PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاور بانک میتونه جای باتری لپ تاپ رو بگیره؟

سیدرضا بازیار
June 28th, 2016, 22:10
من یه مک بوک پرو اپل خریدم و در مدت کمتر از ۶ ماه کلا باتری اون رو نابود کردم. چون همیشه در حال سفر هستم و همیشه باید روشن باشه...

در حال حاضر نمیتونم لپ تاپ رو باز کنم و باتری رو عوض کنم

حالا تنها راه حلی که به ذهنم رسیده اینه که پاور بانک بخرم و بهش وصل کنم در سفر ها

لطفا اگه این روش عاقلانه هست بهم یه پاور بانک خوب معرفی کنید که بتونه حدود ۳ سال کار باتری لپ تاپ رو برام انحام بده (حداقل ۱۲ ساعت لپ تاپ رو شارژ کنه)

pardazit.net
June 28th, 2016, 22:23
با سلام و عرض ادب

دقیقا مشکل شما را داشتم اما اصلا پاور بانک جوابگو نیست

با توجه به اینکه فرمودین 6 ماه کار کرده اگر گارانتی معتبر دارید جهت تعویض باطری روی گارانتی اقدام کنید

سیدرضا بازیار
June 28th, 2016, 22:31
با سلام و عرض ادب

دقیقا مشکل شما را داشتم اما اصلا پاور بانک جوابگو نیست

با توجه به اینکه فرمودین 6 ماه کار کرده اگر گارانتی معتبر دارید جهت تعویض باطری روی گارانتی اقدام کنید
متاسفانه لپ تاپ های اپل بدون گارانتی فروخته میشن
از طرفی هم: چون تازه خریدم ، دوست ندارم باز بشه...

راه حل خوبی ندارید؟ حاضرم تا ۵۰۰ هزارتومان هزینه کنم... حتی بیشتر

shahinmq
June 28th, 2016, 22:40
عرض سلام و احترام :

من 2 تا پاور بانک دارم بعضی وقتا به ترتیب وصل می کنم تا یک گوشیرو کامل شارژ کنه (البته نا گفته نمونه پاور بانک هم خیلی استفاده کردم ازش)

کجا ساکن هستید ؟

گارانتی سازگار معمولا در اکثر استان ها وجود داره ، سوال کنید خارج از گارانتی کاری براتون انجام میدن یا خیر.

سازگار نمایندگی ایسوز هستش درواقع اما تا جایی که دیدم هر نوع دیوایسی رو تعمیر می کنن.

اگر مایل هستید فردا به بنده یادآوری کنید براتون سوال می کنم.

pardazit.net
June 28th, 2016, 22:52
متاسفانه لپ تاپ های اپل بدون گارانتی فروخته میشن
از طرفی هم: چون تازه خریدم ، دوست ندارم باز بشه...

راه حل خوبی ندارید؟ حاضرم تا ۵۰۰ هزارتومان هزینه کنم... حتی بیشتر

خیلی از وارد کنندگاان مثل الماس ایران خودشون گارانتی ارائه میکنند

حتی بعضا دیدم گارانتی + بیمه ارائه می کنند که این بیمه شمال ضربه دیدن ، آب خوردگی و حتی سرقت هم میشه

OmidX
June 28th, 2016, 22:57
من یه مک بوک پرو اپل خریدم و در مدت کمتر از ۶ ماه کلا باتری اون رو نابود کردم. چون همیشه در حال سفر هستم و همیشه باید روشن باشه...

در حال حاضر نمیتونم لپ تاپ رو باز کنم و باتری رو عوض کنم

حالا تنها راه حلی که به ذهنم رسیده اینه که پاور بانک بخرم و بهش وصل کنم در سفر ها

لطفا اگه این روش عاقلانه هست بهم یه پاور بانک خوب معرفی کنید که بتونه حدود ۳ سال کار باتری لپ تاپ رو برام انحام بده (حداقل ۱۲ ساعت لپ تاپ رو شارژ کنه)

در قسمت Battery Information ببینید Cycle Count رو چه عددی هست ؟ فراموش نکنید ک در بهترین حالت شما 1000 Cycle میتونید از باتری مک بوک پرو تون استفاده کنید.

اگر نیاز ب تعویض باتری داشتید با من در تماس باشید یک جای معتبر ب شما معرفی میکنم.

درباره پاور بانک هم ، اون طوری ک فک میکنید نیست ، ولی باید پیدا شه ، اگر با ماشین شخصی مسافرت میکنید شارژر فندکی انرجایزر کاملا مناسب شماست ، خودم ازش استفاده میکنم برای مک بوک پرو ، دوربین و ... .

- - - Updated - - -

خیلی از وارد کنندگاان مثل الماس ایران خودشون گارانتی ارائه میکنند

حتی بعضا دیدم گارانتی + بیمه ارائه می کنند که این بیمه شمال ضربه دیدن ، آب خوردگی و حتی سرقت هم میشه

برند اپل نیازی ب گارانتی نداره دوست عزیز ! اونم گارانتی های داخلی ک همه نقش هویج رو دارند .

کمپانی اپل ب هیچ شرکت واسطه ای در هیچ کجای دنیا لوازم داخلی محصولاتش (مین بورد ، باتری و ...) رو نمی فروشه و فقط مرکز پشتیبانی اپل هست ک میتونه دستگاه مورد نظر رو حالا با وارنتی یا بدون وارنتی تعمیر کنه.

کلیه لوازم داخلی ک در بازار جهانی ب ویژه کشورهای جهان سوم فت و فراوانه ، مشابه نسخه اصلی هستن و نه خود نسخه اصلی.

البته در مک های قدیمی (اینتلی) از رم و ssd های Universal هم میشد استفاده کرد ک در سری رتینا این امکان هم نیست .

بیمه هم با هزینه خریدار انجام میشه و نه فروشنده ، اصلا ارزشش رو نداره و مانند بیمه شخص ثالث ماشین هست ک فقط بلدن پول بگیرن .

سیدرضا بازیار
June 29th, 2016, 14:05
در قسمت Battery Information ببینید Cycle Count رو چه عددی هست ؟ فراموش نکنید ک در بهترین حالت شما 1000 Cycle میتونید از باتری مک بوک پرو تون استفاده کنید.
پیداش نکردم
کدوم قسمت هست؟

پاور باک زیر میتونه در روز ۱ بار (حدود ۵ ساعت) شارژ لپ تاپ رو برام نگهداری کنه؟
http://www.digikala.com/Product/DKP-34806/Energizer-XP18000-18000mAh-Power-Bank/%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%98%D8%B1-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D9%8A%D8%B2%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-XP18000-%D8%A8%D8%A7-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%AA-18000-%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A-%D8%A2%D9%85%D9%BE%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA

s0NY
June 29th, 2016, 14:50
در دیجی کالا سرچ کنین یک مدل دارد 10000 امپر است باطری ماشین هم میتوانین استارت کنین هم سری برای شارژ لپ تاپ هم دارد که میتوانین لپ تاپ استفاده کنین
قیمتش حدودا 300-350 بود مدلش فکر کنم رموس red است

majids
June 29th, 2016, 15:04
سلام.
پاوربانک جواب نمیده.

از این پاوربانک خورشیدی (http://harajiha.ir/product.php?id=253) با باطری 12000 و همچنین 10000 من برای روشن کردن مودم 12 ولت استفاده کردم، که ولتاژ نویز داره. حالا لب تاپ که بجای خود

میتونید یه مبدل برق خودرو به 220 ولت بگیرید و بهش وصل کنید. قیمتشم حدود 150 به بالا هست فکر کنم.

پاور بانک خورشیدی (http://solar-power-bank.blog.ir/)
شارژر خورشیدی (http://solar-power-bank.blog.ir/)

--------------------

پ ن: بهترین ریمل (http://best-mascara.blog.ir/)