PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی اخذ نمایندگی اینترنت پرسرعت

kingblack5230
July 2nd, 2016, 10:14
با سلام خدمت اساتید
من قصد گرفتن نمایندگی اینترنت از یکی از شرکت های اسیا تک -های وب-فن آوا-صبانت یا شاتل رو دارم.ولی سوال اصلیه من اینه که هیچکدوم از این شرکت های در شهر من وجود ندارن با اینکه حدودا جمعیت شهر ما 400 هزار نفر با حومه و پتامسیل بالایی داره...
اینکه بخوام نمایندگی یکی از اینها رو بگیرم برای اینکه در مرکز مخابراتی منطقه ی من فعال بشند پروسه ی کاری چطوریه؟
باید با مخابرات صحبت بشه؟
قرار دادیه؟
سیاست های شرکته؟
یا....
مثلا شاید نمایندگی بدن ولی عملا ارایه ی سرویس در شهر وجود نداشته باشه

لطفا روند کار را توضیح بدید
با تشکر فراوان

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 10:17
درود. با شركت ها تماس بگيريد و شرايط اخذ نمايندگي رو بپرسين. پيشنهاد من به شما اينه كه اول با پارس انلاين تماس بگيرين چون كيفيت بالاتري نسبت به بقيه داره باعث رضايت بيشتر مشترياتون ميشه.
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

mihanservice
July 2nd, 2016, 10:56
در رابطه با های وب :
معمولا اینطوریه که از شما میخوان تعداد پیش ثبت نام (مثلا 100 نفر) انجام بدید و زمانی که به حد نصاب رسیدید ، میان تجهیزات لازم رو توی شهر شما نصب می کنن.
توی شهر ما هم همین شرایط بود با جمعیت 40-45 هزار نفر که گفتن 60 نفر باید پیش ثبت نام کنید.

kingblack5230
July 2nd, 2016, 18:27
مرسی...ولی نحوه ی کار با مخابرات رو توضیح نداید؟
اصلا به فرض من جدای از از این شرکت ها یه حجمی اینترنت بخرم و بخوام به صورت شخصی و اختصاصی بفروشم
اینکه چطور و از کدوم طریق باید اقدام کنم که مخابرات بهم پورت خالی یا ساپورت بده چطوری است؟
مرسی

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 18:41
مرسی...ولی نحوه ی کار با مخابرات رو توضیح نداید؟
اصلا به فرض من جدای از از این شرکت ها یه حجمی اینترنت بخرم و بخوام به صورت شخصی و اختصاصی بفروشم
اینکه چطور و از کدوم طریق باید اقدام کنم که مخابرات بهم پورت خالی یا ساپورت بده چطوری است؟
مرسی

اين كار ها رو به نظرم خود شركت انجام خواهد داد. بازم تماس حاصل فرماييد و اطلاعات دقيق تر بگيرين
موفق باشين

Sent from my iphone using taptalk

mihanservice
July 3rd, 2016, 15:07
در رابطه با مخابرات اطلاع ندارم. مخابرات نگیر که آبروی خودتو میری :دی کیفیت سرویسش افتضاحه.

kingblack5230
July 4th, 2016, 07:51
در رابطه با مخابرات اطلاع ندارم. مخابرات نگیر که آبروی خودتو میری :دی کیفیت سرویسش افتضاحه.

نه...منظورم گرفتن پورت های مخابراته شهر برای ارائه ی سرویس از شرکت های دیگه هستم...
اگر بخوام حجم بخرم و بصورت مستقل پخش کنم چطوره؟
سود؟نحوه ی عملکرد و کارایی که باید انجام بدم؟
مرسی

mihanservice
July 4th, 2016, 13:46
برای اینکار باید مجوز isp دریافت کنید. توی سایت تنظیم مقررات اطلاعات کامل در این رابطه هست.

Riko
July 4th, 2016, 14:03
با سلام خدمت اساتید
من قصد گرفتن نمایندگی اینترنت از یکی از شرکت های اسیا تک -های وب-فن آوا-صبانت یا شاتل رو دارم.ولی سوال اصلیه من اینه که هیچکدوم از این شرکت های در شهر من وجود ندارن با اینکه حدودا جمعیت شهر ما 400 هزار نفر با حومه و پتامسیل بالایی داره...
اینکه بخوام نمایندگی یکی از اینها رو بگیرم برای اینکه در مرکز مخابراتی منطقه ی من فعال بشند پروسه ی کاری چطوریه؟
باید با مخابرات صحبت بشه؟
قرار دادیه؟
سیاست های شرکته؟
یا....
مثلا شاید نمایندگی بدن ولی عملا ارایه ی سرویس در شهر وجود نداشته باشه

لطفا روند کار را توضیح بدید
با تشکر فراوان

میتونی به سایتشون مراجعه کنید قسمت عاملین فروش یا شرایط اخذ نمایندگی نگاه کنی و تماس بگیری هم بهتره.

sam127
July 4th, 2016, 14:07
سلام اول باید شرکت ثبت شده داشته باشید با حده اقل 1 سال تجربه در زمینه اینترنت یا بازاریابی

دوم حتما نمایندگی انحصاری بگیرید و اصلا ریسلری نگیرید که فایده نداره