PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به یک سند 6 دانگ

behrooz_iri
November 12th, 2010, 13:07
شرکت ما در یک مناقصه برنده یک پروژه به ارزش 250 میلیون شده برای برای ابتدای کار مبلغ 30 درصد از آورده شرکت ( دارایی شرکت{ 75 میلیون} ) و 14.5 درصد به عنوان قست اول و تجهیز کارگاه به شرکت ارائه میشه ( 36 میلیون ) برای گرفتن این مبلغ احتیاج به ضمانت بانکی هست که اون هم در ازائ سند زمین - خانه و یا مغازه داده میشه از کسانی که قادر به تهیه این سند هستند تقاضای همکاری داریم ( خودتون رو میدونم یه پاپاسی هم ندارید ابوی های گرام رو میگم ) ارزش ملک نباید کمتر از 50 میلیون باشه در صورت درخواست یک چک به مبلغ ارزش ملک به شما داده میشه

مزایای این طرح :
1-بازگشت سند از دو تا حداکثر 3 ماه ( پس از پاس شدن اولین صورت وضعیت کار )
2-سود در ابتدای واگذاری سند 3 میلیون و در پایان 3 میلیون
3- بعد از اجرای کامل ( 12- 9 ماه ) برای تمدد اعصاب میرم استرالیا میتونم در صورت تمایل شما رو هم با خودم ببرم صفا سیتی ( پرت- سیدنی و شاید ملبورن ) البته در صورتی که منع مسافرت به خارج رو نداشته باشید
4- اجر اخروی !!!

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

این رو دیگه تو کدام فروم ها بزنم؟

Amir.Mansoury
November 12th, 2010, 13:12
شما تو روزنامه آگهی کن بهتره.

behrooz_iri
November 12th, 2010, 13:16
اونجا هم میزنیم

pardishosting
November 12th, 2010, 13:31
موضوع پروژه چیه ؟ ریسک نداره ؟ مثلا پروژه خوب اجرا نشه جریمه بشید و ... ؟

Fracture
November 12th, 2010, 13:35
در مورد شرکت اطلاعات بیشتری بدید لطفا.

behrooz_iri
November 12th, 2010, 14:19
شرکت مدرن سازان دز ثبت 1386 پروژه های انجام شده تا اکنون

1- پروژه نصب گاردریل در مسیر جاده سد دز - سمت شرکت : نظارت - ارزش پروژه 350 میلیون

2- پروژه حصار کشی شرکت بهره برداری از آب و فاضلاب شمال خوزستان - سمت شرکت : نظارت - ارزش پروژه 900 میلیون

3- پروژه ساختمان جدید اداره برق دزفول - سمت شرکت : نظارت - ارزش پروژه 450 میلیون

4- پروژه تعمیرات سد دز - سمت شرکت : پیمانکار - ارزش پروژه 250 میلیون

ریسک نداره البته ریسکش در سودشه بین 15-20 درصد سود در انتهای طرح ولی شما همون 6 میلیون گیرتون میاد (بعد از 2-3 ماه ) و کم و زیاد نداره در سود پروژه شما سهیم نیستید

vPsPersia.COM
November 12th, 2010, 14:32
- بعد از اجرای کامل ( 12- 9 ماه ) برای تمدد اعصاب میرم استرالیا میتونم در صورت تمایل شما رو هم با خودم ببرم صفا سیتی ( پرت- سیدنی و شاید ملبورن ) البته در صورتی که منع مسافرت به خارج رو نداشته باشید

این همه جا ، چرا استرالیا ؟ برید پاتایا صفای کنید ، پوکت . خودتون می دونید که شرق اسیا یعنی چی :D .

منظورم سواحل زیبا هست ها :D

ما اگه قاچاقی خارج و وارد بشیم ، میشه ما رو ببرید ؟ امور قاچاقینگ با خودمان هست :d

REXNET
November 12th, 2010, 14:53
این شرکت با این سابقه، خودش، مدیر عاملش یه سند نداره بذاره برای این کار؟!!!! :39:

Fracture
November 12th, 2010, 14:55
لابد جاهای دیگه گذاشتن.

behrooz_iri
November 12th, 2010, 15:01
این همه جا ، چرا استرالیا ؟ برید پاتایا صفای کنید ، پوکت . خودتون می دونید که شرق اسیا یعنی چی :D .

منظورم سواحل زیبا هست ها :D

ما اگه قاچاقی خارج و وارد بشیم ، میشه ما رو ببرید ؟ امور قاچاقینگ با خودمان هست :d

محسن جان قاچاقی شرمنده پاس مگه نداری؟ ویزای توریستی میدند - ولی من میرم اونجا واسه استراحت عزیزم نه سواحل زیبا و .... بعلاوه اینکه یه کاری هم دارم آشنا ماشنا هم اونجا زیاد هست میریم پلاس میشیم ولی جنوب شرق آب و هواش تعطیله !! رطوبت 100 درصد اگه آدم این جوری بره هتل خیلی هزینش میشه

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

این شرکت با این سابقه، خودش، مدیر عاملش یه سند نداره بذاره برای این کار؟!!!! :39:

عزیزم فکر کردی 300 - 400 میلیون رو به ما میدند ؟؟؟ ما نظارت بودیم حقوق داشتیم 2-3 میلیون هزینه هاش هم هست رفت و آمد پول بنزین آزاد خرج دفتر و ...

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

مدیر عاملش!!!

مدیر عاملش منم که پول ها رو میبرم استرالیا و ونزوئلا خرج میکنم !! یدونه سند هم داشتیم که دادم به یکی وام گرفته !!

Fracture
November 12th, 2010, 15:03
ونزوئلا چه خبره؟ =p~

behrooz_iri
November 12th, 2010, 15:08
ونزوئلا چه خبره؟ =p~

توی دو دوره جدا از هم رفتم واسه نظارت پروژه خبر خاصی نیست کشورش کم جمعیت نفت تا دلتون بخواد و صنعت در حد کویت اصلا کویت آمریکای جنوبیه پول دار ولی صنعت ندارند به عکس نفت میارند سر سفره های مردم ( بحث سی یا سی ممنوع )

MelatHOST
November 12th, 2010, 15:08
من ميتونم بهتون كمك كنم
ولي تعجبم از اينه كه شمايي كه پروژه هاي 900 ميليوني اجرا كرديد
يعني 50 ميليون پولو كم داريد ؟
چكي كه ميديد كيفريه ؟

behrooz_iri
November 12th, 2010, 15:15
من ميتونم بهتون كمك كنم
ولي تعجبم از اينه كه شمايي كه پروژه هاي 900 ميليوني اجرا كرديد
يعني 50 ميليون پولو كم داريد ؟
چكي كه ميديد كيفريه ؟

خدمت شما توضیح دادم اصولا تو نظارت فقط حقوق هست چه 1 میلیون چه 10 میلیارد بابت این پروژه (900 میلیونی ) 5.5 میلیون برای دو ناظر حقوق میگرفتیم هر کدوم 2250 الان یه پروژه دیگه هم میخوایم بگیریم بعدش آدم تمام زندگیشو که پای یه کار نمیذاره اگه فردا به تورمون کار خوب خورد باید پول باشه اگه هم سند گیرمون نیاد زیاد مهم نیست میخوایم پول زیاد دستمون باشه سریع جمعش کنیم ( اوایل عید برنامه دارند تعمیرات باید تموم شده باشه )

سند چیه ارزش ملک کجا هست ؟

Sajad
November 12th, 2010, 15:21
مدارک برنده شدنتون توی مناقصه رو برام ارسال کنید و روشن کنید که این پروژه چی هست، اگر یه چیز اساسی و درست حسابی باشه میتونم سند بهتون بدم.

behrooz_iri
November 12th, 2010, 15:27
لطفا هر کی میخواد سند بده محل- کاربری و قیمت اسمیش رو بگه در ضمن چک معمولی شرکت هم داده میشه کیفری میفری به کسی نمیدیم تمام سعی بر این هست که دو ماهه برگردونیم ولی چک رو 4 ماهه میدیم ( در کل زیاد بهش احتیاجی نداریم پس شرایط رو به نفع خودمون میگیریم ) یه چیزی دیگه هم یادم رفت بگم اگه قیمت اسمی سند بالای 70 تومان هست از پذیرشش معذوریم - اگه مغازه هم هست باید خالی باشه و مستاجر نباید توش باشه ( حرف بانکه )

1eng.ir
November 12th, 2010, 15:31
منم میام >:)

behrooz_iri
November 12th, 2010, 16:46
منم میام >:)

کجا استرالیا رو میگی ؟ تو رو ببرم که دیگه برگشتی توش نیست همون جا به حبث ابد میفرستیمون !!!

Fracture
November 12th, 2010, 16:54
اگه میشد من حتما کمک میکردم، مخصوصا اگه بریم پاتایا :60:

Reza.exe
November 12th, 2010, 16:59
یکم گنگه ! :d

behrooz_iri
November 12th, 2010, 17:06
یکم گنگه ! :d

چی گنگه پاتایا ؟

Fracture
November 12th, 2010, 17:08
چی گنگه پاتایا ؟
نه، اون گنگ میکنه >:)

REXNET
November 14th, 2010, 01:58
لابد جاهای دیگه گذاشتن.

با عرض پوزش، من قصد توهین ندارم، ولی یه جای این کار میلنگه!! :39:

شما میگید چک میدید به ارزش ملکی که سندش رو بهتون میدیم. آیا این چک تضمین شده است (چک تضمینی)؟ در غیر اینصورت هیچ تضمینی برای نقد شدن این چک نیست!! ;;) اگر شما اینقدر پول دارید، چرا همون رو نمیذارید تو بانک تا به عنوان ضمانت و وثیقه تایید بشه؟ ضمنا در کل شرکتی که پروژه های به این سنگینی انجام میده و سود زیادی داره، بعد از این همه مدت کار و سود دهی، سر یه سند و یا ضمانت نامه، گیر می کنه؟!

من باشم اطمینان نمی کنم، بقیه رو نمیدونم ;)

Sajad
November 14th, 2010, 09:47
من داداشم توی همین پروژه های مشابه ( و شایدم همین پروژه ) هست و البته اون بجای ۶ میلیون میگفت ۱۵ میلیون میدن اگه سند بذاری. حالا ایشون اگه مدرکی مبنی بر اینکه شرکتشون در مناقصات برنده شده ارائه کنن من میتونم سند بهشون بدم.

SPAM
November 14th, 2010, 11:29
چند تا دسته چک 50 برگی میخواهید براتون بگیرم .

ارزش کاغذ این روزها از چک بیشتر هست . . شرکت معتبر و این همه پروزه موفق یعنی بین خودتون و اقوام و اشنایان یکی خونه 50 میلونی نداره که سندش رو بهتون بده یا اینکه کسی اعتماد نمیکنه یا اینکه دنبال غریبه برای گرفتن سندش هستید .

درباره استرالیا رفتن هم توضیحی بدی خوبه تا جایی که من میدونم همینطوری به کسی ویزا نمیدن باید یه مدرکی نشون بدی که وضعتون اینجا خوبته یا وثیقه بزارید یا ... که وقتی رفتید برگردید دوباره ایران