PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در زبان فارسی

zahtab
July 4th, 2016, 17:02
باز به یک مشکلی بر خورد کردم :

من موقعی که می خوام وارد مدیریت سیستم بشوم زبان رو وقتی روی پرشین قرار می دهم بعد از ورود به مدیریت سیستم دیگه هیچ کدام از منوها رو نمایش نمی ده و نیز منوها غیر فعال می شوند
ولی وقتی روی انگلیسی قرار می دهم هیچ مشکلی ندارد

لطفا راهنمایی کنید

قبلا از زحمات شما عزیزان نهایت تشکر و قدردانی را دارم

bandarit
July 4th, 2016, 17:27

من موقعی که می خوام وارد مدیریت سیستم بشوم زبان رو وقتی روی پرشین قرار می دهم بعد از ورود به مدیریت سیستم دیگه هیچ کدام از منوها رو نمایش نمی ده و نیز منوها غیر فعال می شوند

لطفا راهنمایی کنید

درود حتما فارسی سازتون کامل نیست یا اصلا فارسی ساز ندارید در همین بخش جستجو کنید برای فارسی ساز نسخه مورد نظرتون و اونو داخل admin/lang بریزید و مجدد تست کنید موفق باشید

planday
July 6th, 2016, 23:39

لطفا راهنمایی کنید

دوست گرامی لطفا زبان فارسی را حذف نمایید و فایل زبان فارسی را مجدد آپلود نمایید. ممکن است به دلیل ویرایش اشتباه فایل زبان فارسی توسط شما یا ایراد قبلی این فایل باشد