PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متن قرار داد سروش رسانه

live
June 26th, 2016, 14:44
باسلام
من شنیدم که سروش رسانه جدیدا کیفیت خوبی داره
لطفا نمونه قرار داد با این دیتاسنتر رو برام بفرستید
باتشکر

a.e
June 27th, 2016, 00:28
با سلام و عرض ادب

با دیتاسنتر مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید و درخواست نمایید تا نمونه قرارداد را برای شما ارسال کنند.

TheEnnd
June 27th, 2016, 00:32
باسلام
من شنیدم که سروش رسانه جدیدا کیفیت خوبی داره
لطفا نمونه قرار داد با این دیتاسنتر رو برام بفرستید
باتشکر

خیر اشتباه مارو نکنید بخش فروششون میگه ما دیتاسنتر صداسیما هستیم فلان کارارو میکنیم فایروال داریم
درصورتی که دیتاسنترشون طبق گفته مدیر فنی اونجا خیلی کوچیک و دارای پهنای باند کم و بدون فایروال هست و مخصوصا ترافیک گرون و پشتیبانی خیلی بد بنده پورت گیگ گرفته بودم 100 داده بودن بهم قبول هم نمیکردن

viasky
June 27th, 2016, 00:37
آشنای نزدیک بنده پست مهمی در این مجموعه نیم دولتی دارند و بنده ۴ سال هم سابقه کار دارم ازشون
اما متاسفانه پیشنهاد نمیشه اصلا
مشکلات بسیاری دارند
پیروز باشید

live
June 27th, 2016, 00:49
خیر اشتباه مارو نکنید بخش فروششون میگه ما دیتاسنتر صداسیما هستیم فلان کارارو میکنیم فایروال داریم
درصورتی که دیتاسنترشون طبق گفته مدیر فنی اونجا خیلی کوچیک و دارای پهنای باند کم و بدون فایروال هست و مخصوصا ترافیک گرون و پشتیبانی خیلی بد بنده پورت گیگ گرفته بودم 100 داده بودن بهم قبول هم نمیکردن

والا فروشندش خانم تقی زاده و مدیر it آقای ریاحی هستن ، خیلی احترام میزارن و پولی بابت kvm نمیگیرن قبلاً هم که خیلی بهتر از پارس آنلاین و تبیان بود یه مدتی بخاطر افزایش درخواست کلو کم آوردن ولی الان بهتر شدن ، در حقیقت این مشکل برای تبیان ، پارس آنلاین و آسیاتک هم بود ، همین پارسال گفتن که آسیا برقش رفته و اون افتضاح به بار اومد ، پارس آنلاینم میگفتن که ححم کم میشه و درستکار نیستن ، تبیان هم خیلی مشکلات از جمله مفقود شدن سرور یه بنده خدا بود که مدعی بود تو گرازش پلیس هم مفقودی درج شده و یه مدتیم کیفیت پهنای باندشون افت داشت
به نظر دوستان نباید دوباره به سروش رسانه اعتماد کرد ؟ همونطور که به سایر دیتاسنترها دوباره اعتماد کردید ؟

آشنای نزدیک بنده پست مهمی در این مجموعه نیم دولتی دارند و بنده ۴ سال هم سابقه کار دارم ازشون
اما متاسفانه پیشنهاد نمیشه اصلا
مشکلات بسیاری دارند
پیروز باشید

بازم به نظرم باری شرکتها خوبه و کم هزینس ، این همه سایت الان دارن ازش استفاده میکنن و راضین و من از سرور ovh از سایتهای صدا سیما تست گرفتم مشکلی نداشت و بلافاصله باز شد

viasky
June 27th, 2016, 00:54
شما داخل منزل آی پی ثابت داشته باشید
وب سرور نصب کنید
از هرجا تست بگیرید باز میشه
مشکل در سیاست گزاری هاست
متاسفانه جلسه های غیر رسمی و شبانه این مجموعه زیاد داره
که فقط در مورد سود صحبت میشه
موفق باشید

live
June 27th, 2016, 01:02
شما داخل منزل آی پی ثابت داشته باشید