PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ System

geniune
June 30th, 2016, 12:00
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیز
خواستم پیشنهادتون رو بگید
میخوام رم - سی پی یو و مادربرد بخرم
بودجه: 1750

پیشنهادتون چیه؟ چه نسلی؟ چه نوع سی پی یو ddr3 یا ddr4 و همچنین مدل بدید

باتشکر

geniune
July 2nd, 2016, 04:41
اپ شد

bandarit
July 2nd, 2016, 05:05
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیز
خواستم پیشنهادتون رو بگید
میخوام رم - سی پی یو و مادربرد بخرم
بودجه: 1750

پیشنهادتون چیه؟ چه نسلی؟ چه نوع سی پی یو ddr3 یا ddr4 و همچنین مدل بدید

باتشکر

سلام و درود

مادربرد های DDR 4 نسل جدید هستن اما صبر کن قیمت ها الان یکم بالاس میاد پائین سی پی یو هم بستگی داره Core i چند بخوای همینطور هارد SSD بنظرم DDR 4 رو بگیری حدودا 5 سالی میشه که میشه استفاده کرد فقط مادربرد ASUS پیشنهاد میشه سی پی یو هم Intel در مورد هارد اطلاعاتی ندارم که کدوم برند خوبه

موفق باشید

geniune
July 2nd, 2016, 05:10
سلام و درود

مادربرد های DDR 4 نسل جدید هستن اما صبر کن قیمت ها الان یکم بالاس میاد پائین سی پی یو هم بستگی داره Core i چند بخوای همینطور هارد SSD بنظرم DDR 4 رو بگیری حدودا 5 سالی میشه که میشه استفاده کرد فقط مادربرد ASUS پیشنهاد میشه سی پی یو هم Intel در مورد هارد اطلاعاتی ندارم که کدوم برند خوبه

موفق باشید

ممنون هارد 240GB SSD دارم
برای سی پی یو هم اینتل تاکید دارم و Core i7 6700K رو انتخاب کردم خودم ولی میزارم همکاران بگن چون رقبایی هم داره و برای گیم نمیخوام و برای رندر و... میخوام

نکته اینجاست که سی پی یو رو کم بگیرم رم رو بالا ببرم یا سی پی یو بالا باشه رم در حد 16

برای DDR4 هم طی چه مدتی و چقدر کاهش میتونه داشته باشه چون حداکثر 10 روز میتونم صبر کنم و بیشتر نمیتونم. فکر نکنم تاثیری داشته باشه...

hegza
July 2nd, 2016, 05:49
برای سی پی یو هم اینتل تاکید دارم و Core i7 6700K رو انتخاب کردم خودم ولی میزارم همکاران بگن چون رقبایی هم داره و برای گیم نمیخوام و برای رندر و... میخوام

نکته اینجاست که سی پی یو رو کم بگیرم رم رو بالا ببرم یا سی پی یو بالا باشه رم در حد 16

برای DDR4 هم طی چه مدتی و چقدر کاهش میتونه داشته باشه چون حداکثر 10 روز میتونم صبر کنم و بیشتر نمیتونم. فکر نکنم تاثیری داشته باشه...
ddr4 فقط زمانی تکنولوژیش مشهود هست که شما از میزان هارد زیادی استفاده کنید(مثل مراکز استرونگ باکس). بی خودی هزینه نکنید همون هارد ssd 850 sumsong با cpu که گفتین کارتون رو راه میندازه.

Farid Saadat
July 2nd, 2016, 09:37

بسته به نيازتون داره. من خودم واسه خودم اگر جاي شما باشم ( چون براي بازي نميخواييد) رم رو خيلي دست كاري نميكنم و سي پي يو رو ارتقا ميدم اما اينطور كه من متوجه شدم سي پي يو ضعيفي هم ندارين !

Sent from my iphone using taptalk