PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت هاست پرداز it چطوره؟؟

amirhosseindz
June 26th, 2016, 06:00
سلام
من میخوام هاست دانلود ایران بخرم(15 گیگ) و یکی از گزینه هام پرداز IT هست.
اگه کسی هست که تجربه کار با پرداز IT رو داره لطفا نظرشو بگه.
قالبشون ریپ شدس؟؟
این آدرسشونه:
https://pardazit.net

اگر هم کلا برای هاست دانلود داخل ایران، هاستینگی که قیمتاش معقول و کیفیتش راضی کنندس سراغ دارید پیشنهاد بدید.
ممنون

shahinmq
June 26th, 2016, 09:54
درود.

از همکاران خوب ما هستند ، درحال حاضر ازشون چند سرور داریم (ایران ، فرانسه ، آلمان) تا الان مشکلی نداشته ، آپتایم خوبی داشته.

قالبشون هم فکر می کنم ترجمه شده باشه.

almandata
June 26th, 2016, 10:01
قالبشون خارجی هستش

زیاد به قالب توجه نکنید !

کیفیت رو بسنجید ماه اول یک هاست ارزان و کم حجم بگیرید خوب بود

برید پلن های بالاتر هرچند خیلی وقته داخل انجمن هستن و دنبال حاشیه نبودن و کسی ازشون ناراضی نبوده

Kokolikoko85
June 26th, 2016, 10:13
ازشون سرویس ایران دارم
شاید بیش از چهار ماه باشه که سرعت لود سایت اومده پایین و حتی یک دقیقه طول میکشه تا سایتم لود بشه! در حالی که بقیه ی سایت ها بدون مشکل بالا میان!
همین سایتی که الان تو پرداز آی تی دارم رو قبلا دقیقا با همین پلاگین ها و مشخصات در هاست دیگه ای داشتم و حتی ذره ای تاخیر در بارگزاری سایت وجود نداشت
قبلا هم گاهی شده بود که لایسنس سی پنل اکسپایر میشد و بعد از اکسپایر شدن به فکر رفعش می افتادن

pardazit.net
June 26th, 2016, 10:41
سلام
من میخوام هاست دانلود ایران بخرم(15 گیگ) و یکی از گزینه هام پرداز IT هست.
اگه کسی هست که تجربه کار با پرداز IT رو داره لطفا نظرشو بگه.
قالبشون ریپ شدس؟؟
این آدرسشونه:
https://pardazit.net

اگر هم کلا برای هاست دانلود داخل ایران، هاستینگی که قیمتاش معقول و کیفیتش راضی کنندس سراغ دارید پیشنهاد بدید.
ممنون

با سلام و عرض ادب

قربان قالب ریپ نیست ترجمه شده است

- - - Updated - - -

ازشون سرویس ایران دارم
شاید بیش از چهار ماه باشه که سرعت لود سایت اومده پایین و حتی یک دقیقه طول میکشه تا سایتم لود بشه! در حالی که بقیه ی سایت ها بدون مشکل بالا میان!
همین سایتی که الان تو پرداز آی تی دارم رو قبلا دقیقا با همین پلاگین ها و مشخصات در هاست دیگه ای داشتم و حتی ذره ای تاخیر در بارگزاری سایت وجود نداشت
قبلا هم گاهی شده بود که لایسنس سی پنل اکسپایر میشد و بعد از اکسپایر شدن به فکر رفعش می افتادن

عرض ادب قربان

احتراما ما تیکتی مبنی بر افت سرعت نداشتیم اگر مشکلی هست میتوانید تیکت بزنید چون سرویس های ما کلادلینوکس هستند با یک تغییر PHP و توابع سایت بهینه تر خواهد شد و یا همین جا سایتتان را اعلام بفرمایید تا بررسی شود چون هیچ مشکلی در سرعت نداریم.

قربان ایران توسط سی پنل تحریم شده است ما مشکلاتی داشتیم برای لاینسس که چند ماه پیش برای همیشه حل شد شما به تازگی (چند ماه اخیر) مشکل اکسپایر شدن لاینسس داشتید ؟

یوزر شما را متاسفانه نمیشناسم فکر میکنم الان اکانت ساختید صرفا برای پاسخ به این تایپیک !

amirhosseindz
June 26th, 2016, 10:57
من برای هاست دانلود نیاز به ساپورت قوی ftp دارم. فایلها از یه سرور دیگه به سرور شما با یه اکانت ftp منتقل میشه و در روز بارها و به تعداد زیاد این اتفاق میفته. هاست دانلودی هم که فعلا دارم از لحاظ سرعت مشکلی نداره ولی بلحاظ ftp داغونه و بیچارمون کرده. آیا میتونید این مسئله رو تضمین کنید؟
نکته ی بعد اینکه هاست دانلود شما میتونه روی ساب دومین سوار بشه؟ چون من از ساب دومین برای هاست دانلود استفاده میکنم نه دامین جدا.

pardazit.net
June 26th, 2016, 11:01
من برای هاست دانلود نیاز به ساپورت قوی ftp دارم. فایلها از یه سرور دیگه به سرور شما با یه اکانت ftp منتقل میشه و در روز بارها و به تعداد زیاد این اتفاق میفته. هاست دانلودی هم که فعلا دارم از لحاظ سرعت مشکلی نداره ولی بلحاظ ftp داغونه و بیچارمون کرده. آیا میتونید این مسئله رو تضمین کنید؟
نکته ی بعد اینکه هاست دانلود شما میتونه روی ساب دومین سوار بشه؟ چون من از ساب دومین برای هاست دانلود استفاده میکنم نه دامین جدا.

عرض ادب قربان

قربان خدمتتون تست ارائه می شود اگر تمایل داشتید سرویس را تهیه بفرمایید

لطفا جهت مشاوره و ارائه خدمات از بخش فروش پرداز it در ارتباط باشید

در مورد سابدامین 99% کاربران مانند شما با سابدامین کار میکنند و مشکلی نیست.