PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت کپی رایت و dmca در هاستینگهایی با دیتاسنتر ایرانی؟!

30SecondToMars
July 2nd, 2016, 13:40
سلام دوستان

چند سالی هست در زمینه سایت دانلود خارجی کار میکنم و از شرکتهای خارجی خاصی استفاده میکنم که پس از دریافت هزاران شکایت کپی رایت، هیچ اهمیتی به اون شکایات دریافتی نمیدن (از سوئد، هلند و رومانی).
حالا تمایل دارم برای ارائه سرویس vip ، از هاست های دانلود ایران استفاده کنم.

سوالم اینه: هم اکنون در ایران، دیتاسنترهای ایرانی وقتی شکایات کپی رایت خارجی ای مثلا dmcaرو دریافت میکنند چه اقدامی انجام می دهند؟!

(* همون طور که مطلع هستید شکایت dmca ابتدا به مدیر سایت ارسال میشه و در صورت نادیده گرفتن، به مدیر سرور و هاستینگ ارسال میشه، و در صورت نادیده گرفتن به دیتاسنتر ارسال میشه؛ که اگر دیتاسنتر به این موضوع حساس باشه در عرض 24 ساعت سرور رو مسدود میکنه... )

با تشکر

P30Amin
July 2nd, 2016, 18:32
ایران گرون تر در نمیاد؟
چرا همون سوئد و رومانی رو نمیخرید؟ هلند که فکر کنم کمی گرون تر هست ولی خوب کیفیتش باید خوب باشه

دیتاسنتر verneglobal ایسلند رو کار کردید؟

30SecondToMars
July 2nd, 2016, 19:19
ایران گرون تر در نمیاد؟
چرا همون سوئد و رومانی رو نمیخرید؟ هلند که فکر کنم کمی گرون تر هست ولی خوب کیفیتش باید خوب باشه
دیتاسنتر verneglobal ایسلند رو کار کردید؟

بله از خارجی ها گزینه زیاد هست ؛
ولی میخوام بدون اوضاع ایران چطوره ...؟!

tar.gz
July 3rd, 2016, 01:29
dmca قانونی هست که در ایالات متحده و یا برای شرکت هایی که در این کشور هم فعالیت میکنن اعمال میشه و مهم هست. حتی شرکت های اروپایی که در امریکا فعالیتی ندارن به این قانون توجه نمیکنن
من کاری با موارد کپی رایت ندارم ولی در ایران اگه دیتاسنتری این قانونو رعایت کنه به خودش جفا کرده حتی اگر به نظر کاملا درست و منطقی بیاد. در این موارد باید تعامل باشه وقتی هیچ شرکت امریکایی و حتی قانونشون به شرکتهای ایرانی اهمیتی نمیدن پس دلیلی هم برای رعایت اون در داخل کشور وجود نداره

OmidX
July 3rd, 2016, 01:31
سوالم اینه: هم اکنون در ایران، دیتاسنترهای ایرانی وقتی شکایات کپی رایت خارجی ای مثلا dmcaرو دریافت میکنند چه اقدامی انجام می دهند؟!

هیچ اقدامی انجام نمیشه!

heatleap
July 3rd, 2016, 08:12
والا برای من که اطلاعیه dmca هم اومد و از من خواست تا چند پست رو از وبم حذف کنم ولی بدلیل بعضی مشکلات نتونستم و یخورده در بازدید هام فقط کاهش داشت که اونم بعد یه مدت اوکی شد

P30Amin
July 3rd, 2016, 09:53
بله از خارجی ها گزینه زیاد هست ؛
ولی میخوام بدون اوضاع ایران چطوره ...؟!

فکر نمیکنم اهمیت بدن چون طبق همون چیزی که دوستمون گفتن اصلا شرکت های امریکایی با ایران همکاری نمیکنن که اینا هم بخوان همکاری کنن بعد اینکه تو ایران کپی رایت چیز خنده داریه

از سوئد و رومانی چه دیتاسنتر هایی هستن؟
یک لیست از دیتاسنتر هایی که به کپی رایت اهمیت نمیدن بزارید