PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط با مدیر شرکت سرورهاا (Serverhaa) - راهنمایی کنید

Pital
June 25th, 2016, 14:46
سلام

من نزدیک به یکسال میشه که از شرکت سرورهاا (Serverhaa.com) ویندوز سرور آلمان دارم و برای سایت دانلودم ازش استفاده میکنم. الان 3 الی 4 ماهه هیچ دسترسی به پنل vnc از طریق مرورگر ندارم و نه آدرسی بهم دادن نه کنترل پنلی برای ریبوت سیستم یا اطلاع از وضعیتش! البته در سایت خودشون یک پنل دادند که هر وقت واردش میشم این ارور رو میبینم : ماژول سايبر -> لايسنس نامعتبر

امکاناتش هم به اینصورته :
http://8pic.ir/images/5lyy96jhvkpgevz7cunu.jpg

http://8pic.ir/images/j0a20q2dof64d1u7tj39.jpg

جدا از این بحث ، بخش پشتیبانی سرورهاا الان 1 ماهه جواب تیکت هایی که ثبت میکنم رو نمیده!!!! تیکت هم بعد چند روز خود به خود بسته میشه اونم بدون پاسخ!

من حتی از طریق انتقادات و پیشنهادات تیکت ثبت کردم اما وقتی صفحه رفرش شد هیچ تیکتی ثبت نشده بود، دوباره از اول تا آخر نوشتم و یه کپی گرفتم از متن بعد دکمه ثبت رو زدم اما باز هم هیچ تیکتی تو لیست نبود:68:

از طریق ایمیلی که در صفحه اصلی سایتشون + ایمیل هایی که در صفحه ارتباط با ما گذاشته بودن به بعضی ها مثلا ایمیل پشتیبانی ، مدیریت و ... پیام فرستادم اما هیچ جوابی دریافت نکردم. یک شماره موبایل هم از قبل داشتم بهشون پیام دادم اما ارسال نشد، ظاهرا خاموشه یا در دسترس نیست. خلاصه هر راهی بود امتحان کردم و نشد که نشد، اگر کسی از این بزرگوار اطلاعی داره یا راه ارتباطی داره بهم پ.خ کنه یا همین جا بگه

من همه ی اینارو تحمل کردم و نیازی نمیدیدم فعلا باهاشون حرف بزنم تا اینکه چند روز پیش صورتحساب این ماه برام ارسال شد که مبلغش دو برابر هزینه ای بود که ماهانه تا الان پرداخت میکردم. یعنی من الان بیشتر از 9 ماهه که دارم ماهی 45هزارتومن میدم اما یکدفعه شد 90هزارتومن!

تو قسمت سرویس هم میرم قیمتش رو نوشته 45هزارتومن و فکر کنم یا اشتباه فاکتور صادر شده یا مبلغ رو افزایش دادند اونم بدون اینکه یک کلمه به من بگن. من نمیخوام فاکتور جدید رو پرداخت کنم تا تکلیف این وضعیت معلوم نشده ، بخاطر همین دنبال راه ارتباطیم تا آبروم تو سایتم نره که یکدفعه کل لینک ها غیرفعال بشه

اطلاعات بیشتر : اسم مدیر شرکت آقای کسری کفایتی هستش و اینجا چندتا تاپیک داره.

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :53:

farshid17
June 25th, 2016, 14:52
دوست عزیز با یکی از دوستان سرور فروش همین سایت در ارتباط باشید تا بصورت رایگان انتقال بدن به سرور خودشون

Pital
June 25th, 2016, 15:02
دوست عزیز با یکی از دوستان سرور فروش همین سایت در ارتباط باشید تا بصورت رایگان انتقال بدن به سرور خودشون

من از قیمت راضیم اما میخوام بدونم چرا جوابی به تیکت ها ندادن. به هرحال رابطه فروشنده و خریدار دو طرفه باید باشه نه یکطرفه!

hostorder
June 25th, 2016, 15:11
ایشون یکی از فروشنده های حرفه است و از همکارهای خوب ما بعید هست ایشون بزارن تیکتی بدون پاسخ بسته شود

tak--host
June 25th, 2016, 15:12
ایشون یکی از فروشنده های حرفه است و از همکارهای خوب ما بعید هست ایشون بزارن تیکتی بدون پاسخ بسته شود
این بنده خدا تاپیک نزده که ما و یا شما کسیو تایید بکنیم و درباره اش نظر بدیم ، نیازمند یک راه حل و راه ارتباطی با ادمین این سایت هستن!!!!

Pital
June 25th, 2016, 15:18

اتفاقا از اخلاق و کمک رسانی آقای کفایتی راضیم و تا الان نشده ایشون با دلسردی جوابمو بدن

من مشکلم با پاسخ ندادن یکماه اخیر این شرکت هست حالا ممکنه هر اتفاقی افتاده باشه و خبر نداشته باشم چون 6ماه پیش مجبور شدند سیستم سایتشونو دوباره با ساب دامین جدید نصب و راه اندازی کنن و کاربران رو به اون سیستم انتقال بدن. شاید مشکل سیستمی باشه

کماکان منتظرم :53:

melismspanel
June 25th, 2016, 15:30
اگر میبینید که جواب نمیدن و دسترسی هم بهشون به هیچ وجه ندارید.

بهتره به فکر انتقال باشید تا سرورتون براش مشکلی پیش نیومده

persiancoder
June 25th, 2016, 15:30
kasra kefayati
021.47623828

Pital
June 25th, 2016, 15:38
اگر میبینید که جواب نمیدن و دسترسی هم بهشون به هیچ وجه ندارید.

بهتره به فکر انتقال باشید تا سرورتون براش مشکلی پیش نیومده

من یوزر ایشون رو تو همین انجمن پیدا کردم و آخرین ارسالشون رو دیدم. آخرین ارسالشون برای دو روز پیش بود و آفر داده بودند. فکر نمیکنم در دسترس نیستن ، یک مشکلی هست که من بی خبرم و خدا داند. منتظرم اگر آنلاین شدند این تاپیک رو ببینند و دلیل عدم پاسخگوییشونو بدونم ، اگر دسترسی به دادن پ.خ داشتم همونجا صحبت میکردم اما ندارم

T.Toosi
June 25th, 2016, 15:40
جدا از این بحث ، بخش پشتیبانی سرورهاا الان 1 ماهه جواب تیکت هایی که ثبت میکنم رو نمیده!!!! تیکت هم بعد چند روز خود به خود بسته میشه اونم بدون پاسخ!

والا اگر همچین موردی برای من پیش می آمد خدا را شکر میکردم که تا همین لحظه هم سرور من بالا هست که بک آپ بگیرم فرار کنم حالا شما هنوز راضی هستی و نگران سایتتم با این اوضاع هستی عجیب هست!! یوزرشون داخل انجمن امروز آنلاین بوده باز اگر نبود میگفتیم مشکلی دارند که نمیتوانند پشتیبانی کنند....

Pital
June 25th, 2016, 15:44
والا اگر همچین موردی برای من پیش می آمد خدا را شکر میکردم که تا همین لحظه هم سرور من بالا هست که بک آپ بگیرم فرار کنم حالا شما هنوز راضی هستی و نگران سایتتم با این اوضاع هستی عجیب هست!! یوزرشون داخل انجمن امروز آنلاین بوده باز اگر نبود میگفتیم مشکلی دارند که نمیتوانند پشتیبانی کنند....

دقیقا منم اگر آقای کفایتی قبول نداشتم اینکارو میکردم و نیازی نمیدیدم که تاپیک ایجاد کنم. اما ایشون آدم منصف و خوش اخلاقی هستند وچندتا کار مربوط سرور هم برام انجام دادند که وظیفشون نبوده. بخاطر همین موندم

viasky
June 25th, 2016, 15:49
باسلام
فکر می کنم از بنده سرور فعال دارند
در صورت تمایل جهت پیگیری در ارتباط باشید
سپاس

Pital
June 25th, 2016, 15:57
باسلام
فکر می کنم از بنده سرور فعال دارند
در صورت تمایل جهت پیگیری در ارتباط باشید
سپاس
اگر از هر طریقی میتونید باهاشون ارتباط برقرار کنید ، آدرس این تاپیک رو براشون بفرستید تا باهم صحبت کنیم ، چند روز دیگه مهلت پرداخت صورتحسابمم میرسه و نمیتونم کاری کنم

viasky
June 25th, 2016, 16:04
مشکلی نیست
بنده اطلاع دادم بهشون ، لطفا منتظر باشید
ان شالله مشکل حل خواهد شد
hostorder
June 25th, 2016, 16:27
این بنده خدا تاپیک نزده که ما و یا شما کسیو تایید بکنیم و درباره اش نظر بدیم ، نیازمند یک راه حل و راه ارتباطی با ادمین این سایت هستن!!!!
من هم نخواستم ایشون رو تایید کنم فقط خواستم بگم که فردی هستند که کلک تو کارشون تا حالا نبوده و شخصی حرفه ای هستند

serverhaa
June 25th, 2016, 18:06
ممنون از دوستان به دلیل پاسخ های متعدد ....

ممنون از دوستانی که لطف کردن و حرفهایی نزدن که صحت نداره همچنین ممنون از دوستانی که در رابطه با این تاپیک اطلاع دادن به بنده

جناب علینژاد ، متاسفانه سیستم WHMCS دچار اختلال شده بود ، فاکتور ها به صورت Duplicate ایجاد شدن ، مشکلی بابت پرداخت هزینه سرویس نیست ، قسمت مدیریت سرور مجازی هم به خاطر همین مشکلات در دسترس نیست ، بنده از طریق پیامک هم به همه عزیزانی که از ما سرویس دارن اعلام کرده بودم که برای مدتی پشتیبانی فقط به صورت تلفنی انجام خواهد شد .

مشکلی از بابت سرور شما نخواهد بود و قسمت پشتیبانی فقط به همین دلیل از کار افتاده ( ایمیل بزنید شماره تماس رو بدم خدمتتون Admin@Serverhaa.Com )

در حال حاضر هم نیازی نیست داخل سایت پرداخت کنید تا مشکلات به صورت کامل برطرف شن

موفق باشید

Pital
June 25th, 2016, 18:55
ممنون از دوستان به دلیل پاسخ های متعدد ....

ممنون از دوستانی که لطف کردن و حرفهایی نزدن که صحت نداره همچنین ممنون از دوستانی که در رابطه با این تاپیک اطلاع دادن به بنده

جناب علینژاد ، متاسفانه سیستم WHMCS دچار اختلال شده بود ، فاکتور ها به صورت Duplicate ایجاد شدن ، مشکلی بابت پرداخت هزینه سرویس نیست ، قسمت مدیریت سرور مجازی هم به خاطر همین مشکلات در دسترس نیست ، بنده از طریق پیامک هم به همه عزیزانی که از ما سرویس دارن اعلام کرده بودم که برای مدتی پشتیبانی فقط به صورت تلفنی انجام خواهد شد .

مشکلی از بابت سرور شما نخواهد بود و قسمت پشتیبانی فقط به همین دلیل از کار افتاده ( ایمیل بزنید شماره تماس رو بدم خدمتتون Admin@Serverhaa.Com )

در حال حاضر هم نیازی نیست داخل سایت پرداخت کنید تا مشکلات به صورت کامل برطرف شن

موفق باشید

درود

از همه ی دوستانیکه به شما اطلاع دادند متشکرم

بابت اطلاع رسانی پیامکی ، پیامی به دستم نرسید. به ایمیلی که گفتید پیام فرستادم

تاریخ دقیق میشه بدید مشکل whmcs چه زمانی حل میشه؟

ourweb
June 25th, 2016, 22:54
سلام برای سیستم ما هم همین مشکل ایجاد شده بود که با اپدیت درست شد .

amin0181
June 26th, 2016, 00:22
با سلام
بعید میدونم مشکلی باشه و حل نکنند
براتون ارسال کردم

javadezati
June 26th, 2016, 01:14
سلام

بعد از مدتها این اولین تاپیکی بود که دیدم فروشنده ها از هم حمایت کردند
واقعا خوشحال شدم که صمیمت رو دیدیم...کم کم داشت به فراموشی تبدیل میشد
همه پستها رو خوندم و بعضی ها مثل همیشه استارت تخریب میزنند

با آرزوی موفقیت بیشتر برای همکارمون آقای کفایتی

باتشکر

Pital
July 1st, 2016, 20:30
باسلام

دوباره تاپیک رو آپ میکنم

بعد گذشت 5روز و با اینکه مدیر سرورهاا ایمیلشون رو در همین تاپیک قرار دادند و گفتند بهشون پیام بدم تا شماره تلفنشون رو ارسال کنند، هنوز که هنوزه هیچ پیامی دریافت نکردم!!!

از دیشب ساعت 3 سرعت سرورم به 60کیلوبایت بر ثانیه رسیده و تعداد زیادی از کاربرام بهم پیام دادن که سرعت افتضاح شده
خودمم چک کردم همینطور شده. وارد ویندوز سرور شدم بعد 1دقیقه دیدن صفحه سیاه ویندوز به زور نمایان شد و به سختی وارد مای کامپیوتر شدم و خیلی کند بود. قصد داشتم یک فایل دانلود کنم اصلا امکان دانلود با این صورت وجود نداشت چرا که صفحه مرورگر بزور باز شد چه برسد به دانلود فایل

بعد از گذشتن از کلی سختی و کندی بالاخره یک فایل یک گیگ از سایت http://www.thinkbroadband.com/download/ برای دانلود گذاشتم اما سرعت دانلود روی 50 الی 60کیلوبایت بود. درسته امروز جمعه هست اما مدیر هاستینگ میتونست یه چک کنه شاید یه مشکل کوچیک باشه تا همه چیز درست بشه

تا این ساعت دارم بدترین شرایط رو میگذرونم و پشت سرهم برام پیام میاد که سرعت داغونه سرعت خرابه سرعت افتضاحه. باز خوبه تعدادی از طرفداران بخوبی درک میکنند و منتظر میمونند ولی بعضی ها صبرشون مثله من نیست

بازم تکرار میکنم بعد چند روز هنوز راه ارتباطی با این شرکت ندارم!!!!!! سیستم سایتشون هم که خرابه و هنوز درست نشده و آخرین تیکت هم که ماله یک هفته پیشه هنوز در وضعیت منتظر پاسخ هست

اگر شماره ای دارید پ.خ کنید یا خبرشون کنید بیان وضعیت سرور رو چک کنن درستش کنن. آبرومون رفت

یکی از دوستان سرور رو چک کردن بهم گفتن با اینکه 4گیگ رم روی سرور زده شده اما در حد 512مگ هم کار نمیکنه با این وضعیت . تمام منابع محدود شده:104:

javadezati
July 1st, 2016, 20:34
باسلام

دوباره تاپیک رو آپ میکنم

بعد گذشت 5روز و با اینکه مدیر سرورهاا ایمیلشون رو در همین تاپیک قرار دادند و گفتند بهشون پیام بدم تا شماره تلفنشون رو ارسال کنند، هنوز که هنوزه هیچ پیامی دریافت نکردم!!!

از دیشب ساعت 3 سرعت سرورم به 60کیلوبایت بر ثانیه رسیده و تعداد زیادی از کاربرام بهم پیام دادن که سرعت افتضاح شده
خودمم چک کردم همینطور شده. وارد ویندوز سرور شدم بعد 1دقیقه دیدن صفحه سیاه ویندوز به زور نمایان شد و به سختی وارد مای کامپیوتر شدم و خیلی کند بود. قصد داشتم یک فایل دانلود کنم اصلا امکان دانلود با این صورت وجود نداشت چرا که صفحه مرورگر بزور باز شد چه برسد به دانلود فایل

بعد از گذشتن از کلی سختی و کندی بالاخره یک فایل یک گیگ از سایت http://www.thinkbroadband.com/download/ برای دانلود گذاشتم اما سرعت دانلود روی 50 الی 60کیلوبایت بود. درسته امروز جمعه هست اما مدیر هاستینگ میتونست یه چک کنه شاید یه مشکل کوچیک باشه تا همه چیز درست بشه

تا این ساعت دارم بدترین شرایط رو میگذرونم و پشت سرهم برام پیام میاد که سرعت داغونه سرعت خرابه سرعت افتضاحه. باز خوبه تعدادی از طرفداران بخوبی درک میکنند و منتظر میمونند ولی بعضی ها صبرشون مثله من نیست

بازم تکرار میکنم بعد چند روز هنوز راه ارتباطی با این شرکت ندارم!!!!!! سیستم سایتشون هم که خرابه و هنوز درست نشده و آخرین تیکت هم که ماله یک هفته پیشه هنوز در وضعیت منتظر پاسخ هست

اگر شماره ای دارید پ.خ کنید یا خبرشون کنید بیان وضعیت سرور رو چک کنن درستش کنن. آبرومون رفت

یکی از دوستان سرور رو چک کردن بهم گفتن با اینکه 4گیگ رم روی سرور زده شده اما در حد 512مگ هم کار نمیکنه با این وضعیت . تمام منابع محدود شده:104:

سلام
سرور را ریست کنید و سپس با لودر مجدد ویندوز را ریجستری کنید و سپس ریست...
ببینید مشکل برطرف می شود
همچنین امکان داره چند تا سرور مجازی دیگه همزمان دانلود بزنن که پورت اشغال میشه....
پیروز باشید

Pital
July 1st, 2016, 20:35
سلام
سرور را ریست کنید و سپس با لودر مجدد ویندوز را ریجستری کنید و سپس ریست...
ببینید مشکل برطرف می شود
همچنین امکان داره چند تا سرور مجازی دیگه همزمان دانلود بزنن که پورت اشغال میشه....
پیروز باشید

یکبار سرور رو ریستارت کردم مشکل بهتر نشد که بدتر شد. سرعت کمتر از همون قبلش شد

javadezati
July 1st, 2016, 20:37
یکبار سرور رو ریستارت کردم مشکل بهتر نشد که بدتر شد. سرعت کمتر از همون قبلش شد

سلام

مجدد ریجستری و اکتیو کردین ؟
صفحه که سیاه میشه به خاطر ویندوز هست

باتشکر

Pital
July 1st, 2016, 20:38
سلام

باتشکر

عزیز اینکاری که میگید رو چطور انجام بدم؟ من کد فعالسازی ویندوز ندارم

میشه با عکس نشون بدید چیکار کنم

hoka
July 1st, 2016, 21:06
عزیز اینکاری که میگید رو چطور انجام بدم؟ من کد فعالسازی ویندوز ندارم

میشه با عکس نشون بدید چیکار کنم

نوع ویندوزتون رو در گوگل سرچ بفرمایید

windows 2003 activator
یا

loader

- - - Updated - - -

یک برنامه هست که دکمه ی اکتیو داره

Pital
July 1st, 2016, 21:23
نوع ویندوزتون رو در گوگل سرچ بفرمایید

windows 2003 activator
یا

loader

- - - Updated - - -

یک برنامه هست که دکمه ی اکتیو داره

سلام

باتشکر

مای کامپیوتر رو باز کردم ولی قسمت ویندوز اکتیو درست بود. ویندوز اکتیوه

iHSG
July 1st, 2016, 21:32
مای کامپیوتر رو باز کردم ولی قسمت ویندوز اکتیو درست بود. ویندوز اکتیوه

روی منوی استارت راست کلیک کنید و گزینه Task Manager رو بزنید.
سپس از تب Processes روی ستون Memory کلیک کنید ببینید کدوم برنامه رم بیشتری مصرف کرده همچنین با کلیک روی ستون CPU نیز می تونید بیشترین استفاده CPU رو بفهمید که در کدوم برنامه هستش.
اگر برنامه خاصی غیر از پروسه های پیش فرض ویندوز مثل svchost.exe بود به مطمئنا مشکل از اون برنامه هست که احتمالا هم بدافزار هستش.

viasky
July 1st, 2016, 21:34
نیاز فوری به پشتیبانی دارید
موفق باشید