PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تخریب اشخاص در اینترنت | کار اشخاص بی وجود است

mr.jabbari
July 4th, 2016, 03:37
تهمت زدن و خراب کردن یکدیگر این روز ها بسیار عادی شده است.
ما در جایگاهی نیستیم که در باره کسی قضاوت کنیم.

امام صادق علیه السلام می فرمایند:
کسی که به منظورعیب جویی و ریختن آبروی مومن واین که او را از نظرمردم بیندازد سخنی را نقل کند، خداوند او را از ولایتش بیرون کرده، به سوی ولایت شیطان می فرستد ولی شیطان هم او را نمی پذیرد .

والله که اگر کسی کلاهبرداری کرده باشه با یک شکایت میشه روزگارشو سیاه کرد و اشخاصی که سعی در تخریب توی فضای مجازی دارن جز موشی کثیف نیستن !

گاهی اوغات شرافت هم خوب چیزیه :)

آرکانت
July 4th, 2016, 03:52
تهمت زدن و خراب کردن یکدیگر این روز ها بسیار عادی شده است.
ما در جایگاهی نیستیم که در باره کسی قضاوت کنیم.

امام صادق علیه السلام می فرمایند:
کسی که به منظورعیب جویی و ریختن آبروی مومن واین که او را از نظرمردم بیندازد سخنی را نقل کند، خداوند او را از ولایتش بیرون کرده، به سوی ولایت شیطان می فرستد ولی شیطان هم او را نمی پذیرد .

والله که اگر کسی کلاهبرداری کرده باشه با یک شکایت میشه روزگارشو سیاه کرد و اشخاصی که سعی در تخریب توی فضای مجازی دارن جز موشی کثیف نیستن !

گاهی اوغات شرافت هم خوب چیزیه :)

کلیت حرفتون رو قبول دارم اما کلا توهین کردن جایز نیست!

معمولا کسانی که در حدی نمیبینند خودشون رو از نظر من به بلوغ هنوز نرسیدند و اینکارارو میکنن!

اگر کلاه برداری باشه به قول شما با شکایت میشه بررسی کرد! ما هم اتفاق افتاده برامون خواستند کلاه برداری کنند و .... خوشبختانه جولوش گرفته شد اما دلیلی نمیشه بیایم توی اینترنت و جلوی چشم عموم مردم اعتماد و دار بزنیم

البته این هم بگم کسی که واقعا کاری نکرده باشه بقیه هرچی هم بخوان خراب کنن باز هم کسانی که اعتماد دارند مشکلی نخواهند داشت تا حدودی البته

mr.jabbari
July 4th, 2016, 04:07
کلیت حرفتون رو قبول دارم اما کلا توهین کردن جایز نیست!

معمولا کسانی که در حدی نمیبینند خودشون رو از نظر من به بلوغ هنوز نرسیدند و اینکارارو میکنن!

اگر کلاه برداری باشه به قول شما با شکایت میشه بررسی کرد! ما هم اتفاق افتاده برامون خواستند کلاه برداری کنند و .... خوشبختانه جولوش گرفته شد اما دلیلی نمیشه بیایم توی اینترنت و جلوی چشم عموم مردم اعتماد و دار بزنیم

البته این هم بگم کسی که واقعا کاری نکرده باشه بقیه هرچی هم بخوان خراب کنن باز هم کسانی که اعتماد دارند مشکلی نخواهند داشت تا حدودی البته

مچکر از اینکه تایید کردین
از باب اینکه حس کنید کسی درباره بنده مطلبی زده باشه خیر
چون هر چند وقت یکبار که به وب هاستینگ تالک میام با تایپیک هایی برمیخورم که همش قصد تخریب اشخاص رو دارن
اما از اونجایی که بخشی از این اشخاص رو میشناسم اصلا اینطور که این دسته خطاب بهشون میگن کلاهبردار نیستن
و تایپیک رو زدم برا اینکه یکم خجالت یکم مردونگی بوجود بیاد همین .

آرکانت
July 4th, 2016, 04:12
مچکر از اینکه تایید کردین
از باب اینکه حس کنید کسی درباره بنده مطلبی زده باشه خیر
چون هر چند وقت یکبار که به وب هاستینگ تالک میام با تایپیک هایی برمیخورم که همش قصد تخریب اشخاص رو دارن
اما از اونجایی که بخشی از این اشخاص رو میشناسم اصلا اینطور که این دسته خطاب بهشون میگن کلاهبردار نیستن

و تایپیک رو زدم برا اینکه یکم خجالت یکم مردونگی بوجود بیاد همین .

جسارت نباشه ها ،پرتو نیکان نگیرد آنکه بنیادش بد است تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است! فک کنم کافی باشه نه ؟ d: منم مثل شما ، اتفاقا یکی از دوست های من که 4 سال داشت کار میکرد و هیچ مشکلی نداشت یک بچه 13 ساله اومد توی وب هاستینگ تاپیک بی مورد زد و مشکل ساز شد براش!

چی بگم والا.... ایشالله که همه چیز درست میشه

mr.jabbari
July 4th, 2016, 04:17
امام صادق: هر کس مومنی را به گناهی سرزنش کند نمیرد تا خودش ان گناه را مرتکب شود

خواستم اینو زده باشم تا اینکه دلیل تایپیک زدنم موجه باشه
دوستان من کلا زیاد مذهبی نیستم منتهی به این گفته خیلی معتقد هستم :)

- - - Updated - - -

جسارت نباشه ها ،پرتو نیکان نگیرد آنکه بنیادش بد است تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است! فک کنم کافی باشه نه ؟ d: منم مثل شما ، اتفاقا یکی از دوست های من که 4 سال داشت کار میکرد و هیچ مشکلی نداشت یک بچه 13 ساله اومد توی وب هاستینگ تاپیک بی مورد زد و مشکل ساز شد براش!

چی بگم والا.... ایشالله که همه چیز درست میشه

ایشاالله که درست بشه :)
من از وب هاستینگ تالک خیلی چیزا یاد گرفتم :)
ولی فهمیدم که همه چیز خوب بد داره گاها اشخاصی میان مطالب میزنن که با میلیون ها نمیتونی این مطلب رو از کسی یاد بگیری
گاه هم اشخاصی به راحتی میگن فلانی کلاهبرداره :))
اینه داستان ...

s0NY
July 4th, 2016, 05:57
تا تخلفی انجام نشود شاکی پیدا نمی شود
همه افراد تا مدرک نباشه هیچ کسی باور نمیکند *** باشی

viasky
July 4th, 2016, 07:22
متاسفانه برای ایجاد حاشیه و تخریب افراد اصلا نیازی به ارائه مدارک نیست
فقط کافیه حرف بچرخه و متاسفانه عده بسیاری هنوز ندیده همه چیز را قبول می کنند
در این زمانه ساده ترین کار تخریب افراد است و سخترین کار جمع کردن آبرویی که ریخته شده...
موفق باشید

- - - Updated - - -

میدونم مورد تمسحر واقع میشم اما باید بگم
متاسفانه در دورانی زندگی میکنیم که تنها افراد قلیلی با شرافت زندگی میکنن که مصداق کلام الله در سوره واقعه ، پروردگار میفرمایند : "ثلة من الأولين وقليل من الآخرين" که درواقع به این دوره مربوط به ما بدرستی اشاره شده ، دلیلشم وقایعی هست که در جهان اتفاق میوفته ، مال حروم خوری از سنین نوجوانی بیداد میکنه ، یه لحظه فکر کنید چرا برای دخترها نشانه ای قرار داده شده تا در هنگام ازدواج پاکی خودشو ثابت کنه ، اما شیطان بیکار نشسته و راهشو به انسان نشون داده ، چرا قدرت کشورهای استعمار گر به ایران نچربید و از راه تحریم و موارد جنسی وارد شد ؟ متاسفانه خیلیا به این موضوعات میخندن و مسخره میکنن میدونید چرا ؟ چون بدنشون از مال حرام فربه شده ، چشمهاشان از نگاه حرام سیر شده ، ولی من بهشون میگم که به کناه خودتون ادامه بدید ، هیچ راهی جز آتش دوزخ برای شما نخواهد بود ، 70 سال دنیارو به چی فروختید ؟ طمع چیزی که حق شما نیست چرا میخواید به زور بدست بیارید ؟ چرا حق الزحمه دیگرانو میخورید ؟ باعث فشار عصبی شدید در افراد میشید که میتونه منجر به مرگ بشه چون بره کارشون زحمت کشیدن و شما حقشونو خوردید
میدونم مورد تمسحر واقع میشم اما باید بگم
اصلا نیازی نیست این موارد و با دین و ملیت در گیر کنیم
اغلب مردم سوئد خدارا انکار می کنند:
1. سوم کشور از نظر رفاه در دنیا
2. چهارمین کشور در توسعه و سرعت اینترنت
3. چهارمین کشور در اعلم پزشکی
4. سه دانشگاه داره که جز 50 دانشگاه برتر دنیا هستند
5. مثبت ترین تراز رشد بورس و اقتصاد در اروپا در سال 2015
6. در ورزش قهرمانی های متعدد در رشته ای زمساتی تا... وضعیت خوب در فوتبال
7. سوم کشور شفاف از نظر امور کاری واداری ( پرداخت مالیات ها - عدم دریافت رشوه - عدم تیم بازی و ....)
8. امید به زندگی تا 85 سالگی
و خیلی موارد دیگه که میشه بهش اشاره کرد مثل رتبه پاسپورت
و نکته جالب اگر زبان هم بلد نباشید و خارجی باشید اصلا تلکه نخواهید شد و سر شما کلاه نمیزارن
چرا؟
آن ها حتی خدا هم انکار می کنند ولی چرا این همه موفق هستند , چرا بیشترین آوارگان جنگ های سوریه و عراق به کشوری پناه برده اند که حتی خدا هم قبول ندارد
چرا این کشور بهترین میزبان و مهربان ترین میزبان آوارگان جهان طی 4 سال متوالی معرفی شد

از طرفی دیگر کشور عزیز ما ایران اسلامی
1. ایران در آخرین آمار به دست آمده ۸۷ کشور از نظر سطح رفاه بوده بین 110 کشور ( بالاتر از گوآنتانامو و مقدونیه - خداروشکر)
2.سرعت اینترنت و همه استاد هستند و اطلاع دارند
3. علم پزشکی هم همه اطلاع دارند
4. دانشگاه هم حرف خاصی برای گفتن نیست ( در مقایسه با کشوری که عرض کردم)
5. رشد اقتصادی اصلا وجود نداشته و این و ارزش پول و وضعیت اقتصادی مردم مشخص می کنه
6. ورزش : ***وش به زد و بندی سر مربی تیم ملی شد در حالی که داره خیلی در ماه هزینه میکه به اندازه 5 سر مربی برتر مسابقات یورو در سال دستمزد میگیره
دوست گرامی سوالی دارم : پول این سر مربی را چه کسی می دهد؟ چرا این همه داستان و بازی و حاشیه داره؟
7.کشور شفاف؟ جهت اطلاع طی 2 سال گذشته بیشترین اختلاس در ایران عزیزمان ثبت شده است
از فیش حقوقی مسئولین عزیز خبر دارید؟ چیزی که جنجال آفرین شد؟ همون افرادی که در نماز جماعت اول صف هستند
8. امید به زندگی در ایران 50 سال است این مورد هم به راحتی میشه ثابت کرد فقط کافیه نظرسنجی خوشخبتی در همین انجمن راه اندازی کنید نتیجه راه خواهید دید
پاسپورت هم......
دلیل این همه اختلاف و بنده می دونم
اون کشور به هیچی کاری نداره - فقط میگه ما هستیم پس باید برای هم زندگی کنیم
به امید و عشق و همبستگی ایمان دارند
می خواهید بگید از مورد 1 تا 7 که سر ایران اومده کار آمریکاست؟ یعنی اعلام شکست می کنید؟
خیر ما هرچی می کشیم خودمون مقصر هستیم و هیچ عامل خارجی وجود نداره
دلیل تحریم هم یک مورد کاملا قانونی بود و ایران تخلف کرده بود ( لطفا مطالعه کنید)
انسان بجای پنهان شدن پشت دین و خدا باید آینده خودش و بسازه به هرچی که در اختیار داره
اتفاقا این گونه کشورها همدیگر و مثل آینه می ببینند هرچی خوبی کنی به خودت بر میگرده
در مورد جنگ زده ها هم خودتون دیدید چجوری با افغانی ها برخورد شده تا الان
و بعد از این همه سال ( بیش از 20 سال) تازه اجازه تحصیل به صورت رایگان صادر شده در صورتی که در همون کشور کافر دارن به این کودکان بابت درس خواندن پول هم میدن
کسی که به راحتی تهمت میزنه اول از همه خودش و بعد خدارو فراموش کرده ( هر دینی می خواد باشه)
ولی هنوز سوال هست که چرا اون کافرها این خطاها و انجام نمیدن؟
موفق باشید

mr.jabbari
July 4th, 2016, 14:01

کاش افراد برای حرفاشون مدرک هم بیارن مدرکی که منطقی باشه :)
اغلب بدون منطق بی هیچ دلیلی یا از سر حسادت یا بچگی یا کم عقلی دست به تخریب اشخاص میزنن