PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تراوین ایران مجدد مجوز فعالیت گرفت ؟!

Mr.Pouria
July 4th, 2016, 18:43
سلام دوستان

حدودا 4-5 سال پیش بود که اتحادیه بازی های آنلاین نامه ای نوشتن و درخواست کردن تراوین ***** بشه که شدش ... بعدها هم دلیلش رو خروج بیش از اندازه ارز ها از ایران اعلام کردن !

امروز متوجه شدم این وب سایت مجدد در حال فعالیت میباشد و همچنین رفع ***** شده ! مشخصات مالک دامنه همان کمپانی تراوین هست و هیچ تغیری نکرده !

آدرس : http://travian.ir

slashflash
July 4th, 2016, 18:51
سلام

http://www.travianforum.ir/showthread.php?50091-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86&p=684550#post684550

Mr.Pouria
July 4th, 2016, 18:57
سلام

http://www.travianforum.ir/showthread.php?50091-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86&p=684550#post684550

بله اما سوال برام اینه چی شد یهو مجوز دادن دوبار هبه این بازی !

viasky
July 4th, 2016, 19:11
بله اما سوال برام اینه چی شد یهو مجوز دادن دوبار هبه این بازی !
با تغییر دوره ای مسئولین روی کردها هم تعییر میکنه و هر کسی ایده خودش و پیاده میکنه
هم می تونه خوب باشه و هم می تونه بد باشه و عامل بی ثباتی بشه
موفق باشید

nevergotme
July 4th, 2016, 19:18
یه عده کوته فکر بلانسبت شماعزیزان، الان باز هم حاضر هستند جیبه ادمین را پر پول کنند و طلا و نقره مجازی بخرند و تا صبح بیدار بمانند برای اتک.

Riko
July 4th, 2016, 19:26
اینا چیه بازی مزخرفی هستند حیف آدم پولشو بخاطر از اینجور بازیا حروم کنه بره جنگ های صلیبی بازی کنه بهتره هم گرافیکش بهتره و هم لذت بیشتری داره.

navid2zp
July 4th, 2016, 20:17
ظاهرا یکی رو آوردند برنامه ماه عسل که برای کلش آف کلنز 100 ملیون تومان هزینه کرده بود (100000000 تومان)
در کل چنین ایده هایی بد نیست
صنعت تفریح توی دنیا یکی از موفق ترین و پر سود ترین صنعت های دنیاست. چون هیچکس توی دنیا وجود نداره که بگه من تفریح نمی کنم و برای تفریح و لذتش هزینه نکنه
اون زمان هم اگر اشتباه نکنم زدند این رو ***** کردند و آسمان دژ رو آوردند که یک پروژه شکست خورده بود.
کلا توی ایران جای حل مشکل صورت مسئله رو پاک می کنند که خودش باعث ایجاد مسئله های بزرگتر میشه
بی سوادی به سطح های بالای مملکت که برسه همین میشه

Riko
July 9th, 2016, 12:40
ظاهرا یکی رو آوردند برنامه ماه عسل که برای کلش آف کلنز 100 ملیون تومان هزینه کرده بود (100000000 تومان)
در کل چنین ایده هایی بد نیست
صنعت تفریح توی دنیا یکی از موفق ترین و پر سود ترین صنعت های دنیاست. چون هیچکس توی دنیا وجود نداره که بگه من تفریح نمی کنم و برای تفریح و لذتش هزینه نکنه
اون زمان هم اگر اشتباه نکنم زدند این رو ***** کردند و آسمان دژ رو آوردند که یک پروژه شکست خورده بود.
کلا توی ایران جای حل مشکل صورت مسئله رو پاک می کنند که خودش باعث ایجاد مسئله های بزرگتر میشه
بی سوادی به سطح های بالای مملکت که برسه همین میشه

تفریحت باید سالم باشه پایانش معلوم نیست که چیه چه فایده ه ای داره ؟ اگه هم آدم بخواد اینجور تفریح ها بکنه باید زمان معین باشه بیش از حد نباشه که تبدیل به زامبی بشه :d

taksis
July 9th, 2016, 12:51
تفریحت باید سالم باشه پایانش معلوم نیست که چیه چه فایده ه ای داره ؟ اگه هم آدم بخواد اینجور تفریح ها بکنه باید زمان معین باشه بیش از حد نباشه که تبدیل به زامبی بشه :d
والا
آدم میخواد صد میلیون خرجه تفریح کنه،میره هواوایی لب ساحل راکی با پنیر میخوره :d
چرا بشینه کنج خونه کلش بازی کنه!!

ciel2050
July 9th, 2016, 13:01
والا
آدم میخواد صد میلیون خرجه تفریح کنه،میره هواوایی لب ساحل راکی با پنیر میخوره :d
چرا بشینه کنج خونه کلش بازی کنه!!

شما وقتی اینقد پول داشته باشی که هم بتونی بری هاوایی لب ساحل

هم بتونی ۱۰۰ تومن پایه کلش خرج کنی

اون وقت دیگه هر دو کارم میکنی

انسان هایی مثل خودم باید برای ۱ قرون ۱ قرون زندگیمون فکر کنی بعضیا اینقد دارن که این پولا پیششون شوخیه

Riko
July 9th, 2016, 14:30
شما وقتی اینقد پول داشته باشی که هم بتونی بری هاوایی لب ساحل

هم بتونی ۱۰۰ تومن پایه کلش خرج کنی

اون وقت دیگه هر دو کارم میکنی

انسان هایی مثل خودم باید برای ۱ قرون ۱ قرون زندگیمون فکر کنی بعضیا اینقد دارن که این پولا پیششون شوخیه

اگه بچه مایه داره بره به کسی که نیازمنده کمک کنه بهتره هم ثوابش میبره هم بنده خدارو نجات میده هم تفریحش می کنه، حیف پول بره برای تراویل و نمیدونم چی چیا.

negarnovin
July 9th, 2016, 14:47
یادمه اون قدیما حدود
8 یا 9 سال پیش بود تراوین اومده بود بازی می کردیم اون موقع ای که بازی های آنلاین مثل ایرپابلیک هم بودش
اون موقع ثبت شده در بازی های رایانه ای کشور و قانونی بودش که یهو ***** شد
الانم که انقدر سایتهای تراوین و بازی های آنلاین زیاد شده که نگو