PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره زمان جمع اوری اینترنت

accessdenied
July 1st, 2016, 19:12
سلام
دوستان الان بنده از isp آسیاتک اینترنت دارم ولی به دلیل کیفیت خیلی پایین تقاضای جمع اوری سرویس کردم، چقدر طول میکشه جمع اوری انجام بشه؟ چطور می تونم پیگیری کنم اینو؟ اگر میشه بگید چطور میشه هم از خود آسیاتک و هم از مخابرات پیگیری کرد؟

قزوین هاست
July 2nd, 2016, 01:49
بین12تا72ساعت زمان بر هست

mersad-mr
July 2nd, 2016, 02:09
سلام
دوستان الان بنده از isp آسیاتک اینترنت دارم ولی به دلیل کیفیت خیلی پایین تقاضای جمع اوری سرویس کردم، چقدر طول میکشه جمع اوری انجام بشه؟ چطور می تونم پیگیری کنم اینو؟ اگر میشه بگید چطور میشه هم از خود آسیاتک و هم از مخابرات پیگیری کرد؟

اگر شرکتی که ازش اینترنت دارین کوتاهی نکنه - هر زمان درخواست به مخابرات برسه ۲-۳ ساعت بعد جمع آوری میشه . اصل زمان برای شرکت اینترنت هست که کی درخواست رو ارسال کنه

OmidX
July 2nd, 2016, 04:31
سلام

بنده زمانیکه از آسیاتک رفتم رو شاتل ، موقع جمع آوری ب من گفتن سه روز ! و در عمل سه هفته زمان برد ... منو ک خیلی اذیت کرد آسیاتک موقع جمع آوری ...

accessdenied
July 2nd, 2016, 08:40
بنده زمانیکه از آسیاتک رفتم رو شاتل ، موقع جمع آوری ب من گفتن سه روز ! و در عمل سه هفته زمان برد ... منو ک خیلی اذیت کرد آسیاتک موقع جمع آوری ...

الان یه هفتس درخواست دادم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده و هنوز رو خطم اینترنت آسیاتک دارم و میخوام برم سمت شاتل! قبلا هم درخواست دادم ولی اصلا پیگیری نشد! اعصابمو خرد کرده این آسیاتک با اینترنت مذخرفش!

tikweb.ir
July 2nd, 2016, 08:58
اول زنگ بزنید منطقه مخابراتی تون ببینید درخواست جمع اوری اومده براشون یا نه
اگر اومده باشه یه روزه جمع اوری میشه

اگر نه زنگ بزنید شرکت اینترنت بگید با سرپرست بخش فنی میخام صحبت کنم نزارید بپیچوننتون !
بعد بهشون بگید که من رفتم مخابرات شما هنوز درخواست رو نفرستادید اگر بازم جواب درست ندادن برید از سایت زیر شکایت کنید
https://complaint.cra.ir

بهشونم بگید که میرم از تنظیم مقررات شکایت میکنم
کارتون راه میفته

accessdenied
July 2nd, 2016, 09:03
اول زنگ بزنید منطقه مخابراتی تون ببینید درخواست جمع اوری اومده براشون یا نه
اگر اومده باشه یه روزه جمع اوری میشه

اگر نه زنگ بزنید شرکت اینترنت بگید با سرپرست بخش فنی میخام صحبت کنم نزارید بپیچوننتون !
بعد بهشون بگید که من رفتم مخابرات شما هنوز درخواست رو نفرستادید اگر بازم جواب درست ندادن برید از سایت زیر شکایت کنید
https://complaint.cra.ir

بهشونم بگید که میرم از تنظیم مقررات شکایت میکنم
کارتون راه میفته

شماره مرکز مخابراتی رو نمیتونم بدست بیارم! زنگ میزنم 118 شماره مخابرات رو میده! (2020) به خودشونم زنگ زدم بعد از گلی حرف زدن درباره اینکه بیاید منصرف بشید و مشکلو حل کنید گفتن یه پروسه طولانی رو باید طی کنه!!!
جقدر بیشرف و پول دوست هستن بعضی از این isp ها!

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 09:11
٢٤ الي ٧٢ ساعت معمرلا تخليه زمان ميبره ( ممكنه بيشتر هم بشه. من خودم خواستم شاتل تخليه كنم ٥ روز طول كشيد)
موفق باشيد

Sent from my iphone using taptalk

tikweb.ir
July 2nd, 2016, 09:12
شماره مرکز مخابراتی رو نمیتونم بدست بیارم! زنگ میزنم 118 شماره مخابرات رو میده! (2020) به خودشونم زنگ زدم بعد از گلی حرف زدن درباره اینکه بیاید منصرف بشید و مشکلو حل کنید گفتن یه پروسه طولانی رو باید طی کنه!!!
جقدر بیشرف و پول دوست هستن بعضی از این isp ها!
اسم مرکز مخابراتی تون رو نمیدونید ؟!
اسم مرکز مخابراتی روی قبض تلفن و... زده شده
اسم مرکز رو به 118 بگید شمارش رو بهتون میده

گول حرفاشون رو نخورید اصلا پروسه طولانی نداره چند تا کلیک فقط باید بکنن تا درخواست شما ارسال بشه

accessdenied
July 2nd, 2016, 10:20
اسم مرکز مخابراتی تون رو نمیدونید ؟!
اسم مرکز مخابراتی روی قبض تلفن و... زده شده
اسم مرکز رو به 118 بگید شمارش رو بهتون میده

گول حرفاشون رو نخورید اصلا پروسه طولانی نداره چند تا کلیک فقط باید بکنن تا درخواست شما ارسال بشه

چرا عزیز اسمشو میدونم ولی زنگ میزنم 118 میگه نداریم همچین چیزی و یکمم میپیچونه! به خود 2020 هم زنگ میزنم میگه ما به شما که مشترک ما نیستید کاری نداریم!!!
واقعا الان میفهمم چقدر بدبختیم تو ایران!

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 10:21
چرا عزیز اسمشو میدونم ولی زنگ میزنم 118 میگه نداریم همچین چیزی و یکمم میپیچونه! به خود 2020 هم زنگ میزنم میگه ما به شما که مشترک ما نیستید کاری نداریم!!!
واقعا الان میفهمم چقدر بدبختیم تو ایران!

از قبض تلفن شماره ي مركز مخابراتي رو برداريد و تماس بگيريد.
موفق باشيد

accessdenied
July 2nd, 2016, 10:32
از قبض تلفن شماره ي مركز مخابراتي رو برداريد و تماس بگيريد.
موفق باشيد

شماره نزده فقط اسم مرکز رو نوشته

iHSG
July 2nd, 2016, 12:01
الان یه هفتس درخواست دادم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده و هنوز رو خطم اینترنت آسیاتک دارم و میخوام برم سمت شاتل! قبلا هم درخواست دادم ولی اصلا پیگیری نشد! اعصابمو خرد کرده این آسیاتک با اینترنت مذخرفش!

در این شرکت های خصوصی برای جمع آوری هر روز باید تماس بگیرید و پیله باشید.
من همین آسیاتک یه بار درخواست جمع آوری داده بودم هر روز صبح تماس میگرفتم و پیگیری میکردم اگه میگفت درخواست جمع آوری فرستادیم سریع قطع میکردم و به مرکز مخابراتی تماس میگرفتم و می پرسیدم درخواست جمع آوری آمده یا نه که اونا هم یکی دو روز اول ادا بازی آسیاتک میگفتن نه نیامده همون لحظه درنگ نمیکردم و دوباره زنگ میزدم آسیاتک و میگفتم که اگه فرستادید چرا مرکز مخابراتی میگه درخواستی نیامده.

یعنی در کل انقدر پیله میشدم که حداکثر 3 روزه برام جمع آوری کردن.
تا حالا با همین روش از آسیاتک و پارس آنلاین تونستم جمع آوری کنم اما های وب به خدا عجوبه ایه برای خودش.
های وب اصلا یه قانون داره میگه ما اصلا سرویس کسی رو جمع آوری نمیکنیم من میگم یعنی چی مگه میشه مگه خط مال شماست که سرویس کسی رو جمع آوری نمیکنید.
یعنی سر جمع آوری های وب که بیشتر از 1 هفته طول کشید هر روز زنگ میزدم و هر چی تو دهنم بود میگفتم تا اینکه بازم جمع آوری نکردن.
آخرش پا شدم رفتم مرکز مخابراتی اونا برام تو سیستم یه شکایت ثبت کردن و 2 روز بعد جمع آوری شد و راحت شدم.

به خدا بی شعور ترین شرکت اینترنتی که دیدم همین hiweb.ir بود و بس.

accessdenied
July 2nd, 2016, 14:22
در این شرکت های خصوصی برای جمع آوری هر روز باید تماس بگیرید و پیله باشید.
من همین آسیاتک یه بار درخواست جمع آوری داده بودم هر روز صبح تماس میگرفتم و پیگیری میکردم اگه میگفت درخواست جمع آوری فرستادیم سریع قطع میکردم و به مرکز مخابراتی تماس میگرفتم و می پرسیدم درخواست جمع آوری آمده یا نه که اونا هم یکی دو روز اول ادا بازی آسیاتک میگفتن نه نیامده همون لحظه درنگ نمیکردم و دوباره زنگ میزدم آسیاتک و میگفتم که اگه فرستادید چرا مرکز مخابراتی میگه درخواستی نیامده.

یعنی در کل انقدر پیله میشدم که حداکثر 3 روزه برام جمع آوری کردن.
تا حالا با همین روش از آسیاتک و پارس آنلاین تونستم جمع آوری کنم اما های وب به خدا عجوبه ایه برای خودش.
های وب اصلا یه قانون داره میگه ما اصلا سرویس کسی رو جمع آوری نمیکنیم من میگم یعنی چی مگه میشه مگه خط مال شماست که سرویس کسی رو جمع آوری نمیکنید.
یعنی سر جمع آوری های وب که بیشتر از 1 هفته طول کشید هر روز زنگ میزدم و هر چی تو دهنم بود میگفتم تا اینکه بازم جمع آوری نکردن.
آخرش پا شدم رفتم مرکز مخابراتی اونا برام تو سیستم یه شکایت ثبت کردن و 2 روز بعد جمع آوری شد و راحت شدم.

به خدا بی شعور ترین شرکت اینترنتی که دیدم همین hiweb.ir بود و بس.

الان با هزار بدبختی شماره مرکز مخابراتی رو در اوردم زنگ زدم گفتن که هیچ چیز به ما ابلاغ نشده! زنگ زدم به اسیاتک میگن درخواستتون رو دادیم به گروه چمدونم چیچی بررسی کنن! گفتم یعنی چی بررسی نمیخواد دیگه من میخوام حجمع اوری بشه خطم شما چه بررسی بکنید؟ گفتن دیگه باید این مراحل طی بشه بعد بهتون زنگ میزنیم تاییدیه نهایی رو ازتون میگیریم تازه اون موقع به مرکز مخابراتیتون ابلاغ میشه!:-o

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 14:24
الان با هزار بدبختی شماره مرکز مخابراتی رو در اوردم زنگ زدم گفتن که هیچ چیز به ما ابلاغ نشده! زنگ زدم به اسیاتک میگن درخواستتون رو دادیم به گروه چمدونم چیچی بررسی کنن! گفتم یعنی چی بررسی نمیخواد دیگه من میخوام حجمع اوری بشه خطم شما چه بررسی بکنید؟ گفتن دیگه باید این مراحل طی بشه بعد بهتون زنگ میزنیم تاییدیه نهایی رو ازتون میگیریم تازه اون موقع به مرکز مخابراتیتون ابلاغ میشه!:-o

شما تا وقتي چراغ اينترنتتون روي مودم خاموش نشده مطمئن باشين كه به مخابرات ابلاغ نشده. وقتي چراغ اينترنت خاموش شد بدونين ديگه كارها دست مخابرات هست.
موفق باشيد

pedram4951
July 2nd, 2016, 15:00
سلام برا من فقط 3 روز طول کشید

masterphp
July 2nd, 2016, 16:47
سلام
بین 3 روز تا 7 روز زمان میبره