PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد اسکریپت لیچر

iroo
June 29th, 2016, 15:47
سلام، خسته نباشید

من اگه هاست دانلود تهیه کنم با اسکریپت لیچر میتونم فایل های حجیم رو منتقل کنم به هاستم دیگه؟ درسته؟

حالا این فایل منتقل شده رو چطوری ویرایش کنم، مثلا آنزیپ کنم، یکسری فایل اضافیشو حذف کنم و دوباره زیپ کنم با پسورد دلخواه!!!!

ممنون میشم راهنمئی بفرمائید

bandarit
June 29th, 2016, 16:07
سلام، خسته نباشید

من اگه هاست دانلود تهیه کنم با اسکریپت لیچر میتونم فایل های حجیم رو منتقل کنم به هاستم دیگه؟ درسته؟

حالا این فایل منتقل شده رو چطوری ویرایش کنم، مثلا آنزیپ کنم، یکسری فایل اضافیشو حذف کنم و دوباره زیپ کنم با پسورد دلخواه!!!!

ممنون میشم راهنمئی بفرمائید

سلام و درود

بله میتونید اگر هاستتون ساپسند نشه اما سرور مجازی تهیه کنید راحت تر هستید اما ویرایش و رمزگزاری سرور میخواد

در تماس باشید برای راهنمایی بیشتر

موفق باشید

iroo
June 29th, 2016, 16:12
سلام و درود

بله میتونید اگر هاستتون ساپسند نشه اما سرور مجازی تهیه کنید راحت تر هستید اما ویرایش و رمزگزاری سرور میخواد

در تماس باشید برای راهنمایی بیشتر

موفق باشید

سلام وخسته نباشید
سرور میخواد یا سرور مجازی؟؟؟؟

من الان 130 گیگ فایل دارم، مقداری 200 گیگ فضا میخوام

من با هاست دانلود راحترم، نمیخوام خودمو در گیر سرور و سرور مجازی بکنم، هاست باشه عالی میشه
راهی نداره؟
که بشه از هاست دانلود فایل های حجیم رو منتقل کرد به هاست دانلود، ویرایش کرد، رمزشو عوض کرد، فایل های اضافی رو پاک کرد و ... و دوباره زیپ بشه

راهنمائی لطفا

mihanservice
June 29th, 2016, 16:16
VPS ویندوز تهیه کنید بعد روش xampp نصب کنید و روی xampp اسکریپت لیچر رو نصب کنید.
اینطوری بعد از لیچ ، با ریموت زدن به vps ویندوزی ، میتونید ویرایش هم به راحتی انجام بدید.