PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره ای اسکریپت آسان پرداخت

pctak
June 28th, 2016, 22:19
سلام دوستان حرفه ای و خوب.

دوستان من میخوام یک کاری رو شروع کنم خوشحال میشم به چند سوالم جواب بدین تا مشکلی برام پیش نیادش

من میخوام یک سریی کالاهای غیرقانونی برای فروش بگذارم و درگاه پرداخت آنلاین ندارم و توی اینترنت که سرچ کردم این 4 مورد رو پیدا کردم در لینک های زیر

1-

http://www.20script.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA/

2-

http://dargahbank.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-2/

3-

http://www.hassas-computer.com/preview.php?post=208

4-

https://vandahost.net/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7

حالا سوالم اینکه اگر من یکی از این موارد رو بگیرم و مثلا کاربر بیادش کالایه مورد نظره خودشو انتخاب کنه و پول به حسابم واریز بشه اون وقت هیچ خطری نداره که لوح برم از نظره پلیس فتا یا امنیت و و و و و؟؟؟

من هیچ گونه تجربه ای خواستی توی این موارد اصلا ندارم و خواهشن یکی منو راهنماییی کنه ممنون میشم که بفنا نریم ما بعدش.

و توی این 4 مورد بالایی کدوم رو پیشنهاد میدین شماها.

من خودم از درگاه پرداخت شماره 3 خوشم اومدش. باز شما حرفه ای جواب سوالمو بدین خیالم راحت میشه تا بخرمش.

ممنون و منتظره جوابتون هستم من.

Majiiid
June 28th, 2016, 22:48
سلام
اینایی که گفتین فقط اسکریپت صفحه پرداخت و باید به اینا درگاه پرداخت وصل بشه به خودی خود به درد نمیخورن
که اصلا نیاز به این اسکریپت ها نیست اینا فقط کار خرید رو راحتتر میکنن و کار دیگه ای انجام نمیدن شما برای پرداخت هاتون صورت بگیره باید درگاه پرداخت واسطه داشته باشین که با توجه به اینکه جدیدا مشکلاتی برای این درگاه ها پیش اومده به سادگی و به هر سایتی درگاه نمیدن بصورت کامل فعالیت شمارو برسی میکنن و مدارک ازتون میگرن که خب طبیعتا فعالیتتون مشکل داشته باشه به سادگی قابل پیگیری خواهد بود

pctak
June 29th, 2016, 04:01
سلام
اینایی که گفتین فقط اسکریپت صفحه پرداخت و باید به اینا درگاه پرداخت وصل بشه به خودی خود به درد نمیخورن
که اصلا نیاز به این اسکریپت ها نیست اینا فقط کار خرید رو راحتتر میکنن و کار دیگه ای انجام نمیدن شما برای پرداخت هاتون صورت بگیره باید درگاه پرداخت واسطه داشته باشین که با توجه به اینکه جدیدا مشکلاتی برای این درگاه ها پیش اومده به سادگی و به هر سایتی درگاه نمیدن بصورت کامل فعالیت شمارو برسی میکنن و مدارک ازتون میگرن که خب طبیعتا فعالیتتون مشکل داشته باشه به سادگی قابل پیگیری خواهد بود

سلام مرسی از جوابتون.

خب تکلیف کساییی مثه من چیه؟

یعنی هیچ راه حلی وجود نداره واسمون؟

چیکاری باید بکنیم؟

راهه حله وجود داره در این زمینه؟

یک مثلا برنامه نویسی چیزیی بشه که گیر نکنیم ما؟

OmidX
June 29th, 2016, 08:57
شما برای استفاده از این اسکریپت های آسان پرداخت ، باید درگاه بانکی داشته باشید و برای درگاه بانکی هم باید نماد بگیرید.

Farid Saadat
June 29th, 2016, 09:26
سلام مرسی از جوابتون.

چیکاری باید بکنیم؟

هدف از كار هاي جديدي كه داره انجام ميشه(امثال نياز به نماد براي درگاه،جمع كردن درگاه هاي واسطه و ...) واسه همين موضوع هستش كه خلافي صورت نگيره. شما هم از جاهاي معتبر نميتونيد درگاه بگيريد مگر از درگاه هاي واسطي كه جديدا تاسيس شدن و اعتبار خاصي ندارن كه اونوقت هم بايد سريع درخواست تصفيه بديد كه پولتون خورده نشه. يك راه ديگه هم اينه كه يك سايت مثل فروش كارت شارژ بزنين ، واسش نماد و درگاه بگيرين و اون درگاه رو در سايت ديگتون استفاده كنين. موفق باشين

Sent from my iPhone using Tapatalk

Majiiid
June 29th, 2016, 22:08
سلام مرسی از جوابتون.

چیکاری باید بکنیم؟

موضوع فعالیت خود رو در اینجا یا در خصوصی بگین تا بدونم چیه اینجوری نمیتونم الکی نظر بدم
تنهاترین راه استفاده از درگاه واسط هست که خب درسته خیلی از درگاه های قدیمی بسته هستن ولی خب طبیعتا همیشه یه راهی برای هر کاری هست درگاه های جدید جایگزین هستن که جدیدا شروع به فعالیت کردن وزیاد به قوانین اهمیت نمیزارن یا بهتر بگم سخت گیری نمیکنن،زمینه فعالیت رو بگین درگاه مناسب برای شما معرفی میکنم

par30fun
June 30th, 2016, 02:42
به حق چیزای ندیده !!!!!
طرف خودش میاد رک میگه میخوام چیز غیرقانونی بفروشم ... که این کار جرمه و خودش هم میدونه توسط پلیس فتا پیگیری میشه
بعد خنده دار تر از اون یه عده میان شریک جرم میشن راه کار بهش میدن که چیکار کنه ...

amin karimi
June 30th, 2016, 02:46
دوست گرامی شما اگه از این درگاه های واسطم استفاده کنید در هنگام ثبتنام از شما مدارکی شامل کارت ملی و.. میخوان وتایید شماره موبایل که اگر شاکی خصوصی یا محتوای شما نامناسب باشه پلیس فتا به اون درگاه واسط نامه میزنه درخواست لاگ و اطلاعاتتو میکنه که درگاه واسط بخاطر اینکه خودش گیر نیوفته تمام اطلاعات دو دستی تقدیم میکنه بعد 72 شما پشت میله های زندانی منم کامپوت میارم برات
این اخرشو شوخی کردم پوزش

friend_sre
June 30th, 2016, 06:00
آقاااا
طرف خودش میگه غیرقانونی ...
بازهم شما دارید بهش راه و چا نشون میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Majiiid
June 30th, 2016, 22:45
به حق چیزای ندیده !!!!!
طرف خودش میاد رک میگه میخوام چیز غیرقانونی بفروشم ... که این کار جرمه و خودش هم میدونه توسط پلیس فتا پیگیری میشه
بعد خنده دار تر از اون یه عده میان شریک جرم میشن راه کار بهش میدن که چیکار کنه ...
عزیزم اولا وقتی از چیزی اطلاعی نداری چرا الکی نظر میدی شاید اصلا اون چیزی که استارتر فروش غیرقانونی عنوان کرده از نظر خودش غیرقانونی هست احتمالا اگر عنوان بشه چیکار میخوان بکنن واقعا هم غیر قاونی نباشه و شاید اون موردی هم که شما فکرشو میکنین نیست به تبع که باشه حتی غیر قانونی،همش بخاطر نابسامانیهایی است که در کشور هست بخاطر بیکاری مزمن و ... میلیون ها دلار ***ی و اختلاص و حقوق های نامتعارف و کمک های نا متعارف به کشورهایی که وضعشون از ما بهتره چرا غیر قانونی نیست چون آقازاده ها انجام میدن غیر قانونی نیست!؟ ولی یه نفر برای گذران زندگیش به اجبار مشکلات میخواد یه کاری شروع کنه غیر قانونی حساب میشه؟
چرا عین کپک سرتونو کردین زیر برف یخورده واقع بین باشین، چرا تو رویایی که مسوولین براتون ساختن غرق شدین بیاین بیرون هر چند که فایده ای نداره...
در واقع هیچ یک از اینا شاید به من و شما ارتباط نداشته باشه...

par30fun
July 1st, 2016, 00:25
عزیزم اولا وقتی از چیزی اطلاعی نداری چرا الکی نظر میدی شاید اصلا اون چیزی که استارتر فروش غیرقانونی عنوان کرده از نظر خودش غیرقانونی هست احتمالا اگر عنوان بشه چیکار میخوان بکنن واقعا هم غیر قاونی نباشه و شاید اون موردی هم که شما فکرشو میکنین نیست به تبع که باشه حتی غیر قانونی،همش بخاطر نابسامانیهایی است که در کشور هست بخاطر بیکاری مزمن و ... میلیون ها دلار ***ی و اختلاص و حقوق های نامتعارف و کمک های نا متعارف به کشورهایی که وضعشون از ما بهتره چرا غیر قانونی نیست چون آقازاده ها انجام میدن غیر قانونی نیست!؟ ولی یه نفر برای گذران زندگیش به اجبار مشکلات میخواد یه کاری شروع کنه غیر قانونی حساب میشه؟
چرا عین کپک سرتونو کردین زیر برف یخورده واقع بین باشین، چرا تو رویایی که مسوولین براتون ساختن غرق شدین بیاین بیرون هر چند که فایده ای نداره...
در واقع هیچ یک از اینا شاید به من و شما ارتباط نداشته باشه...

دوست عزیز خودش داره میگه غیر قانونی چرا میخوای توجیه کنی یا ازش دفاع کنی؟
تشخیص غیرقانونی بودن کار سختی نیس و استاتر بهتر از من و شما این موضوع رو میدونه
کجا رو بکجا پیوند زدی ؟ بمب اتمی هیروشیما هم پیوند میزدی به مسئله.

peyman_m
July 3rd, 2016, 02:57
بیشتر درگاه های واسطی که ***** شدن ، اکثریت به دلیل همین فروش های غیر قانونی یا کلاهبرداری هایی بوده که کاربران از طریق درگاه بانکی این بنده گان خدا انجام داده بودن
متاسفانه طبق خبری که داریم جدیدا خود بانکهای عامل نیز درگاه هایی که برای کاربران دادن رو نیز چک و بررسی میکنن و حتی چند مورد رو لغو و حسابشون رو مسدود کردن . حالا موضوع هرچی که هست خدا میداند ولی گویا اینبار بسیار جدی دارن عمل میکنن