گرفتم متاسفانه بعد نصب توی لوکال ارور عدم دی=سترسی به دیتا بیس میده

سلام و درود

با توجه به اینکه استارتر گرامی اخراج شدن نام فایل درخواستی رو ذکر کنید ارسال کنم خدمتتون

موفق و پیروز باشید

smah2
August 28th, 2016, 20:06
سلام و خداقوت.
من دنبال ترجمه کامل پنل مدیریت میگردم.
کسی اگه داره لینک بده ممنون میشم.

OmizbanCo
August 28th, 2016, 20:07
سلام و خداقوت.
من دنبال ترجمه کامل پنل مدیریت میگردم.
کسی اگه داره لینک بده ممنون میشم.
سلام و درود
در تماس باشید
موفق باشید

smah2
August 29th, 2016, 10:04
سلام و درود
در تماس باشید
موفق باشید

ممنون من این پست رو توی لیست چک روزانم گذاشتم تا اگر کسی از دوستان پیام داد چک کنم.