PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تحویل سرور از دیتاسنتر رد استیشن

CYCLONER
July 4th, 2016, 20:00
با سلام

دوستان ما یک سرور از دیتاسنتر رد استیشن تهیه کردیم از نماینده اصلیش یعنی آلما هاست

به ما گفته شد در دیتاسنتر سرور نیست سفارش داده اند

8 روز پیش سفارش داده شده پول کامل ریخته شده ولی از سرور خبر نیست

دوستان به نظرتون بنده باید چیکار کنم ؟

farssub
July 4th, 2016, 20:04
تحویل سرور با نماینده هست، اگر توانایی تحویل ندارن ، هزینه رو برگشت بزنن از جیبشون!

CYCLONER
July 4th, 2016, 20:10
تحویل سرور با نماینده هست، اگر توانایی تحویل ندارن ، هزینه رو برگشت بزنن از جیبشون!

درود

تیکت هم جواب نمیدن به بنده امروز تیکت دادم جواب ندادند از ظهر

بهشون چی بگم مثلا ؟ هزینه رو برگشت بزنید ؟

آخه تو سایتشون نوشته 20 پوند از پول کم میشه

معادل 100 هزار تومنه

tikweb.ir
July 4th, 2016, 20:16
وقتی سرور رو سر موعد تحویل ندادن باید هزینه رو کامل برگشت بدن

farssub
July 4th, 2016, 20:17
موظف هستن کامل هزینه رو در صورت عدم تحویل سرور برگشت بزنن ! نه اینکه مبلغی هم کسر کنن !

CYCLONER
July 4th, 2016, 20:18
اینم از جواب هاشون به بنده

http://s7.picofile.com/file/8258706568/ticket1.png

http://s6.picofile.com/file/8258706676/ticket2.png

Farid Saadat
July 4th, 2016, 20:19
چون طبق قوانين خود رداستيشن عمل نكردن بايد پول رو تمام و كمال برگشت بزنن. اگر قبول نكردن با رد استيشن تماس بگيريد. در صورت نياز در ارتباط باشيد

Sent from my iphone using taptalk

CYCLONER
July 4th, 2016, 20:24
چون طبق قوانين خود رداستيشن عمل نكردن بايد پول رو تمام و كمال برگشت بزنن. اگر قبول نكردن با رد استيشن تماس بگيريد. در صورت نياز در ارتباط باشيد

از طریق خود سایت redstation در حال اقدام هستم

Farid Saadat
July 4th, 2016, 20:27
از طریق خود سایت redstation در حال اقدام هستم

اول به الما هاست بگيد اگر كامل برگشت نزدن تماس بگيرين. در ضمن هيچوقت از الما هاست هم نخرين. تعرفه اي كه داره خيليييي بيش از حد بالاست. موفق باشيد

CYCLONER
July 4th, 2016, 20:28
اول به الما هاست بگيد اگر كامل برگشت نزدن تماس بگيرين. در ضمن هيچوقت از الما هاست هم نخرين. تعرفه اي كه داره خيليييي بيش از حد بالاست. موفق باشيد

بنده به redstation گفتم قبل از این که به آلما هاست بگم

حال ولش خودشون بررسی میی کنند

CYCLONER
July 4th, 2016, 22:24
درود دوستان اصلا تیکت جواب نمیدن الان باید بنده چیکار کنم ؟

امروز اصلا تیکت بنده را جواب نداده اند

DANG3R
July 4th, 2016, 22:28
باهاشون تماس بگیرید

mobinhost.in
July 4th, 2016, 22:43
دوست عزیز سلام

به عنوان نماینده دیگری از رد استیشن در ایران خدمتتون پاسخ می دهم

در ابتدا بدانید شرکت آلما هاست سرویس دهنده معتبری هست و مشکل از سمت اونها نیست

در نظر داشته باشید که مشکل رو از سمت آلماهاست پیگیری کنید نه لزوما در تاپیک در انجمن

در نظر داشته باشید گاها پیش میاد که رد استیشن یک سروری رو در موجودی ندارد و در تحویل مقداری تاخیر به وجود می اید

بدانید که صبر داشته باشید سرور خوب و با کیفیتی نصیب شما خواهد شد

CYCLONER
July 4th, 2016, 22:51
دوست عزیز سلام

به عنوان نماینده دیگری از رد استیشن در ایران خدمتتون پاسخ می دهم

در ابتدا بدانید شرکت آلما هاست سرویس دهنده معتبری هست و مشکل از سمت اونها نیست

در نظر داشته باشید که مشکل رو از سمت آلماهاست پیگیری کنید نه لزوما در تاپیک در انجمن

در نظر داشته باشید گاها پیش میاد که رد استیشن یک سروری رو در موجودی ندارد و در تحویل مقداری تاخیر به وجود می اید

بدانید که صبر داشته باشید سرور خوب و با کیفیتی نصیب شما خواهد شد

چشم

بنده به آلما هاست اطمینان دارم و همیشه از اونجا بخوام سرور اختصاصی تهیه کنم از اون جا تهیه می کنم

ولی یکم پشتیبانی شون ضعیفه

بنده کاملا آلما هاست رو تایید می کنم

OmidX
July 4th, 2016, 22:54
متاسفانه ، بعضی از دوستان فک میکنن با خراب کردن دیگران خودشون بزرگ میشن ، در صورتیکه فک نمیکنم اینطوری باشه. (کلی گفته شد و منظور شخص خاصی نیست.)

استارتر عزیز ، آلماهاست پارتنر پلاتینیوم دیتاسنتر رد استیشن و از هر نظر معتبر و مورد تایید است، مطمئن باشید ک شما برای خرید جای کاملا مناسبی رو انتخاب کردید !

این اتفاق ها هم میافته ، غیر طبیعی نیست ، حالا من رد استیشن رو زیاد باهاش کار نکردم ، اما در نظر داشته باشید ک دیتاسنتر بین المللی ovh با اون همه اعتبار ، سروری ک تو سایتش زده بود تحویل در "120 ثانیه" رو یک هفته بعد ب ما تحویل داد ، هر چند ک کلی عذر خواهی کردن ، ولی واقعیتش یک هفته بعد دیگه اون سرور بدرد من نمیخورد ! :)

بنابر این پیش میاد ، حساسیت ب خرج ندید ، نگران هم نباشید چون مسلما آلما هاست نمیاد زمانی ک سروری دست شما نبوده، پولش رو از شما بگیره ! (منظورم همین هفت ~ هشت روزی ک گفتید ه) و از تاریخ تحویل سرور ب شما صورتحساب ماه بعد شما رو حساب میکنه.

با تشکر ....

CYCLONER
July 4th, 2016, 23:39
متاسفانه ، بعضی از دوستان فک میکنن با خراب کردن دیگران خودشون بزرگ میشن ، در صورتیکه فک نمیکنم اینطوری باشه. (کلی گفته شد و منظور شخص خاصی نیست.)

استارتر عزیز ، آلماهاست پارتنر پلاتینیوم دیتاسنتر رد استیشن و از هر نظر معتبر و مورد تایید است، مطمئن باشید ک شما برای خرید جای کاملا مناسبی رو انتخاب کردید !

این اتفاق ها هم میافته ، غیر طبیعی نیست ، حالا من رد استیشن رو زیاد باهاش کار نکردم ، اما در نظر داشته باشید ک دیتاسنتر بین المللی ovh با اون همه اعتبار ، سروری ک تو سایتش زده بود تحویل در "120 ثانیه" رو یک هفته بعد ب ما تحویل داد ، هر چند ک کلی عذر خواهی کردن ، ولی واقعیتش یک هفته بعد دیگه اون سرور بدرد من نمیخورد ! :)

بنابر این پیش میاد ، حساسیت ب خرج ندید ، نگران هم نباشید چون مسلما آلما هاست نمیاد زمانی ک سروری دست شما نبوده، پولش رو از شما بگیره ! (منظورم همین هفت ~ هشت روزی ک گفتید ه) و از تاریخ تحویل سرور ب شما صورتحساب ماه بعد شما رو حساب میکنه.

با تشکر ....

سلام

آقای امید من برای این که خودم رو بزرگ کنم نیاز ندارم آلما هاست رو خراب کنم

از خود رد استیشن گفته شده بود که فردای روز شنبه تحویل داده میشه یعنی یک شنبه که دیروز بود تا الان که تحویل داده نشده است

softlayer
July 5th, 2016, 00:02
درود
استارتر عزیز جسارت نباشه خدمت شما، اما واقعا نیاز به این همه پاسخ تیکت نبود! بنده فکر میکنم به این نتیجه رسیدن که پاسخ دادن به شما بیهوده هست.
یکبار خدمتتون جواب دادن که تحویل ممکنه چندروز طول بکشه و به محض تحویل برای شما ارسال میکنند اما شما در فاصله زمانی چند ساعت مجدد همون تیکت رو باز کردید و سوال تکراری رو بارها پرسیدید.
این مورد تنها مشکل شما نیست و در خیلی موارد میبینیم که کاربران فکر میکنند سرویس دهنده غرضی باهاشون داره، در صورتی که هیچ سودی در این مورد نیست که سرویس دهنده دیر پاسخ شما رو بده یا بخواد جواب سربالا بده قطعا همه سرویس دهنده ها به دنبال رضایت کاربراشون هستند.
اطمینان داشته باشید هیچ سرویس دهنده ای راضی نیست کاربرانش از اون ناراضی باشند و توصیه میکنم صبور باشید این مورد کاملا خارج از اختیارات سرویس دهندتون هست و اونها هم مثل شما انتظار میکشند

AlmaHost
July 5th, 2016, 01:31
با سلام

دوستان ما یک سرور از دیتاسنتر رد استیشن تهیه کردیم از نماینده اصلیش یعنی آلما هاست

سلام خدمت کاربر محترم
خدا را شکر بعد از سالها تاپیکی برای ما باز کردند ;)
1: زمانی که شما سرور را خواستید سفارش دهید قبل از پرداخت به شما گفته شد دیتا سنتر اعلام کرده در زود ترین حالت شنبه تحویل میدهد و شما قبول کردید ( البته با مراعات حال شما و روش پرداختی که به صورت دو مرحله ای خواستید انجام دهید )
2: تعداد تیکت هایی که به شما پاسخ داده شده و بین آلما و شما بوده بیش از 50 پاسخ از سوی ما بوده که تماما با فاصله زمانی 10 دقیقه تا یک ساعت بوده و تماما به پرسش های شما پاسخ داده شده و امروز و دیروز شما حتی به دنبال تصمیم بابت تغییر منابع هم بودید که پاسخ ان را نیز دریافت کردید
3: به شما پرینت اسکرین از پنل دیتا سنتر داده شده که 8 سفارش همزامان همانند کانفیگ شما در صف انجام است پس سفارش در دیتا سنتر ثبت شده و هیچ کوتاهی از سوی ما نبوده ( اینکه به آلما ربط میدهید این مورد را کاملا بی مورد است )
4: پاسخ های دیتا سنتر به عنوان نمونه :

Redstation - 02/07/16 19:16

Hi

Unfortunately at this time we are unable to give you and exact ETA. We will have this completed as soon as possible and we hope this is within the next 24 hours.

Kind Regards,
Chris Riley
Systems Engineer

Redstation - 03/07/16 18:25

Hi there,

Your server is currently being worked on by our build team however please bear in mind that due to the promotion we are currently running build times of server may be increased.

Thanks for you order with Redstation.

Kind Regards,
Ben Eaton
Systems Engineer

Redstation - 04/07/16 06:35

Hi there,

We hope to have the server ready for you today.

Kind Regards,
Kim Miller
Systems Engineer

البته لازم به اریه این مستندات نیست ولی خوب شاید باعث بروز سوتفاهم شود اگر مستند ارایه نشود برای برخی از دوستان که حرف هایی از ریشه غلط عنوان کردند و یا به دلیل اگاهی کم در مورد برند آلما هاست کلامی ایراد نمودند
5: اگر میخواهید از دیتا سنتر هم پیگیری کنید میتوانید درخواست دهید فردا صبح شماره تیکت و ای دی سرور را به شما بدهیم که از دیتا سنتر استعلام بگیرید و بعد در همین مکان اعلام کنید که اشتباه میکردید و صحبت های خود را صلاح نمایید
6: بابت پاسخ های امروز اطمینان داشته باشید اگر به زبان دیگری میتوانستیم به شما بگوییم صبر کنید تا سرور تحویل داده شود از سوی دیتا سنتر حتما این کار را میکردیم
در آخر انجمن نه محل طرح چنین صحبت هایی میباشد و نه از لحاظ قانونی بستر این کار است لذا شما میتوانید از طریق تیکت پیگیر باشید و ما نیز این اجازه را به شما نمیدهیم که با برداشت های اشتباه اقدام به نشر صحبت های نا صحیح کنید و بستری برای عده ای به وجود آورید که بخواهند از روی عمد اقدام به بیان صحبت هایی بی ارزش در جهت اهداف خود داشته باشند

تیکت شما همچنان در پرتال ما در انتظار خواهد ماند تا تحویل سرور مگر درخواست کنسلی دهید که از این بابت مشکلی نیست

- - - Updated - - -

علیک سلام
تحویل با نماینده است شکی نیست - اما توانایی ستاپ و تحویل به نماینده در عهده دیتا سنتر است نه نماینده
گر توانایی تحویل ندارن ، هزینه رو برگشت بزنن از جیبشون! : چشم اگر مشتری درخواست دهد همین کار را خواهیم کرد امر دیگری باشد در حدمتیم؟

- - - Updated - - -

وقتی سرور رو سر موعد تحویل ندادن باید هزینه رو کامل برگشت بدن

علیک سلام
درخواست میدادند اتفاق می افتاد در ادامه از توصیه شما سپاسگذاریم

farssub
July 5th, 2016, 01:33
سلام خدمت کاربر محترم
1: زمانی که شما سرور را خواستید سفارش دهید قبل از پرداخت به شما گفته شد دیتا سنتر اعلام کرده در زود ترین حالت شنبه تحویل میدهد و شما قبول کردید ( البته با مراعات حال شما و روش پرداختی که به صورت دو مرحله ای خواستید انجام دهید )
2: تعداد تیکت هایی که به شما پاسخ داده شده و بین آلما و شما بوده بیش از 50 پاسخ از سوی ما بوده که تماما با فاصله زمانی 10 دقیقه تا یک ساعت بوده و تماما به پرسش های شما پاسخ داده شده و امروز و دیروز شما حتی به دنبال تصمیم بابت تغییر منابع هم بودید که پاسخ ان را نیز دریافت کردید
3: به شما پرینت اسکرین از پنل دیتا سنتر داده شده که 8 سفارش همزامان همانند کانفیگ شما در صف انجام است پس سفارش در دیتا سنتر ثبت شده و هیچ کوتاهی از سوی ما نبوده ( اینکه به آلما ربط میدهید این مورد را کاملا بی مورد است )

Hi

Unfortunately at this time we are unable to give you and exact ETA. We will have this completed as soon as possible and we hope this is within the next 24 hours.

Kind Regards,
Chris Riley
Systems Engineer

Hi there,

Your server is currently being worked on by our build team however please bear in mind that due to the promotion we are currently running build times of server may be increased.

Kind Regards,
Ben Eaton
Systems Engineer

Hi there,

Kind Regards,
Kim Miller
Systems Engineer

البته لازم به اریه این مستندات نیست ولی خوب شاید باعث بروز سوتفاهم شود اگر مستند ارایه نشود برای برخی از دوستان که حرف هایی از ریشه غلط عنوان کردند و یا به دلیل اگاهی کم در مورد برند آلما هاست کلامی ایراد نمودند
5: اگر میخواهید از دیتا سنتر هم پیگیری کنید میتوانید درخواست دهید فردا صبح شماره تیکت و ای دی سرور را به شما بدهیم که از دیتا سنتر استعلام بگیرید و بعد در همین مکان اعلام کنید که اشتباه میکردید و صحبت های خود را صلاح نمایید
6: بابت پاسخ های امروز اطمینان داشته باشید اگر به زبان دیگری میتوانستیم به شما بگوییم صبر کنید تا سرور تحویل داده شود از سوی دیتا سنتر حتما این کار را میکردیم
در آخر انجمن نه محل طرح چنین صحبت هایی میباشد و نه از لحاظ قانونی بستر این کار است لذا شما میتوانید از طریق تیکت پیگیر باشید و ما نیز این اجازه را به شما نمیدهیم که با برداشت های اشتباه اقدام به نشر صحبت های نا صحیح کنید و بستری برای عده ای به وجود آورید که بخواهند از روی عمد اقدام به بیان صحبت هایی بی ارزش در جهت اهداف خود داشته باشند

تیکت شما همچنان در پرتال ما در انتظار خواهد ماند تا تحویل سرور مگر درخواست کنسلی دهید که از این بابت مشکلی نیست

- - - Updated - - -

علیک سلام
تحویل با نماینده است شکی نیست - اما توانایی ستاپ و تحویل به نماینده در عهده دیتا سنتر است نه نماینده
گر توانایی تحویل ندارن ، هزینه رو برگشت بزنن از جیبشون! : چشم اگر مشتری درخواست دهد همین کار را خواهیم کرد امر دیگری باشد در حدمتیم؟
درود خدمت شما ، دوست گرامی ، دوستمون سوال کردن چه کاری انجام بدید بنده هم خدمتشون اعلام کردم ، اگر نمیتونن سرور رو تحویل بدن ، باید از جیب هزینه بدن!
بنده قصد هیچگونه تخریب و یا .. نداشتم و فقط قصدم راهنمایی بوده ، چشمتون هم بی بلا شب شیک

AlmaHost
July 5th, 2016, 01:38

دیتا سنتر خود اعلام کرده در تحویل تاخیر دارد - منطور شما از رعایت نکردن قوانین دیتا سنتر چیست؟!؟!؟ در صورت نیاز نماینده پاسخگو میباشد همانطور که تا امروز برای کاربران ایرانی بهترین خدمات را از این دیتا سنتر اراِیه نمده - شما چه سمت و چه جایگاهی دارید که میفرمایید با شما در تماس باشند برای کمک !؟!؟

- - - Updated - - -

دوست دارم ثابت کنید که تعرفه بالا میباشد
بیشترین تخفیف در هر زمان چه در آفر و چه در خارج از آفر دیتا سنتر را آلما هاست اراِیه میدهد
آلما هاست است که در گاه مستقیم پرداخت برای کاربران ایرانی راه اندازی کرده بدون واسطه
آلما هاست است که ای پی با هزینه یک بار ستاپ فی و رایگان شدن روی سرور خریداری شده ارایه میدهد که حتی خود دیتا سنتر این کار را نمیکند و چنین امکانی ندارد
یکم به دور از احساسات بهتر است عمل کنید حتی اگر به دنبال هدف خاصی هستید
خداوند به شما توفیق دهد

Farid Saadat
July 5th, 2016, 02:24
دیتا سنتر خود اعلام کرده در تحویل تاخیر دارد - منطور شما از رعایت نکردن قوانین دیتا سنتر چیست؟!؟!؟ در صورت نیاز نماینده پاسخگو میباشد همانطور که تا امروز برای کاربران ایرانی بهترین خدمات را از این دیتا سنتر اراِیه نمده - شما چه سمت و چه جایگاهی دارید که میفرمایید با شما در تماس باشند برای کمک !؟!؟

- - - Updated - - -

بیشترین تخفیف در هر زمان چه در آفر و چه در خارج از آفر دیتا سنتر را آلما هاست اراِیه میدهد
آلما هاست است که در گاه مستقیم پرداخت برای کاربران ایرانی راه اندازی کرده بدون واسطه
آلما هاست است که ای پی با هزینه یک بار ستاپ فی و رایگان شدن روی سرور خریداری شده ارایه میدهد که حتی خود دیتا سنتر این کار را نمیکند و چنین امکانی ندارد
خداوند به شما توفیق دهد

دوست عزيز بنده خودم درحال حاظر ٢ سال هستش كه سرويسي ارائه نميكنم پس ميتونين مطمئن باشين كه هدف خاصي وجود نداره. منظورم از تعرفه بالا rate of exchange هست. هر پوند رو ٥٧٠٠ حساب ميكنين اگر اشتباه نكنم. بنده هيچوقت قصد تخريب هيچكس رو نداشته ام و هيچ وقت هم نخواهم داشت. اگر هم سوء برداشتي شده بنده در حضور جمع از شما عذرخواهي ميكنم اما بنده خودم واسه دفعه اول ميخواستم رد استيشن رو امتحان كنم ٢ سال پيش كه پي پالي هم نداشتم ، ميخواستم از سايت شما خريداري كنم كه متوجه اي تفاوت شدم و قصد هيچگونه توهين ، خرابكاري و جسارت به شركت محترمي مثل شما را ندارم. بازم عرض ميكنم اگر سوء برداشتي شده معذرت ميخوام از شما.
موفق باشيد

CYCLONER
July 5th, 2016, 03:56
سلام خدمت کاربر محترم

Hi

Kind Regards,
Chris Riley
Systems Engineer

Hi there,

Kind Regards,
Ben Eaton
Systems Engineer

Hi there,

Kind Regards,
Kim Miller
Systems Engineer

- - - Updated - - -

علیک سلام

- - - Updated - - -

علیک سلام
درخواست میدادند اتفاق می افتاد در ادامه از توصیه شما سپاسگذاریم

درود بنده قصدم تخریب نیست همون طور که گفتم

بنده بخوام هر سرویسی بگیرم میام سراغ شما مستقیم

چون تنها سرویس دهنده ای هستید که تا به حال از سرویس هاشون راضی بوده ام !

همین که شب شما پشتیبانی انجام میدهد برای کاربران خیلی خوب هست!

!!! بنده فقط خواستم بدونم که تا به حال کسی این طور جریانی سرش اومده ؟ !!!

*** مستندات پرتال هم به دلیل این که یکی از کاربران گفتند قرار بدم ***

- - - Updated - - -

خداوند به شما توفیق دهد

آلما هاست تعرفه هاش از خود سایت رد استیشن بهتر می باشد

هزینه هر پوند هم 5390 تومان می باشد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بنده از شرکت آلما هاست و کاربران این انجمن به خاطر این مشکلی که پیش اومده بود عذر خواهی می کنم

بنده این تاپیک رو به خاطر کاربران خود سایت بنده زدم که به خاطر شکایاتی که شده بود

مستند ها هم به خاطر یکی از کاربران بود

TakCloud
July 5th, 2016, 04:10
با سلام

اگر دیتاسنتر سرور را به آلما هاست تحویل دهد مطمئنا آلما هاست هم به شما تحویل میدهد !
فکر نمیکنم جز تاخیر دیتاسنتر هیچ دلیل دیگه ای برای تاخیر تحویل سرور باشد

مینا-صیفی
July 5th, 2016, 09:55
دوست عزيز بنده خودم درحال حاظر ٢ سال هستش كه سرويسي ارائه نميكنم پس ميتونين مطمئن باشين كه هدف خاصي وجود نداره. منظورم از تعرفه بالا rate of exchange هست. هر پوند رو ٥٧٠٠ حساب ميكنين اگر اشتباه نكنم. بنده هيچوقت قصد تخريب هيچكس رو نداشته ام و هيچ وقت هم نخواهم داشت. اگر هم سوء برداشتي شده بنده در حضور جمع از شما عذرخواهي ميكنم اما بنده خودم واسه دفعه اول ميخواستم رد استيشن رو امتحان كنم ٢ سال پيش كه پي پالي هم نداشتم ، ميخواستم از سايت شما خريداري كنم كه متوجه اي تفاوت شدم و قصد هيچگونه توهين ، خرابكاري و جسارت به شركت محترمي مثل شما را ندارم. بازم عرض ميكنم اگر سوء برداشتي شده معذرت ميخوام از شما.
موفق باشيد

شما خیلی در تاپیک ها برای پست بالا بردن 1 چیزی میپرونی تا بحث کنی پستت بالا بره کاملا تابلو هست و اینطور پیش بری اخراج شدنت زیاد هست و میدونم 1 ادم سن پایین هستی که انگشت کوچک الما هاست نیستی بخوای نظر حتی بدی دیگه تکرار نشه در تاپیک های کسانه دیگه دست از این دخالت ها بردار.

mizban97
July 5th, 2016, 10:15
سلام
از نظر من آلما هاست یکی از بهترین ارائه دهندگان از دیتاسنتر رداستیشن می باشد.
درست نیست راجب همکارتون نظرات منفی ارائه بدید.
بهتره کمی هم مثبت فکر کنید.

Farid Saadat
July 5th, 2016, 10:53
شما خیلی در تاپیک ها برای پست بالا بردن 1 چیزی میپرونی تا بحث کنی پستت بالا بره کاملا تابلو هست و اینطور پیش بری اخراج شدنت زیاد هست و میدونم 1 ادم سن پایین هستی که انگشت کوچک الما هاست نیستی بخوای نظر حتی بدی دیگه تکرار نشه در تاپیک های کسانه دیگه دست از این دخالت ها بردار.

شما يك نفر سرت تو كار خودت باشه. سنم هم ٤ ماه و ٧ روز و ٥ ساعت و ٢١ دقيقه و ١٢ ثانيست ، بازم پيشنهادم به شما همون پيشنهاد قبلي هستش. بنده به الما هاست گفتم ، و اگر سوء برداشت شده باشه ازشون عذر خواهي كردم پس بازم همون جمله اول سركار خانوم محترم. شما نگران اخراج شدن من نباش اين موضوع تصميم شما نيست كه بخوايين نظر بدين و مديريت تصميم ميگيره كه تا الان حرفي راجع بهش بهم گفته نشده. قبل از اخراج يك بار اخطار ميدن كه شما فلان كار رو نكن كه اگر به بنده بگن قطعا حتي يك دفعه ديگه هم راجع به اشكالات كسي صحبت نميكنم و شما داغ تر اش شدنت اشتباه هست. و هميشه اون جمله اول من يادت باشه. لازم به ذكر هم هستش كه احتمالا به خاطر اينكه اخطار بگيرم به خاطر بحث با شما زياد هست پس ديگه كلا اينجا شما يكي منشن نكنين كه هرگز ( نه در اين پست و نه در پست هاي ساير همكاران )پاسخي بهتون نميدم. موفق باشيد

Farid Saadat
July 5th, 2016, 10:56
سلام
از نظر من آلما هاست یکی از بهترین ارائه دهندگان از دیتاسنتر رداستیشن می باشد.
درست نیست راجب همکارتون نظرات منفی ارائه بدید.
بهتره کمی هم مثبت فکر کنید.

منم كاملا موافقم باهاتون و نظر منفي ندادم. بنده در مورد كيفيت ذره اي شك ندارم و از همه نظر الما هاست رو پيشنهاد ميكنم اگر كسي بخواد بخره و كرديت كارد نداشته باشه. بر منكرش هم لعنت

CYCLONER
July 5th, 2016, 14:18
درود

لطفا مدیران تاپیک رو قفل کنند