PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام درگاه پرداخت آنلاین(psp) را ترجیح می دهید

Arashdn
June 29th, 2016, 09:52
سلام دوستان

در مورد این موضوع در انجمن گشتم اما یا چیزی پیدا نشد یا مطالب موجود بسیار قدیمی بود.
برای همین این تاپیک رو ایجاد کردم تا یه مقدار در این مورد بحث بشه

از بین درگاه های های پرداخت (منظورم درگاه های واسط نیست بلکه psp هاست) کدومشون رو ترجیح میدید؟
مزایا و معایت هر کدومش رو از دید خودتون چی میدونید؟

یه نظرسنجی هم گذاشتم که آمار کلی دستمون باشه

ممنون

iHSG
June 29th, 2016, 10:05
سلام
من تا حالا درگاه مستقیم نداشتم اما به عنوان یه کاربر استفاده کننده همیشه درگاه پرداخت بانک ملت رو خیلی بیشتر دوست دارم و تو هر سایتی که چند تا درگاه داره اینو برای پرداخت انتخاب میکنم.
بعد از ملت هم از درگاه بانک ملی یا همون داده ورزی سداد خوشم میاد اما خب متاسفانه درگاه بانک ملی رو فقط سایت های دولتی مثل دانشگاه ها استفاده میکنن و تا حالا سایت خصوصی با این درگاه ندیدم.
پارسیان و پاسارگاد هم که اصلا هیچی از درگاه هیچ کدومشون خوشم نمیاد اما در رتبه سوم از نظر خودم درگاه سامان خیلی خوبه.

اگه در نظرسنجی امکان انتخاب چند گزینه رو میذاشتید من این سه تا رو انتخاب میکردم.

Dictator_
June 29th, 2016, 11:33
سامان و سداد هر دو درگاه های استیبل هستند و من از جفتشون راضیم.

بانک ملت از اول پر افت و خیز کار کرد و نمیشه گفت همیشه عالی بوده و در مواقعی که به مشکل میخوره واقعا افتضاحه . اختلاف حساب زیاد بوجود میاد با ملت

Ahmad110
June 29th, 2016, 11:38
پرداخت الکترونیک پاسارگاد رو من به شما پیشنهاد میدم . پایداری درگاه عالی هستش . کنترل پنل پیشرفته برای تراکنشها داره . سه ساعته درگاه رو تحویل میده . پشتیبانی بسیار عالی و فوق العاده مودبی داره .
بنده از سال 2010 ازشون درگاه دارم و به همین منوال بودن . تنها عیبشون اینترفیس درگاه هستش که باید یه کم کاربر پسند تر بشه .

omid1991
June 29th, 2016, 11:42
سلام وقت بخیر

سلام دوستان

در مورد این موضوع در انجمن گشتم اما یا چیزی پیدا نشد یا مطالب موجود بسیار قدیمی بود.
برای همین این تاپیک رو ایجاد کردم تا یه مقدار در این مورد بحث بشه

از بین درگاه های های پرداخت (منظورم درگاه های واسط نیست بلکه psp هاست) کدومشون رو ترجیح میدید؟
مزایا و معایت هر کدومش رو از دید خودتون چی میدونید؟

یه نظرسنجی هم گذاشتم که آمار کلی دستمون باشه

ممنون
عزیز درگاه های زیر به ترتیب اولویت خوبن
داده ورزی سداد => محدودیت ای پی نداره در هر سایتی قابل استفاده ، بدون مشکل سیستمی ، برا من که اینطور بوده
سامان => با محدودیت ای پی فقط رو سرورهایی که معرفی کردین کار میکنه و با موبایل سازگار هست و مشکلاتش خیلی کمه
پاسارگاد => تجربه ای ندارم ولی تعرفشو شنیدم
پارسیان => خیلی خوبه در مواقع مشکل فوری ایمیل میزنن و بعد رفع مشکل هم همچنین
ملت => اگه سرورت خارج از ایران باشه مشکلات دو چندان میشه

سلام
من تا حالا درگاه مستقیم نداشتم اما به عنوان یه کاربر استفاده کننده همیشه درگاه پرداخت بانک ملت رو خیلی بیشتر دوست دارم و تو هر سایتی که چند تا درگاه داره اینو برای پرداخت انتخاب میکنم.
بعد از ملت هم از درگاه بانک ملی یا همون داده ورزی سداد خوشم میاد اما خب متاسفانه درگاه بانک ملی رو فقط سایت های دولتی مثل دانشگاه ها استفاده میکنن و تا حالا سایت خصوصی با این درگاه ندیدم.
پارسیان و پاسارگاد هم که اصلا هیچی از درگاه هیچ کدومشون خوشم نمیاد اما در رتبه سوم از نظر خودم درگاه سامان خیلی خوبه.

اگه در نظرسنجی امکان انتخاب چند گزینه رو میذاشتید من این سه تا رو انتخاب میکردم.
ملی رو به همه میدن به شرطی که نماد اعتماد داشته باشین بنده الان دارم از امضا میتونید تست کنید.

با احترام

Arashdn
June 29th, 2016, 13:25
ممنون از نظراتی که تا اینجا بوده و منتظر نظراتی باقی عزیزان هستیم

کسی تجربه ای از ایران کیش داره؟

k-h
June 29th, 2016, 13:38
سلام
تا قبل از شاپرک شدن درگاه ها بهترین درگاه بانک ملت بود
اما بعد از شاپرک ه سری مشکلات براشون پیش اومد که من یک درگاه سامان اضافه کردم که تا الان بدون مشکل بوده
به نظرم الان سامان خوب داره کار میکنه درگاهش