PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویژگی جدید و جالب جدید درگاه شتاب ها

aliasbahi
July 4th, 2016, 12:47
سلام خدمت همه دوستان عزیزم
امروز وارد پنل درگاه هم در شتاب ها شدم یک اطلاعیه خیلی جالب دیدم که واقعا به قول خودمون حال کردم شتاب ها یه امکان جدید به پنلش اضافه کرده که می تونیم کارمزد رو از خریدار بگیریم البته این یک مورد عادی هست که لازم داشت قبلا هم عجیب بود که تا بحال اضافه نکرده بود و خیلی خوب شده که اضافه کرده و این مزیت برای خیلی از فروشندگان دیگه مهم دیده میشه.

اما جالبش اینه :
چیزی که برای من که فروشگاه هم محصولاتش سود خیلی کمی داره جالب و فوق العاده بود این مورد بود که در کنار دکمه کسر کارمزد از خریدار یک گزینه ایی بود به نام کارمزد اضافه که 4 حالت متفاوت داشت و می شد کارمزد رو تا 1,2,3 برابر در از خریدار بیشتر کسر کنیم و کاملا هم قانونی هست و خریدار حق انتخاب داره.

باید از مدیران درگاه شتاب ها تشکر کرد که این 2تا مزیتو اضافه کردن و باغث شد بخاطر سودی که مقداریش بخاطر کارمزد کم میشد دیگه خیالم راحت باشه که این کارمزد از جیب ما نمیره و میتونیم سود خودمونو داشته باشیم.

دوستان امیدوارم خبر خوبی برای همه شما فروشندگان و فروشگاه داران آنلاین باشه که همانند خودم براشون این امکانات مهمه.

asiohost
July 4th, 2016, 14:47
سلام

چه امکان جالبی فکر نمی کنم درگاهی تا بحال این رو اضافه کرده باشه

par30fun
July 4th, 2016, 18:24
سلام خدمت همه دوستان عزیزم
امروز وارد پنل درگاه هم در شتاب ها شدم یک اطلاعیه خیلی جالب دیدم که واقعا به قول خودمون حال کردم شتاب ها یه امکان جدید به پنلش اضافه کرده که می تونیم کارمزد رو از خریدار بگیریم البته این یک مورد عادی هست که لازم داشت قبلا هم عجیب بود که تا بحال اضافه نکرده بود و خیلی خوب شده که اضافه کرده و این مزیت برای خیلی از فروشندگان دیگه مهم دیده میشه.

اما جالبش اینه :
چیزی که برای من که فروشگاه هم محصولاتش سود خیلی کمی داره جالب و فوق العاده بود این مورد بود که در کنار دکمه کسر کارمزد از خریدار یک گزینه ایی بود به نام کارمزد اضافه که 4 حالت متفاوت داشت و می شد کارمزد رو تا 1,2,3 برابر در از خریدار بیشتر کسر کنیم و کاملا هم قانونی هست و خریدار حق انتخاب داره.

باید از مدیران درگاه شتاب ها تشکر کرد که این 2تا مزیتو اضافه کردن و باغث شد بخاطر سودی که مقداریش بخاطر کارمزد کم میشد دیگه خیالم راحت باشه که این کارمزد از جیب ما نمیره و میتونیم سود خودمونو داشته باشیم.

دوستان امیدوارم خبر خوبی برای همه شما فروشندگان و فروشگاه داران آنلاین باشه که همانند خودم براشون این امکانات مهمه.

این که ظلم آشکار به خریداره ..
2 - 3 برابر کارمزد بیشتر خریدار پرداخت کنه ؟؟؟!!! مشکلی هم نداره چون خریدار خودش انتخاب میکنه ؟؟؟

friend_sre
July 4th, 2016, 19:58
این که کارمزد رو خریدار بده یا صاحب درگاه رو که خیلی از درگاه های پرداخت مثل جهان پی ، سیباپال و فراگیت که باهاشون کار کردم داشتن .

ولی مورد دوم رو اصلا ازش سر در نیاوردم ...

مثلا شتابها 1 درصد کارمزد میگیره به شما حق انتخاب میده که 3 درصد از مشتری بگیرید و 2 درصد بزنید به جیب؟؟؟ خب این یعنی چی؟
همون اول بکشید روی محصولتون :|

OmidX
July 4th, 2016, 22:28
این که ظلم آشکار به خریداره ..
2 - 3 برابر کارمزد بیشتر خریدار پرداخت کنه ؟؟؟!!! مشکلی هم نداره چون خریدار خودش انتخاب میکنه ؟؟؟

کاری ب این تاپیک ندارم ، ولی شما در ریسلوو هم بخوای با پی پال اکانت رو شارژ کنی ، باید ۳ درصد مبلغ رو ب عنوان کامزد بپردازی ، پس چیز عجیب و دور از ذهنی نیست.

Please note: for this payment method an additional fee of 3% will calculated over the amount.

refigh
July 4th, 2016, 22:30
با وجود اینکه سیبا پال هم این مزیت رو داره ولی من همیشه کارمزد بر عهده خودم گذاشتم

با خرید مثلا" 100.000 تومان مشتری 1 تومان از طرف من برای مشتری یا درگاه اصلا اشانتیون

اصلا" درست نیست هزینه درگاه منو مصرف کننده بده خودمونو بزاریم جای خریدار خدایش راضی میشی پول اضافه بابت خریدت بدی ؟

aliasbahi
July 5th, 2016, 00:22
دوستان عزیز اینو دیگه یه امکان جدید میدونن و بعضی از محصولات ارسالی براشون قابل استفادس
درگاهی که تا به الان بدون مشکل برای من و دیگر کاربرانش کار کرده از نظر تائید و اطمینان میشه گفت شتاب ها خوب بوده.
حالا این مزیت درصد رو اولا باید ببینید در موردش جه توضیحی داره و بعدا قضاوت کنیم.
محصولات دانلودی بدردشون نمیخوره اما بقیه محصولات حتما براشون کاربرد داره.
در ضمن هیج امکان جدیدی رو هیج درگاهی بی دلیل برای کاربراش بیخود نمیره هزینه کنه تا براشون بزاره
پس حتما دلیلی داره که اینکارو کرده

hegza
July 5th, 2016, 01:07
کاری ب این تاپیک ندارم ، ولی شما در ریسلوو هم بخوای با پی پال اکانت رو شارژ کنی ، باید ۳ درصد مبلغ رو ب عنوان کامزد بپردازی ، پس چیز عجیب و دور از ذهنی نیست.

Please note: for this payment method an additional fee of 3% will calculated over the amount.

البته با پی پال 3% رو نمیگیره فقط با کردیت کارت یا همون ویزا و مستر این 3% رو میگیره

- - - Updated - - -

دوستان عزیز اینو دیگه یه امکان جدید میدونن و بعضی از محصولات ارسالی براشون قابل استفادس
درگاهی که تا به الان بدون مشکل برای من و دیگر کاربرانش کار کرده از نظر تائید و اطمینان میشه گفت شتاب ها خوب بوده.
حالا این مزیت درصد رو اولا باید ببینید در موردش جه توضیحی داره و بعدا قضاوت کنیم.
محصولات دانلودی بدردشون نمیخوره اما بقیه محصولات حتما براشون کاربرد داره.
در ضمن هیج امکان جدیدی رو هیج درگاهی بی دلیل برای کاربراش بیخود نمیره هزینه کنه تا براشون بزاره
پس حتما دلیلی داره که اینکارو کرده
اول که دوست عزیز اینو که نمیگن مزیت.!!!
مزیت چیزیه که شما دستتون ازش کوتاست. وقتی شما میتونی مبلغ رو هرچی دلت میخواد بزنی چرا مشتری بره تو درگاه یکدفعه قیمت محصول 10 هزار تومانی بشه 11 هزارتومان. حالا این کجاش مزیته ما نمیدونیم. در کل اینکار فریب مشتری هست. اطلاعات رو ازش میگیری برای فروش جنس ارزون تر و وقتی پای پرداختش میرسه چیزی دیگه رو مشاهده میکنه!!!!!!!!!!!!