PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند راهنمایی در رابطه با افتتاح سایت

blackz
July 2nd, 2016, 13:26
درود

میخوام برای فروش ممبر یک سایت بزنم

از کدوم مدیریت محتوا استفاده کنم ؟

quest
July 2nd, 2016, 13:29
درود

اگر منظورتون اسکریپت های مدیریت محتوا هست من به شما وردپرس رو استفاده می کنم که کمک زیادی بهتون می کنه و قالب ها / افزونه های زیادی براش ساخته شده و پشتیبانی خوبی هم ازش می شه.

با این حال به خودتون بستگی داره که از چه اسکریپتی استفاده کنید

blackz
July 2nd, 2016, 13:31
درود

اگر منظورتون اسکریپت های مدیریت محتوا هست من به شما وردپرس رو استفاده می کنم که کمک زیادی بهتون می کنه و قالب ها / افزونه های زیادی براش ساخته شده و پشتیبانی خوبی هم ازش می شه.

با این حال به خودتون بستگی داره که از چه اسکریپتی استفاده کنید
whcms خوبه ؟یا برای هاستینگه فقط؟

quest
July 2nd, 2016, 13:37
whcms خوبه ؟یا برای هاستینگه فقط؟
این سیستم بیشتر برای سرویس های هاستینگ کاربرد داره.. البته برای فروش سرویس و سایت های فروشگاهی هم می شه ازش استفاده کرد. بستگی به خودتون داره که می تونید تو این زمینه ازش استفاده کنید یا نه. که به نظر من کار سختی هست

از طرفی تنوع قالب یا امکانات چندانی در اختیار شما در زمینه کاریتون فکر نمی کنم داشته باشه. و کار با whmcs هم یکم سخت تر هست.

پیشنهاد من به شما همون وردپرس هست که کار باهاش مثل آب خوردنه.

blackz
July 2nd, 2016, 13:43
مدیریت محتوایی میخوام که قالباش برای چند تا محصول باشه ، مثلا قالباش 5 تا محصول رو جا بگیره

کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 14:42
به خاطر اينكه ميخوايين محصول بفروشيد whmcs
وردپرس براي فروش محصول ؟ با وردپرس چطوري محصول ميفروشن ؟ وردپرس براي وبسايت هايي كه مطلب ارسال ميكنن مناسب هست.
به نظر من شما whmcs نصب كنين. كار باهاش هم مثل اب خوردن هست.
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

ariaieboy
July 2nd, 2016, 14:49
به خاطر اينكه ميخوايين محصول بفروشيد whmcs
وردپرس براي فروش محصول ؟ با وردپرس چطوري محصول ميفروشن ؟ وردپرس براي وبسايت هايي كه مطلب ارسال ميكنن مناسب هست.
به نظر من شما whmcs نصب كنين. كار باهاش هم مثل اب خوردن هست.
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk
دوست عزیز انگار هیچگونه آشنایی با وردپرس ندارید :|

اتفاقا شما می تونید با استفاده از وردپرس و افزونه ووکامرس به راحتی فروشگاه راه اندازی کنید.

blackz
July 2nd, 2016, 18:27
دوستان نظر دیگه ای ندارن !!!