PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسشنامه > لطفا شرکت کنید

E-Beshkani
June 26th, 2016, 16:17
سلام، خسته نباشید،
شهادت مظلومانه امام علی (ع) رو به شما کاربران عزیزی تسلیت میگم

سوالی از شما دارم
فرض کنین برای شما یه صفحه تبلیغات باز میشه، یا یه بنر تبلیغاتی نظر شما رو جلب میکنه و کلیک میکنین
وقتی وارد صفحه میشین ، میبینین که یه محصولی الکترونیکیه مثلا یه کتاب pdf

خب ما فرض رو بر این میزاریم که شما به موضوع این کتاب علاقه ای ندارین و یا احساس میکنین کتاب مفیدی نیست

میتونم از شما بپرسم شما بیشتر چه نوع کتابی رو بیشتر میپسندین و حاظرین بابت دانلودش یه هزینه ای پرداخت کنین؟
و اون کتاب چه ویژگی داشته باشه که شما رو ترغیب کنه به خریدش؟

بابت پاسخگویی ، پیشاپیش ممنونم

E-Beshkani
June 27th, 2016, 12:01
دوستان نظری ندارن؟

E-Beshkani
June 27th, 2016, 21:34
آپ . . . . . .

OmidX
June 27th, 2016, 21:48
سلام، خسته نباشید،
شهادت مظلومانه امام علی (ع) رو به شما کاربران عزیزی تسلیت میگم

سوالی از شما دارم
فرض کنین برای شما یه صفحه تبلیغات باز میشه، یا یه بنر تبلیغاتی نظر شما رو جلب میکنه و کلیک میکنین
وقتی وارد صفحه میشین ، میبینین که یه محصولی الکترونیکیه مثلا یه کتاب pdf

خب ما فرض رو بر این میزاریم که شما به موضوع این کتاب علاقه ای ندارین و یا احساس میکنین کتاب مفیدی نیست

میتونم از شما بپرسم شما بیشتر چه نوع کتابی رو بیشتر میپسندین و حاظرین بابت دانلودش یه هزینه ای پرداخت کنین؟
و اون کتاب چه ویژگی داشته باشه که شما رو ترغیب کنه به خریدش؟

بابت پاسخگویی ، پیشاپیش ممنونم

سلام ، خیر ، نه تنها جالب نیست ، بلکه بسیار آزار دهنده ست ، ب همین دلیل چند سالی میشه ک رو مرورگرم هم pop-up blocker دارم و هم ad blocker ، ک همه ی تبلیغات و پاپ آپ ها رو میبندن ! ;)

بنده سه تا کتابخونه تو اطاقم دارم و ب نطر من نسخه pdf کتاب های فارسی ک تو نت فراوانه ، نه تنها هیچ گونه ارزشی نداره ک بخوام براش هزینه کنم ، بلکه توهین ب نویسنده و انتشارات اون کتاب هم هست.

مگر اینکه با رضایت کامل نویسنده ، نسخه pdf ش توسط ناشر اون کتاب منتشر شده باشه ، ک در اون صورت داستان فرق میکنه.

E-Beshkani
June 27th, 2016, 22:02
سلام ، خیر ، نه تنها جالب نیست ، بلکه بسیار آزار دهنده ست ، ب همین دلیل چند سالی میشه ک رو مرورگرم هم pop-up blocker دارم و هم ad blocker ، ک همه ی تبلیغات و پاپ آپ ها رو میبندن ! ;)

بنده سه تا کتابخونه تو اطاقم دارم و ب نطر من نسخه pdf کتاب های فارسی ک تو نت فراوانه ، نه تنها هیچ گونه ارزشی نداره ک بخوام براش هزینه کنم ، بلکه توهین ب نویسنده و انتشارات اون کتاب هم هست.

مگر اینکه با رضایت کامل نویسنده ، نسخه pdf ش توسط ناشر اون کتاب منتشر شده باشه ، ک در اون صورت داستان فرق میکنه.

بنده میخوام خودم یک کتاب pdf بنویسم نه اینکه کپی کنم

alirezakaj
June 27th, 2016, 22:02
سلام
اگر میخوای کتاب نویسی کنی و بزاری برا فروش باید بگم راه کسب در امد خوبیه به یک شرط
تنها چیزی که برای ملت اهمیت داره راه های کسب درامد واقعی توی اینترنت هست . راه های جذب لایک و فالوور فیس بوک و اینستا و ... تلگرام وو..
اما باید حتما 100 درصد کتابتون کاربردی باشه و آسون .
بنده خودم یک کتاب از خارجی ها خریدم در مورد کسب درامد هه هه عالی بود ! الانم دارم میزنم تو کارش کلی پول پارو کنم .

E-Beshkani
June 27th, 2016, 22:05
سلام
اگر میخوای کتاب نویسی کنی و بزاری برا فروش باید بگم راه کسب در امد خوبیه به یک شرط
تنها چیزی که برای ملت اهمیت داره راه های کسب درامد واقعی توی اینترنت هست . راه های جذب لایک و فالوور فیس بوک و اینستا و ... تلگرام وو..
اما باید حتما 100 درصد کتابتون کاربردی باشه و آسون .
بنده خودم یک کتاب از خارجی ها خریدم در مورد کسب درامد هه هه عالی بود ! الانم دارم میزنم تو کارش کلی پول پارو کنم .

میشهه اون کتاب رو معرفی کنید؟؟؟ :)

pardazit.net
June 27th, 2016, 22:05
با سلام و عرض احترام

کتاب محصول ارزشمندی هست اما اگر همان طور که همکار محترم فرمودن این pdf دارای مجوز های لازم و با رضایت کامل نویسنده باشد.

اما پاپ آپ و یا هر صفحه ای که بدون اجازه کاربر باز شود به نظرم بی احترامی به کاربر است.
در برند سازی های حرفه ای تاکید فراوان شده است که هیچگاه برای برند سازی از پاپ آپ استفاده نکنید چون باعث تنفر کاربر از این برند خواهد شد.

شما یک نظر سنجی در مورد پاپ آپ انجام بدین فقط این جمله را خواهید شنید:

"فحش میدم و صفحه رو میبندم!" (ببخشید البته اما واقعیت همین است)

E-Beshkani
June 27th, 2016, 22:16
با سلام و عرض احترام

کتاب محصول ارزشمندی هست اما اگر همان طور که همکار محترم فرمودن این pdf دارای مجوز های لازم و با رضایت کامل نویسنده باشد.

اما پاپ آپ و یا هر صفحه ای که بدون اجازه کاربر باز شود به نظرم بی احترامی به کاربر است.
در برند سازی های حرفه ای تاکید فراوان شده است که هیچگاه برای برند سازی از پاپ آپ استفاده نکنید چون باعث تنفر کاربر از این برند خواهد شد.

شما یک نظر سنجی در مورد پاپ آپ انجام بدین فقط این جمله را خواهید شنید:

"فحش میدم و صفحه رو میبندم!" (ببخشید البته اما واقعیت همین است)

هدف من فقط پیدا کردن موضوع پرطرفدار برای نوشتن کتاب است

وگرنه به هیچ وجه قصد پاپ آپ و... رو ندارم

pardazit.net
June 27th, 2016, 22:38
بسیار عالی
اگر نویسنده هستید عقیده دارم هر چه از دل برآید بر دل نشیند ببینید خودتون یه چه عناوین و موضوعاتی علاقه دارید و شروع کنید تا مخاطب خاص خودتان را بیابید

اگر گردآورنده هستید فکر میکنم در زمینه های موفقیت (با اینکه منابع زیاد هست اما باز هم پر مخاطب است) در زمینه های استارت آپ و ایده های نوین خوب میتوانید فعالیت کنید مخصوصا اگر بتوانید از منابع خارجی گرد آوری و ترجمه کنید

شخصا مدتی پیش در مورد "فروش لباس زیر در قطب شمال" یک کتاب خوندم که واقعا جالب بود و بهم انگیزه زیادی در فروش و بازاریابی داد.

در کل کتاب های انگیزشی طرفدار های زیادی داره چون ملتی هستیم جوان و بیکار با آرزو های بزرگ و جیبی بی پول !پس اینجور کتاب ها میتونه جذاب باشه

alirezakaj
June 28th, 2016, 00:32
میشهه اون کتاب رو معرفی کنید؟؟؟ :)
هه
در حال حاضر نمیتونم .
بزار خوب که جیبم پر از پسته و فندق شد بعدش میزارم برا فروش البته نسخه رو خودم مینویسم و به قیمت خیلی بالا میفروشم.
یک راهنمایی : محتوای کتاب هایی که من جذبشون میشم غیر قانونی هست دوست عزیز . چیتینگ غیر قانونی و ...
روش داره کلا که این کتاب دمش گرمه همرو گفته
لول .

E-Beshkani
June 28th, 2016, 00:36
هه
در حال حاضر نمیتونم .
بزار خوب که جیبم پر از پسته و فندق شد بعدش میزارم برا فروش البته نسخه رو خودم مینویسم و به قیمت خیلی بالا میفروشم.
یک راهنمایی : محتوای کتاب هایی که من جذبشون میشم غیر قانونی هست دوست عزیز . چیتینگ غیر قانونی و ...
لول .

‌‌‌‌‌:/

m_dg_farari
June 29th, 2016, 03:01
هه
در حال حاضر نمیتونم .
لول .
استارتر عزیز ، خیلی درگیرن اینچنین پست ها نشو
بالاخره ایشون بین پارو زدنش ، یکمم خسته میشه میاد تفریح تو وبهاستینگ تالک!

خیلی واضح و مشخص ایشون گفتن دیگه! کتابی تهیه کردن که روش های دز-دی رو یاد میده!!!! مشخصا این کتاب پرطرفدار هست! شما قصد نوشتن چنین کتابی رو دارید!؟

هر کتابی ، و بهره بگیم هر موضوعی ، مخاطب خاص خودش رو داره.
اینجا و در این انجمن ، بیشترین مباحثی که مورد توجه هست مباحث Network و Programming هست.
اما شما در هر رشته ای که تخصص دارید ، کتاب کاربردی بنویسید ، قطعا مورد توجه اون قشر قرار میگیره
منتها قبل از شروع به کار ، در مورد بازار هدف تحقیق کنید که آیا اصلا گستره ی این بازار به حدی هست که به شما بازدهی در حد سود بده؟
پیشنهاداتی که چندتا از دوستان دادن بسیار جالب بود...
استارت آپ ها ، روش های خلق ایده ، چگونه "نوآور" باشیم!؟ و ...
که به طور کلی برمیگرده به روش های افزایش درامد و بهبود وضعیت اقتصادی
چرا؟ یکی از دوستان گفتن. ملتی جوان ، بیکار و به دنبال پیمودن ره صد ساله در 2 ساعت الی 3 ساعت و 7 دقیقه نهایتا دیگه!

ولی جدا از تبلیغات اسپم بپرهیزید! به شدت تخریب کننده هست
من از اول ، از فیس نما متنفر بودم و برندی زننده و تنفر زاس بوده و هست برای من! تو گوگل هم پاپ آپ داده بود!!!!
هنوزم میده تو یه سری سایتا!!

- - - Updated - - -

آها یه موضوع ، اگر میتونید کتاب تخصصی بنویسید ، تسطل به زبان انگلیسی هم دارید پیشنهاد میکنم به زبان انگلیسی بنویسید کتابتون رو.
هرچی باشه بازار هدفتون ، با زبان انگلیسی ، به شدت وسیع تر از فارسی خواهد بود.

alirezakaj
June 29th, 2016, 14:44
استارتر عزیز ، خیلی درگیرن اینچنین پست ها نشو
بالاخره ایشون بین پارو زدنش ، یکمم خسته میشه میاد تفریح تو وبهاستینگ تالک!

خیلی واضح و مشخص ایشون گفتن دیگه! کتابی تهیه کردن که روش های دز-دی رو یاد میده!!!! مشخصا این کتاب پرطرفدار هست! شما قصد نوشتن چنین کتابی رو دارید!؟

هر کتابی ، و بهره بگیم هر موضوعی ، مخاطب خاص خودش رو داره.
اینجا و در این انجمن ، بیشترین مباحثی که مورد توجه هست مباحث Network و Programming هست.
اما شما در هر رشته ای که تخصص دارید ، کتاب کاربردی بنویسید ، قطعا مورد توجه اون قشر قرار میگیره
منتها قبل از شروع به کار ، در مورد بازار هدف تحقیق کنید که آیا اصلا گستره ی این بازار به حدی هست که به شما بازدهی در حد سود بده؟
پیشنهاداتی که چندتا از دوستان دادن بسیار جالب بود...
استارت آپ ها ، روش های خلق ایده ، چگونه "نوآور" باشیم!؟ و ...
که به طور کلی برمیگرده به روش های افزایش درامد و بهبود وضعیت اقتصادی
چرا؟ یکی از دوستان گفتن. ملتی جوان ، بیکار و به دنبال پیمودن ره صد ساله در 2 ساعت الی 3 ساعت و 7 دقیقه نهایتا دیگه!

ولی جدا از تبلیغات اسپم بپرهیزید! به شدت تخریب کننده هست
من از اول ، از فیس نما متنفر بودم و برندی زننده و تنفر زاس بوده و هست برای من! تو گوگل هم پاپ آپ داده بود!!!!
هنوزم میده تو یه سری سایتا!!

- - - Updated - - -

آها یه موضوع ، اگر میتونید کتاب تخصصی بنویسید ، تسطل به زبان انگلیسی هم دارید پیشنهاد میکنم به زبان انگلیسی بنویسید کتابتون رو.
هرچی باشه بازار هدفتون ، با زبان انگلیسی ، به شدت وسیع تر از فارسی خواهد بود.

شما هنوز فرق سرقت و چیتینگ رو نمیدونی دوست عزیز پس نظر نده. من اگر دنبال سرقت بودم تا الان میلیاردر شده بودم .
چیتینگ ینی کاری میکنی که روش رو دور بزنی و سریعتر به هدف برسی. نه اینکه سرقت کنی . این کار مثل دور زدن قانون کپی رایت هست درسته غیر قانونیه اما سرقت حساب نمیشه.
موفق باشی دوست عزیز

سیدرضا بازیار
June 29th, 2016, 19:30
بستگی به زمینه کاری مردم داره
مثلا اگه در زمینه اموزش هک باشه بدون شک حاضرم بخرمش!
مثلا اموزش هک ۱۰ نوع باگ باشه اما باگ اولی رو رایگان بزارید تا مطالعه کنم. اگه مفید بود بقیه رو حتما میخرم

مثلا: اموزش اختلاس - اموزش هک - اموزش باز کردن انواع قفل - اموزش د.ز.د.ی و... اینا در ایران زیاد خریدار داره

quest
June 29th, 2016, 19:36
کتاب های قدیمی.. کتاب هایی که نوشته نویسندگان بزرگ و قابل احترام هستند
براساس علاقه است.. شاید یکی کتاب شعر و یا یکی رمان رو ترجیح بده.. اما چیزی که مهمه اینکه کتاب ارزشمندی باشه.. حالا هرچی باشه. ارزش خرید رو داشته باشه

شما احتمالا با پااپ می خواید محصول بفروشید. درسته!!؟
محصولی که کاربر رو هیجان زده کنه.. بگه عه.. این کتابه :-)) برم بخرمش ://

E-Beshkani
June 30th, 2016, 15:17
کتاب های قدیمی.. کتاب هایی که نوشته نویسندگان بزرگ و قابل احترام هستند
براساس علاقه است.. شاید یکی کتاب شعر و یا یکی رمان رو ترجیح بده.. اما چیزی که مهمه اینکه کتاب ارزشمندی باشه.. حالا هرچی باشه. ارزش خرید رو داشته باشه

شما احتمالا با پااپ می خواید محصول بفروشید. درسته!!؟
محصولی که کاربر رو هیجان زده کنه.. بگه عه.. این کتابه :-)) برم بخرمش ://

نخیر از پاپ آپ بیزارم

یا لندینگ پیج میزنم و تبلیغ بنری میکنم و یا تبدیل به اپ اندرویدی میکنمش

Mr.programmer
June 30th, 2016, 16:54
با وجود اینهمه ویدیو آمورشی از سراسر نت کی میاد نوشته بخونه؟؟ بزنین تو کار ویدیو آموزشی... خیلی بهتره..

E-Beshkani
June 30th, 2016, 16:59
با وجود اینهمه ویدیو آمورشی از سراسر نت کی میاد نوشته بخونه؟؟ بزنین تو کار ویدیو آموزشی... خیلی بهتره..

درسته من خودمم ویدیو رو بیشتر میپسندم، اما همه موضوعات رو که نمیشه در قالب فیلم ارائه داد.
تشکر.