PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای شروع کار هاستینگ با چی کار کنم و سوپر ریسلری چیه

poolhast
November 11th, 2010, 22:36
سلام من می خوام بیام تو این کار هاستینگ ولی نمی دونم از کجا شروع کنم و در ضمن این سوپر ریسلری چیه یکجا دیدم یکساله می فروخت 1 میلیون من اگه بگیرم می تونم بفروشم؟

agarb98
November 11th, 2010, 22:50
خوب شما هم يكي از هاستينگ ها باش ولي چون اول كارت هست با ريسيلر شروع كن يا اگه مي توني وي پي اس بگيري كه يك پيشرفته تر هست.

ولي من تا حالا اسم سوپر ريسيلر نشنيدم حتما تازه در اومده ريسيلر نامحدود شنيدم ولي سوپر ريسيلر نشنيدم .

در ضمن يك ميليون فكر نكنم ارزش داشته باشه سرور اختصاصي بگيري ارزونتر تموم ميشه ولي بايد سر در بياري.

persian.developer
November 11th, 2010, 22:51
شما باید از Reseller یا سرور مجازی شروع کنید که اگر جواب داد کار خودتوون رو گسترده تر کنید! ( البته با وجود این همه هاستینگ کار خیلی رقابتی و سخت هست)

سوپر ریسلری چیه یکجا دیدم یکساله می فروخت 1 میلیون
متوجه نشدم!می تونید یه نمونه بگید که توضیح بدم؟ با یک،دو میلیون شما میتونید یک سرور اخصاصی اجاره کنید این سوپر ریسلری چی هست؟!
اگر شما می تویند یک میلیون هزینه کنید و فکر می کنید توان رقابت رو دارید من پیشنهاد میکنم یک سرور مجازی بگیرید و بدید به یه مدیر سرور که کارا رو انجام بده ( اگر خودتون تجربه ندارید یا تجربه شما کافی نیست حتماً این کار رو انجام بدید!)

poolhast
November 11th, 2010, 23:11
شما باید از Reseller یا سرور مجازی شروع کنید که اگر جواب داد کار خودتوون رو گسترده تر کنید! ( البته با وجود این همه هاستینگ کار خیلی رقابتی و سخت هست)

متوجه نشدم!می تونید یه نمونه بگید که توضیح بدم؟ با یک،دو میلیون شما میتونید یک سرور اخصاصی اجاره کنید این سوپر ریسلری چی هست؟!
اگر شما می تویند یک میلیون هزینه کنید و فکر می کنید توان رقابت رو دارید من پیشنهاد میکنم یک سرور مجازی بگیرید و بدید به یه مدیر سرور که کارا رو انجام بده ( اگر خودتون تجربه ندارید یا تجربه شما کافی نیست حتماً این کار رو انجام بدید!)
تو سایتش نوشته بود سوپر ریسلر هم آلفا ریسلری و هم مستر ریسلری و هم ریسلری و هم هاست می تونه بفروشه

Doublex
November 11th, 2010, 23:26
سوپر ریسلر نام پلن هست که اون سرویس دهنده گذاشته بر روی اون پلن ... وگرنه اسم سرویس خاصی نیست ...شما لطفا
خصوصیات اون پلن رو اینجا بیان کنین یا آدرس بدین تا راهنمایی کنم ...

kingoftehran
November 11th, 2010, 23:51
این سوپر و غیره بازی با کلمات هست.
ولی برای ابتدا کار vps هم نمی خواهی همون ریسلر بهتره

poolhast
November 11th, 2010, 23:56
سوپر ریسلر نام پلن هست که اون سرویس دهنده گذاشته بر روی اون پلن ... وگرنه اسم سرویس خاصی نیست ...شما لطفا
خصوصیات اون پلن رو اینجا بیان کنین یا آدرس بدین تا راهنمایی کنم ...
میشه پیغام خصوصی بدین؟

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

یعنی نمیشه مستر ریسلری بفروشم؟

vPsPersia.COM
November 12th, 2010, 01:00

مفت گران هست ، بهتره سرور مجازی مدیریت شده بگیرید .

این طوری هم می توانید مستقل باشید و به راحتی فروش داشته باشید ، هم از مشکلات مدییریت سرور هم خلاص می شوید

amirizadi
November 12th, 2010, 06:01
واسه شروع بهتره با ریسیلر شروع کنید

Qomes-Host.ir
November 12th, 2010, 08:50
به هیچ عنوان با سرور شروع نکنید
یک نمایندگی مطمئن بگیرید.

maddahi.m.p
January 6th, 2014, 15:29
میشه پیغام خصوصی بدین؟

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

کی گفته اسم پلنه !!!!
سطوح بالاتری از نمایندگی هستی ، این نوع نمایندگی ها در سرور های خیلی قدرتمنو و حرفهای نصب میشه :
super alpha reseler: شما میتوانید هم الفا رسیلر بفروشید و هم مستر رسیلر و هم رسیلر وطبیعتا میزبانی وب هم ارانه دهید.
alpha reseller : هم میتوانید مستر رسیلر ارائه دهید وهم رسیلر و هم میزبانی وب
master reseller : نمایندگی و میزبانی وب قابل ارائه است.
reseller: ارائه میزبانی وب

پس نام پلن نیست
برای کسانی که ی خواهند فقط نمایندگان را پشتیبانی کنند بجای فروش مستقیم هاست و میزبانی وب
وهمچنین نمایندگانی که بجای تهیه و نگهداری بسیار پر هزینه و ریسک پذیری بالای سرور ، میتوانند سطوح بالاتر نمایندگی را تهیه کنند
وماهانه 100 تومن بیشتر نیست نه یک میلیون

باتقدیم احترام به همه دوستان
موفق باشید

irangate
January 7th, 2014, 14:01
با سلام
شما بهتر از ريسلري شروع كنيد و با يك شركت معتبر كه سابقه كار داشته باشه
بعد يك ميليون بابت چه ميزان هاست ؟ داخل كشور يا خارج ؟ چه كنترل پنلي ؟ اينها همه توي قيمت موثره ؟ اصلا حجميه يا اعتباري ؟

irangate
January 7th, 2014, 14:52
به هیچ عنوان با سرور شروع نکنید
یک نمایندگی مطمئن بگیرید.
برای شروع دردسرهای سرور ممکنه زیاد باشه مخصوصا اگه بخواین هاست لینوکس بدین و تجربه هم نداشته باشین. بهتره همونجور که دوستمون گفتن با یک ریسلری شروع کنین و بعد که بزرگ شدین یک نیروی متخصص بگیرین برای مدیریت سرور و یا به قول دوستمون سرور مدیریت شده مجازی بگیرین.

mizbanpars.com
January 7th, 2014, 15:36
تاپیک مال 4 سال پیشه !