PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسدود شدن آی پی توسط دیتاسنتر!!!

reza8
June 28th, 2016, 00:40
درود و عرض ادب

من یه دو سالی هست که سرور مجازی دارم و کاملا از سرویسم راضی هستم،
مشکلی که امروز پیش اومد برام از این قراره که:
امروز ارتباط با سرورم قطع شد و پینگ آپی نداشتم رو سرور
پس از تماس با شرکت ارائه کننده سرویس گفتند که از طرف دیتاسنتر آی پی سرویس شما مسدود شده!!!

با توجه به اینکه چنین تجربه ای تا بحال نداشتم و با جستجو در وب هم نتیجه ای مشخص پیدا نکردم خواستم از دوستان سوال کنم که دیتاسنتر به چه دلایلی ممکن هست اینکار را انجام داده باشه؟

با تشکر

nevergotme
June 28th, 2016, 00:44
اتک - اسپم - نت اسکن - پــورن.

mizban97
June 28th, 2016, 00:46
درود و عرض ادب

من یه دو سالی هست که سرور مجازی دارم و کاملا از سرویسم راضی هستم،
مشکلی که امروز پیش اومد برام از این قراره که:
امروز ارتباط با سرورم قطع شد و پینگ آپی نداشتم رو سرور
پس از تماس با شرکت ارائه کننده سرویس گفتند که از طرف دیتاسنتر آی پی سرویس شما مسدود شده!!!

با توجه به اینکه چنین تجربه ای تا بحال نداشتم و با جستجو در وب هم نتیجه ای مشخص پیدا نکردم خواستم از دوستان سوال کنم که دیتاسنتر به چه دلایلی ممکن هست اینکار را انجام داده باشه؟

با تشکر

سلام
برای اینکه متوجه بشید به چه دلیلی بوده از شرکت ارائه دهنده متن کامل ابیوز دریافت کنید.
معمولا به خاطر نت اسکن - پورت اسکن - اتک و کرک و یا کپی رایت و اسپم می باشد.

reza8
June 28th, 2016, 00:49
سلام
برای اینکه متوجه بشید به چه دلیلی بوده از شرکت ارائه دهنده متن کامل ابیوز دریافت کنید.
معمولا به خاطر نت اسکن - پورت اسکن - اتک و کرک و یا کپی رایت و اسپم می باشد.

ممنون بخاطر توضیحات و راهنمایی ها
یک سوال دیگه اینکه: آیا عرف به همین شکل هست که بدون اخطار قبلی آی پی مسدود بشه یا در این زمینه دیتاسنترهای مختلف بصورت سلیقه ای عمل می کنند؟

ali.arabi
June 28th, 2016, 00:51
سلام
قبلش اعلام میکنن از طرف ابیوز بعد از چند سری ایمیل مسدود میکنند

reza8
June 28th, 2016, 00:53
درود ، جالبه که برای من هیچ اطلاع رسانی انجام نشد و بدون اطلاع قبلی آی پی من بلاک شده...

fadak
June 28th, 2016, 00:53
ممنون بخاطر توضیحات و راهنمایی ها
یک سوال دیگه اینکه: آیا عرف به همین شکل هست که بدون اخطار قبلی آی پی مسدود بشه یا در این زمینه دیتاسنترهای مختلف بصورت سلیقه ای عمل می کنند؟

این موضوع بستگی به دیتاسنتر دارد
اما معمولا ابتدا ابیوز میدن که شما مشکل رو برطرف کنید
الان احتمالا یکی از این دو مورد پیش اومده
ابیوز دادن و مشکل از جانب شما برطرف نشده
ابیوز دادن اما ارائه دهنده آن را با شما در میان نگذاشته

reza8
June 28th, 2016, 00:57
این موضوع بستگی به دیتاسنتر دارد
اما معمولا ابتدا ابیوز میدن که شما مشکل رو برطرف کنید
الان احتمالا یکی از این دو مورد پیش اومده
ابیوز دادن و مشکل از جانب شما برطرف نشده
ابیوز دادن اما ارائه دهنده آن را با شما در میان نگذاشته

من با ایران سرور کار می کنم، نرمال هر زمان ابیوز دادن به دست من رسیده و مشکل برطرف شده،
اما باتوجه به توضیحی که دادید بعید نیست که کوتاهی از طرف ارائه دهنده بوده باشه...

- - - Updated - - -

به هر حال ممنون از تمام دوستان گرامی برای اطلاعاتی که دادند، شب و روزگار بر همگی خوش

ali.arabi
June 28th, 2016, 09:57
درود ، جالبه که برای من هیچ اطلاع رسانی انجام نشد و بدون اطلاع قبلی آی پی من بلاک شده...

پس متاسفانه سرویس دهنده شما را در جریان نگذاشته وگرنه دیتاسنتر بدون ارسال ابیوز اقدام به بلاک کردن نمیکنه .

melismspanel
June 28th, 2016, 13:14
از سرویس دهنده خود جویا شوید که ایا ابیوز فرستاده شده براتون یا نه. چون باید بهتون اطلاع میدادن

persian.developer
June 28th, 2016, 13:20
سلام
معمولا Abuse باید ارسال شود و با توجه به نوع مشکل برخورد میشود و هر دیتاسنتر و شرکت برخورد خود را دارد از سرویس دهنده abuse را بخواهید بعد از خواندن آن با سرویس دهنده صحبت کنید تا آی پی را باز کنند که مشکل را برطرف کنید احتمالا 24 یا 48 ساعت به شما وقت خواهند داد تا مشکل را رفع و اطلاع دهید