PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید سرور اختصاصی

sadecohost
July 3rd, 2016, 10:29
با سلام.

دوستان بارها و بارها تو انجمن شنیدم که با مشخصات ایرانی جایی سرویس نخرید, با مشخصات خارجی هم میخرید باید پیپال و کارت و نمیدونم ایپیو اینا همه به نام خودتون باشه.
بنده چند سالی ارمنستان زندگی کردم, مشخصات اونجا با مستر کارت و اکانت وریفای پیپال با نام خودم دارم و چند سالی هست که ایجاد شده و کار میکنم باهاش.
از طرفی دیگر الان ایران هستم و امکان اینکه مثلا با ایپی ارمنستان خریدی انجام بدم به هیچ وجه نیست!
همچینن دلار هم که خریداری میشه از همین عزیزان داخل انجمن خریداری میشه.

حالا اینجا سوال من اینه که اگر مثلا من با ایپی روسیه یا فرانسه یا المان یا امریکا یا هرجا جز ارمنستان, اقدام به خرید با این مشخصات بکنم ایرادی داره؟ و بجای اسکن پاسپورت (که در هتزنر و دیتاسنترهای دیگر نیاز دارن) اسکن گواهینامه رانندگی یا چیز دیگری رو بفرستم که مربوط به خودم در اونجا باشه ایرادی هست؟ گیر میدن؟
تصمیم به خرید از هتزنر / سویواستارت (او وی اچ) / اکاتل هست.

تشکر از عزیزانی که شرکت میکنند و وقتشون رو میگذارن

jaheshserver
July 3rd, 2016, 10:35
نه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

Farid Saadat
July 3rd, 2016, 10:35
درود. اگر با اي پي جز ارمنستان پرداخت انجام بدين اكانتتون ليميت خواهد شد توسط پي پال. واسه هتزنر مشكلي نداره و هر مدرك شناسايي كه بفرستين اوكي هست و فقط با پي پال به مشكل ميخورين. ميتونين از دوستان يك وي پي اس ارمنستان خريداري كنين كه بعيد ميدونم گرون هم باشه و با اين كار از ليميت شدن جلوگيري ميكنيد
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

sadecohost
July 3rd, 2016, 10:40
نه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد
درود. اگر با اي پي جز ارمنستان پرداخت انجام بدين اكانتتون ليميت خواهد شد توسط پي پال. واسه هتزنر مشكلي نداره و هر مدرك شناسايي كه بفرستين اوكي هست و فقط با پي پال به مشكل ميخورين. ميتونين از دوستان يك وي پي اس ارمنستان خريداري كنين كه بعيد ميدونم گرون هم باشه و با اين كار از ليميت شدن جلوگيري ميكنيد
موفق باشيد

سرور ارمنستان فوقالعاده گرون هست!! + الان دو سه سالی هست با ایپی فرانسه و روسیه خرید انجام میدم اکانت نه لیمیت شده نه هیچی... شاید ماهی 400-500دلاری انجام میدم (در قالب خورده تراکنش)
مشکل برام هتزنر و اینا بودن که به ایپی گیر ندن بگن چرا تو اکانتت با مشخصات ارمنستانه با ایپی فلان جا میای؟ :68:

Farid Saadat
July 3rd, 2016, 10:43
سرور ارمنستان فوقالعاده گرون هست!! + الان دو سه سالی هست با ایپی فرانسه و روسیه خرید انجام میدم اکانت نه لیمیت شده نه هیچی... شاید ماهی 400-500دلاری انجام میدم (در قالب خورده تراکنش)
مشکل برام هتزنر و اینا بودن که به ایپی گیر ندن بگن چرا تو اکانتت با مشخصات ارمنستانه با ایپی فلان جا میای؟ :68:

نه هتزنر گير نميده ولي پي پال به همه گير ميده اگه اي پي با مشخصات يكي نباشه ( حداقل براي كسايي كه پي پال با مشخصات فرد امريكايي دارن رو گير ميده ) حالا اگه واسه ارمنستان گير نده اطلاعي ندارم ولي اگر ميفرمايين تا الان مشكلي نداشته كه پس اوكي هست

sadecohost
July 3rd, 2016, 10:45
نه هتزنر گير نميده ولي پي پال به همه گير ميده اگه اي پي با مشخصات يكي نباشه ( حداقل براي كسايي كه پي پال با مشخصات فرد امريكايي دارن رو گير ميده ) حالا اگه واسه ارمنستان گير نده اطلاعي ندارم ولي اگر ميفرمايين تا الان مشكلي نداشته كه پس اوكي هست

اوکی چه خوب.
ممنون از راهنمایی. منتظر نظر دیگر دوستان هستم...

sarvar
July 3rd, 2016, 11:19
سلام
هيچ مشكلي نداره مخصوصا hetzner
ديتا سنترها خيلي به ip شما كاري ندارن
پي پال هم اگه تا الان موردي نبوده پس ديگه موردي نيست چون ميخواست گير بده همون بار اول كه با اين ip وارد شدين گير ميداد

sadecohost
July 3rd, 2016, 15:16
سلام
هيچ مشكلي نداره مخصوصا hetzner
ديتا سنترها خيلي به ip شما كاري ندارن
پي پال هم اگه تا الان موردي نبوده پس ديگه موردي نيست چون ميخواست گير بده همون بار اول كه با اين ip وارد شدين گير ميداد
نمیدونم حدثی که خودم میزنم اینه که ارمنستان بعضی از ای اس پی هاش با ایپی روسیه سرویس میدن! (کلا چندتا داره مگه..) و قبلا هم که شوروی بوده و اکثریت مردمش روسی بلدن / روس ن / هرچی, به این دلیل گیر نمیدن شاید.

-- اپ --