PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین بانک برای حساب جاری

Amir.Mansoury
November 11th, 2010, 21:06
سلام دوستان. برای حساب جاری کدام بانک را توصیه میکنید؟ البته حساب به نام من هست ولی هم برای کار شخصی استفاده میخوام بکنم هم شرکتم. کلا برای شرکت حساب بانکی باز نمیکنم(فکر نکنم موردی داشته باشه!!)

behrooz_iri
November 11th, 2010, 21:16
برای شرکت باید افتتاح حساب جاری انجام بدید 30 درصد سرمایه اسمی شرکت رو باید واریز کنید - در مورد بانک هم هیچ فرقی نمیکنه با هر کدوم که راحت ترید البته بعضی ها برای افتتاح حساب جاری سختگیری میکنند

mibfa
November 11th, 2010, 22:25
دوست عزيز ملت را پيشنهاد ميكنم چون از هر نظر كامل هست

Doublex
November 11th, 2010, 23:31
من بانک صادرات رو از همه بانک ها بیشتر قبول دارم به جهت کیفیت خدماتش

kingoftehran
November 11th, 2010, 23:49
راستش اگر دوستان ناراحت نمی شید من می گم بانک ملی چون حتی اگر توی دهات های ایران هم برید اپراتورهاش حرفه ای هستند و سرویس هاشون خوبه
صادرات توی شهرستان اپراتور های خوبی نداره
ملت تنها مزیتی که داره اینه که صورت حساب را ثانیه ای روی وب می ده بدون دستگاه توکن ولی بقیه بانک ها در حالت معمولی 24 ساعت تاخیر داره

S3CreT
November 12th, 2010, 00:26
ملت بعضی وقتا بدجور قاتی میکنه
مثلا 2 هفته پیش کلا از تهران سروراشون رو خاموش کرده بودن ! بانک ها همه تا ساعت 8 شب وایساده بودن که بتونن حساب هاشون رو ببدندن:d

amiri113
November 12th, 2010, 00:36
راستش اگر دوستان ناراحت نمی شید من می گم بانک ملی چون حتی اگر توی دهات های ایران هم برید اپراتورهاش حرفه ای هستند و سرویس هاشون خوبه

تو تهران شعبه هاش خیلی شلوغ هستش و اصلا فايده نداره.

itjavani
November 12th, 2010, 00:39
حساب جاری فقط ملی !!! برای شرکت ها بانک ملی حتما داشته باشید...

vPsPersia.COM
November 12th, 2010, 00:54
بانک فقط :

1- ملت
2- سامان
3- پارسیان

بد ترین ها و بی کیفیت ترین ها و .... ( .. )

1- ملی
2- صادرات

robot
November 12th, 2010, 08:34
فقط ملت !!!!!! :67:

hannah
November 12th, 2010, 09:39
پارسیان بانک ایرانیان
فقط پارسیان چه از نظر کیفیت چه از نظر پشتیبانی ساعت 8 شب زنگ زدم جواب داد خیلی هم خودمونی حرف میزد !!

mibfa
November 12th, 2010, 10:07
دوستان ملت گزينه مناسبي هست براي جاري به چند دليل

1- ملت فراگير و كارمندان مودب ميباشند و راحت ميشه با هاشون ارتباط برقرار كرد چون خصوصي شده و براشون امتياز داره
2- دسته چك هايشان بعد از تمام شدن ميتوانيد در هر شعبه اي درخواست دسته چك كنيد و نيازي به رفتن در شعبه اول نيست البته بزودي
3- تائيد چك داره بصورت انلاين كه خيلي باحاله براي اذيت كردن
4- اينترنت بانكش از همه كامل تر هست و نسخه جديد هم چند مدت ديگه نصب ميشه كه امكانات كامل تري مانند صحاب دوطرفه خواهد داشت
5- دولتي نيست !
و ...

itjavani
November 12th, 2010, 10:11
به هر حال اگر طرف های قراردادتون دولتی هستند حتما ملی داشته باشید...
در غیر این صورت در حال حاضر ملت هم داره خدمات عالیی میده!

amiri113
November 12th, 2010, 10:38
4- اينترنت بانكش از همه كامل تر هست و نسخه جديد هم چند مدت ديگه نصب ميشه كه امكانات كامل تري مانند صحاب دوطرفه خواهد داشت

اينترنت بانکش برای هر حواله اينترنتی 25 تا تک تومان برميداره که اصلا در شان بانک نيست :دی

Amir.Mansoury
November 12th, 2010, 12:50
پارسیان بانک ایرانیان
فقط پارسیان چه از نظر کیفیت چه از نظر پشتیبانی ساعت 8 شب زنگ زدم جواب داد خیلی هم خودمونی حرف میزد !!

خانم بود؟ :d

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

راستش من توی ملت حساب جام دارم. ولی جاری نیست. واقعا از بانک ملت راضی هستم.
توی بانک صادرات هم دارم. ازش راضی هستم ولی اینترنت بانک ملت یه چیز دیگست.
سیستم ملی و صادرات هم یکی هست. فرقی نداره. بانکهاشون هم همینطور.
توی همه بانکها حساب باز میکنم ولی گفتم حداقل یک حساب جاری داشته باشم. دیگه زشته یک دسته چک نداشته باشم.
من برای شرکت حساب از نمیکنم. همه حسابها به نام خودم است. (دوستان مالیات را فراموش نکنید :d) بعد اگه مشکلی پیش اومد حسابهای شرکت بلوکه میشه و امکان بازرسی مشکل پیش بیاد.
اگر هم خواستید شرکت را منحل کنید کنید هرکاری دنگ و فنگ براتون ایجاد میکنه.

برای همین من هر حسابی باز کنم به نام شخص خودم است. توی همه بانکها هم حساب متمرکز حالا چه قرض الحسنه چه سپرده باز کردم و میکنم + تمامی امکانات جانبیش.
من گفتم چون دارم کارم را گسترش میدم ممکنه به حساب جاری احتیاج پیدا کنم که همینطور هم است. برای همین نیاز به یک حساب جاری از یک بانک دارم دیگه!!!!
من فقط 1حساب جاری میخوام از یک بانک. حالا هر کدام که بهتر باشه.

چند مدت پیش دیدم بانک سامان جاری 24 تبلیغ میکرد. این ماجراش چیه؟

hannah
November 12th, 2010, 13:23
خانم بود؟ :d

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

راستش من توی ملت حساب جام دارم. ولی جاری نیست. واقعا از بانک ملت راضی هستم.
توی بانک صادرات هم دارم. ازش راضی هستم ولی اینترنت بانک ملت یه چیز دیگست.
سیستم ملی و صادرات هم یکی هست. فرقی نداره. بانکهاشون هم همینطور.
توی همه بانکها حساب باز میکنم ولی گفتم حداقل یک حساب جاری داشته باشم. دیگه زشته یک دسته چک نداشته باشم.
من برای شرکت حساب از نمیکنم. همه حسابها به نام خودم است. (دوستان مالیات را فراموش نکنید :d) بعد اگه مشکلی پیش اومد حسابهای شرکت بلوکه میشه و امکان بازرسی مشکل پیش بیاد.
اگر هم خواستید شرکت را منحل کنید کنید هرکاری دنگ و فنگ براتون ایجاد میکنه.

برای همین من هر حسابی باز کنم به نام شخص خودم است. توی همه بانکها هم حساب متمرکز حالا چه قرض الحسنه چه سپرده باز کردم و میکنم + تمامی امکانات جانبیش.
من گفتم چون دارم کارم را گسترش میدم ممکنه به حساب جاری احتیاج پیدا کنم که همینطور هم است. برای همین نیاز به یک حساب جاری از یک بانک دارم دیگه!!!!
من فقط 1حساب جاری میخوام از یک بانک. حالا هر کدام که بهتر باشه.

چند مدت پیش دیدم بانک سامان جاری 24 تبلیغ میکرد. این ماجراش چیه؟

نه آقا بود :71:
پارسیان برای کسی که حساب با کارت میخواد خیلی خوبه میری میشینه اون فرم رو پر میکنه یک امضا بهش واسه یادگاری میدی :d بعد کارتت هم درجا تقدیم میکنه

mibfa
November 12th, 2010, 17:39
اينترنت بانکش برای هر حواله اينترنتی 25 تا تک تومان برميداره که اصلا در شان بانک نيست :دی

سلام جناب اميري

درسته كارمزد را ميگيره ولي خدماتش ارزشش را داره . واقعا تنها بانكي ديدم كه ميشه با هاش راحت كار . بنظر من مزخرفترين بانك خصوصي سامان هست

---
November 12th, 2010, 17:47
صادرات من دارم و راضی هستم
صفحه اصلی-بانک صادرات ایران (http://www.bsi.ir/default.aspx)

agarb98
November 12th, 2010, 17:53
ملت و ملي خوبه

M.S.R
November 12th, 2010, 17:58
سلام
برای حساب جاری به نظر من پوکیده ترین و نزدیک ترین بانک به محل شرکت بهترین انتخابه. :دی
(چون راحت یک سری کارمند برای خودتون با پول بانک جور می کنید. بهتر از اینترنت بانک و ... هم جواب میده. )

SADAF HOST
November 12th, 2010, 18:00
از نظر من هم بهترین سیستم بانکداری اینترنتی را بانک ملت داره

S3CreT
November 12th, 2010, 18:12
از نظر من هم بهترین سیستم بانکداری اینترنتی را بانک ملت داره

Ebanking ملت خیلی پیشرفتست ! اما نمیدونم برای شماها مشکل درست نکرده تا حالا ؟!
برای من زیاد اذیت میکنه ، یک بار پول واریز کردم حساب کسی که از حساب من برداشت شد به حساب اون بنده خدا واریز نشد ! بعد از کلی معطلی و مراجعه به بانک از این حساب های معوقشون(همچین چیزی بود :d ) پول را پس دادن !
گاهی اوقات هم از واریز کارت به کارت مشکل پیدا میکنه ، یعنی نمیشه واریز کرد از کارت دیگه با خودپرداز !

Amir.Mansoury
November 13th, 2010, 15:45
سلام
برای حساب جاری به نظر من پوکیده ترین و نزدیک ترین بانک به محل شرکت بهترین انتخابه. :دی
(چون راحت یک سری کارمند برای خودتون با پول بانک جور می کنید. بهتر از اینترنت بانک و ... هم جواب میده. )

راستش جایی که من هستم هم بانک ملت،ملی و صادرات هست.

توی صادرات و ملت حساب دارم.

hannah
November 13th, 2010, 15:50
تصویب شد بانک ملت ( ولی پارسیان هم خوبه :d)
حالا شما واسه من بگو ببینم شرایط درگاه پرداخت آنلاین بانک ملت چجوریه

Amir.Mansoury
November 13th, 2010, 16:04
اونشو نمیدونم.

جاری 24 سامان چطوره؟ تازه انگار سود هم میده بهش!!!!!

hannah
November 13th, 2010, 16:08
سامان اولا خوب بود ولی الان بنداز دور

meisam317
November 14th, 2010, 18:40
به نظر من بچه ها منظور استارتر خوب متوجه نشدن . از نظر اعتبار تو بازار اولاش دسته چک های بانکهای خصوصی کم اعتبارتر بودن البته الان دیگه اینطور نیست . :-?
ولی بانکهای صادرات و جدیدا ملت امکانی دارن که وقتی از یکی از شعباتشون وام بگیر بجای سند ملکی یا کسر از حقوق . حساب جاری رو بعنوان وثیقه معرفی کنین که به نظرم خیلی خوب هستش:71:

HyperServer
November 14th, 2010, 22:41
منم هم جاری ...هم حساب معمولی رو ملت پیشنهاد میکنم....اگر مثل من هم یه آشنا داشته باشی که دیگه تو صف وا نستی که دیگه حرف نداره.

KamranOnline
November 15th, 2010, 00:31
پارسیان

Ramin
November 15th, 2010, 01:31
در کل بانک ملت و ملی خدمات خوبی ارائه میدن.اما چیزی که تجربه نشان داده اشکلات و قطعی های شبکه جام بانک ملت خیلی زیاد پیش میاد .در ماه ساعات قطعی شبکه این بانک بسیار بالاست اما خدمات خوبی ارائه میده.

بانک ملی به جهت دولتی بودن و تعداد بسیار شعبه به نظر من گزینه ی خوبی برای حساب جاری است.از لحاظ خدمات اینترنتی هم با دریافت یک دستگاه توکن میتونید نثل بقیه بانک ها از خدماتی چون صورتحساب لحظه ای - تائید مبلغ چک(تنها برای کاربران حقوقی) - 30 گردش اخر حساب-صورتحساب دوره ای - واریز به حساب های سایر بانک ها(ساتنا) - پرداخت قبوض خدماتی و تسهیلات و............. اشاره کرد از لحاظ موبایل بانکیگ و ... هم در سطح بانک ملت قرار داره.

در کل به یک مسئله دیگه هم دقت داشته باشید.آیا از خودتان تا بحال سوال کردید چرا 85% ادارات و شرکت های دولتی بانک ملی حساب دارند؟؟:112:

fcbwin
December 14th, 2011, 09:36
فقط فقط فقط بانک ملی (گستردگی شعب-هر جا بری یه شعبه بانک ملی وجود داره)
بعد اون هم بانک ملت

ناگفته نمونه اینترنت بانک ملی خیلی داغونه ولی ملت اینترنت بانکش خیلی راحت تر در دسترسه

mehrshad.ho
December 14th, 2011, 09:44
آقا پولمون رو نبرند :76:

maryam1
December 14th, 2011, 09:47
ملت ملی

m.hoseynpur
December 14th, 2011, 09:52
فقط و فقط ملت

من حساب جاری جام بانک ملت..سپهر بانک صادرات رو دارم.اما دسته چک صادراتو فقط وقتایی که برگ کم میارم تا چک ملت جدیدم صادر بشه استفاده میکنم ملت فوق العاده هست موبایل بانمو اینترنت بانکش از یه شعبه بانک هیچی کم نداره

poriyanet
December 14th, 2011, 10:49
فقط بانک ملت ، سرویس pos ، درگاه پرداخت آنلاین ملت ، و خدمات و پشتیبانی سریع داره ما از تمامی سرویس های بانک استفاده می کنیم مشکلی هم نداشتیم :)

diyaco
December 14th, 2011, 11:00
فقط جام ملت و دسته چک هلوی اون :65:

والا من 1سال حساب دارم توی ملت واقعا ازشون راضی هستم و اینترنت بانکش کاری کرده یادم رفته بانک کجاست :دی

Amir.Mansoury
December 14th, 2011, 11:41
تاپیک ماله خیلی وقت پیش است. پاسخ امروز:

در حال حاظر همون حساب صادراتمم باهاش کار نمیکنم و رفتم سراغ تمامی بانکهای خصوصی.

همون 3000 تا نشون داد کی چیکار میکنه :)

iraniserver
December 14th, 2011, 12:41
با سلام

بهترین بانک و مدرن ترین بانکهای ایران :
اول پاساگارد!
و دوم پارسیان

موفق باشید

faratools
December 14th, 2011, 13:23
من خودم اقتصاد نوین رو ترجیح میدم ، ملت هم خوبه
اقتصاد نوین هم به خاطر این که خصوصی هست و خدمات خوبی داره.

jazebeh
December 15th, 2011, 00:39
بهترین بانک خصوصی:
1- اقتصاد نوین
2- پاسارگاد
3- سامان

دولتی:
1- ملت
2- ....