PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش دریافت درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت ملت (بانک ملت)

payamkutah.com
June 27th, 2016, 12:02
سلام به همه دوستان عزیز انجمن

با توجه به اینکه دوستان زیادی بعد از مشکلات درگاههای واسط تصمیم گرفتند از درگاه مستقیم استفاده کنند ،بر آن شدیم آموزش دریافت درگاه اینترنتی مستقیم به پرداخت ملت (یا همون بانک ملت) رو براتون قدم به قدم قرار بدیم.

1- اولین شرط دریافت درگاه مستقیم به پرداخت داشتن نماد اعتماد هست.
اگر نماد دارید که کارتون راحت هست ولی اگر ندارید از سایت enamad.ir اقدام به دریافت کنید.(پرسه دریافت نماد 15 تا 1 ماه زمانبر هست)
نماد اعتماد حتما باید بر روی سایتتون باشه و حتما باید به اسم خودتون باشه، اگر در مراحل دریافت باشید ترتیب اثر داده نمیشه.

2- به سایت به پرداخت ملت به آدرس (www.behpardakht.com (http://www.behpardakht.com) ) مراجعه کنید و از لینک ( درخواست پذیرندگی (http://www.behpardakht.com/resources/TrHoghoghi.html) ) درخواست خودتون رو ارسال کنید.

- دقت داشته باشید اطلاعات خودتون رو بادقت و تکمیل پر کنید.ایمیل فعال خودتون رو وارد کنید چون اطلاعات به ایمیل ارسال خواهد شد
- برای درخواست درگاه اینترنتی نوع پایانه رو بر روی درگاه اینترنتی قرار بدید

3- بعد از ثبت درخواست شماره پیگیری رو به شما میده که شما میتونید با اون شماره روند فعالسازی درگاه رو پیگیری کنید.

4- حدودا بعد از 1 یا 2 روز کاری یک ایمیل براتون ارسال میشه که مدارک مورد نیاز برای درگاه هست که باید این مدارک رو آماده و اسکن شده داشته باشید.

مدارک مورد نیاز:
1- اسکن کارت ملی و شناسنامه (شناسنامه از صفحه اول کافی هست)
2- اسکن سند یا اجاره نامه محل فعالیت (در این مرحله میتونید اجاره نامه مغازه یا منزل خودتون رو هم ارسال کنید.)
3- مجوز فعالیت (اگر داشته باشید)

5- اسکن این مدارک رو در یک فایل زیب در پاسخ ایمیل ارسالی به شما ارسال کنید تا بعد از بررسی درگاه شما فعال بشه.

بعد از فعال شدن درگاه اطلاعات درگاه شما از همان ایمیل مثل ( vpos6@behpardakht.com ) براتون ارسال میشه و شماره ترمینال ، نام کاربری و رمز عبور توش درج شده.

6 (جدید) - دوستان عزیز جدیدا شرکت به پرداخت ملت به منظور احراز محل فعالیتتون و عقد قرار داد ، 2 نسخه قرار داد به شما ارسال میکنه که باید اونا رو تکمیل و ارسال کنید.
البته این موضوع بعد از فعال کردن درگاه صورت میگیره و شما در عین حال که از درگاه استفاده میکنید ، قرار داد ها رو دریافت میکنید و تکمیل میکنید،یک نسخه پیش شما میمونه و دیگری رو براشون ارسال میکنید.

توضیحات تکمیلی:
1- اگر پیگیر باشید درگاه رو میتونید در عرض 3 روز دریافت کنید.
2- برای دریافت درگاه حتما باید در بانک ملت حساب داشته باشید (قبلا از بانک های دیگه میشد ولی الان حتما باید ملت باشه)
3- مراحل پیگیری رو میتونید از سامانه آنلاین www.bpmsupport.ir (http://www.bpmsupport.ir) انجام بدید (پشنتیبانی آنلاین تا ساعت 4 بعد از ظهر)
4- واریز های این بانک در هر روز 1 بار هست مثال اگر امروز تراکنش داشته باشید صبح فردا (بین ساعات 7 تا 8 روز های غیر تعطیل) به حسابتون واریز میشه (ساعت 1 تا 3 عد از ظهر در روز های تعطیل)
5- درگاه مستقیم هیچ کارمزدی نداره و مبلغ تراکنش بدون کسر هزینه ای به حسا شما واریز میشه.
6- ارسال یک نسخه از قرارداد رایگان هست و نیازی به پرداخت هزینه پستی نیست.

بعد از انجام مراحل خیلی راحت بالا درگاهتون آماده هست و میتونید بدون از درگاه دائمی و بدون کارمزد استفاده کنید.

امیدوارم استفاده کرده باشید.
اگر سوال دیگه ای داشتید تا حد امکان در خدمتتون هستم.

amin karimi
June 27th, 2016, 13:34
ممنون عالی بود

sepahanserver
June 28th, 2016, 12:06
ممنون از شما

پیشنهاد میکنم به محض دریافت نماد برای یک روز گوشیتون را خاموش و تلفن ثابت را قطع کنید که بانک ها پشت سرهم تماس میگیرن :دی

Yas-Host
June 28th, 2016, 12:44
ممنون از شما

پیشنهاد میکنم به محض دریافت نماد برای یک روز گوشیتون را خاموش و تلفن ثابت را قطع کنید که بانک ها پشت سرهم تماس میگیرن :دی

دقیقا! از بانک رفاه با بنده چندین بار تماس گرفتند! از شعبه ای که بنده تا به حال یکبار هم در اون شعبه و بانک رفاه حساب نداشته ام!

رئیس بانک هم تماس می گیرد!!!!

om!d-D
June 28th, 2016, 12:47
اینماد مرتبا اطلاعات تماس کاربران جدید رو در دسترس سایر ارگان ها میذاره.خخخخ

almandata
June 28th, 2016, 13:09
خوبه که !:|

امنیت ینی اینماد :|

الان بانک سپه علاوه بر درگاه

وام هم میده ینی یه درگاه میده در کنارش برای رونق کار وام هم بهمون میدن :|

yaser07
June 29th, 2016, 17:57
ممنون بابت تاپیک مفید.
کسی مستندات دقیق و درست برای متصل شدن به درگاه بانک ملت رو داره؟

bandarit
June 29th, 2016, 17:59
ممنون بابت تاپیک مفید.
کسی مستندات دقیق و درست برای متصل شدن به درگاه بانک ملت رو داره؟

سلام و درود با بنده در ارتباط باشید تا در اختیارتون قرار بدم

موفق باشید

- - - Updated - - -

والا از زمانی نماد اعتماد دریافت کردیم فعلا تماس ها از سمت بانک سپه و درگاه ایران کیش هست قبلش هم جواب نمیدادن بهمون o:-)

webmoney-seller
June 29th, 2016, 18:30
آیا دولت از تراکنش این درگاهها مالیات جداگونه هم می گیره؟

payamkutah.com
June 29th, 2016, 18:36
آیا دولت از تراکنش این درگاهها مالیات جداگونه هم می گیره؟

سلام
خیر هیچگونه مالیاتی از تراکنش ها دریافت نمیشه.

quest
June 29th, 2016, 18:45
عالی و بی نقص
ما خودمون هم تو این مرحله ایم در حال حاضر

- - - Updated - - -

ممنون از شما

وافعا جدی می گید؟
چرا این اطلاعات رو منتشر می کنن؟

sepahanserver
June 29th, 2016, 18:50
وافعا جدی می گید؟
چرا این اطلاعات رو منتشر می کنن؟

اطلاعات رو به بانک ها ارائه میدهند
صبحی ک نماد ما تایید شد اول از سرپرستی بانک صادرات بلافاصله تجارت ، ملت ، ملی و.. تماس گرفتن که برای درگاه ipg

والا این رسمش نیست...!

aliff
June 29th, 2016, 20:46
سلام
ممنون بابت توضیحات
میشه در مورد مالیات و ... هم توضیح بدید
آیا باید اظهارنامه مالیاتی پر کنیم؟

Rezash
June 29th, 2016, 21:14

http://reg.enamad.ir/ApprovedList.aspx

- - - Updated - - -

اینماد گزارش نمیده، در این لیست با تاریخ هست خودشون جمع آوری اطلاعات میکنند !

hostorder
June 29th, 2016, 21:20
والا بانک رفاه هم واسه ما خودش درگاه داد!!یک بار هم بانک نرفتیم خودشون می اومدن دفتر واسه کارش آخرش هم استفاده نکردیم

yaser07
June 30th, 2016, 00:53
سلام و درود با بنده در ارتباط باشید تا در اختیارتون قرار بدم

موفق باشید

- - - Updated - - -

والا از زمانی نماد اعتماد دریافت کردیم فعلا تماس ها از سمت بانک سپه و درگاه ایران کیش هست قبلش هم جواب نمیدادن بهمون o:-)

اگر امکانش هست در تاپیک یا پست اول قرار بدین که همه ازش استفاده کنند و تاپیک با این مستندات کامل تر شه. ممنون.

friend_sre
June 30th, 2016, 05:58
والا بانک رفاه هم واسه ما خودش درگاه داد!!یک بار هم بانک نرفتیم خودشون می اومدن دفتر واسه کارش آخرش هم استفاده نکردیم

جدی خودشون میومدن؟؟؟؟
چقد حرکتشون ضایع بوده خودشون رو کوچیک کردن . اصلا رفاه که PSP نداره؟
کم مونده یکی رو هم بذارن توی این انجمن ها براشون تبلیغ کنن :d

quest
June 30th, 2016, 09:25
جدی خودشون میومدن؟؟؟؟
چقد حرکتشون ضایع بوده خودشون رو کوچیک کردن . اصلا رفاه که PSP نداره؟
کم مونده یکی رو هم بذارن توی این انجمن ها براشون تبلیغ کنن :d
.. مدیر عاملش ماهی 200میلیون فیش حقوقی می گیره :-b
اونوقت برای یک درگاه..

من فکر میکنم این درگاه ها براشون یک امتیاز حساب میشه.. مثلا هربانکی درگاه بیشتری پشتیبانی کنه یک پاداشی چیزی می دن

Farid Saadat
June 30th, 2016, 09:36
.. مدیر عاملش ماهی 200میلیون فیش حقوقی می گیره :-b
اونوقت برای یک درگاه..

من فکر میکنم این درگاه ها براشون یک امتیاز حساب میشه.. مثلا هربانکی درگاه بیشتری پشتیبانی کنه یک پاداشی چیزی می دن

من كه نظرم اينه كه درگاه يك نوع بسيااار عالي تبليغ براي بانكشون هستش. وقتي هركي ميخواد خريد كنه ببينه درگاه بانك ملت هست ترقيب ميشه بره اونجا حساب باز كنه. يك دليل ديگه هم به نظرم اينه كه وقتي درگاه يك بانكي رو ميگيرين ، بايد تو اون بانك حساب داشته باشين... و اينجوري ميتونن مشتري هاشون رو زياد كنن :)

Sent from my iphone using taptalk

friend_sre
June 30th, 2016, 20:43
من كه نظرم اينه كه درگاه يك نوع بسيااار عالي تبليغ براي بانكشون هستش. وقتي هركي ميخواد خريد كنه ببينه درگاه بانك ملت هست ترقيب ميشه بره اونجا حساب باز كنه. يك دليل ديگه هم به نظرم اينه كه وقتي درگاه يك بانكي رو ميگيرين ، بايد تو اون بانك حساب داشته باشين... و اينجوري ميتونن مشتري هاشون رو زياد كنن :)

خود بانک رفاه psp نداره اخه .
مثلا با psp پرداخت الکترونیک سامان قرار داد میبنده یا شرکتهای مشابه که فقط پول ها میره توی حساب بانک رفاه و پرداخت کننده اصلا اسمی از بانک رفاه نمیبینه که بخواد براشون تبلیغ بشه .

چون من خودم عین همین رو توی بانک صادرات دارم که از درگاه سامان استفاده میکنه و فقط درآمد های درگاهم به حساب بانک صادراتم واریز میشه و اثری از بانک صادرات در حین پرداخت نیست .

Farid Saadat
June 30th, 2016, 20:46
خود بانک رفاه psp نداره اخه .
مثلا با psp پرداخت الکترونیک سامان قرار داد میبنده یا شرکتهای مشابه که فقط پول ها میره توی حساب بانک رفاه و پرداخت کننده اصلا اسمی از بانک رفاه نمیبینه که بخواد براشون تبلیغ بشه .

چون من خودم عین همین رو توی بانک صادرات دارم که از درگاه سامان استفاده میکنه و فقط درآمد های درگاهم به حساب بانک صادراتم واریز میشه و اثری از بانک صادرات در حین پرداخت نیست .

خب رفاه اين كار رو ميكنه واسه اينكه مشتري هاشو نگه داره. بازم عرض كنم كه اين فقط نظر شخصي بنده هستش نرفتم دنبالش كاملا تحقييق كنم

payamkutah.com
June 30th, 2016, 21:15
سلام
ممنون بابت توضیحات
میشه در مورد مالیات و ... هم توضیح بدید
آیا باید اظهارنامه مالیاتی پر کنیم؟

سلام
خیر نیازی به پر کردن اظهارنامه نیست.
راحت میتونید درخحواست بدید و از درگاهتون استفاده کنید.

- - - Updated - - -

اطلاعات رو به بانک ها ارائه میدهند
صبحی ک نماد ما تایید شد اول از سرپرستی بانک صادرات بلافاصله تجارت ، ملت ، ملی و.. تماس گرفتن که برای درگاه ipg

والا این رسمش نیست...!

این نوع مسائل خیلی عادی هست.
وقتی شما مجوز های لازم رو دریافت میکنید طبیعی هست که هر بانک برای منافع خودش از شما درخواست همکاری میکنه.پس این موضوع نباید موجب ناراحتی شما بشه.
شما هم در آینده به این فکر خواسهد افتاد که مشتریتون رو خودتون بصورت حضوری یا تلفنی ویزیت کنید.اگر این اصل رو رعایت کنید حتما موفقتر از قبل خواهید بود.

mnajafi33
July 3rd, 2016, 14:17
سلام
من میخوام درگاه بانک ملت رو بگیرم ولی خونه مون اجاره نامه یا سند نداره در واقع مدرکی برای خونه نیست
آیا بهم درگاه میدن؟

98M!zban
July 3rd, 2016, 14:25
سلام
من میخوام درگاه بانک ملت رو بگیرم ولی خونه مون اجاره نامه یا سند نداره در واقع مدرکی برای خونه نیست
آیا بهم درگاه میدن؟

مشکلی نیست میدن با اجاره نامه

yasserhost
July 3rd, 2016, 14:26
سلام تشکر بابت آموزشتون!

فقط یه سوال ، باید توی بانک ملت حساب داشته باشم؟ یا میشه مثل sep.ir از همه بانک های عضو شتاب گرفت؟

mnajafi33
July 3rd, 2016, 14:31
مشکلی نیست میدن با اجاره نامه
مشکل اینجاست که اجاره نامه نداریم
خونه از قدیم مال خودمون بوده درواقع ارثی بهمون رسیده

- - - Updated - - -

سلام تشکر بابت آموزشتون!

فقط یه سوال ، باید توی بانک ملت حساب داشته باشم؟ یا میشه مثل sep.ir از همه بانک های عضو شتاب گرفت؟
آره باید حساب ملت داشته باشی

98M!zban
July 3rd, 2016, 15:13
مشکل اینجاست که اجاره نامه نداریم
خونه از قدیم مال خودمون بوده درواقع ارثی بهمون رسیده

- - - Updated - - -

آره باید حساب ملت داشته باشی

وقتي هيچ مدركي دال بر مالكيت نداشته باشيد پس هيچ كاري نمي تونيد بكنيد. دنبال جواز كسب مغازه باشيد با اونم ميشه گرفت .

البته اگر آشناي املاك دار داشته باشيد ميتونيد قولنامه سوري تهيه كنيد و يا اينكه از روي قولنامه ديگران اسكن تهيه كنيد

98mizban.com

Maxon
July 3rd, 2016, 17:56
سلام
ممنون از مطلب مفیدتون
دوستان برای سایت فیلم هم میشه نماد تهیه کرد؟ اگه نه راه میانبری چیزی هست که بشه هم نماد تهیه کرد هم درگاه؟ مثلا یک سایت مجاز ایجاد کنیم و براش نماد بگیریم بعد از اون درگاه برای سایت فیلممون هم استفاده کنیم؟

saeed_slow
July 30th, 2016, 17:26
دوست عزیز برای سایت فروش کارت شارژ که شرکت ثبت شده هم نداشته باشیم و در منزل فعالیت کنیم آیا امکان گرفتن درگاه وجود دارد؟

نماد اعتماد الزامی است؟

m_dg_farari
July 30th, 2016, 23:08
پاسخ به 2 پست آخر
1- سایتتون مجاز باشه میتونید درگاه بگیرید. یک سری از فعالیت ها (مثل همین سایت فیلم که فرهنگی حساب میشه) مجوز از ارشاد و این چیزا میخواد...
بهتره روی یک سایت ساده تر نماد بگیرید سپس از درگاهش استفاده کنید
اگر خلاف نکنید عمدتا بانک ها ایرادی نمیگیرن نسبت به استفاده از درگاه در سایت دیگری (جایی ندیدم نوشته باشه خلافه! قوانین 3 تا psp رو خوندم..)
2- نیازی به شرکت ثبت شده نداره
کلا نماد کاری به شرکت نداره. نیاز به هیچ جوازی هم نداره
کارت شارژ اتفاقا یکی از ساده ترین سایت هایی هست که نماد میدن بهش! کمتر از 10 روز هم همه چی تایید میشه (اگر در مراکز استان های بزرگ باشید)

در کل هم برای گرفتن هر درگاهی (به صورت مستقیم) نیا به نماد هست

payamkutah.com
July 30th, 2016, 23:37
سلام تشکر بابت آموزشتون!

سلام
بله حتما باید در بانک ملت حساب داشته باشید ( تو قسمت توضیحات هم اشاره کردم)
البته قبلا میشد حساب بانک دیگه ای رو بدید ولی برخی بانک ها واریز هارو دیر انجام میدند و بر همین علت بانک ملت فقط به مشتریان خودش درگاه میده.

- - - Updated - - -

سلام
ممنون از مطلب مفیدتون
دوستان برای سایت فیلم هم میشه نماد تهیه کرد؟ اگه نه راه میانبری چیزی هست که بشه هم نماد تهیه کرد هم درگاه؟ مثلا یک سایت مجاز ایجاد کنیم و براش نماد بگیریم بعد از اون درگاه برای سایت فیلممون هم استفاده کنیم؟

سلام
اگر مطمئن نیستید که میتونید برای سایتتون نماد بگیرید ، بله میتونید برای یک سایت مجاز نماد بگیرید و بعد درگاه رو بگیرید، از همون درگاه میتونید در 39 ای پی (سایت) استفاده کنید.مشکلی نخواهید داشت

- - - Updated - - -

دوست عزیز برای سایت فروش کارت شارژ که شرکت ثبت شده هم نداشته باشیم و در منزل فعالیت کنیم آیا امکان گرفتن درگاه وجود دارد؟

نماد اعتماد الزامی است؟

سلام
بله میتونید درگاه بگیرید ولی حتما باید نماد داشته باشید.

برای دریافت درگاه (بعد از دریافت نماد) میتونید اجاره نامه منزلتون رو ارسال کنید.

- - - Updated - - -

سلام
آیا بهم درگاه میدن؟

سلام
خیر نمیتونید با این شرایط بگیرید.
حتما باید محل فعالیتتون احراز بشه و بصورت رسمی براشون معرفی کنید.(قرار داد به این ادرس ارسال میشه)

- - - Updated - - -

دوستان جدیدا شرکت به پرداخت ملت به منظور احراز محل فعالیتتون و تکمیل قرار داد ، 2 نسخه قرار داد به شما ارسال میکنه که باید اونا رو تکمیل و ارسال کنید.
ارسال نامه هم براشون رایگان هست و هزینه ای نداره - البته این موضوع بعد از فعال کردن درگاه صورت میگیره و شما در عین حال که از درگاه استفاده میکنید ، قرار داد ها رو دریافت میکنید و تکمیل میکنید،یک نسخه پیش شما میمونه و دیگری رو براشون ارسال میکنید.

w.h.t
July 31st, 2016, 01:22
سلام

اول که تشکر میکنم از استارتر گرامی بابت تاپیک مفیدشون
و دوم هم اینکه میگن یه سری مالیات ها و... داره درگاه بانک واسه همین زیاد کسی قبلا نمیرفت بگیره . درسته یا ...؟

ممنون

farmanrava
July 31st, 2016, 01:31
دوستان جدیدا شرکت به پرداخت ملت به منظور احراز محل فعالیتتون و تکمیل قرار داد ، 2 نسخه قرار داد به شما ارسال میکنه که باید اونا رو تکمیل و ارسال کنید.
ارسال نامه هم براشون رایگان هست و هزینه ای نداره - البته این موضوع بعد از فعال کردن درگاه صورت میگیره و شما در عین حال که از درگاه استفاده میکنید ، قرار داد ها رو دریافت میکنید و تکمیل میکنید،یک نسخه پیش شما میمونه و دیگری رو براشون ارسال میکنید.

این موضوع جدیدا نیست ! قبلا هم به همین صورت بوده !

payamkutah.com
July 31st, 2016, 21:24
سلام

اول که تشکر میکنم از استارتر گرامی بابت تاپیک مفیدشون
و دوم هم اینکه میگن یه سری مالیات ها و... داره درگاه بانک واسه همین زیاد کسی قبلا نمیرفت بگیره . درسته یا ...؟

ممنون

تا به حال با این مورد برخورد نکردیم.

اگر از دوستان این مورد رو داشتند اعلام کنند تا دوستان هم استفاده کنند.

امیدوارم از تاپیک استفاده کرده باشید

- - - Updated - - -

این موضوع جدیدا نیست ! قبلا هم به همین صورت بوده !

ما قلا درگاه درخواست دادیم و این مورد که قرارداد رو به محل فعالیت ارسال کنند رو نداشتیم ولی در درخواست های جدید قرارداد رو به محل فعالیت ارسال میکنند.

ممنون از شما

farmanrava
August 1st, 2016, 02:27
ما قلا درگاه درخواست دادیم و این مورد که قرارداد رو به محل فعالیت ارسال کنند رو نداشتیم ولی در درخواست های جدید قرارداد رو به محل فعالیت ارسال میکنند.

ممنون از شما

قبلا منظور شما کی هستش گرامی ؟
3 سال پیش درگاه گرفتیم قبل از اینکه اینماد به وجود بیاد ! قرارداد برای ما ارسال کردند و یک نسخه رو بعد از مهر و امضا براشون پست کردیم !

negarnovin
August 1st, 2016, 08:00
سلام به همه دوستان عزیز انجمن

با توجه به اینکه دوستان زیادی بعد از مشکلات درگاههای واسط تصمیم گرفتند از درگاه مستقیم استفاده کنند ،بر آن شدیم آموزش دریافت درگاه اینترنتی مستقیم به پرداخت ملت (یا همون بانک ملت) رو براتون قدم به قدم قرار بدیم.

1- اولین شرط دریافت درگاه مستقیم به پرداخت داشتن نماد اعتماد هست.
اگر نماد دارید که کارتون راحت هست ولی اگر ندارید از سایت enamad.ir اقدام به دریافت کنید.(پرسه دریافت نماد 15 تا 1 ماه زمانبر هست)
نماد اعتماد حتما باید بر روی سایتتون باشه و حتما باید به اسم خودتون باشه، اگر در مراحل دریافت باشید ترتیب اثر داده نمیشه.

2- به سایت به پرداخت ملت به آدرس (www.behpardakht.com (http://www.behpardakht.com) ) مراجعه کنید و از لینک ( درخواست پذیرندگی (http://www.behpardakht.com/resources/TrHoghoghi.html) ) درخواست خودتون رو ارسال کنید.

- دقت داشته باشید اطلاعات خودتون رو بادقت و تکمیل پر کنید.ایمیل فعال خودتون رو وارد کنید چون اطلاعات به ایمیل ارسال خواهد شد
- برای درخواست درگاه اینترنتی نوع پایانه رو بر روی درگاه اینترنتی قرار بدید

3- بعد از ثبت درخواست شماره پیگیری رو به شما میده که شما میتونید با اون شماره روند فعالسازی درگاه رو پیگیری کنید.

4- حدودا بعد از 1 یا 2 روز کاری یک ایمیل براتون ارسال میشه که مدارک مورد نیاز برای درگاه هست که باید این مدارک رو آماده و اسکن شده داشته باشید.

مدارک مورد نیاز:
1- اسکن کارت ملی و شناسنامه (شناسنامه از صفحه اول کافی هست)
2- اسکن سند یا اجاره نامه محل فعالیت (در این مرحله میتونید اجاره نامه مغازه یا منزل خودتون رو هم ارسال کنید.)
3- مجوز فعالیت (اگر داشته باشید)

5- اسکن این مدارک رو در یک فایل زیب در پاسخ ایمیل ارسالی به شما ارسال کنید تا بعد از بررسی درگاه شما فعال بشه.

بعد از فعال شدن درگاه اطلاعات درگاه شما از همان ایمیل مثل ( vpos6@behpardakht.com ) براتون ارسال میشه و شماره ترمینال ، نام کاربری و رمز عبور توش درج شده.

6 (جدید) - دوستان عزیز جدیدا شرکت به پرداخت ملت به منظور احراز محل فعالیتتون و عقد قرار داد ، 2 نسخه قرار داد به شما ارسال میکنه که باید اونا رو تکمیل و ارسال کنید.
البته این موضوع بعد از فعال کردن درگاه صورت میگیره و شما در عین حال که از درگاه استفاده میکنید ، قرار داد ها رو دریافت میکنید و تکمیل میکنید،یک نسخه پیش شما میمونه و دیگری رو براشون ارسال میکنید.

توضیحات تکمیلی:
1- اگر پیگیر باشید درگاه رو میتونید در عرض 3 روز دریافت کنید.
2- برای دریافت درگاه حتما باید در بانک ملت حساب داشته باشید (قبلا از بانک های دیگه میشد ولی الان حتما باید ملت باشه)
3- مراحل پیگیری رو میتونید از سامانه آنلاین www.bpmsupport.ir (http://www.bpmsupport.ir) انجام بدید (پشنتیبانی آنلاین تا ساعت 4 بعد از ظهر)
4- واریز های این بانک در هر روز 1 بار هست مثال اگر امروز تراکنش داشته باشید صبح فردا (بین ساعات 7 تا 8 روز های غیر تعطیل) به حسابتون واریز میشه (ساعت 1 تا 3 عد از ظهر در روز های تعطیل)
5- درگاه مستقیم هیچ کارمزدی نداره و مبلغ تراکنش بدون کسر هزینه ای به حسا شما واریز میشه.
6- ارسال یک نسخه از قرارداد رایگان هست و نیازی به پرداخت هزینه پستی نیست.

بعد از انجام مراحل خیلی راحت بالا درگاهتون آماده هست و میتونید بدون از درگاه دائمی و بدون کارمزد استفاده کنید.

امیدوارم استفاده کرده باشید.
اگر سوال دیگه ای داشتید تا حد امکان در خدمتتون هستم.

سلام با تشکر از توضیحات شما فقط یه سوال از وقتی که پرداخت های آنلاین زیر نظر شاپرک شده همه درگاهها و بانک ها به کسایی که از بانک های دیگه هم حساب دارند درگاه میدن
میخواستم بدونم مطئن هستید که جتما باید حساب تو بانک ملت داشته باشیم این فکر کنم واسه گذشته بود
آخه چند وقت پیش رفتم شرایطش رو خوندم همه بانک ها حساب داشته باشی میشه
میخواستم بدونم این قضیه حتما باید تو ملت حساب داشته باشیم جای دیگه باشه نمیشه؟

akbar_syberia
August 2nd, 2016, 11:29
سلام با تشکر از توضیحات شما فقط یه سوال از وقتی که پرداخت های آنلاین زیر نظر شاپرک شده همه درگاهها و بانک ها به کسایی که از بانک های دیگه هم حساب دارند درگاه میدن
میخواستم بدونم مطئن هستید که جتما باید حساب تو بانک ملت داشته باشیم این فکر کنم واسه گذشته بود
آخه چند وقت پیش رفتم شرایطش رو خوندم همه بانک ها حساب داشته باشی میشه
میخواستم بدونم این قضیه حتما باید تو ملت حساب داشته باشیم جای دیگه باشه نمیشه؟

فقط به پرداخت این شرط رو گذاشته . حتی توی سایت خودش هم به این تاکید کرده که حساب ملت باید داشته باشید .
فکر میکنم یه جور میخوان کاربرای بانک ملت رو بالا ببرن . البته کاری هم نداره برید سه سوت یه حساب باز کنید .

پی اس پی ها ی دیگر مثل سامان کیش و پاسارگاد این مشکل رو ندارند و هر بانکی رو قبول میکنند .

saeed_slow
August 14th, 2016, 22:58
موقع ثبت درخواست در قسمت شناسه ملی ورقتی کد ملی وارد میکنم پیغام خطا میده؟

شناسه ملي مشتري موردنظر نا معتبر است.

saeed_slow
August 15th, 2016, 05:24
یه سوالی برام پیش اومده تازگیا یک سری سایت ها درگاههای دارن که موقع خرید در صفحه بانک فقط نوشته خرید آنلاین یا پرداخت آنلاین بعد آدرس های عجیب غریب هم دارن

وقتی هم آدرس درگاه رو درمرورگر وارد میکنیم با یک صفحه سفید مواجه میشیم برای مثال www.site.com/site/login

اینا همونایی هستند که از بانک مستقیم درگاه گرفتن؟

- - - Updated - - -

شناسه ملی چطوری بدست بیاریم؟

در فرم قرار داد شماره ثبت میخواد و نام موسسه سازمان؟ اینارو باید چی بنویسیم برای سایت کارت شارژ که ثبت هم نشده

saeed_slow
August 19th, 2016, 22:42
لطفا یکی جواب مارو هم بده برای ثبت نام شناسه ملی میخواد این شناسه ملی داستانش چیه؟

saeid1346
August 20th, 2016, 19:31
لطفا یکی جواب مارو هم بده برای ثبت نام شناسه ملی میخواد این شناسه ملی داستانش چیه؟

نکنه حقوقی اقدام کردید ؟

دوستان هنوز این برگه هایی ک میگید ملت میفرسته واسه من نیومده من برج 2 اقدام کردم برای گرفتن درگاه !

akbar_syberia
August 21st, 2016, 10:32
نکنه حقوقی اقدام کردید ؟

دوستان هنوز این برگه هایی ک میگید ملت میفرسته واسه من نیومده من برج 2 اقدام کردم برای گرفتن درگاه !

تا تلفنی پیگیری نکنید نمی تونید سریع بگیرید .

entel
September 20th, 2016, 00:33
دوستان من برام یه سوالی پیش اومده میخاستم اساتید راهنمایی کنن من از به پرداخت درخواست درگاه حقیقی دادم الان بهم ایمیل زدن که باید کپی اجاره نامه یا سند مالکیت یا جواز کسب بفرستی من توی خونه پدری هستم ایا از سند خونه کپی بگیرم و اسکنشون رو براشون ایمیل کنم کارم حل میشه خونه به نام پدرمه اگه حل میشه بفرمایید باید از کدوم صفحات سند کپی بگیرم منتظر راهنماییتون هستم با تشکر

OmizbanCo
September 20th, 2016, 01:06
دوستان من برام یه سوالی پیش اومده میخاستم اساتید راهنمایی کنن من از به پرداخت درخواست درگاه حقیقی دادم الان بهم ایمیل زدن که باید کپی اجاره نامه یا سند مالکیت یا جواز کسب بفرستی من توی خونه پدری هستم ایا از سند خونه کپی بگیرم و اسکنشون رو براشون ایمیل کنم کارم حل میشه خونه به نام پدرمه اگه حل میشه بفرمایید باید از کدوم صفحات سند کپی بگیرم منتظر راهنماییتون هستم با تشکر

سلام و درود

فقط صفحه اول سند

موفق باشید

masoudfn
November 2nd, 2020, 16:53
یه نکته ای هم که تو ساخت درگاه پرداخت (https://rayanpay.com) مستقیم وجو داره، مالیات هستش، ووقتی از بانک میگیره ادم باید مالیاتش رو هم بده، به نظرم همون درگاه واسط بهتر باشه و خیالت راحتر هستش..