PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش دریافت نماد اعتماد

mihanservice
June 26th, 2016, 15:47
سلام ، روز بخیر
همونطور که می دونید ، شرکت دیمارکت راه اندازی فروشگاه اینترنتی رو انجام میده. در کنار این کار ، ما پیگیری برای دریافت نماد اعتماد رو هم برای مشتریان خودمون انجام میدیم.
به همین جهت ، این تاپیک رو ایجاد کردم تا راهنمایی کنم برای دریافت نماد و توضیحات کلی در این رابطه بدم تا عزیزانی که می خوان نماد بگیرن ، بدونن چه چیزهایی رو باید از قبل آماده کنن.
در حال حاظر دریافت نماد به شدت ساده شده! :دی و همه میدنونیم که علت این ساده شدن چیه!
در حال حاظر هیچ مکان تجاری و یا جواز کسب ، سند ، قولنامه و ... نیاز نیست.
همچنین استعلام اماکن هم حذف شده.
برای دریافت نماد شما نیاز به یک سایت آماده فروش دارید و یک کپی کارت ملی.
همچنین داشتن تلفن ثابت ، موبایل و یک آدرس پستی معتبر هم نیازه.
مراحل نماد :
1- ثبت نام در سایت enamad.ir و احراز هویت
این احراز هویت با تلفن همراه و ثابت انجام میشه و حدودا 5 دقیقا زمان میبره.
2- ثبت سایت
در این مرحله سایت خودتون رو ثبت می کنید. همچنین احراز هویت سایت هم نیازه. که به چند روش انجام میشه. یا یک ایمیل از طرف نماد به یکی از ایمیل های سایت شما ارسال میشه ، یا نماد از شما میخواد یک فایل رو در هاست خودتون بسازید.
و همچنین در این مرحله باید بگید که چه کالاهایی رو میخواید توی سایت بفروشید.
همچنین احراز محل فعالیت ، موبایل و شماره تماس تلفن ثابت هم در این مرحله انجام میشه.
مبلغ 35 هزار تومان هم بابت 4-5 بار ارسال بسته پشتی احراز محل سکونت باید پرداخت کنید.
یک چک لیست 16 تایی هم وجود داره که بهتره برای سریعتر انجام شدن کار ، خودتون یکبار چک کنید و بعد تایید کنید.
با توجه به اینکه برای احراز آدرس پستی ، یک بسته برای شما به آدرسی که دادید پست میشه و این مورد ممکنه 4-5 روز زمان ببره ، حتی قبل از تایید پستی میتونید درخواست بررسی رو به ارزیاب نماد ارسال کنید.
کل این مراحل حدود 2 ساعت انجامش زمان میبره.
و البته آدرس پستی 4-5 روز
3- تایید ارزیاب
در این مرحله ، ارزیاب یا همون کارشناس نماد ، سایت شما رو بررسی می کنه. این بررسی حدود 2 الی 5 روز ممکنه طول بکشه.
در صورتی که تایید نشه ، میگه چه مواردی باید بررسی و رفع بشه. البته هیچ توضیح کاملی نمیده و مجبور میشید با نماد تماس بگیرید و اگر موفق به تماس بشید ، بپرسید دقیقا مشکل کجاست! ولی همیشه دلایل نماد برای رد پرونده منطقی بوده (طبق تجربه)
4- ارسال مدارک فیزیکی
بعد از مرحله 3 ، یک بسته پستی برای شما ارسال میشه ، توی بسته یک کد رمز هست برای احراز محل کار ، و یک برگ A4 که نوشته چه مدارکی رو باید به چه صورتی و به کجا ارسال کنید.
در 99% مواقع این مدارک هستند : کپی کارت ملی ، و تعهد نامه
تعهدنامه رو باید ببرید دفترخونه و رسمیش کنید. که حدود 30-40 تومن هزینه داره. این موارد رو به صندوق پستی نماد ارسال می کنید.
این مرحله و با ارسال مدارک حدود 4-5 روز زمان نیاز داره.
5- تایید مدارک فیزیکی
صندوق پستی نماد روزهای پنجشنبه خالی میشه. یعنی چه مدارک شما شنبه رسیده باشه دست نماد و چه پنج شنبه ، شما باید تا اولین پنج شنبه صبر کنید. و بررسی مدارک و تایید اونها ، حدود 3 روز بعد از اولین پنج شنبه زمان میبره.
6- تایید مدیر
در صورت تایید مدارک فیزیکی ، میرسیم به مرحله آخر که تایید مدیر باشه.
در این مرحله مدیر مرکز نماد ، باید پرونده شما رو تایید کنه. در صورت تایید ، کد نماد به شما اعطا میشه و میتونید در سایت نمایش بدید.
این مرحله حدود 2-3 روز زمان میبره.

و این بود 7 خان رستم دریافت نماد اعتماد!
حالا اگر خواستید نماد 2 ستاره بگیرید ، بعد از تایید مدیر می تونید درخواست بدید.

موفق باشید
محمدرضا پورسلطان
www.dmarket.ir

T.Toosi
June 26th, 2016, 15:55
باسلام، میانگین زمان تایید کارشناس برای اعطای لوگو ساماندهی هم اطلاعی دارید ؟

mihanservice
June 26th, 2016, 16:04
زمان کارشناسی اصلا مشخص نمکینه. طبق تجربه حداقل 2 روز و حداکثر 7 روز
بعد از تایید کارشناسی ، یک تایید مدیر هم داره که 2-3 روز تا یک هفته اون زمان میبره

amin0181
June 26th, 2016, 16:30
تعهدنامه رو باید ببرید دفترخونه و رسمیش کنید. که حدود 30-40 تومن هزینه داره. این موارد رو به صندوق پستی نماد ارسال می کنید.
:
هر برگه تا جایی که یادم هست حدود 7000 تومن هست
-
در مرحله ارزیابی نیز شما باید یک اکانت با مشخصات نماد بسازید جهت ارزیابی
-
http://reg.enamad.ir/

-
و این که نیاز هست سایت شما در ساماندهی نیز ثبت بشه

mihanservice
June 26th, 2016, 16:33
:
-
-

-

جدیدا نیاز به ثبت در ساماندهی نیست!

Armis
June 26th, 2016, 18:27
:
-
-

-

برای دریافت نماد ، نیازی به ثبت در ساماندهی نیست
موفق باشید

- - - Updated - - -

اگر بخواهید در سایت ساماندهی برای نشر دیجیتال مجوز دریافت کنید ، تا اینجایی که من پیش رفتم اولین موارد رو سریع میتونید برید پر کنید و مرحله بعدی بعد از 2-4 روز کاری تغییر وضعیت داده میشید به مراجعه به حراست. بعد از مراجعه به حراست استان خودتون ، حراست استان مدارک رو برای حراست مرکزی پست میکنه و تا بدستشون برسه و تغییر وضعیت داده بشه تغریبا 7-8 روز طول میکشه. الان تو وضعیت بررسی استعلام حراست هستیم که تقریبا 5 روز گذشته و هنوز تغییر وضعیت داده نشد. حالا چه مراحلی بعد از این داره دیگه خبر ندارم.

در ضمن جدیدا فکر می کنم فقط به افراد حقوقی اجازه ثبت نام میدن یا کسانی که شرکت در شرف تاسیس دارند.
پیروز و سربلند باشید

geniune
June 27th, 2016, 00:27
باتشکر از تاپیک مفید

لطفا تاپیکی با عنوان دریافت درگاه بانکی مستقیم (به عنوان مثال ملت)پس از دریافت نماد اعتماد باز و ما رو بهره مند کنید از توضیحات مفید و رفع اشکالاتی که هست

نماز و روزه های دوستان هم قبول باشه <3

T.Toosi
June 27th, 2016, 01:18
ما یک سایت کسب درآمدم برای مترجم های زیرنویس پارسی داریم، میخوایم از saramad.ir مجوز نشر دیجیتال بگیریم من که رفتم تو سایتش گیج شدم، نیازمند شخص حقیقی است و ما هم به هیچ عنوان نمیتونیم شرکت ثبت کنیم، راه حلی برای این مشکل دارید ؟

negarnovin
June 27th, 2016, 01:26
کلا یه پروسه 1 ماهه می باشد 1 ماه زمان می برد.

Armis
June 27th, 2016, 10:55
ما یک سایت کسب درآمدم برای مترجم های زیرنویس پارسی داریم، میخوایم از saramad.ir مجوز نشر دیجیتال بگیریم من که رفتم تو سایتش گیج شدم، نیازمند شخص حقیقی است و ما هم به هیچ عنوان نمیتونیم شرکت ثبت کنیم، راه حلی برای این مشکل دارید ؟

فعلا فقط برای اشخاص حقیقی هست و یا میتونی بزنی در شرف تاسیس اما بعد از انجام مراحل مربوطه تا زمانیکه شرکت رو ثبت نکنی و شماره ثبت رو به ساماندهی ندید مجوزی صادر نمیشه

mihanservice
June 27th, 2016, 13:03
باتشکر از تاپیک مفید

لطفا تاپیکی با عنوان دریافت درگاه بانکی مستقیم (به عنوان مثال ملت)پس از دریافت نماد اعتماد باز و ما رو بهره مند کنید از توضیحات مفید و رفع اشکالاتی که هست

گرفتن درگاه خیلی سادست. میری شعبه میگیر درگاه می خوام! میدن :دی
البته الان به محظ اینکه شما نماد اعتماد بگیری خودشون با شما تماس میگیرن.

- - - Updated - - -

اگر بتونید خودتون شرکت ثبت کنید که خیلی خوبه! الان شرکتهایی مثل فکر برتر برای شما شرکت سهامی خاص ثبت می کنن با 250 هزار تومن!
ولی اگر نمیخواین شرکت داشته باشین ، راهی نیست مگر اینکه از طرف کسی که شرکت ثبت شده داره اقدام کنید.

payamkutah.com
June 27th, 2016, 13:40
باتشکر از تاپیک مفید

با کسب اجازه از استارتر عزیز تاپیک زیر رو میتونید مطالعه نمائید

بصورت فدم به قدم توضیح داده شد.
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=168762&goto=newpost

auuob
June 27th, 2016, 16:05
با سلام و وقت بخیر

تشکر بابت آموزش.

به نظر شما بصورت حقیقی نماد را دریافت کنیم بهتر است یا بصورت حقوقی؟
(به لحاظ مالیات و ...)

ارادتمند

mihanservice
June 27th, 2016, 17:13
با سلام و وقت بخیر

تشکر بابت آموزش.

به نظر شما بصورت حقیقی نماد را دریافت کنیم بهتر است یا بصورت حقوقی؟
(به لحاظ مالیات و ...)

ارادتمند

قطعا حقیقی راحت تر هست. در صورتی که بعدا بخوان مالیان هم دریافت کنن ، حقیقی با یک اظهارنامه قالب رفع هست. ولی حقوقی نیاز به دفاتر و ... داره.
حقیقی هم گرفتن نمادش راحت تره.

DJ_2015
June 27th, 2016, 20:44
سلام
برای گرفتن درگاه مستقیم از بانک , کارمزد چقدر دریافت میکنن؟
و اینکه کدوم بانک برای گرفتن درگاه پیشنهاد میدید و سریعتر درگاه میدن؟

mihanservice
June 27th, 2016, 22:17
سلام
برای گرفتن درگاه مستقیم از بانک , کارمزد چقدر دریافت میکنن؟
و اینکه کدوم بانک برای گرفتن درگاه پیشنهاد میدید و سریعتر درگاه میدن؟

خیر کارمزد رو هیچ بانکی در حال حاظر دریافت نمی کنه.
بهتره همزمان از دو یا چند بانک درگاه بگیرید تا در صورت قطع شدن یکی ، مشتریانتون رو از دست ندین

به نظر من در حال حاظر با کیفیت نرین درگاه رو سامان داره.

mr.jabbari
June 28th, 2016, 11:44
اقا واقعا تشکر میکنم فک میکنم یکی از چند تایپیک خوبی بود که تو وب هاستینگ تالک دیدم
:)
یه سوال داشتم
الان یه سری درگاه های واسطه به سایت های غیر مجاز درگاه میدن اینا رو چطوری باهاشون برخورد میشه؟ در کل چیلتر میشن؟ خخخخخخ
یا نه مثلا به پیگیری فتا میرسه داستان؟
و اگر میشه تخمینی بگین برای زدن درگاه واسطه چقد هزینه لازم هست؟؟؟
وبه صورت تخمینی اگر یه سایت صفحه اول سرچ های مربوط به درگاه باشه
میتونه درماه چقد درامد داشته باشه؟

mihanservice
June 28th, 2016, 11:50
اقا واقعا تشکر میکنم فک میکنم یکی از چند تایپیک خوبی بود که تو وب هاستینگ تالک دیدم
:)
یه سوال داشتم
الان یه سری درگاه های واسطه به سایت های غیر مجاز درگاه میدن اینا رو چطوری باهاشون برخورد میشه؟ در کل چیلتر میشن؟ خخخخخخ
یا نه مثلا به پیگیری فتا میرسه داستان؟
و اگر میشه تخمینی بگین برای زدن درگاه واسطه چقد هزینه لازم هست؟؟؟
وبه صورت تخمینی اگر یه سایت صفحه اول سرچ های مربوط به درگاه باشه
میتونه درماه چقد درامد داشته باشه؟

لطف دارید.
در مورد درگاه های واسطی که به سایت های غیرمجاز درگاه میدن باید عرض کنم که دو حال وجود داره.
یکی اینکه واسط میدونه داره به سایت غیرمجاز درگاه میده!
و یکی اینکه نمیدونه! یعنی پذیرنده در پوشش یک سایت خوب و سالم ، برای کارهای دیگه از درگاه استفاده می کنه. اگر هر دو روی یک سرور باشن ، چون آی پی یکی هست ، میشه چند سایت بایک درگاه پرداخت داشت.
اونی هم که میدونه ، قطعا باهاش برخورد میشه. خود این موضوع که شما با علم به غیرمجاز بودن سایت به اون حدمات بدی ، با شریک جرم اون کار تفاوتی نداره!

برای زدن درگاه واسط هزینه حدود 15-20 تومان کافیه. ولی برای تبلیغات و جذب مشتری باید بیشتر هزینه کنید.
صفحه اول بودن درآمد آنچنانی برای شما نخواهد داشت. اعتبار هست که به مشتری رو سمت شما میکشه!

mr.jabbari
June 28th, 2016, 12:09
لطف دارید.
در مورد درگاه های واسطی که به سایت های غیرمجاز درگاه میدن باید عرض کنم که دو حال وجود داره.
یکی اینکه واسط میدونه داره به سایت غیرمجاز درگاه میده!
و یکی اینکه نمیدونه! یعنی پذیرنده در پوشش یک سایت خوب و سالم ، برای کارهای دیگه از درگاه استفاده می کنه. اگر هر دو روی یک سرور باشن ، چون آی پی یکی هست ، میشه چند سایت بایک درگاه پرداخت داشت.
اونی هم که میدونه ، قطعا باهاش برخورد میشه. خود این موضوع که شما با علم به غیرمجاز بودن سایت به اون حدمات بدی ، با شریک جرم اون کار تفاوتی نداره!

برای زدن درگاه واسط هزینه حدود 15-20 تومان کافیه. ولی برای تبلیغات و جذب مشتری باید بیشتر هزینه کنید.
صفحه اول بودن درآمد آنچنانی برای شما نخواهد داشت. اعتبار هست که به مشتری رو سمت شما میکشه!

تشکر از جوابتون
اگر میشه تخمینی بگین که درامدش چطوره؟؟ و چه راه هایی میتونه درامد رو افزایش بده؟
و اسکریپتی میشناسین برای این کار؟که تهیه کنیم

mihanservice
June 28th, 2016, 12:13
تشکر از جوابتون
اگر میشه تخمینی بگین که درامدش چطوره؟؟ و چه راه هایی میتونه درامد رو افزایش بده؟

شرکتهای فعلی درآمدشون فقط از طریق کارمزد هست.
مثلا 1% از هر تراکنش دریافت می کنن
به عنوان مثال ، شما اگر 100 پذیرنده فعال داشته باشید که هر کدون روزی 50 تراکنش داشته باشن میشه روزی 5.000 تراکنش
و اگر مبلغ هر تراکنش رو 100.000 تومان میانگین در نظر بگیرید میشه روزی 500.000.000 تومان!
اگر فقط نیم درصد بخواید دریافت کنید ، روزی 2.5 میلبون تومان درآمد شما میشه. اعتباری هم که توی بانک برای شما ایجاد می کنه بماند!

اگر هم خواستید همچین سایتی طراحی کنید ، ما این کار رو انجام میدیم 09112704154 پورسلطان

sepahanserver
June 28th, 2016, 12:15
تشکر از جوابتون

درود
اگر قصد راه اندازی درگاه واسط دارید پیشنهاد میکنم از اسکریپت اختصاصی استفاده کنید .
در وهله اول کاملا اعتماد سازی کنید .
امکاناتی جدید بیاورید ک توان رقابت با رقبای خود را داشته باشید.

اگر قصد دارید مانند خیلی از دوستان با تهیه یک اسکریپت 2-3میلیونی فعالیت کنید پیشنهاد میکنم ک از تصمیمتان صرف نظر کنید .

DJ_2015
August 6th, 2016, 09:18
سلام
من همه موارد رو طی کردم.در مرحله اخر مدیر مورد دوم چک لیست الزامات (قانون مندی کسب و کار) را تایید نکرد!
موارد نقص اعلامی از سوی مدیر: ارائه خدمات اینترنت نیازمند درج مجوز است . تصویر مجوزهای اخذ شده را در بخش لیست خدامت و مجوزها در منوی مدیریت کسب وکار بارگذاری نمایید.

فعالیتم در زمینه سرویس کاهش پینگ و تبدیل اینترانت به اینترنت هست. چه مجوزی باید جور کنم؟ بدون تهیه مجوز نمیشه مدیر رو قانع کنم؟ ارزیاب قبلا همه موارد رو برام تایید کرده بود

لطفا راهنمایی کنید