PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : select کردن before با jquery

<?php?>
July 3rd, 2016, 16:03
این کد css :

.fh_1:before{
content:'';
position:absolute;
top:39px;
right:65px;
width:0;
height:0;
border-bottom:11px solid #25B7E6;
border-left:7px solid transparent;
border-right:7px solid transparent;
display:block;
}

حالا میخوام ( .fh_1:before ) رو با jquery سلکت کنم و یع سری تغییرات اعمال کنم روش .

روش های سلکت زیر رو تست کردم ولی تغییرات اعمال نشد چون سلکتم اشتباست :

$('.fh_1:before').show();
$('.fh_1::before').show();
$('.fh_1 before').show();

و تابع .before رو دیدم ولی نشد توش css به کار ببرم .
ممنون

Pital
July 3rd, 2016, 16:20
تست کنید

$('fh_1:before').show();

iHSG
July 3rd, 2016, 18:24
سلام
من زیاد jQuery کار نکردم اما تا اون جایی که من می دونم Selector جی کوئری المان های HTML رو بر اساس آی دی (#)، کلاس (.) و یا تگ انتخاب میکنه نه عناصر CSS رو.
به همین دلیل از نظر من عملا شما نمی تونید برای دو موقعیت before و after یه المان HTML متد show رو به صورت جدا اجرا کنید چون متد show فقط عنصر HTML انتخاب شده رو می تونه انتخاب کنه نه که وضعیت استایل فعلی اون رو از normal به before یا ... تغییر بده.
برای این کار شما باید یا دستی به اون المان HTML استایل های جدید رو بدید یا اینکه فقط یه کلاس دیگه در CSS تعیین کنید و در زمان دلخواه براحتی کلاس اون المان رو با جی کوئری تغییر بدید.

$('#mydiv').addClass('newclass').removeClass('oldc lass');

حالا باز من هدفتون رو نمی دونم شاید بسته به هدفتون راه های دیگه ای هم باشه.

525214
July 4th, 2016, 06:29
سلام شاید پاسخهای زیر این پرسش بهتون کمک کنه:

http://stackoverflow.com/questions/17788990/access-the-css-after-selector-with-jquery

iHSG
July 4th, 2016, 10:49
سلام شاید پاسخهای زیر این پرسش بهتون کمک کنه:

http://stackoverflow.com/questions/17788990/access-the-css-after-selector-with-jquery

در این لینک هم همون حرف منو زده پیشنهاد داده که کلاسش رو عوض کنه که با تابع toggleClass کلاس active رو به changed تغییر میده.
اما تابع toggleClass بعضی اوقات اونطور که می خوایم کار نمیکنه به همین دلیل من پیشنهاد دادم کلاس جدید اضافه بشه و کلاس قبلی حذف بشه.