PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : set نشدن Dns و ping نشدن domain

trafike
November 12th, 2010, 15:55
با سلام خدمت همه دوستان
من یه مشکل تو ست نشدن Dns دارم اصلا بزارین ماجرارو کلن بگم من اولین سری که سرور رو با kloxo آوردم بالا
وقتی DNS template رو تنظیم کردم رو ip 95.XX.XX.XX و تو تنظیمات child name server هم همین ip ,dns رو ست کردم و از همون اولین دقیقه ping داد ولی نه رو ip خودم هنوز رو server لندن بود ولی بعد 1.5 روز افتاد رو ip خودم خلاصه سرتونو درد نیارم هدفم از گفتن اینا اینه که اون serverرو به دلیل ظرفیت کمش کلا delete کردم تا ظرفیت بیشتری بدم که اون یکی VPS رو ایجاد کردم و kloxo رو نصب ولی الان بعد اینکه تنظیمات DNS رو انجام میدم نه تنها از دقیقه اول ping نمیده بلکه (ping request could not find host mydomain.com,... try again) این error رو میده و اصلا رو ip ایم نمیفته میتونید کمکم کنید که از چیش میتونه باشه.ممنونم

REXNET
November 12th, 2010, 17:07
اگر تمامی تنظیمات رو بدرستی انجام داده باشید ممکنه 24 تا 48 ساعت طول بکشه تا تو ISP شما Route بشه. اول از سایت ping.eu و یا network-tools.com یک تست ping از دامنه بگیرید، ببینید ping داره یا نه. اگر داشت که هیچ، صبر کنید تا route بشه، وگرنه تو تنظیماتتون مشکل دارید.

موفق باشید

trafike
November 12th, 2010, 17:09
خوب مشکل منم همون ping ندادنشه دیگه تنظیماتش همون تنظیمات قبلیه

mibfa
November 12th, 2010, 17:25
اين روند زمان ميبره تا 72 ساعت هم من تجريه اش را داشتم

trafike
November 12th, 2010, 17:29
خوب منظور شما رو میفهمم ولی حداقلش وقت dns هارو ست میکنی رو سرور اصلی دامنه می تونی ping کنی و افتادن رو ip خودم تو ایران چند روز طول میکشه می گه اصلا یه همچین domain ی نیست

trafike
November 12th, 2010, 20:28
کسی نتونست بهم کمک کنه؟