PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کسی تبلیغات گوگل مستقیم کار کرده ؟

mersad-mr
July 3rd, 2016, 13:40
سلام
دوستانی که مستقیم اکانت گوگل داشتن و تبلیغات دادن میشه اعلام کنند چند راهنمایی می خوام .

ممنونم

mersad-mr
July 4th, 2016, 13:41
سوال در باره نحوه کار و ثبت تبلیغ دارم .
کسی بلد هست ؟

chaishpish
July 4th, 2016, 14:10
سلام زبانت خوبه یه اکانت تهیه کنی برات بهتره
اما نمیتونی آفراشون پیدا کنی اونایی که میبینی کم قیمت میدن برای اینه همش آفر میفرشون

mersad-mr
July 4th, 2016, 14:13
سلام زبانت خوبه یه اکانت تهیه کنی برات بهتره
اما نمیتونی آفراشون پیدا کنی اونایی که میبینی کم قیمت میدن برای اینه همش آفر میفرشون

من خودم اکانت می خوام باز کنم . مشکل مدارک و .... هم ندارم .
می خوام کسی که این کارو قبلا کرده ازش چندتا سوال بپرسم در باره نحوه پرداخت این جور چیزا ...
چون اطلاعات کارت از من می خواد . من اگر بزنم روزی دیگه نخوام تبلیغ بدم چی !؟
کسی هست خودش پنل داشته باشه ؟

chaishpish
July 4th, 2016, 14:18
من پیشنهاد میکنم از نمایندش تو ایران بگیری دردسر مدارک و غیره نداره
دیگه نخوای تبلیغ کنی شارژ نمیکنی یا استاپ میکنی تبلیغو
بیشتر ماها چون نمیسرفه برامون از نماینده میگیریم یا میدیم دوستان از اروپا شارژ کنن

negarnovin
July 4th, 2016, 14:20
سلام من قبلا کار کردم اصلا کارایی نداره تبلیغات دادن تو گوگل ads بزرگترین اشتباهه فقط پولتو میریزه بیرون.

chaishpish
July 4th, 2016, 14:22
سلام من قبلا کار کردم اصلا کارایی نداره تبلیغات دادن تو گوگل ads بزرگترین اشتباهه فقط پولتو میریزه بیرون.
دوست عزیز این حرفو نزنید مگه میشه تبلیغ تو گوگل جواب نده من 100% میگم جواب میده بستگی به شما داره چه نوع تبلیغی میدی احتملا شما بدونه مشاور رفتی جلو

mersad-mr
July 4th, 2016, 14:40
من پیشنهاد میکنم از نمایندش تو ایران بگیری دردسر مدارک و غیره نداره
دیگه نخوای تبلیغ کنی شارژ نمیکنی یا استاپ میکنی تبلیغو
بیشتر ماها چون نمیسرفه برامون از نماینده میگیریم یا میدیم دوستان از اروپا شارژ کنن

چه شرکتی رو پشنهاد می کنید ؟ آخه توی ایران تقریبا هر دلار رو ۴۴۰۰ تومان درمیاد تبلیغات خود خودم بزارم ۳۶۰۰ درمیاد ! توی ۳۰ دلار مثلا ۲۴۰۰۰ تومان میشه !

نظر شما برای من قابل احترام هست
اما فکر کنم ( خخودم انجام ندادن ) فکر کنم باید جواب بده ! مخصوص برای سایت هایی که چیزی برای فروش دارند و مخصوصا انگلیسی باشند که تمام دنیا رو پوشش کنند .
فکر کنم جواب بده

soheil869
July 4th, 2016, 15:07
دوست عزیز من کار کردم
1- میزانی که شارژ میکنی کم میشه
2- میزانی که کلمت اولویت داشته باشه برات نمایش میده مثلا اگر کلمت خیلی محبوب باشه هر کلیک مثلا 5 دلار ازت کم میکنه به شرطی که بخوای صفحه اول بالا قرار بگیری)
3- مدل های مختلفی داره مثلا بیشترین کلیک بشه از کدوم کشور باشه بیشترش چه زبانی باشه و غیره

mersad-mr
July 4th, 2016, 15:52
دوست عزیز من کار کردم
1- میزانی که شارژ میکنی کم میشه
2- میزانی که کلمت اولویت داشته باشه برات نمایش میده مثلا اگر کلمت خیلی محبوب باشه هر کلیک مثلا 5 دلار ازت کم میکنه به شرطی که بخوای صفحه اول بالا قرار بگیری)
3- مدل های مختلفی داره مثلا بیشترین کلیک بشه از کدوم کشور باشه بیشترش چه زبانی باشه و غیره
ميشه اي دي تلگرامتونو بدين ؟
سوالم چيز ديگري هست

soheil869
July 4th, 2016, 15:53
Cinohee

Sent from my iPhone using Tapatalk

mersad-mr
July 4th, 2016, 20:34
دوستان بدون تبلیغ میشه فهمید قیمت هر کلمه چقدر هست ؟