PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی : کسب درآمد برای مدیر سایت های فیلم و سریال و مترجمان

T.Toosi
June 30th, 2016, 22:06
http://www.subyab.com/content/themes/temp-default/template-img/logo.png

کسب درآمد ؟

سایت ساب یاب به کاربرانی که زیرنویسی در پنل کاربری خود آپلود کنند به ازای هر دانلود مبلغی را به آنها پرداخت خواهد کرد، کسب درآمد سایت محدود به مترجم های زیرنویس نمیباشد اگر شما زیرنویسی در اختیار دارید میتوانید همین الان در پنل کاربری خود آن را آپلود کرده و انتشار دهید و کسب درآمد کنید. برای آزاد شدن دکمه ی تسویه حساب باید حداقل جمع تمامی دانلود هایی که از زیرنویس های شما شده است به عدد 100 رسیده باشد، در صورتی که مجاز به تسویه حساب باشید تعداد دانلود های شما در (ضریب دانلود که به ریال است و توسط مدیر سایت مشخص میشود) ضرب شده و مبلغ بدست آمده جهت تسویه حساب به ما اعلام خواهد شد که کمتر از چند ساعت مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. درحال حاظر تمامی انتقال وجه ها ساب یاب به صورت شتاب بود و پنج هزار ریال جهت کارمزد کم خواهد شد.

ضریب دانلود چیست ؟

ضریب دانلود مبلغی به ریال می باشد که تعداد دانلود های شما در آن ضرب شده و مبلغ بدست آمده میزان درآمد شما میباشد، به طور مثال اگر کل دانلود های انجام گرفته از زیرنویس های شما 100 عدد باشد در ضریب دانلود (70 ریال به طور مثال) ضرب شده و هفت هزار ریال به حساب شما واریز خواهد شد. ضریب دانلود عددی ثابت نمیباشد در هر لحظه امکان تغییر آن وجود دارد، مقدار ضریب دانلود را در فوتر سایت میتوانید مشاهده کنید. در صورتی که بروی دکمه تسویه حساب کلیک کنید تعداد دانلود های شما با ضریب همان زمانی که درخواست تسویه حساب کرده اید محاسبه خواهد شد در صورتی که بعد از درخواست تسویه حساب ضریب دانلود کم یا زیاد شود در مبلغ نهایی شما تاثیری نخواهد داشت.

چگونه زیرنویس آپلود شده را در وب سایتم به اشتراک بگذارم ؟

بعد از آپلود به شما لینک یکتایی داده میشود که میتوانید برای دانلود زیرنویس به کاربران خود معرفی کرده یا به اشتراک بگذارید، پس از شروع شدن دانلود به تعداد دانلود های شما افزوده خواهد شد، نمونه لینک برای اشتراک گذاری :

http://dl.subyab.com/7239برای اطلاعات بیشتر به سوالات متداول مراجعه کنید :

http://www.subyab.com/faq/

سوال، پیشنهاد یا انتقادی هم بود خوشحال میشوم بیان کنید چون برای همین تاپیک ایجاد شده است، موفق باشید.

Mr.Pouria
June 30th, 2016, 23:09
http://www.subyab.com/content/themes/temp-default/template-img/logo.png

کسب درآمد ؟

سایت ساب یاب به کاربرانی که زیرنویسی در پنل کاربری خود آپلود کنند به ازای هر دانلود مبلغی را به آنها پرداخت خواهد کرد، کسب درآمد سایت محدود به مترجم های زیرنویس نمیباشد اگر شما زیرنویسی در اختیار دارید میتوانید همین الان در پنل کاربری خود آن را آپلود کرده و انتشار دهید و کسب درآمد کنید. برای آزاد شدن دکمه ی تسویه حساب باید حداقل جمع تمامی دانلود هایی که از زیرنویس های شما شده است به عدد 100 رسیده باشد، در صورتی که مجاز به تسویه حساب باشید تعداد دانلود های شما در (ضریب دانلود که به ریال است و توسط مدیر سایت مشخص میشود) ضرب شده و مبلغ بدست آمده جهت تسویه حساب به ما اعلام خواهد شد که کمتر از چند ساعت مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد. درحال حاظر تمامی انتقال وجه ها ساب یاب به صورت شتاب بود و پنج هزار ریال جهت کارمزد کم خواهد شد.

ضریب دانلود چیست ؟

ضریب دانلود مبلغی به ریال می باشد که تعداد دانلود های شما در آن ضرب شده و مبلغ بدست آمده میزان درآمد شما میباشد، به طور مثال اگر کل دانلود های انجام گرفته از زیرنویس های شما 100 عدد باشد در ضریب دانلود (70 ریال به طور مثال) ضرب شده و هفتاد هزار ریال به حساب شما واریز خواهد شد. ضریب دانلود عددی ثابت نمیباشد در هر لحظه امکان تغییر آن وجود دارد، مقدار ضریب دانلود را در فوتر سایت میتوانید مشاهده کنید. در صورتی که بروی دکمه تسویه حساب کلیک کنید تعداد دانلود های شما با ضریب همان زمانی که درخواست تسویه حساب کرده اید محاسبه خواهد شد در صورتی که بعد از درخواست تسویه حساب ضریب دانلود کم یا زیاد شود در مبلغ نهایی شما تاثیری نخواهد داشت.

چگونه زیرنویس آپلود شده را در وب سایتم به اشتراک بگذارم ؟

بعد از آپلود به شما لینک یکتایی داده میشود که میتوانید برای دانلود زیرنویس به کاربران خود معرفی کرده یا به اشتراک بگذارید، پس از شروع شدن دانلود به تعداد دانلود های شما افزوده خواهد شد، نمونه لینک برای اشتراک گذاری :

http://dl.subyab.com/7239برای اطلاعات بیشتر به سوالات متداول مراجعه کنید :

http://www.subyab.com/faq/

سوال، پیشنهاد یا انتقادی هم بود خوشحال میشوم بیان کنید چون برای همین تاپیک ایجاد شده است، موفق باشید.

سلام
برای کسایی که دنبال درامد هستن چیز خوبیه مخصوصا اگه سایت بزرگ فیلم و سریال داشته باشن ...

فقط عزیز یه نکته خدمتتون توی توضیحات مقدار محاسبه شده رو اشتباه گفتین !

جمله شما در ضریب دانلود چیست ؟

به طور مثال اگر کل دانلود های انجام گرفته از زیرنویس های شما 100 عدد باشد در ضریب دانلود (70 ریال به طور مثال) ضرب شده و هفتاد هزار ریال به حساب شما واریز خواهد شد.

که درستش 7 هزار ریال هست

اصلاح کنید چون ممکنه یوزرا متوجه اشتباه تایپی شما نشن و ضریب دانلود رو بد متوجه بشن که ممکنه توی آینده روی اعتبار سایتتون مشکل ایجاد کنه ...

اما کلا همه چی عالی روش های کسب درامد داره خوب پیش میره :d ( وقتی ما دنبال این چیزا بودیم هیچی وجود نداشت الان زیاد شده و متنوع زمان ما فقط PTC بود خخ )

- - - Updated - - -

اینو اضافه کنم اگه در بخش فایل ها که در ادامه مطلب وجود داره بخش پیش نمایش زیر نویس وجود دادشت که یوزر میتونست متن های زیر نویس رو بخونه و ببینه کیفیت ترجمه چطوره بهتر بود ...

T.Toosi
June 30th, 2016, 23:10
سلام
برای کسایی که دنبال درامد هستن چیز خوبیه مخصوصا اگه سایت بزرگ فیلم و سریال داشته باشن ...

فقط عزیز یه نکته خدمتتون توی توضیحات مقدار محاسبه شده رو اشتباه گفتین !

جمله شما در ضریب دانلود چیست ؟

به طور مثال اگر کل دانلود های انجام گرفته از زیرنویس های شما 100 عدد باشد در ضریب دانلود (70 ریال به طور مثال) ضرب شده و هفتاد هزار ریال به حساب شما واریز خواهد شد.

که درستش 7 هزار ریال هست

اصلاح کنید چون ممکنه یوزرا متوجه اشتباه تایپی شما نشن و ضریب دانلود رو بد متوجه بشن که ممکنه توی آینده روی اعتبار سایتتون مشکل ایجاد کنه ...

اما کلا همه چی عالی روش های کسب درامد داره خوب پیش میره :d ( وقتی ما دنبال این چیزا بودیم هیچی وجود نداشت الان زیاد شده و متنوع زمان ما فقط PTC بود خخ )

- - - Updated - - -

اینو اضافه کنم اگه در بخش فایل ها که در ادامه مطلب وجود داره بخش پیش نمایش زیر نویس وجود دادشت که یوزر میتونست متن های زیر نویس رو بخونه و ببینه کیفیت ترجمه چطوره بهتر بود ...

مرسی، اصلاح شد.

T.Toosi
July 1st, 2016, 11:29
دکمه پیش نمایش زیرنویس برای مشاهده کیفیت ترجمه اضافه شد :

http://8pic.ir/images/k5w6pjysbpn59dfge9ug.png

Ali168
July 1st, 2016, 13:58
میشه زیرنویسی که از خودمون نیست رو آپلود کنیم تو سایت و ازش کسب درآمد کنیم؟
مثلا من سایت زیرنویس دارم میخوام زیرنویس هار و تو سایت شما آپلود کنم و لینکش رو زیرپست هام قرار بدم ولی زیرنویس ها ترجمه خودم نیستن
امکانش هست؟

Mr.Pouria
July 1st, 2016, 14:37
میشه زیرنویسی که از خودمون نیست رو آپلود کنیم تو سایت و ازش کسب درآمد کنیم؟
مثلا من سایت زیرنویس دارم میخوام زیرنویس هار و تو سایت شما آپلود کنم و لینکش رو زیرپست هام قرار بدم ولی زیرنویس ها ترجمه خودم نیستن
امکانش هست؟

جوری که خودشون نوشتن بله امکانش هست اما خوب باید توی تتوضیحات اسم مترجم ذکر بشه به عنوان حق کپی رایت

- - - Updated - - -

عزیز من یه برسی کوچیک انجام دادم که گفتم بهتره در جریان باشید ...

توی سیستموت به راحتی میشه تقلب کرد ! یک فکری براش بکنید ....

T.Toosi
July 1st, 2016, 17:27
جوری که خودشون نوشتن بله امکانش هست اما خوب باید توی تتوضیحات اسم مترجم ذکر بشه به عنوان حق کپی رایت

- - - Updated - - -

عزیز من یه برسی کوچیک انجام دادم که گفتم بهتره در جریان باشید ...

توی سیستموت به راحتی میشه تقلب کرد ! یک فکری براش بکنید ....

سلام، لطفا اطلاعات بیشتر بفرستید

Mr.Pouria
July 1st, 2016, 17:32
سلام، لطفا اطلاعات بیشتر بفرستید

خصوصی برسی بفرمایید