PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند فایل lang فارسی farsi.php کامل فارسی

negarnovin
July 4th, 2016, 14:50
سلام خدمت همه دوستان بچه ها کسی هست farsi.php فارسی شده کامل رو داشته باشه بهم بده برای whmcs 6.3.1 من دارم ولی کامل فارسی و ترجمه نشده بعضی جاهاش انگلیسی هست ممنون میشم اگه کسی داره کامل فارسی شده بهم بده با تشکر.

farhadhelix
July 4th, 2016, 15:41
خودتون قسمت های جا افتاده رو تو اون فایل ترجمه کنید جاش بنویسید زیاد زمان بر نیست چون متم زیادی نداره

Sent from my MediaPad M1 8.0 using Tapatalk

negarnovin
July 4th, 2016, 18:16
با تشکر از دوستان همون خودم بقیه جاهاشو ترجمه می کنم.

OmidX
July 4th, 2016, 22:20
سلام
ترجمه کامل رو فقط faraso.org داره که می فروشه.
فکر کنم 50 هزار تومان به صورت یک باره قیمت داره.
من قبلا داشتم واقعا همه جای whmcs که سطح کاربر چه پنل مدیریت کاملا فارسی میشه اما خب بعضی جا های پنل کاربر از واژه های ناآشنایی استفاده کرده.

مال فراسو هم کامل نیست.

bandarit
July 4th, 2016, 22:40
با تشکر از دوستان همون خودم بقیه جاهاشو ترجمه می کنم.

درود بنده دارم حدودا 95 درصدش فارسی سازی شده بصورت کامل اگر هنوز نیازمنده هستید در تماس باشید

xzia
July 4th, 2016, 22:55
درود بنده دارم حدودا 95 درصدش فارسی سازی شده بصورت کامل اگر هنوز نیازمنده هستید در تماس باشید

اگر فارسی شده دارین من می خوام ، چطور در تماس باشیم؟

farshid17
July 4th, 2016, 23:29
من دارم پ خ کنید با قیمت پایین میدم نه با این قیمت بالا

هم ادمین
هم کاربر کامل

با نصب رایگان

100% فارسی فقط کلمه بی معنی فارسی نشده که 0.5% هم نیست

negarnovin
July 5th, 2016, 00:01
دوستان بنده دارم فارسی می کنم دیگه آخراشه امشب می زارم اینجا و یه تاپیک هم میزنم میزارم اونجا که دوستان استفاده کنند.

- - - Updated - - -

سلام دوستان فایل farsi.php تقریبا 99 درصد کاملا فارسی شدش فقط تعداد خیلی کمی مونده که اصلا لازم نیست اون قسمت ها فارسی بشه خدمت دوستان ضمیمه گردید در یه تاپیک جداگانه هم زده میشه
در ضمن اولین قالب فارسی ورژن 6.3.1 بزودی توسط بنده منتشر خواهد شد و میدونم مورد نیاز خیلی از شما دوستان هستش.

xzia
July 12th, 2016, 00:30
ماژول کاستوم شده قبلی من با ورزن جدید whmcs هم خونی نداره و خطا داره - کسی می تونه به طور کاستوم ماژول رو بنویسه

smah2
August 31st, 2016, 10:15
دوستان کسی فارسی کامل بخش مدیریت رو نداره؟