PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال سازی cdn...کمک

mohammad933
June 27th, 2016, 13:52
سلام
دوستان من در www.cloudflare.com ثبت نام کردم و... بعد دو تا dns بهم داد چطور باید فعالش کنم؟

- - - Updated - - -

من تا ساخت ساب دامین انجام دادم اما دیگه نمیدونم باید چی کار کنم
وردپرس دارم

RealHAM
June 27th, 2016, 13:58
سلام

باید به کنترل پنل دامنه خود رفته و dns های مذکور را جایگزین dns های دامنه خود بکنید و منتظر باشید تا کش شود بعد از کش شدن می توانید استفاده نمایید

fadak
June 27th, 2016, 13:59
سلام دوست عزیز
این dns ها را باید توی تنظیمات دامنه وارد کنید
درواقع کاربر به www.cloudflare.com (http://www.cloudflare.com) منتقل میشه
موفق باشید

mohammad933
June 27th, 2016, 14:09
سلام
خب اگه دی ان اس های جدید رو جایگزین دی ان اس های قبلی کنم مگه کاربر نمیره به cloudflare؟وصل نمیشه به هاستم؟

mohammad933
June 27th, 2016, 15:46
سلام
خب اگه دی ان اس های جدید رو جایگزین دی ان اس های قبلی کنم مگه کاربر نمیره به cloudflare؟وصل نمیشه به هاستم؟
کسی نیست جواب سوال مارو بده؟

- - - Updated - - -

اگه این کار کنم چیزایی که توی هاستم هست بالا میاد؟اخه دی ان اس عوض میشه و دیگه دی ان اس سروری که ازش هاست دارم روی دامینم نمیمونه

Ramin
June 27th, 2016, 15:50
کسی نیست جواب سوال مارو بده؟

- - - Updated - - -

اگه این کار کنم چیزایی که توی هاستم هست بالا میاد؟اخه دی ان اس عوض میشه و دیگه دی ان اس سروری که ازش هاست دارم روی دامینم نمیمونه

مشکلی ایجاد نمی شود. دی ان اس های دامنه خود را تغییر دهید. با این کار محتویات سایت شما نمایش داده می شود. تنها تفاوت اینکه سایت شما در واقع پشت کلود قرار می گیرد (تعریف عامیانه و ساده)

mohammad933
June 27th, 2016, 15:56
اها تشکر
این بسته رایگان این سایت پهنای باندش چقدره؟

RealHAM
June 27th, 2016, 20:44
سلام مجدد
فکر کنم محدودیتی در پهنای باند نداشته باشید