PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد نرم افزار wampserver

1ad1f
June 30th, 2016, 10:52
سلام
نرم افزار wampserver نصب کنم گزینه PHPMYAdmin کلیک کنم مروگر باز نمیشه چطوری درست کنم.باتشکر

mihanservice
June 30th, 2016, 10:56
این نرم افزار اصلا استاندارد نیست و بهتره برای کدنویسی تجاری از اون استفاده نکنید.
نسخه 7.0.4 نرم افزار xampp رو از آدرس apachefriends.org دانلود کنید. از این مشکلات هم نداره.

faraso
June 30th, 2016, 11:23
این نرم افزار اصلا استاندارد نیست و بهتره برای کدنویسی تجاری از اون استفاده نکنید.
نسخه 7.0.4 نرم افزار xampp رو از آدرس apachefriends.org دانلود کنید. از این مشکلات هم نداره.

بر چه اساسی همچین موضوعی رو بیان میکنید !؟

dexin
June 30th, 2016, 11:43
سلام
نرم افزار wampserver نصب کنم گزینه PHPMYAdmin کلیک کنم مروگر باز نمیشه چطوری درست کنم.باتشکر

نسخه 2.4 یا 2.5 رو نصب کنید
معمولا چند تا فایل OCX هم برای اجراش نیاز داره سعی کنید از نرم افزار های OCX fixer استفاده کنید برای اینکار

mihanservice
June 30th, 2016, 11:46
بر چه اساسی همچین موضوعی رو بیان میکنید !؟

تجربه 9 سال کدنویسی!

dexin
June 30th, 2016, 11:53
تجربه 9 سال کدنویسی!
بنده ۱۶ ساله کد نویسی میکنم .۸۰٪ کار هام هم با ومپ ه . هیچ مورد و مشکلی هم نبود ه . و اینکه غیراستانداره رو اصلا متوجه نمیشم!!!!

mihanservice
June 30th, 2016, 12:04
بنده نظرم رو عرض کردم.
1- جهت اطلاع خدمت شما عرض کنم که در تمام مسابقات برنامه نویسی بین المللی و داخلی نظیر worldskills و یا آکادمی های آموزش ، از xampp استفاده میشه.
2- xampp به دلیل عدم تغییر در ساختاز php و apache و ارایه اون به صورت مستقل از خود نرم افزار (یعنی xampp) و ارایه php با config های استاندارد . default ، دست برنامه نویس رو برای کدنویسی استاندارد منطبق با سرور واقعی باز میزاره. در صورتی که wampp تغییرات ریزی رو در فایل های php ایجاد می کنه در پروژه های بزرگ خودش رو نشون میده.
3- xampp نزدیکترین محیط مجازی local server رو به سرور واقعی برای شما ایجاد می کنه.
4- در xampp این امکان برای شما وجود داره تا در صورتی که آپدیتی برای php ارایه شد ، بدون نیاز به حذف کل xampp ، فقط php اون رو حذف و ارتقا بدید
5- xampp شرایط امنیتی رو ایجاد می کنه که دسترسی ها رو در شبکه های محلی به سیستم شما محدود کنه
6- xampp به صورت cross platform ارایه میشه و در صورتی که شما نیاز به نصب اون بر روی مک یا لینوکس داشته باشید ، این امکان رو خواهید داشت.
4- همین سوال شما نشونه یک مشکل از wamp هست.

الته تعصبی روی هیچ نرم افزاری ندارم. جهت آگاهی عرض کردم.

faraso
June 30th, 2016, 12:05
بابت بحث خارج از موضوع تاپیک عذر خواهی میکنم اما با توجه به اینکه ممکنه ارسال شما ملاک بشه برای سایر کاربران بهتره در این موارد اعلام کنید بنا به صلیغه شخصی و تجربه شخصی این نرم افزار رو بیشتر از ومپ ترجیح میدم اینکه مستقیما اعلام کنید اصلا استاندارد نیست و ... خیلی درست نیست .
بنده هم چندین سال هست که کد نویسی میکنم و اتفاقا به علت آسانی دسترسی به کانفیگ های php , apache , mysql که روی ومپ هست(دسترسی که با کلیک روی آیکن در tray وجود داره) و همچنین قابلیتها نسبتا خوبی که برای شخصی سازی داره خیلی مواقع از این نرم افزار استفاده میکنم و مشکلی هم باهاش نداشتم .

در آخر هم باید بگم اصلا تفاوتی نداره از کدوم یک از این دو استفاده بشه همونطور که خودتون هم بهتر میدونید این دو فقط یک رابط کاربری هستن انتخاب استفاده از هر یک بیشتر به صلیقه شخصی بر میگرده وگرنه با نصب مستقیم amp هم بدون هیچ نرم افزاری میشه کارو انجام داد .

1ad1f
June 30th, 2016, 20:01
سلام
نرم افزار wampserver نصب کردم گزینه PHPMYAdmin کلیک می کنم مروگر باز نمیشه برای قسمت DataBase چطوری میشه درست کرد. باتشکر

farhadhelix
June 30th, 2016, 20:59
wampdeveloper میتونید استفاده کنید نیسخه خیلی بهتری از این مورد هست

1ad1f
June 30th, 2016, 23:21
سلام
نرم افزار wampserver نصب کردم گزینه PHPMYAdmin کلیک می کنم مروگر باز نمیشه برای قسمت DataBase چطوری میشه درست کرد. باتشکر

agrb.siyah
July 1st, 2016, 01:24
لطفا با اطلاعات اشتباه کاربر رو گمراه نکنید
پیشنیازها هنگام دانلود از سایت سازنده تذکر داده میشه
حتی apc و memcash رو هم من تست کردم بدون مشکل اجرا میشن.
اگر شما نتونستید از برنامه استفاده کنید مشکل از برنامه نیست مشکل از اطلاعات شما در این زمینه میباشد.

با تشکر

- - - Updated - - -

سلام
شما تو مرورگر آدرس زیر رو بعد از اجرای ومپ بزنید ببینید میاره؟
localhost/phpmyadmin
توجه داشته باشید که باید آیکون ومپ سرور به رنگ سبز باشد پس از اجرا. در صورتی که به رنگ سبز در نمیاد و قرمز هست شما باید اول ومپ سرور رو حذف کنید و پیشنیازها رو نصبت به ورژن سیستم عاملتون نصب کنید و بعد اقدام به نصب دوباره ومپ سرور نمایید.

چون نمیدونستم در چه حدی آشنایی دارید به همین خاطر خیلی ساده توضیح دادم پوزش اگر سطح اطلاعاتتون اگر بالاست.

1ad1f
July 1st, 2016, 23:50
سلام
نرم افزار ومپ سرور مروگر باز نمی کند آیکون به رنگ قرمز است و رنگ سبز نیست نرم افزار حذف کردم و دوباره نصب کنم پیشنیازها این نرم افزار NETFrameWorks, VC++Redistlnstaller است چطوری میشه درست کرد باتشکر

Rezash
July 2nd, 2016, 00:33
سلام
نرم افزار ومپ سرور مروگر باز نمی کند آیکون به رنگ قرمز است و رنگ سبز نیست نرم افزار حذف کردم و دوباره نصب کنم پیشنیازها این نرم افزار NETFrameWorks, VC++Redistlnstaller است چطوری میشه درست کرد باتشکر

لوگ apache رو قرار بدید
همچنین خروجی دستور زیر در cmd ویندوز‌:

netstat -aon | findstr :80

SaeedFazlollahzadeh
July 2nd, 2016, 00:58
در منوی استارت سرچ کنید: services.msc
wampapache64 و wampmysqld64 رو اجرا کنید و حالت اجرا هم اتوماتیک قرار بدید
حالا ومپ رو یک بار ببندید و اون رو در حالت run as administrator اجرا کنید

farhadhelix
August 1st, 2016, 00:58
لوگ apache رو قرار بدید
همچنین خروجی دستور زیر در cmd ویندوز‌:
c++ و .net هارو از سایتی دانلود کنید و نصب کنید وقتی قرمز هست یعنی استارت نشده و نمیتونه بشه

Sent from my MediaPad M1 8.0 using Tapatalk