PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر Lease web آخرین نتیجه گیری ؟

---
November 12th, 2010, 16:43
سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
من می خوام 5 تا سرور از Leaseweb بخرم و چون تا حالا باهاش کار نکردم خواستم یه تحقیقی بکنم
leaseweb - Google Search (http://www.google.com/search?q=leaseweb&sitesearch=webhostingtalk.ir)
بعد از اینکه سرچ کردم تو انجمن و همرو خوندم یه ترسی برام بوجود اومد
اگه میشه همگی دوستان تو یه جمله این دیتا سنتر رو ازیابی کنن و از 5 بهش امتیاز بدن
سرویس دهنده ی بهتری هم سراغ داشتید پ خ کنید
ممنون
من دنبال نماینده نیستم و کاملا خریدامو مستقیم انجام میدم (برای جلوگیری از بحث های بی مورد)

Fracture
November 12th, 2010, 17:05
خب هرکسی نظر خودشو داره، بستگی به کاربردش از سرور داره، ولی مسلما از بهترین دیتا سنترهاست.

---
November 12th, 2010, 17:07
خب هرکسی نظر خودشو داره، بستگی به کاربردش از سرور داره، ولی مسلما از بهترین دیتا سنترهاست.

یکیش واسه سایت دانلود می خوام بقیه هم میزبانی

HugeServer
November 12th, 2010, 17:11
از نظر پشتیبانی بسیار ضعیف عمل میکنند!

---
November 12th, 2010, 17:27
از نظر پشتیبانی بسیار ضعیف عمل میکنند!

پشتیبانیش از آی وب بدتره ؟
سرعت لود رو چطور میبینین ؟ خوب بد
پشتیبانیش چطوره ؟

delta
November 12th, 2010, 17:33
از همه لحاظ تایید می شوند.. فقط در مورد پشتیبانی خوب هلندی بلد باشید زودتر کاراتون پیش میره.. یادمه بعضی از دوستان خودشون رو کشتند بتونن نمایندگی بگیرند نتونستند!! سرورهای قدرتمند و خوبی داره که البته پول شما هم باید خوب باشه براش وگرنه گرون هستند

mr.he3am
November 12th, 2010, 17:36
سلام
نسبت به قیمت سرور هاش زیاد جالب نیست
دیتا سنتر های پیشنهادی من :
theplanet.com
singlehop.com
softlayer.com
xlhost.com
iweb.com

---
November 12th, 2010, 18:02
سلام
نسبت به قیمت سرور هاش زیاد جالب نیست
دیتا سنتر های پیشنهادی من :
theplanet.com
singlehop.com
softlayer.com
xlhost.com
iweb.com
مستر حسام عزیز از the planet شروع می کنیم
قیمت زیاد نسبت به سخت افزاری که میده
singlehop با ایران مشکل داره
softlayer کار نکردم نمیدونم
xlhost پشتیبانیش تعریفی نداره ولی بد هم نیست
میرسیم به IWEB
من الان سرویس دارم ازشون اما یه جورایی خود درگیری دارن مثل بلد
هر روز صورت حساب الکی میفرسته که اعصابمو میریزه به هم
با ساپورت لول 3 باز هم پدر آدمو در میارن تا جواب بدن
سرور ترکیده میگه پول بده
داون میشه میگه نصف دیتاسنتر ترکید خاموش کردیم
آپتایمش 99 هست و این واسه من غیر قابل تحمل هست
به علت جمعیت زیاد در پشتیبانی حرف که میزنن دو دقیقه بعد یادشون میره
کلا قاطین اعصابمو ریختن به هم میخوام سرورامو بزارم رو کولمو فرار کنم :d:d

mr.he3am
November 12th, 2010, 18:04
مستر حسام عزیز از the planet شروع می کنیم
قیمت زیاد نسبت به سخت افزاری که میده
singlehop با ایران مشکل داره
softlayer کار نکردم نمیدونم
xlhost پشتیبانیش تعریفی نداره ولی بد هم نیست
میرسیم به IWEB
من الان سرویس دارم ازشون اما یه جورایی خود درگیری دارن مثل بلد
هر روز صورت حساب الکی میفرسته که اعصابمو میریزه به هم
با ساپورت لول 3 باز هم پدر آدمو در میارن تا جواب بدن
سرور ترکیده میگه پول بده
داون میشه میگه نصف دیتاسنتر ترکید خاموش کردیم
آپتایمش 99 هست و این واسه من غیر قابل تحمل هست
به علت جمعیت زیاد در پشتیبانی حرف که میزنن دو دقیقه بعد یادشون میره
کلا قاطین اعصابمو ریختن به هم میخوام سرورامو بزارم رو کولمو فرار کنم :d:d
من الان از iweb تعداد زیادی سرور دارم مشکلی هم باهاشون ندارم

---
November 12th, 2010, 18:10
من الان از iweb تعداد زیادی سرور دارم مشکلی هم باهاشون ندارم

حاجی اینقدر رو پشتیبانی آنلاین رفتم دیگه همشون منو میشناسن یه ماه که روزی 7 ساعت داون بود برو بگو آرش باور کن همشون منو میشناسن همرو دیگه ساعت کاریاشونو حفظ شدم
این ماه هم یه اساعت داون بود هر روز 2 دلار میزنه به حساب میگه از قبل ازتون می خواستیم یه روز 310 دلار زده بود می گفت پول سرور و ندادی تا صبح بندو بساطی داشتم
خدایی یکی از سرور هام هست همه جا میگن مفت خریدی مچا هاشت اینموشن لیزوب همه میگن ما نمیدیم همچین سخت افزاریو اما ساپورتش بده و کاملا خود به خود 90 % رم پر می کنه
من هی چی سایت روش نبرده بودم 32 mb رم داشتم از 6 گیگ میگم درست کنید میگه پول بدید میگم لولم 3 هست ساپورتم پره خلاصه موهامو سفید کردن

Aria
November 12th, 2010, 18:16
سلام.

شما وقتی کار خودتون رو کامل و صحیح بلد باشید، نیازی به پشتیبانی نخواهید داشت مگر در مواردی که مشکل *سخت اقزاری* وجود داشته باشه که اون هم خیلی کم پیش میاد.

ما در حال حاظر چند سرور از leaseweb داریم که حدوداً 6 ماه هست بدون مشکل در حال فعالیت هستند و برای اینکه نیازی به پشتیبانی نداشته باشیم، KVM هم ازشون خریدیم برای سرور هامون و در این مدت 1 بار هم به پشتیبانی نیازی نداشتیم.

با تشکر.

aalireza439
November 12th, 2010, 18:17
این ها که سایه ایرانی ها رو با تیر می زنند.
theplanet.com
singlehop.com
softlayer.com

---
November 12th, 2010, 18:22
دوست عزیز ما کارمونو بلدیم این چند ساله نمد که نمالیدیم وقتی مشکلات پیش میاد وظیفه من نیست که حلش کنم من به عنوان مدیر یه وظایفه تعریف شده دارم شاید کم کاری کنم بعضی موارد اما دیگه آدم که به مال خودش ضرر نمی زنه وقتی من به اس اس اچ دسترسی ندارم سرور کلا در دسترس نیست به جز پشتیبانی راه دیگه ای دارم ؟ وقتی نتورک سرور قطع شده من با تلپاتی که نمی تونم درستش کنم سرور که تو خونمون نیشت
بعدشم پول میگیرن باید سرویس بدن باید پشتیبانی کنن هیچ ربطی هم به این که من کار بلدم یا نه نداره این وظیفشونه

Techno Pars
November 12th, 2010, 18:35
من از 5 به Leaseweb نمره 5 میدم.
آپتایم خوب.
پشتیبانی خوب.

---
November 12th, 2010, 18:38
سرور دانلودمو مجبورم از اونجا بگیرم چون هیچ جا بهم نامحدود نمیدن ترافیک رو

Aria
November 12th, 2010, 18:49
دوست عزیز ما کارمونو بلدیم این چند ساله نمد که نمالیدیم وقتی مشکلات پیش میاد وظیفه من نیست که حلش کنم من به عنوان مدیر یه وظایفه تعریف شده دارم شاید کم کاری کنم بعضی موارد اما دیگه آدم که به مال خودش ضرر نمی زنه وقتی من به اس اس اچ دسترسی ندارم سرور کلا در دسترس نیست به جز پشتیبانی راه دیگه ای دارم ؟ وقتی نتورک سرور قطع شده من با تلپاتی که نمی تونم درستش کنم سرور که تو خونمون نیشت
بعدشم پول میگیرن باید سرویس بدن باید پشتیبانی کنن هیچ ربطی هم به این که من کار بلدم یا نه نداره این وظیفشونه

KVM هم ازشون خریدیم برای سرور هامون و در این مدت 1 بار هم به پشتیبانی نیازی نداشتیم.

با تشکر.

Doublex
November 12th, 2010, 19:16
این ها که سایه ایرانی ها رو با تیر می زنند.
theplanet.com
singlehop.com
softlayer.com

شما برای خرید باید از جای معتبر خرید کنین تا دیتاسنتر با شما مشکلی نداشته باشه ... برای خرید سرور از سافت لایر در خدمت هستیم ... نماینده SoftLayer هستیم ...
با سپاس

TukaNet
November 12th, 2010, 19:37
@ استارتر : خودت تاپیک خودت رو منحرف کردی

@ بقیه ( بجز آریا ) : از شما در مورد لیزوب نظر خواستن ، چرا اسم دیگه میارید ؟؟!!

نظر بنده : لیزوب دیتاسنتر خوب و معتبری هست ، آپتایم بالا و تضمین شده ، سخت افزار خوب ، پشتبانی خوب !

تنها یک نکته در این دیتاسنتر هست که به صورت معمولی برای هر سرور 5 تا بیشتر آی پی نمیده و در حالی هم

که در رایپ به اسم خودتون آی پی ثبت کنید ، باز هم بیشتر از 16 آی پی برای هر سرور نمیده ! ( از رسلرهای چند

ساله ی لیزوب هم سوال کنید ، اونها هم نمی تونن بیشتر از 16 تا آی پی بدن )

البته نمیشه گفت مورد بدی هست ولی برای کسانی که قصد مجازی سازی داشته باشند تولید مشکا میکنه !

pardishosting
November 12th, 2010, 19:41
لیزوب ، پشتیبانی گارانتی دارش پولیه ... البته نسبت به امریکا هم سرورهاش گرون تر هست.

HugeServer
November 13th, 2010, 12:27
سرور دانلودمو مجبورم از اونجا بگیرم چون هیچ جا بهم نامحدود نمیدن ترافیک رو

با سلام،

اکاتل هم بهتون نامحدود پهنای باند میده. با پوشتیبانیشون تماس بگیرید.
Ecatel - Currently under maintenance! (http://ecatel.net/)