PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل قط شدن اینترنت با اتصال دستگاه های دیگر به مودم

espad
July 3rd, 2016, 09:35
سلام
ی مودم tplink دارم وقتی از طریق wifi ی دستگاه بهش متصل میشه کاملا درست کار میکنه ولی وقتی ی دستگاه دیگه بهش متصل میشه اینترنت قط میشه و باید کانکشن یکی از دستگاه ها قط بشه و دوباره وصل بشه تا اینترنت وصل بشه و تا زمانی که چندتا دستگاه بهش وصل هستن هر چند دقیقه ی بار قط میشه و با خاموش روشن کردن wifi موبایل ها دوباره وصل میشه
بیشتر مواقع هم وقتی دستگاه های اندرویدی بهش وصل میشن قط میشه با ios و ویندوز خیلی کم این اتفاق میافته
ممنون میشم کمک کنید

Farid Saadat
July 3rd, 2016, 10:21
درود. مشكلات اين چنيني در مودم معمولا با ريست كردن مودم حل خواهند شد ولي براي اطمينان كامل از چگونگي حل مشكل با شركتي كه ازش سرويس دارين تماس حاصل فرماييد و ازشون راهنمايي بخوايين. اون ها هم مطمئنا راهنمايي هاي خيلي كاربردي و مفيدي خواهند كرد
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

espad
July 3rd, 2016, 12:06
درود. مشكلات اين چنيني در مودم معمولا با ريست كردن مودم حل خواهند شد ولي براي اطمينان كامل از چگونگي حل مشكل با شركتي كه ازش سرويس دارين تماس حاصل فرماييد و ازشون راهنمايي بخوايين. اون ها هم مطمئنا راهنمايي هاي خيلي كاربردي و مفيدي خواهند كرد
موفق باشيد

سلام ممنون از راهنماییتون چندین بار ریست کردم متاسفانه تاثیری نداشته

Farid Saadat
July 3rd, 2016, 12:10
سلام ممنون از راهنماییتون چندین بار ریست کردم متاسفانه تاثیری نداشته

با شركت تماس بگيريد توضيحات كامل تر از هر شخص ديگري بهتون ميدن
موفق باشيد

tar.gz
July 3rd, 2016, 13:31
شما کانال وایرلسو عوض کن شاید حل شد. از برنامه inssider میتونی کمک بگیری (اگه دانگل وایرلس داشته باشی)
-----
برای احتیاط چک کن ببین ap isolation فعال هست اگه بود اونو هم غیرفعال کن و dns هم دستی وارد کن

espad
July 3rd, 2016, 18:15
ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن حتما راه های گفته شده بررسی میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم