PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم نمایش سایتهای وبلاگدهی

davood1156
June 30th, 2016, 00:39
درود عزیزان
یه مدتیه یک سرویس وبلاگدهی راه انداختم البته تخصصیه
مشکل اینجاست در یک کلمه کلیدی مثل نرده استیل گوگل فقط یکی از سابدامینها (وبلاگ ها) رو نمایش میده وبقیه رو نمایش نمیده در حالیکه بقیه هم ثبت شده اند و مشکل ایندکس ندارن.
چکار باید بکنم مشکلم برطرف بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

trust toiler
June 30th, 2016, 00:50
درود عزیزان
یه مدتیه یک سرویس وبلاگدهی راه انداختم البته تخصصیه
مشکل اینجاست در یک کلمه کلیدی مثل نرده استیل گوگل فقط یکی از سابدامینها (وبلاگ ها) رو نمایش میده وبقیه رو نمایش نمیده در حالیکه بقیه هم ثبت شده اند و مشکل ایندکس ندارن.
چکار باید بکنم مشکلم برطرف بشه ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام

اگر یکی از وبلاگ ها ایندکس شده پس مشکل از معماری نیست

دلیل میتنونه به علت تکراری بودن در یک دامین باشه، چون مطالب تکراری در یک دامین، در ساب دامین های مختلف، معمولا ایندکس نمیشوند

davood1156
June 30th, 2016, 01:13
نه تمامی وبلاگ ها ایندکس شدند عرض کردم چطور مثلا 4 وبلاگ از بلاگفا یا سایر ارائه دهنده های وبلاگ در یک کلمه کلیدی خاص نمایش داده میشن بعضی وقتا تئ یه صفحه چند وبلاگ هست منتها وبلاگهای سرویس من این حالتی نیست و فقط یکی نشون داده میشه و بقیه زیر سایه اون وبلاگ محو میشن

trust toiler
June 30th, 2016, 01:16
نه تمامی وبلاگ ها ایندکس شدند عرض کردم چطور مثلا 4 وبلاگ از بلاگفا یا سایر ارائه دهنده های وبلاگ در یک کلمه کلیدی خاص نمایش داده میشن بعضی وقتا تئ یه صفحه چند وبلاگ هست منتها وبلاگهای سرویس من این حالتی نیست و فقط یکی نشون داده میشه و بقیه زیر سایه اون وبلاگ محو میشن

متوجه نمیشم بزرگوار، منظورتون حالت زیر هست ؟
https://www.google.com/search?q=%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D8%B3%D8%A7%D8% B2+%D8%B3%D8%AD%D8%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab

davood1156
June 30th, 2016, 01:27
نه عزیز لینک پایینو نگاه کن منظورم مثل وبلاگهای بلاگفا
https://www.google.com/#q=%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF+%D9%86%D8%B1%D8% AF%D9%87
وبلاگهای من فقط یکیش تو نتایج میاد در حالیکه همشون ایندکس شدن ولی تو مثال بالا تو کلمه وبلاگ نرده حداقل 5 وبلاگ از بلاگفا هست

davood1156
July 1st, 2016, 19:50
کسی جوابی راه حلی نداره؟