PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراگیت؟

hostfire
July 1st, 2016, 11:53
سلام
دوستان اعتبار فراگیت در چه حده؟
میشه مثل سیبا پال و جهان پی اعتماد کرد بهش و تراکنش های میلیونی انجام داد توش؟

ldda company
July 1st, 2016, 11:56
درود بر شما ...
تا جایی که دیدمشون و همکاری داشتیم با هم ، به صورت حرفه ای فعالیت میکنن . بعد از زرین پال هم من در تمامی پست های قبلی خودم هم در تاپیک های پیشنهاد درگاه واسط ، همین فراگیت رو پیشنهاد دادم به دوستان ...

آدرس و مکانشون معلومه ، ضمن اینکه زیر نظر تیم پرشین اسکریپت فعالیت میکنن و همچنین به صورت 24 ساعته و حرفه ای پشتیبانی از مشتریان به عمل میارن ...

hostfire
July 1st, 2016, 12:17
فقط یک نفر؟

Farid Saadat
July 1st, 2016, 12:29
من تعريفشون رو زياد شنيدم ولي هرگز نميتونم تصور كنم به اندازه ي جهان پي جايي معتبر باشه

Sent from my iphone using taptalk

saeedj
July 1st, 2016, 12:52
سلام
دوستان اعتبار فراگیت در چه حده؟
میشه مثل سیبا پال و جهان پی اعتماد کرد بهش و تراکنش های میلیونی انجام داد توش؟

سلام. عوامل فراگيت رو ميشناسم. متعهد- درستكار و صادق هستند.
درهمكاري از لحاظ اعتماد هيچ مشكلي ندارن.

nima17701
July 1st, 2016, 13:40
سلام
معتبر هستند و پیشنهاد میشه، تا جایی که اطلاع دارم و اگر اشتباه نکرده باشم، مدیران آن آقای محمد مدیر پرشین اسکریپت و آقای حنان ابراهیمی ستوده مدیر گراویتی فرم فارسی هستند.
موفق باشید

.Secret.
July 1st, 2016, 18:01
وقت بخیر
مدتیست باهاشون همکاری می کنیم و تا این لحظه بسیار عالی و حرفه ای عمل کردند. نه مشکلی در پرداخت ها داشتن و نه در پاسخگویی و پشتیبانی

sepahanserver
July 1st, 2016, 20:16
درود

مدتی است در حال همکاری هستیم
پشتیبانی عالی است و مشکلی در سرویس دهی و یا تسویه مشاهده نشده

om!d-D
July 1st, 2016, 20:37
درگاه های واسط که گویا کلا مسولين نمیخوان اجازه فعالیت بدن بهشون...چه طور میگین اعتماد کنن؟ هر چقدرم که مدیران افراد قابل اعتماد باشن ظاهرا مسولین با درگاه مخالفه چه فرقی داره؟

friend_sre
July 1st, 2016, 20:46
سلام
منم همه جا تعریفشون رو کردم .
بسیار عالی و مطمئن.

- - - Updated - - -

درگاه های واسط که گویا کلا مسولين نمیخوان اجازه فعالیت بدن بهشون...چه طور میگین اعتماد کنن؟ هر چقدرم که مدیران افراد قابل اعتماد باشن ظاهرا مسولین با درگاه مخالفه چه فرقی داره؟

http://donya-e-eqtesad.com/news/1056713

Mr.Pouria
July 1st, 2016, 21:16
منم از فراگیت مدتی استفاده کردم میتونم بگم خوب بود ... پشیبانی سریع و پاسخ گو - تسویه حساب سریع از ویژگی هاشون هست اما اسکریپت تکراری که روی همه سایت ها هست و به صورت عمومی پابلیک فروش شده رو دارن استفاده میکنن که ممکنه باگی توش پیدا بشه ...

friend_sre
July 1st, 2016, 22:45
منم از فراگیت مدتی استفاده کردم میتونم بگم خوب بود ... پشیبانی سریع و پاسخ گو - تسویه حساب سریع از ویژگی هاشون هست اما اسکریپت تکراری که روی همه سایت ها هست و به صورت عمومی پابلیک فروش شده رو دارن استفاده میکنن که ممکنه باگی توش پیدا بشه ...

دوست عزیز اسکریپت فراگیت اختصاصی هست .

چون توی انجمن پرشین اسکریپت با هر دو مدیرشون دوست هستم و دورا دور باهاشون در ارتباطم وظیفه خودم میدونم در مرام دوستی هم شده ازشون دفاع کنم .

اسکریپتشون به هیچ وجه عمومی نیست و کاملا اختصاصی هست . خیلی از ویژگی های که مثل نمودارهای گزارش و .... داره رو حتی زرین پالم هم نداره .

شما با سیستم های دیگه مثل ازادپی و ... که از xpay استفاده میکنند اشتباه گرفتید .

بهتره یه تحقیقی بکنید و اگه تونستید یک سایت مشابهشون نشون بدید که هیچ وگرنه بهتره پستتون رو اصلاح کنید . حالا از خودشونم هم تیکت میزنم سوال میکنم .

- - - Updated - - -

32203

Mr.Pouria
July 2nd, 2016, 10:33
دوست عزیز اسکریپت فراگیت اختصاصی هست .

چون توی انجمن پرشین اسکریپت با هر دو مدیرشون دوست هستم و دورا دور باهاشون در ارتباطم وظیفه خودم میدونم در مرام دوستی هم شده ازشون دفاع کنم .

اسکریپتشون به هیچ وجه عمومی نیست و کاملا اختصاصی هست . خیلی از ویژگی های که مثل نمودارهای گزارش و .... داره رو حتی زرین پالم هم نداره .

شما با سیستم های دیگه مثل ازادپی و ... که از xpay استفاده میکنند اشتباه گرفتید .

بهتره یه تحقیقی بکنید و اگه تونستید یک سایت مشابهشون نشون بدید که هیچ وگرنه بهتره پستتون رو اصلاح کنید . حالا از خودشونم هم تیکت میزنم سوال میکنم .

- - - Updated - - -

32203

ممنون که باابت این مورد شفاف سازی کردید ...

من فقط از روی زاهر سایت گفتم چون اگر دقت کنید زاهر سایت خیلی شبیه به بقیه که از Xpay استفاده میکنند هست ...

اما خوب چه بهتر که اختصاصی نوشته شده اینجوری امنیت سایت هم بالار میره