PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار به کلاه برداری و کاربرانی که قربانی شدند اعلام نمایند**

meysam021
June 28th, 2016, 12:52
بسم تعالی
علیرضا تبریزی هستم توجه کنید این کلاهبرداری از شخص بنده انجام شده و هیچ ربطی به سایت افرا سرور ندارد و بنده یکی از کارکنان این سایت هستم که با این یوزر پست میگذارم.

شما کاربران بار ها مشاهده کردید فردی با عنوان : فروش کردیت کارت و paypal هک شده با قیمت مناسب در انجمن به تعداد زیاد پست گذاری میکند و مدیران هم پست ایشون رو پاک میکنند
(نمونه پست در عکسی در پست پیوست شد)
3214832149
توجه : اطلاعات تماس جهت جلوگیری از از برخی مسائل و قوانین انجمن محو سازی شد

کاربران معمولا برای کلاهبرداری هایی با مبلغ های 400-500 هزار تومان شکایت نمیکنند و قید پول رو میزنند اما این سری تصمیم گرفته شده دست این فرد از فضای مجازی کوتاه گردد (مبلغ کلاهبرداری از بنده حدود 1 ملیون میباشد) این کار فقط جهت جلوگیری از کلاهبرداری های آتی این فرد صورت میگیرد
دوستانی که این پست را مشاهده میکنند لطفا با این فرد معامله ای انجام ندهند زیرا پس از واریز وجه هیچ خدماتی دریافت نمیکنند
لذا از کاربرانی که قربانی این فرد قرار گرفته اند خواهش مندم در همین پست کامنت های خودشون رو بذارند
با تشکر
از مدیران انجمن خواهش مندیم این پست را حذف نکنند تا اطلاع رسانی به کاربران صورت گیرد
سوالی بود در خدمتم

yastheme
June 28th, 2016, 13:07
سلام؛
من معمولا در چنین تاپیک هایی شرکت نمی کنم ولی لازم دیدم به موردی رو مطرح کنم.
دوست عزیز،
کار شما خودش جرم محسوب میشه! یه کار غیر قانونی،

meysam021
June 28th, 2016, 13:12
سلام؛
من معمولا در چنین تاپیک هایی شرکت نمی کنم ولی لازم دیدم به موردی رو مطرح کنم.
دوست عزیز،
کار شما خودش جرم محسوب میشه! یه کار غیر قانونی،
با تشکر
منظور شما رو متوجه نشدم یعنی معامله بنده با ایشون غیر قانونی بوده ؟ منظور شما این هستش؟

98M!zban
June 28th, 2016, 13:12
شما خودتون نحوه پست زدن ایشون رو می بینید برام تعجبه که چطوری اعتماد می کنید و حالا که اعتماد کردید و سرتون کلاه رفته دنبال شکایت هستید

در هر صورت تشویق می کنم که شدیدا پیگیر این موضوع باشید و اینطور افراد رو حتما به دادگاه برسونید تا گریه هاشون رو ببینید اونجا و بفهمن که در سن پایین نباید هر غلطی رو بکنن و اسمش رو بزارن کسب درآمد

meysam021
June 28th, 2016, 13:18
شما خودتون نحوه پست زدن ایشون رو می بینید برام تعجبه که چطوری اعتماد می کنید و حالا که اعتماد کردید و سرتون کلاه رفته دنبال شکایت هستید

در هر صورت تشویق می کنم که شدیدا پیگیر این موضوع باشید و اینطور افراد رو حتما به دادگاه برسونید تا گریه هاشون رو ببینید اونجا و بفهمن که در سن پایین نباید هر غلطی رو بکنن و اسمش رو بزارن کسب درآمد
متاسفانه اعتماد سازی ما با ایشون داستان داره و متاسفانه اعتماد پوچی بود اگر خود بنده این پست رو میدیدم مطمانن با ایشون معامله نمیکردم اما ایشون توسط یکی از دوستان معرفی شد و من بعد از معامله پست ایشون رو مشاهده کردم
به هر حال شکایت در روند پیگیری هستش و به جز بنده نمیخوام سر افراد دیگر کلاه بره

kool
June 28th, 2016, 13:18
برای بنده نیز سوال هست که آیا شما از ایشون کارت ه.ک شده تهیه کرده اید؟ اگه بله خوب این کار کاملا غیر قانونی هست و جسارتا مثال د.ز.د.ی است!

meysam021
June 28th, 2016, 13:21
برای بنده نیز سوال هست که آیا شما از ایشون کارت ه.ک شده تهیه کرده اید؟ اگه بله خوب این کار کاملا غیر قانونی هست و جسارتا مثال د.ز.د.ی است!
در پست قبلی اعلام شد
بنده به عنوان هک شده از ایشون خریداری نکردم
در این موارد به پلیس کاملا توضیحات داده شده است و مورد تایید قرار گرفته لطفا افرادی که قربانی این فرد شدند اعلام کنند
SaeedFazlollahzadeh
June 28th, 2016, 13:22
الان که ماه مبارک هست و عزیزان هم روزه دار هستند و فرنی هم سر سفره افطاری حاضر هست، فکر کنم این مثال قابل لمس باشه که شما برای فرنی، تشریف میبرید مغازه و یک یا چند عدد شیر خریداری می کنید. موقع خرید هم به تاریخ تولید و انقضا نگاه می کنید که اگر مشکلی وجود داشت، به فروشنده اطلاع میدید، و حتی اگر خونه تشریف بردید و دیدید محصول تون خراب بود، فورا به فروشگاه میرید و به فروشنده اطلاع میدید و در اکثر مواقع هم فروشنده قبول میکنه!
خب حالا با این اوصاف که شما بار ها چنین تاپیک هایی رو در این انجمن دیدید و دیدید که مدیران اون رو پاک می کنند، چرا اقدام به خرید از این فرد کردید؟
خود خرید و فروش کارت های هک شده هم جرم محسوب میشه و شما علاوه بر این که مال باخته هستید، شریک جرم هم محسوب میشید در این مورد، چرا که طبق گفته ی خودتون در پست اول، اطلاع داشتید از این قضیه!
اما مشتاقانه دنبال این هستم که شما پیگیری کنید و به قول آقای نصیری (98میزبان، اگر درست فامیلی شون رو گفته باشم)، ایشون رو تا پای دادگاه بکشید تا اشک های این فرد رو ببینید
موفق باشید

meysam021
June 28th, 2016, 13:28
الان که ماه مبارک هست و عزیزان هم روزه دار هستند و فرنی هم سر سفره افطاری حاضر هست، فکر کنم این مثال قابل لمس باشه که شما برای فرنی، تشریف میبرید مغازه و یک یا چند عدد شیر خریداری می کنید. موقع خرید هم به تاریخ تولید و انقضا نگاه می کنید که اگر مشکلی وجود داشت، به فروشنده اطلاع میدید، و حتی اگر خونه تشریف بردید و دیدید محصول تون خراب بود، فورا به فروشگاه میرید و به فروشنده اطلاع میدید و در اکثر مواقع هم فروشنده قبول میکنه!
خب حالا با این اوصاف که شما بار ها چنین تاپیک هایی رو در این انجمن دیدید و دیدید که مدیران اون رو پاک می کنند، چرا اقدام به خرید از این فرد کردید؟
خود خرید و فروش کارت های هک شده هم جرم محسوب میشه و شما علاوه بر این که مال باخته هستید، شریک جرم هم محسوب میشید در این مورد، چرا که طبق گفته ی خودتون در پست اول، اطلاع داشتید از این قضیه!
اما مشتاقانه دنبال این هستم که شما پیگیری کنید و به قول آقای نصیری (98میزبان، اگر درست فامیلی شون رو گفته باشم)، ایشون رو تا پای دادگاه بکشید تا اشک های این فرد رو ببینید
موفق باشید
با تشکر بابت ارسال پست
در پست بالا پاسخ اعلام شد و طریقه اشنایی بنده با ایشون از پست ایشون نبود
بنده بعد از معامله متوجه مطابقت این فرد با فردی که در انجمن این گونه پست گزاری را میکند شدم

- - - Updated - - -

در مورد پیگیری شکایت ایشون هم سخت گیرانه دنبال شکایت ایشون هستم

Raymvnd
June 28th, 2016, 13:42
درود...
این یارو اسپم چندین اکانت جیمیل و یاهو و مایکروسافت غیره می سازه! در هاستینگ تاک عضو میشه و پست اسپم و کلاهبرداری می زاره و بعد از مدتی مدیریت هاستینگ تاک اکانت ایشون بلاک و حذف می کنه و دوباره همین فرد اکانت جدید ایجاد می کنه و همین شیوه ادامه میده...

معمولا کلاهبرداران برای پیگیری پشتیبانی کاربران بیش از چندین ایمیل استفاده می کنه ... که پیگیری از این چند ایمیل دشواره...

hossein64
June 28th, 2016, 14:00
سلام

از اینجا هم بعضی از دوستان پیگیری کردند که ممکنه به پیگیریتون کمک کنه

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=87323

meysam021
June 28th, 2016, 14:10
سلام

از اینجا هم بعضی از دوستان پیگیری کردند که ممکنه به پیگیریتون کمک کنه

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=87323
با تشکر از شما

- - - Updated - - -

در پستی که دوستمون ارسال کردند میتونید شخصیت ایشون رو ببینید

Ramin
June 28th, 2016, 14:21
بسم تعالی
علیرضا تبریزی هستم توجه کنید این کلاهبرداری از شخص بنده انجام شده و هیچ ربطی به سایت افرا سرور ندارد و بنده یکی از کارکنان این سایت هستم که با این یوزر پست میگذارم.

شما کاربران بار ها مشاهده کردید فردی با عنوان : فروش کردیت کارت و paypal هک شده با قیمت مناسب در انجمن به تعداد زیاد پست گذاری میکند و مدیران هم پست ایشون رو پاک میکنند
3214832149

کاربران معمولا برای کلاهبرداری هایی با مبلغ های 400-500 هزار تومان شکایت نمیکنند و قید پول رو میزنند اما این سری تصمیم گرفته شده دست این فرد از فضای مجازی کوتاه گردد (مبلغ کلاهبرداری از بنده حدود 1 ملیون میباشد) این کار فقط جهت جلوگیری از کلاهبرداری های آتی این فرد صورت میگیرد
دوستانی که این پست را مشاهده میکنند لطفا با این فرد معامله ای انجام ندهند زیرا پس از واریز وجه هیچ خدماتی دریافت نمیکنند
لذا از کاربرانی که قربانی این فرد قرار گرفته اند خواهش مندم در همین پست کامنت های خودشون رو بذارند
با تشکر
از مدیران انجمن خواهش مندیم این پست را حذف نکنند تا اطلاع رسانی به کاربران صورت گیرد
سوالی بود در خدمتم

واقعا در این دوره زمانی وجود داشتن افراد ساده مانند شما جای خنده دارد و نوعی طنز هستید ! این مطلب رو جدی عرض کردم ! همین حالا که تاپیک شما را باز کردم و مطالعه کردم ناخواسته لبخند طولانی بر روی لبهای بنده نمایان شد :دی
به نظر زمانی که فردی به این مدل افراد و مطالب اعتماد می کند و تصور می کند که الان واقعا دلاری هم وجود خواهد داشت باید مورد کلاه برداری واقع شوند! شما قصد خرید پول ***ی داشتید و حق شما است که پول شما هم ***یده شود !

تاپیک حذف خواهد شد به زودی !

meysam021
June 28th, 2016, 14:26
واقعا در این دوره زمانی وجود داشتن افراد ساده مانند شما جای خنده دارد و نوعی طنز هستید ! این مطلب رو جدی عرض کردم ! همین حالا که تاپیک شما را باز کردم و مطالعه کردم ناخواسته لبخند طولانی بر روی لبهای بنده نمایان شد :دی
به نظر زمانی که فردی به این مدل افراد و مطالب اعتماد می کند و تصور می کند که الان واقعا دلاری هم وجود خواهد داشت باید مورد کلاه برداری واقع شوند! شما قصد خرید پول ***ی داشتید و حق شما است که پول شما هم ***یده شود !

تاپیک حذف خواهد شد به زودی !
اقا رامین :)
بار ها عرض شد ما قصد خرید دلار **** را نداشته ایم و دنبال فردی بودیم که پرداخت بنده را در سایت علی اکسپرس انجام دهد
در مورد پاک کردن پست هم موردی نیست اما این پست برای اطلاع رسانی افراد ایجاد شده

- - - Updated - - -

بنده به شخصه به پول حلال و حروم اعتقاد دارم و این که هیچ موقع دنبال پول ***ی نبودم
موفق باشید :)

nima73
June 28th, 2016, 14:38

با تشکر
منظور شما رو متوجه نشدم یعنی معامله بنده با ایشون غیر قانونی بوده ؟ منظور شما این هستش؟

درود
شما اومدی اینجا دقیقا داری به مالخری اعتراف میکنی بعد سوال میکنی معامله ات غیر قانونی بوده ؟
خوب دوست عزیز خودت داری میگی طرف گفته هک شده و هک شده یعنی د/زدیده شده و این یعنی ایشان د/زد و شما مالخر هستید
طبق قانون کشور ، جرم شما کمتر از جرم ایشان نیست

قانون می گوید هرگونه مداخله در مال مسروقه چه به صورت مورد معامله قرار دادن آن یا مخفی كردنش باشد به شرط آن كه افراد از سرقتی بودن این اموال باخبر باشند، مرتكب جرم شده اند و اگر مالخر خرید و فروش اموال سرقتی را حرفه خود قرار داده باشد به اشد مجازات محكوم خواهد شد

https://www.google.com/search?q=%D8%AD%DA%A9%D9%85+%D9%85%D8%A7%D9%84+%D8 %AE%D8%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

مینا-صیفی
June 28th, 2016, 15:28
بسم تعالی

3214832149

با تشکر
سوالی بود در خدمتم
سلام بنظرم کار شمام غیر قانونی هست که بخاطر ارزان بودن یا غیره اعتماد میکنید و حق شماست که کارتون به این مراجع باز بشه و سرتون کلاه بره . کلاهبرداری تو روز روشن با اسپم های زیاد در انجمن ها از این واضح تر با عنوان هک شده !!! بعد شما میری میخری جالبه واقعا اونم در سایز تابلو 940 در 1080 پیکسل .

Iranicaserver
June 28th, 2016, 15:36
مالخری خودش خلاف هست این بالا زده بود که هکی هست یعنی *** بوده حالا اعتماد به *** کردن دیگه واقعا جالبه تازه مالخرها جنس رو می بینند و قیمت می دهند پرداخت که هکی هست معلومه چی میشه

farmanrava
June 28th, 2016, 15:49
درود
شما اومدی اینجا دقیقا داری به مالخری اعتراف میکنی بعد سوال میکنی معامله ات غیر قانونی بوده ؟
خوب دوست عزیز خودت داری میگی طرف گفته هک شده و هک شده یعنی د/زدیده شده و این یعنی ایشان د/زد و شما مالخر هستید
طبق قانون کشور ، جرم شما کمتر از جرم ایشان نیست

https://www.google.com/search?q=%D8%AD%DA%A9%D9%85+%D9%85%D8%A7%D9%84+%D8 %AE%D8%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

سلام بنظرم کار شمام غیر قانونی هست که بخاطر ارزان بودن یا غیره اعتماد میکنید و حق شماست که کارتون به این مراجع باز بشه و سرتون کلاه بره . کلاهبرداری تو روز روشن با اسپم های زیاد در انجمن ها از این واضح تر با عنوان هک شده !!! بعد شما میری میخری جالبه واقعا اونم در سایز تابلو 940 در 1080 پیکسل .

مالخری خودش خلاف هست این بالا زده بود که هکی هست یعنی *** بوده حالا اعتماد به *** کردن دیگه واقعا جالبه تازه مالخرها جنس رو می بینند و قیمت می دهند پرداخت که هکی هست معلومه چی میشه

آقا اصلا به حرف های این بنده خدا توجه میکنید ؟

بنده خدا میگه قصد ما خرید دلار هکی نبوده و یکی از دوستانشون اون طرف رو معرفی کرده که پرداخت ایشون رو انجام بده .....!!! اصلا از طریق این تایپیک ها باهاشون آشنا نشدن ... پلیس فتا هم این مورد رو تایید کرده ( طبق گفته ایشون )

Ramin
June 28th, 2016, 15:51
اقا رامین :)
بار ها عرض شد ما قصد خرید دلار **** را نداشته ایم و دنبال فردی بودیم که پرداخت بنده را در سایت علی اکسپرس انجام دهد
در مورد پاک کردن پست هم موردی نیست اما این پست برای اطلاع رسانی افراد ایجاد شده

- - - Updated - - -

بنده به شخصه به پول حلال و حروم اعتقاد دارم و این که هیچ موقع دنبال پول ***ی نبودم
موفق باشید :)

دوست عزیز شما یا واقعا متوجه نمی باشید ! یا اینکه خودتان را بی اطلاع جلوه می دهید !

شما در متن پست اول خودتان تایپ فرموده اید:

کردیت هک شده؟؟ از نظر شما چطور معنی می شود؟ منطق و شرع و عرف و قانون این مدل پول را "***ی" می نامد ! کردیت کارت هک شده یعنی پول شخص دیگری که ***یده شده است و جناب *** قصد فروش مال ***ی را دارد ! شخصی هم که مال ***ی را با اطلاع خریداری می کند "مالخر" نامیده می شود !دقیقاً کاری که شما قصد انجام آنرا داشته اید ولی خودتان نیز مورد سوءاستفاده قرار گرفته اید و از آنجا که جناب *** که یک نوجوان محصل است و هیچ گونه پول ***ی نیز در اختیار ندارد و تنها یک عکس از پنل به وسیله نت پیدا کرده است و خود تا کنون پنل یک حساب بانکی خارجی را جز تصویر آن مشاهده نفرموده است شما را نیز به عنوان یک فرد ساده لوح مورد سوءاستفاده قرار داده است و بسیار شاد شده است از ساده لوحی شما!
اوایل که این نوجوان چنین تاپیکهایی را در این انجمن ایجاد می کردند هیچ گاه تصور نمی کردم واقعا افرادی نیز وجود داشته باشند که با شماره ایشان تماس بگیرند و پول برای ایشان واریز کنند و در مقابل انتظار دلار ***ی داشته باشند ! واقعا حتی تصور نمی کردم افرادی هم وجود داشته باشند حتی به این تاپیک ها توجه کنند ! تا این که مدتی بعد مشخص شد معدود افراد ساده ای نیز پیدا می شوند که این کار را انجام دهند !
حال شما خود مورد کلاه برداری قرار گرفته اید اما شدیدا اصرار دارید عنوان کنید "قصد خرید مال ***ی نداشته اید و مالخر نمی باشید" که این خود نکته جالبی است !

farmanrava
June 28th, 2016, 15:52
در پست قبلی اعلام شد
بنده به عنوان هک شده از ایشون خریداری نکردم
در این موارد به پلیس کاملا توضیحات داده شده است و مورد تایید قرار گرفته لطفا افرادی که قربانی این فرد شدند اعلام کنند
لطفا به این پست ایشون توجه کنید و تایپیک رو مطالعه نکرده اسپم ندید !

استارتر عزیز پیشنهاد میکنم پست اول رو وبرایش و توضیحات رو کامل کنید !

ضمنا امیدوار هستم که به حقتون برسید و حق امثال اینجور انسان ها رو کف دستشون بذارید

ParsWebIT
June 28th, 2016, 16:09

الان مشکل شما چی هست؟ شما که تاپیک و نوشته های همچین آدمی رو دیدین و 100% اگر 10 دقیقه فکر میکردید کلاه سرتون نمیرفت
کریدیت هکی خریدین؟ نه؟ خوب مگه این آدم تاپیکش واضح نبوده که داره چیکار میکنه؟
من به شخصه چند ماه پیش 1 بار تلگرامی 1 دقیقه باهاش صحبت کردم دیدم 100% کلاه برداره نه حتی 99.9%

به قول رامین شما برای لحظاتی لبخند رو روی لب ما آوردین من فکر نمیکردم مثل شما باشه هنوز.
بهتر نیست مشکلی رو که پیش اومده برای ما هم تعریف کنید که یا تجربه بگیریم یا متوجه بشیم تقصیر خودتون چقدر بوده در این داستان

همه درک میکنند که شما ناراحت هستید اما حقی ندارید،
خیلی مشتاقم بدونم چطوری راضی شدید برای مثال پرداخت علی اکسپرس رو با همچین فردی شروع کنید؟
دوست عزیزم، تجربه هزینه داره، ارزون به دست نمیاد همین از دست دادن ها هست که شما رو با تجربه میکنه برای زندگی و معامله

DANG3R
June 28th, 2016, 16:15
این عزیز از یکی از دوستان هم کلاه برداری کردند
انشا... گه در شکایت موفق باشید
..
به این موارد بی توجهی کردن مساوی است با کلاه برداری های بیشتر امثال اینها
و همه مسئول هستند.

SaeedFazlollahzadeh
June 28th, 2016, 16:15
الان مشکل شما چی هست؟ شما که تاپیک و نوشته های همچین آدمی رو دیدین و 100% اگر 10 دقیقه فکر میکردید کلاه سرتون نمیرفت
کریدیت هکی خریدین؟ نه؟ خوب مگه این آدم تاپیکش واضح نبوده که داره چیکار میکنه؟
من به شخصه چند ماه پیش 1 بار تلگرامی 1 دقیقه باهاش صحبت کردم دیدم 100% کلاه برداره نه حتی 99.9%

به قول رامین شما برای لحظاتی لبخند رو روی لب ما آوردین من فکر نمیکردم مثل شما باشه هنوز.
بهتر نیست مشکلی رو که پیش اومده برای ما هم تعریف کنید که یا تجربه بگیریم یا متوجه بشیم تقصیر خودتون چقدر بوده در این داستان

همه درک میکنند که شما ناراحت هستید اما حقی ندارید،
خیلی مشتاقم بدونم چطوری راضی شدید برای مثال پرداخت علی اکسپرس رو با همچین فردی شروع کنید؟
دوست عزیزم، تجربه هزینه داره، ارزون به دست نمیاد همین از دست دادن ها هست که شما رو با تجربه میکنه برای زندگی و معامله
با قسمت بولد شده ی حرف های ایشون موافقم
من هم پیشنهاد میکنم که آقا Ramin در حد یک پست به شما اجازه بدن تا شما به طور کامل و مفصل توضیح بدین که چطور شد که به سمت این آدم رفتین علیرغم اطلاعاتی که داشتین و میدونستین
میدونم کار تون رو برای فرد دیگری انجام دادین، اما ...

viasky
June 28th, 2016, 17:09
ایشون مدتی در انجمن فعال بودند و آفرهای بسیار ارزان معرفی می کردند
تعدادی نیز کلاه برداری انجام دادن به صورت
شاید جالب باشه برای شما ولی دوستی که با مشخصات مخابرات فعالیت می کردند و بعدا شروع به آفر کردند که سرور رم 16 گیگ ماهیانه 40 هزار تومان....
از اون طریق هم متاسفانه چند نفر به دام افتادند
درمجموع خیلی موافق این هستم که بخشی در انجمن راه اندازی بشه
برای تایید سرویس دهندگان و یا اعلام هشدار خرید از برخی افراد
متاسفانه اینجوری به راحتی میشه کلاه برداری کرد و بعد از اون مجدد بدون هیچ مشکلی میشه به فعالیت ادامه داد.......
در هر صورت لطفا بیشتر دقت کنید
موفق باشید

- - - Updated - - -

البته باز مجدد عرض کنم که اینجا خیلی خوبه!
انجمن های دیگه وضعیت خیلی فرق میکنه
نظمی که من اینجا دیدم در هیچ انجمنی ندیدم

live
June 28th, 2016, 17:54
پیشنهاد میکنم تاپیکتونو ویرایش کنید ، این بنده خدا بارها گفته که کارت هک شده نخریده بلکه برای کارت رسمی اقدام کردم

Ramin
June 28th, 2016, 18:03
پیشنهاد میکنم تاپیکتونو ویرایش کنید ، این بنده خدا بارها گفته که کارت هک شده نخریده بلکه برای کارت رسمی اقدام کردم

کارت رسمی؟ در کدام نقطه دنیا کارت رسمی 2000 دلاری را 200 هزار تومان به شما ارائه می دهند؟ فرض کنیم فروشنده واقعا کارتی هم داشته باشد همین قیمت مشخص نیست برای شما کارتها از کداوم منبع امده و ***ی است؟هر دلار 10 تک تومن؟انهم به صورت قانونی؟خریدار هم اطلاع نداشته است که در حال حاضر آدامس موزی در ایران هر عدد بیش از 1000 تومان قیمت دارد . چطور دلار موجود در یک کردیت کارت 10 تک تومن فروخته می شود؟راستی سکه 10 تومنی هنوز در ایران ضرب می شود؟
اگر شما قصد خرید دلار قانونی داشته باشید چرا باید به سراغ چنین افرادی بروید؟ در همین انجمن تاپیک ایجاد فرمائید در چند ساعت افرادی به شما آفر ارائه می دهند که سالهای سال است این کار را انجام داده اند !

nima73
June 28th, 2016, 18:12
لطفا به این پست ایشون توجه کنید و تایپیک رو مطالعه نکرده اسپم ندید !

استارتر عزیز پیشنهاد میکنم پست اول رو وبرایش و توضیحات رو کامل کنید !

ضمنا امیدوار هستم که به حقتون برسید و حق امثال اینجور انسان ها رو کف دستشون بذارید

درود
پیشنهاد میکنم مطلب زیر را مطالعه کنید
http://www1.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100893964717
ارزان خری یا مالخری ...
وقتی طرف میاره دلار را میده 100 تومان شما شک نمیکنی ؟ آخه مگه خدابیامرز برگشته که دلار بشه 100 تومان ؟ نرخ ارز تو کشور نهایتا چند ده تومان تفاوت میکنه نه اینکه دلار 3500 تومانی را بدن 100 تومان و شما هم شک نکنید
خود ایشان داره میگه هک شده و خودش هم خوب میدانسته چی به چی بوده ولی طمعه انسان اجازه عقلانیت را از اون میگیره

emperatoor73
June 28th, 2016, 19:04
به نظرم من خودتون اشتباه کردید و مقصر هستید
من چند بار داخل تاپیک هاشون نوشتم که فروش پیپال هک شده جرم هست و قابل پیگیریه و بلافاصله مدیران پاک کردن
به نظر من اگه مدیران تاپیک را پاک نمیکردن دوستان میومدن داخل تاپیک مسائل مربوط به دلار هکی را میگفتن
اینطوری همه میفهمیدن این کار جرم محسوب میشه

i.sharifi
June 28th, 2016, 20:06
جالب اینجاست که چه کاربران و چه مدیر انجمن بدون توجه به پست های استارتر دارن پست ارسال و به ایشون اشتباهی را که مرتکب نشدند یادآوری می کنند .

استارتر در این انجمن با این فروشنده آشنا نشده . بلکه به واسطه یک شخص ، به فروشنده کارت های هک شده کانکت شده و قصد ایشون هم خرید کارت هک شده نبوده
استاتر در جریان نبوده که این شخص در اصل همان فروشنده کارت های هکی است و فکر می کردند یک کاسب است که کارشان انتقال ارز و انجام خرید های اینترنتی می باشد؛ و طبق ادعای خودشان اگر میدانستند با چنین شخصیتی طرف هستند به این معامله تن نمی دادند .

متاسفانه اعتماد سازی ما با ایشون داستان داره و متاسفانه اعتماد پوچی بود اگر خود بنده این پست رو میدیدم مطمانن با ایشون معامله نمیکردم اما ایشون توسط یکی از دوستان معرفی شد و من بعد از معامله پست ایشون رو مشاهده کردم

ایشون توسط یکی از دوستان معرفی شد و من بعد از معامله پست ایشون رو مشاهده کردم

استارتر هزینه کالای موجود در علی اکسپرس را به حساب فروشنده کارت های هک شده واریز کرده و قرار بود این شخص پرداخت را انجام دهد . اصلا صحبت ایشان سر دلار نیست که شما قیمت روز دلار را به استارتر یادآوری می کنید .

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=168856&p=1541787&viewfull=1#post1541787
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=168856&p=1541798&viewfull=1#post1541798

---

استارتر گرامی

شما حتما از طریق پلیس فتا پیگیری و در صورت امکان در سایر انجمن ها هم این موضوع را اطلاع رسانی نمایید (البته با ارائه توضیحات شفاف که تاپیک های مشابه به سرنوشت این تاپیک دچار نشوند)
همچنین در مراجعه به پلیس فتا حتما اظهار بی اطلاعی کنید که سابقه آشنایی با این شخص نداشتید .

live
June 28th, 2016, 20:15
از همه کسایی که اینجا هستن ، از تک تکشون کلاهبرداری شده و خیلیام متوجه نشدن ، مثلا یجوری سرشون کلاه رفته فروشنده محصول یه چوری پیچونده دسترسیو قطع کرده یا لج کرده انداخته گردن کلاینت ، این بنده خدام دقیقا همین بلا سرش اومده ، مثل اون زمانی که تک تک شما اطلاعات نداشتید سرتون کلاه رفت ...
بعد خیلیام شدن ادامه روی کلاهبردارا چرا چون سرشون کلاه رفته ، اما خوشگل کلاهبرداری میکنن طوری که طرف اصلا نفهمه چی شده ، دیگه به هر حال حرفه ای شدن

نه قصد اسپم داشتم نه تخریب فقط واقعیتو گفتم

البته افراد با شرافت کم نداریم

hegza
June 28th, 2016, 20:44
کارت رسمی؟ در کدام نقطه دنیا کارت رسمی 2000 دلاری را 200 هزار تومان به شما ارائه می دهند؟ فرض کنیم فروشنده واقعا کارتی هم داشته باشد همین قیمت مشخص نیست برای شما کارتها از کداوم منبع امده و ***ی است؟هر دلار 10 تک تومن؟انهم به صورت قانونی؟خریدار هم اطلاع نداشته است که در حال حاضر آدامس موزی در ایران هر عدد بیش از 1000 تومان قیمت دارد . چطور دلار موجود در یک کردیت کارت 10 تک تومن فروخته می شود؟راستی سکه 10 تومنی هنوز در ایران ضرب می شود؟
اگر شما قصد خرید دلار قانونی داشته باشید چرا باید به سراغ چنین افرادی بروید؟ در همین انجمن تاپیک ایجاد فرمائید در چند ساعت افرادی به شما آفر ارائه می دهند که سالهای سال است این کار را انجام داده اند !
با درود و احترام
ضمن تائید صحبت دوستان مبنی بر طمع خود خریدار.
لازم به ذکر است آدامس موزی الان 500 تومن هست. احیانا دارند بهتون گرون میدن

delta
June 28th, 2016, 21:19
بابا گیر ندید به بنده خدا اعصاب نداره الان 1 میلیون تومانش رو خوردند..به جای دلداری دارید بهش گیر میدید؟ :-b
حرف شما مثل این میمونه که به یکی تجاوز بشه طرف از حفظ ابروش سکوت کنه و طرف همینطوری به کارش ادامه بده!! اصلا ایشون خودش میدونه اشتباه کرده و خودش مجرمه با این حال میخواد جناب کلاه بر رو دستگیر کنند تا سر کسی دیگر شیره نماله..این کجاش بده؟ دمشم گرم شجاعت داشته اعتراف هم کرده و میخواد طرف رو بگیره...
دوستان دیگر هم کسی مال باخته هست اعلام کنه با ایشون هماهنگی کنند برای شکایت.

mizban97
June 28th, 2016, 21:21
بسم تعالی

3214832149

با تشکر
سوالی بود در خدمتم

سلام
دوست عزیز به خداوندی خدا الان دیگه هر بچه ای میدونه اون طرف کلاه بردار هست.
قبول کنید مقصر خودتون بودید که یه لحظه فریبشو خوردید و دیگه هم نمیشه کاریش کرد.
ممنون بابت شفاف سازی که انجام دادید امید است افراد با دیدن این تاپیک دید گسترده تری نسبت به مسایل اطراف خودشون پیدا کنند.
درپناه حق

mhd24
June 28th, 2016, 22:24
واقعا در این دوره زمانی وجود داشتن افراد ساده مانند شما جای خنده دارد و نوعی طنز هستید ! این مطلب رو جدی عرض کردم ! همین حالا که تاپیک شما را باز کردم و مطالعه کردم ناخواسته لبخند طولانی بر روی لبهای بنده نمایان شد

واقعا به نظر شما خنده دار هستش . اصلا هم خنده دار نیست.

که بعدا چی بشود.

اگه کمکی و اطلاعاتی دارید ارائه دهید مثل آقای hossein64 و viasky

ببخشید اما قصدم ارسال اسپم نبود